Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , Tselek είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Μπράβο βρε κοριτσακι μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Τι υπεροχα νεα!!! Σε θυμάμαι την περίπτωση σου ομως χαιρομαι πολυ με το αποτέλεσμα. Εισαι η δεύτερη περίπτωση όπου μενεις εγκυος πριν την εξωσωματική...Καλε μηοως να σταματησω τις εξωσωματικες μπας και μεινω κ εγω;;;χαχαχα

Με το καλο να το πεις στον αντρουλη σου και να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! Αααα και να πας για χοριακη... Περιμένουμε το νούμερο!!   

  • Μου αρέσει 5

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 40 λεπτά , Zenia82 είπε:

Την ίδια ηλικία έχουμε.  Είχα μια σειρά από ατυχίες όπως να παρω ωάριο κ να μην γονιμοποιηθει, να σπασει πριν την ωοληψια, να ειναι κυστικό. Είχα ένα κατεψυγμένο 3η μέρας το αφήσαμε για βλαστοκυστη κ δεν προχώρησε. Δεν έχω τίποτα κ το πιάνω από την αρχή.

Επειδή εχω μείνει δύο φορές έγκυος-η πρώτη παλινδρομησε 11η εβδομάδα και από τη δεύτερη έχω τη μικρή μου- με 3 ημερών, δεν έχω σκεφτεί τις βλαστοκυστες. Πιστεύω ότι και αυτό που έχω 3 ημερών με 7 διαιρέσεις δεν θα προχωρήσει...

Οπότε νομίζω ότι και οι δύο είμαστε στην αρχή...σου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα σούπερ!!πότε θα πας για εξετάσεις?στον σφακ είσαι?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tselek said:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Πόσο ενθαρρυντικό είναι να βλέπουμε και σας με τα μικρά σας θαυματάκια! Με το καλό να έρθει το μωρό σας!

  • Μου αρέσει 4

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, winspert είπε:

Μπράβο βρε κοριτσακι μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Τι υπεροχα νεα!!! Σε θυμάμαι την περίπτωση σου ομως χαιρομαι πολυ με το αποτέλεσμα. Εισαι η δεύτερη περίπτωση όπου μενεις εγκυος πριν την εξωσωματική...Καλε μηοως να σταματησω τις εξωσωματικες μπας και μεινω κ εγω;;;χαχαχα

Με το καλο να το πεις στον αντρουλη σου και να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! Αααα και να πας για χοριακη... Περιμένουμε το νούμερο!!   

Συγχαρητήρια 

Και συμφωνώ απόλυτα 

Είχα μιλήσει με δύο μεγάλο εξωσωματικους και τα είχα βάψει μαύρα Μ αυτά που μου είχαν πει έχω κ εγώ αμη 0,1 

Και άργησες και ακόμα και η εξωσωματική είναι δύσκολη και κάτι τέτοια έκλαιγα όλη μέρα 

Και όταν πήγα στον δικό μου γιατρό δεν ήθελε ούτε καν να δει την αμη η ταν κάτι που δε τον ενδιέφερε καθόλου 

Μου έλεγε πάντα σε βλέπω στον υπέρηχο και ξέρω ακριβώς τι γίνεται 

Να τον έχει ο Θεός καλά 

Δε με αγχωσε καθόλου 

Στη δεύτερη εξωσωματική τα καταφέραμε και τώρα κοντεύω να μπω στον τρίτο μήνα 

Σε φιλώ καλή συνέχεια @Tselek

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Tselek είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Συγχαρητήρια κοπέλα μου για το αποτέλεσμα,σου εύχομαι μια σούπερ εγκυμοσύνη ❤️Τον ίδιο γιατρό εχουμε και εγώ προσπαθούσα με τον άντρα μου για δύο χρόνια και δεν μπορούσαμε να κάνουμε παιδάκι και τελικά τον Σεπτέμβριο του 2021 επισκέφτηκα τον Θωμά Στ..ρακή, μέσα σε πέντε μήνες έμεινα έγκυος και διανύω τον τέταρτο μήνα εγκυμοσύνης. Εγώ βεβαια έμεινα έγκυος με τη δεύτερη εμβρυομεταφορα και όχι με φυσική σύλληψη,διότι έχω κλειστές σάλπιγγες και ο άντρας μου ολιγοσπερμια. Να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και σε λίγους μήνες θα κρατάς το μπεμπακι στην αγκαλιά σου ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

Κανείς τεχνητό κύκλο. Ξεκινάς 2η μέρα με σικλακιουρ και όταν το ενδομήτριο έχει καλό πάχος ξεκινάς προγεστερονη για 5 μέρες. Περίπου στη μέση του κύκλου γίνεται. Ενημερώνω ότι πονάει λιγουλάκι!

Σε ευχαριστώ πολύ @Σποράκι!Πρεπει να το κάνω σε τεχνητό κύκλο ακόμα κι αν ωοληψιες κάνω σε φυσικό;

πονάει;ωχχχ Παναγίτσα μου..δε γίνεται με μέθη; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Συγχαρητήρια 

Και συμφωνώ απόλυτα 

Είχα μιλήσει με δύο μεγάλο εξωσωματικους και τα είχα βάψει μαύρα Μ αυτά που μου είχαν πει έχω κ εγώ αμη 0,1 

Και άργησες και ακόμα και η εξωσωματική είναι δύσκολη και κάτι τέτοια έκλαιγα όλη μέρα 

Και όταν πήγα στον δικό μου γιατρό δεν ήθελε ούτε καν να δει την αμη η ταν κάτι που δε τον ενδιέφερε καθόλου 

Μου έλεγε πάντα σε βλέπω στον υπέρηχο και ξέρω ακριβώς τι γίνεται 

Να τον έχει ο Θεός καλά 

Δε με αγχωσε καθόλου 

Στη δεύτερη εξωσωματική τα καταφέραμε και τώρα κοντεύω να μπω στον τρίτο μήνα 

Σε φιλώ καλή συνέχεια @Tselek

Κορίτσι μου♥️ με το καλό!! Έτσι, να δίνουμε χαρά και ελπίδα με τη χαρά μας! Ποσο μπορεί να επηρεάσει την ψυχολογία μας και εν γενει την πορεία μιας κατάστασης, τα σχόλια αδαών γιατρών;; Είναι τρομερό.. Καλή συνέχεια σου εύχομαι και να πάνε όλα κατ ευχήν! 

1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου για το αποτέλεσμα,σου εύχομαι μια σούπερ εγκυμοσύνη ❤️Τον ίδιο γιατρό εχουμε και εγώ προσπαθούσα με τον άντρα μου για δύο χρόνια και δεν μπορούσαμε να κάνουμε παιδάκι και τελικά τον Σεπτέμβριο του 2021 επισκέφτηκα τον Θωμά Στ..ρακή, μέσα σε πέντε μήνες έμεινα έγκυος και διανύω τον τέταρτο μήνα εγκυμοσύνης. Εγώ βεβαια έμεινα έγκυος με τη δεύτερη εμβρυομεταφορα και όχι με φυσική σύλληψη,διότι έχω κλειστές σάλπιγγες και ο άντρας μου ολιγοσπερμια. Να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και σε λίγους μήνες θα κρατάς το μπεμπακι στην αγκαλιά σου ❤️❤️❤️

Αχ! Ποσο μ έχετε συγκινήσει όλες με τα τόσα μηνύματα αγάπης;; Το ευχαριστώ είναι λίγο ♥️ Τον γιατρό αυτόν φαντάσου, μου τον συνέστησε μια κοπέλα από εδώ, καλή της ώρα! Είναι τόσο πολύτιμη η βοηθεια καποιων κοριτσιών, που θα τους είμαι ευγνώμων για πάντα! Με το καλό κορίτσι μου γλυκό, έρχεται αυτό που ονειρεύεσαι! Να το χαρείς με υγεία και ευλογία ♥️

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Tselek είπε:

Κορίτσι μου♥️ με το καλό!! Έτσι, να δίνουμε χαρά και ελπίδα με τη χαρά μας! Ποσο μπορεί να επηρεάσει την ψυχολογία μας και εν γενει την πορεία μιας κατάστασης, τα σχόλια αδαών γιατρών;; Είναι τρομερό.. Καλή συνέχεια σου εύχομαι και να πάνε όλα κατ ευχήν! 

Αχ! Ποσο μ έχετε συγκινήσει όλες με τα τόσα μηνύματα αγάπης;; Το ευχαριστώ είναι λίγο ♥️ Τον γιατρό αυτόν φαντάσου, μου τον συνέστησε μια κοπέλα από εδώ, καλή της ώρα! Είναι τόσο πολύτιμη η βοηθεια καποιων κοριτσιών, που θα τους είμαι ευγνώμων για πάντα! Με το καλό κορίτσι μου γλυκό, έρχεται αυτό που ονειρεύεσαι! Να το χαρείς με υγεία και ευλογία ♥️

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσύνη σου! 

Ο άντρας σου έχει καλό σπερμα;

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tselek said:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Αληθεια κοριτσι μου εισαι εγκυουλα;; Με το καλο να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη κ να την χαρεις!!! Ειναι ο μηνας των θαυματων εχω να πω!!! Πολλα συγχαρητηρια!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Tselek είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Κοπελα μ, συγχαρητήρια. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Και να το χαρείτε όσο τίποτα! 

Πωωω κοίτα να δεις τι γίνεται σε αυτό το φόρουμ, είσαι η 2η κοπέλα που γίνεται!! 

Μπράβο και πάλι μπράβο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nana82 είπε:

Επειδή εχω μείνει δύο φορές έγκυος-η πρώτη παλινδρομησε 11η εβδομάδα και από τη δεύτερη έχω τη μικρή μου- με 3 ημερών, δεν έχω σκεφτεί τις βλαστοκυστες. Πιστεύω ότι και αυτό που έχω 3 ημερών με 7 διαιρέσεις δεν θα προχωρήσει...

Οπότε νομίζω ότι και οι δύο είμαστε στην αρχή...σου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα σούπερ!!πότε θα πας για εξετάσεις?στον σφακ είσαι?

Νανά μου να χαίρεσαι τη μικρή σου...ποσων διαιρεσεων ήταν το εμβρυακι 3η μέρας  όταν πέτυχες εγκυμοσύνη? Η πρώτη μου προσπάθεια ήταν με 2ης μερας γι αυτό μου πρότειναν βλαστοκύστες πράγμα δύσκολο βέβαια όταν τα μαζεύεις ένα ένα. Με το σφακ τώρα θα ξεκινήσω! Εύχομαι κ σε σένα ότι καλύτερο κ το εμβρυακι σου να είναι το τυχερό.❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Zenia82 είπε:

Νανά μου να χαίρεσαι τη μικρή σου...ποσων διαιρεσεων ήταν το εμβρυακι 3η μέρας  όταν πέτυχες εγκυμοσύνη? Η πρώτη μου προσπάθεια ήταν με 2ης μερας γι αυτό μου πρότειναν βλαστοκύστες πράγμα δύσκολο βέβαια όταν τα μαζεύεις ένα ένα. Με το σφακ τώρα θα ξεκινήσω! Εύχομαι κ σε σένα ότι καλύτερο κ το εμβρυακι σου να είναι το τυχερό.❤

Δεν ξέρω γιατί δεν είχα ρωτήσει. Αλλά μου είχαν πει ότι είναι άριστο οπότε έμεινα σε αυτό. Ήμουν τελείως άσχετη και ανέμελη την προηγούμενη φορά! Νομίζω όμως οτι 8 διαιρέσεων είναι καλό...δεν έχω ακούσει για 7 διαιρέσεων.

Εύχομαι και σε εσένα Ζένια μου καλή επιτυχία και με τέλεια εμβρυακια την επόμενη φορά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!!! Θελω τη θετική σας ενέργεια!!! Την δευτερα κανω την 3η εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένες βλαστοκυστες! Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας:wub:

Καλή επιτυχία cross fingers!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...