Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 40 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια μ εξαλλο το μωρο μου 160 παλμούς . Ολα υπέροχα είπε ο γιατρός! Είμαι 7 εβδομάδων και ΠΗΤ 2/1/2023

Μπράβο στο μπιζελακι σου!!!! Δυνατή καρδούλα!!! Δεν ειναι ο πιο όμορφος ήχος;;; Συγκίνηση μονο!!!! Καλη συνέχεια αγάπη μου...Να το χαρεις το οσο δεν παει!!!!

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Zenia82 είπε:

7 με 8 ωοθηλακια μου φαίνονται τέλεια...εσύ είσαι ικανοποιημένη? Εκεί είσαι συνήθως? Εύχομαι να τα πάρετε με το καλό κ να έχετε καλές γονιμοποιησεις!!!❤

Νανά μου εσύ είσαι δικιά μου!!! Ίδια θέματα έχουμε, πωα, fsh και μάλλον συνομήλικες!! Με τον σφακ είσαι? Με φυσικους πας? Έχεις μαζέψει κάτι? Ότι καλύτερο σου εύχομαι!!

Είμαι 39 και έχω μαζέψει μέχρι τώρα ένα 3 ημερών με 7 διαιρέσεις. Το θέμα είναι ότι μετά τον Ιανουάριο που πήραμε αυτό το ένα ωάριο σε φυσικό κύκλο, αδιαθετησα το Φεβρουάριο και είχα ανύπαρκτη ε2 -χαμενος κυκλος-και μετά δεν αδιαθετησα πάλι παρά μόνο τώρα με cyclacur. Με τον σφακ είμαι. 

Εσύ? Έχεις μαζέψει?σε τι φάση είσαι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Μπράβο στο μπιζελακι σου!!!! Δυνατή καρδούλα!!! Δεν ειναι ο πιο όμορφος ήχος;;; Συγκίνηση μονο!!!! Καλη συνέχεια αγάπη μου...Να το χαρεις το οσο δεν παει!!!!

Θα ξαναπαω σε 2 βδομαδες να το ακούσω πάλι. Η οπότε θέλω είπε να μ φεύγει η καψούρα! Αχχαχαχ 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

@Σποράκι @Makelen @happiness79 ανακούφιση κορίτσια... Φιουυυυυ!! Μ έδειξε και σε ποια πλευρά είναι το κεφάλακι του. Βασικά σαν κοτοπουλάκι από τα KFC ηταν! Αλλα να σας πω συγκινήθηκα , γενικά είμαι συγκρατημενη. Αλλα ηταν τελείως διαφορετικό συναίσθημα από ότιδηποτε άλλο! 

Όλα καλα κορίτσι μου..❤ Τωρα να ηρεμήσεις κ να κανεις μόνο θετικες σκεψεις! Το δυσκολο περασε! Κι αφου ειδες και κεφαλι.. ποιος τη χαρη σου σημερα!!

Βεβαια αυτο με τα KFC δεν ξερω πως το οριζεις.. και για ποιο μερος του κοτοπουλου μιλας.. αλλα λυσσαξα στην πεινα μολις το διαβασα! Και δεν εχω και τιποτα.. μόνο φρυγανιες ολικης!! Θα κοιμαμαι κ θα ονειρευομαι Kfc τωρα!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

Θα ξαναπαω σε 2 βδομαδες να το ακούσω πάλι. Η οπότε θέλω είπε να μ φεύγει η καψούρα! Αχχαχαχ 

Λάθος κουβέντα είπε πες του! Εγώ κάθε μέρα εκεί θα ήμουν! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Mar.Theo είπε:

Σήμερα με πίεσαν τόσο πολύ.  .  . Που έτοιμη ήμουν να τους αρχίσω τα κοσμητικά. . . Κ σαν να μην έφταναν όλα αυτά.  . .γυρνάω σπίτι κ βλέπω τον κοντούλη μου ( το ένα από τα τρία τετραποδα σκύλο παιδάκια μου ) ούτε ουρίτσα ούτε αγκαλίτσες ούτε όρεξη για φαΐ.  .  . Κλάμα εγώ κατευθείαν κτηνίατρο.  .  .πριν λίγο γυρίσαμε δεν έχουμε βγάλει άκρη τι έχει.  .  .αλήθεια λέγαν ότι θα είναι η χρονιά των ιχθυων.  .  . Μάλλον η μάνα μου , μου είπε λάθος μήνα γέννησης.  .  . 

Αν δεν βρήκε κάτι ο κτηνίατρος μπορεί να μην είναι κάτι σοβαρό, πες μας αύριο πως είναι το σκυλάκι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Makelen είπε:

Όλα καλα κορίτσι μου..❤ Τωρα να ηρεμήσεις κ να κανεις μόνο θετικες σκεψεις! Το δυσκολο περασε! Κι αφου ειδες και κεφαλι.. ποιος τη χαρη σου σημερα!!

Βεβαια αυτο με τα KFC δεν ξερω πως το οριζεις.. και για ποιο μερος του κοτοπουλου μιλας.. αλλα λυσσαξα στην πεινα μολις το διαβασα! Και δεν εχω και τιποτα.. μόνο φρυγανιες ολικης!! Θα κοιμαμαι κ θα ονειρευομαι Kfc τωρα!!

Αχαχχα αμα μπορούσα να ανεβάσω φωτογραφία θα καταλάβαινες! :-P  εγώ γιαουρτακι πάντως εφαγα με καρύδια και μέλι... Θα χουμε το βραδυ έξαλλα όνειρα πάλι! Χαχαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Tselek είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!❤❤.. Να εχεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη! Με το καλοοο!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Tselek είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Αχ μπραβο συγχαρητήρια!!!! Καλή αρχή σε αυτό το 9μηνο υπέροχο ταξίδι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Tselek είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Πωπω τι συμβαίνει εδώ μέσα, πραγματικά έχω πάρει τα πάνω μου. Μπράβο σου, υπέροχα νέα. Σου ευχομαι να πάνε όλα τέλεια ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Nana82 είπε:

Είμαι 39 και έχω μαζέψει μέχρι τώρα ένα 3 ημερών με 7 διαιρέσεις. Το θέμα είναι ότι μετά τον Ιανουάριο που πήραμε αυτό το ένα ωάριο σε φυσικό κύκλο, αδιαθετησα το Φεβρουάριο και είχα ανύπαρκτη ε2 -χαμενος κυκλος-και μετά δεν αδιαθετησα πάλι παρά μόνο τώρα με cyclacur. Με τον σφακ είμαι. 

Εσύ? Έχεις μαζέψει?σε τι φάση είσαι?

Την ίδια ηλικία έχουμε.  Είχα μια σειρά από ατυχίες όπως να παρω ωάριο κ να μην γονιμοποιηθει, να σπασει πριν την ωοληψια, να ειναι κυστικό. Είχα ένα κατεψυγμένο 3η μέρας το αφήσαμε για βλαστοκυστη κ δεν προχώρησε. Δεν έχω τίποτα κ το πιάνω από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Tselek είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα ❤️ Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωσή μου αλλά είμαι μια κοπέλα 37 ετών, με ΠΩΑ, με ΑΜΗ μολις 0,10 και προσπαθώ με τον αρραβωνιαστικό μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν. Κατέφυγα στο να συμβουλευτώ εξωσωματικό, για καλή μου τύχη άλλαξα τον πρώτο που επισκέφτηκα και κατέληξα στον Σταυ…κη στο Fertilia. Ήταν αυτος, που στην πρώτη μας επαφή, μας εξήγησε ότι η ΠΩΑ είναι απλά ένας αριθμός και πως μπροστά του έχει ένα ανεξήγητα υπογόνιμο ζευγάρι. Κοινως, μας έδωσε ελπίδα ενώ όλοι οι άλλοι μας είχαν χαντακώσει.. Αφού λοιπόν χάσαμε έναν κυκλο γιατί εμφάνισα μια ωραιότατη κύστη και λόγω του ότι μένω στο εξωτερικό, αποφασίσαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας εκ νέου τον Ιούνιο που θα επιστρέφαμε Ελλάδα. 

Αυτη τη στιγμή λοιπόν, σας γράφω το σεντόνι τούτο, περιμένοντας τον άντρα μου να γυρίσει από τη δουλειά, με ένα θετικό τεστ εγκυμοσυνης ανά χειρας, για να του πω ότι τελικά η ελπίδα είναι μέσα μας και πως όλα ειναι πιθανά αρκεί να έχουμε πίστη και υπομονή! 

Να το πιστέψετε και θα συμβεί κορίτσια μου αγαπημένα ❤️Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.. να είστε δυνατές και να πιστεύετε στον εαυτό σας! Είτε θα ειναι του Θεού είτε του γιατρού :-D το καλύτερο από καρδιάς σε όλες σας! 

Υ.Γ για οποιαδήποτε πληροφορία, θα χαρώ ν απαντήσω στα μηνύματα ♥️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μπράβο για την υπομονή, την ψυχραιμία και την πίστη σου. Σου εύχομαι μια καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...