Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Mar.Theo είπε:

Σήμερα με πίεσαν τόσο πολύ.  .  . Που έτοιμη ήμουν να τους αρχίσω τα κοσμητικά. . . Κ σαν να μην έφταναν όλα αυτά.  . .γυρνάω σπίτι κ βλέπω τον κοντούλη μου ( το ένα από τα τρία τετραποδα σκύλο παιδάκια μου ) ούτε ουρίτσα ούτε αγκαλίτσες ούτε όρεξη για φαΐ.  .  . Κλάμα εγώ κατευθείαν κτηνίατρο.  .  .πριν λίγο γυρίσαμε δεν έχουμε βγάλει άκρη τι έχει.  .  .αλήθεια λέγαν ότι θα είναι η χρονιά των ιχθυων.  .  . Μάλλον η μάνα μου , μου είπε λάθος μήνα γέννησης.  .  . 

Ωωωωω το ψυχουλάκι... Εύχομαι να είναι κάτι πολύ απλό και σύντομα να έχει κουνιστή ουρίτσα! Περαστικά του...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mar.Theo said:

Σήμερα με πίεσαν τόσο πολύ.  .  . Που έτοιμη ήμουν να τους αρχίσω τα κοσμητικά. . . Κ σαν να μην έφταναν όλα αυτά.  . .γυρνάω σπίτι κ βλέπω τον κοντούλη μου ( το ένα από τα τρία τετραποδα σκύλο παιδάκια μου ) ούτε ουρίτσα ούτε αγκαλίτσες ούτε όρεξη για φαΐ.  .  . Κλάμα εγώ κατευθείαν κτηνίατρο.  .  .πριν λίγο γυρίσαμε δεν έχουμε βγάλει άκρη τι έχει.  .  .αλήθεια λέγαν ότι θα είναι η χρονιά των ιχθυων.  .  . Μάλλον η μάνα μου , μου είπε λάθος μήνα γέννησης.  .  . 

Περαστικά του μωρέ του γλυκούλη. Του κάνατε εξετάσεις? Βγήκαν όλες καλές και δεν βρίσκουν τι έχει? Εμάς όταν το έπαθε αυτό και δεν είχε όρεξη, είχε τελικά ερλιχίωση. Το κοιτάξατε αυτό?


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Περαστικά του μωρέ του γλυκούλη. Του κάνατε εξετάσεις? Βγήκαν όλες καλές και δεν βρίσκουν τι έχει? Εμάς όταν το έπαθε αυτό και δεν είχε όρεξη, είχε τελικά ερλιχίωση. Το κοιτάξατε αυτό?

Ο μπουριτακος είναι καλαζαρικος είχαμε όμως μηδενίσει τους δείκτες.  .  . Κ γω πιστεύω ότι είναι ερλιχια αλλά βγήκε αρνητικός.  . .έχει όμως αιματοκρίτη 25 κ πριν 1ηνα είχε 38 . . . Κάτι παίζει.  . . Κάναμε ακτίνογραφια υπερυχο τίποτα.  . . Μήπως κάτι έχει φάει   .  .  . Δεν ξέρω.  .  . Πραγματικά.  . .τον Μάρτη π έκανα την ωοληψία πάλι τον τρέχαμε γτ έπρεπε να βγάλουμε λίγα δοντάκια γτ πήγαιναν για συρριγγιο.  . . Πραγματικά είμαι ένα κουρέλι . . . Τώρα του έβρασα να φάει συκωτάκια.  . . Α να δούμε.  .  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Mar.Theo είπε:

Σήμερα με πίεσαν τόσο πολύ.  .  . Που έτοιμη ήμουν να τους αρχίσω τα κοσμητικά. . . Κ σαν να μην έφταναν όλα αυτά.  . .γυρνάω σπίτι κ βλέπω τον κοντούλη μου ( το ένα από τα τρία τετραποδα σκύλο παιδάκια μου ) ούτε ουρίτσα ούτε αγκαλίτσες ούτε όρεξη για φαΐ.  .  . Κλάμα εγώ κατευθείαν κτηνίατρο.  .  .πριν λίγο γυρίσαμε δεν έχουμε βγάλει άκρη τι έχει.  .  .αλήθεια λέγαν ότι θα είναι η χρονιά των ιχθυων.  .  . Μάλλον η μάνα μου , μου είπε λάθος μήνα γέννησης.  .  

τωρα αυτο σας ελειπε.Ευχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρο.Ποτε θα ξέρετε?

Εγω φέτος εχασα το δικο μου σκυλακι. :sad:

Οσο για τον εργοδότη σου,να προσέχεις.. δεν πρεπει να αφήνουμε κανέναν να μας κάνει τη ζωη ποδήλατο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια μ εξαλλο το μωρο μου 160 παλμούς . Ολα υπέροχα είπε ο γιατρός! Είμαι 7 εβδομάδων και ΠΗΤ 2/1/2023

Μπραβο σου κοριτσι μουυ!!❤❤ Συγχαρητηρια!! Με το καλο να εχεις ενα υγιες και όμορφο πρωτοχρονιατικο μωρο!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια μ εξαλλο το μωρο μου 160 παλμούς . Ολα υπέροχα είπε ο γιατρός! Είμαι 7 εβδομάδων και ΠΗΤ 2/1/2023

Όλεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια μ εξαλλο το μωρο μου 160 παλμούς . Ολα υπέροχα είπε ο γιατρός! Είμαι 7 εβδομάδων και ΠΗΤ 2/1/2023

Μπράβο βρε κορίτσια, μας γεμίζετε αισιοδοξία. Συνέχισε έτσι ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Σποράκι @Makelen @happiness79 ανακούφιση κορίτσια... Φιουυυυυ!! Μ έδειξε και σε ποια πλευρά είναι το κεφάλακι του. Βασικά σαν κοτοπουλάκι από τα KFC ηταν! Αλλα να σας πω συγκινήθηκα , γενικά είμαι συγκρατημενη. Αλλα ηταν τελείως διαφορετικό συναίσθημα από ότιδηποτε άλλο! 

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


23 minutes ago, Mar.Theo said:

Ο μπουριτακος είναι καλαζαρικος είχαμε όμως μηδενίσει τους δείκτες.  .  . Κ γω πιστεύω ότι είναι ερλιχια αλλά βγήκε αρνητικός.  . .έχει όμως αιματοκρίτη 25 κ πριν 1ηνα είχε 38 . . . Κάτι παίζει.  . . Κάναμε ακτίνογραφια υπερυχο τίποτα.  . . Μήπως κάτι έχει φάει   .  .  . Δεν ξέρω.  .  . Πραγματικά.  . .τον Μάρτη π έκανα την ωοληψία πάλι τον τρέχαμε γτ έπρεπε να βγάλουμε λίγα δοντάκια γτ πήγαιναν για συρριγγιο.  . . Πραγματικά είμαι ένα κουρέλι . . . Τώρα του έβρασα να φάει συκωτάκια.  . . Α να δούμε.  .  

Και ο άλλος μου ο σκυλάκος είχε νεφρική ανεπάρκεια. Και αυτός τέτοια συμπτώματα είχε αλλά όχι μέσα σε μία μέρα. Ουρικό οξύ είδατε? Δεν θυμάμαι γαμώτο και τι άλλες εξετάσεις τους είχα κάνει μπας και βοηθήσω. Τέλος πάντων, ελπίζω να είναι κάτι περαστικό και από αύριο να είναι πολύ καλύτερα! 

 

@Angot κορίτσι μου συγχαρητήρια! Όλα πάνε καλά λοιπόν, τσάμπα ανησυχούσες :) 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια μ εξαλλο το μωρο μου 160 παλμούς . Ολα υπέροχα είπε ο γιατρός! Είμαι 7 εβδομάδων και ΠΗΤ 2/1/2023

Μπράβο Angot! Δυνατό το μικρούλι! Άντε θα σου βγει πρωτοχρονιάτικο! Πολύ χάρηκα!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Και ο άλλος μου ο σκυλάκος είχε νεφρική ανεπάρκεια. Και αυτός τέτοια συμπτώματα είχε αλλά όχι μέσα σε μία μέρα. Ουρικό οξύ είδατε? Δεν θυμάμαι γαμώτο και τι άλλες εξετάσεις τους είχα κάνει μπας και βοηθήσω. Τέλος πάντων, ελπίζω να είναι κάτι περαστικό και από αύριο να είναι πολύ καλύτερα! 

 

@Angot κορίτσι μου συγχαρητήρια! Όλα πάνε καλά λοιπόν, τσάμπα ανησυχούσες :) 

Να είσαι καλά κορίτσι μμμ, σε ευχαριστώ.. Αχχχχ ναιι ένιωσα ανακούφιση μεγάλη! 

πρίν από 4 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Μπράβο Angot! Δυνατό το μικρούλι! Άντε θα σου βγει πρωτοχρονιάτικο! Πολύ χάρηκα!:)

Ναι το αγιοβασιλακι μ... Θα κάνει ρεβεγιόν. Έτοιμο να παρταρει θα ναι! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Ίσως είναι λίγο οριακό αν θα ακούσουμε καρδούλα τότε, γιατί την επόμενη Πέμπτη που θα με δει θα είμαι 6w2d σύμφωνα με το πρόγραμμα, αλλά θα δείξει! Ο γιατρός δε μου είπε σήμερα πόσο με υπολογίζει! Κι εσύ κορίτσι μου με το καλό να δεις μια τεράαααααστια χοριακή!!!

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Ξεκίνησες διέγερση? Ελπίζω να σου φέρει γούρι το σποράκι μου! Σε ποια μέρα είσαι?

Τι προκαλεί η χρόνια προστατίτιδα?? Συγνώμη που ρωτώ αν είναι προφανές, αλλά δεν τα γνωρίζω τα θέματα του σπέρματος... Υπάρχει περίπτωση να σας επηρεάσει τις γονιμοποιήσεις? Αν ναι τι σκέφτεστε να κάνετε? Μήπως να κρυοσυντηρήσετε τα ωάρια αρχικά? Πάντως τούμπανη η μία ωοθήκη, φτου φτου φτου!! Και πήρε και η άλλη μπρος! Και η οιστραδιόλη σου πολύ δυνατή! Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

Ευχαριστώ γλυκιά μου ευτυχία!! Είπαμε, είναι τούρμπο το μωράκι σου! Δε θα εκπλαγω αν ακούσετε και καρδούλα!!

πρίν από 33 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια μ εξαλλο το μωρο μου 160 παλμούς . Ολα υπέροχα είπε ο γιατρός! Είμαι 7 εβδομάδων και ΠΗΤ 2/1/2023

Τελειααααα! Έχει έντονο ταπεραμεντο το σπορι σου! Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα τέλεια να πάνε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kate92 είπε:

Ευχαριστώ γλυκιά μου ευτυχία!! Είπαμε, είναι τούρμπο το μωράκι σου! Δε θα εκπλαγω αν ακούσετε και καρδούλα!!

Τελειααααα! Έχει έντονο ταπεραμεντο το σπορι σου! Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα τέλεια να πάνε!!

Ναι το μπιζελακι μμμ! Ειναι εξαλλο! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...