Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 9/27/2024 at 9:25 AM, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Με πήραν τηλ από την κλινική και μου είπαν πως από τα τρία ωάρια,τα δύο ήταν ώριμα και γονιμοποιηθηκαν!! Δεν το πίστευα,της λέω "είστε σίγουρη"? Κλαιω από χαρά,ξέρω ότι μπορεί να μην προχωρήσουν,αλλά έγινε το πρώτο βήμα❤️

      Συγχαρητήρια, τα πήγατε περίφημα, μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!

      23 hours ago, anemoni9 said:

      32 είμαι. Δεν απέχω και πολύ από τα 35, η αλήθεια είναι!

      Δεν είναι τόσο τραγικά όσο σου τα λέει. Σίγουρα φθίνει η ποιότητα όσο μεγαλώνουμε όμως με κατάλληλη διατροφή, γυμναστική, τρόπο ζωής κλπ βελτιώνεται και το θεμα σπω. Οπότε μην αγχώνεσαι τόσο, ήρεμα και όλα θα πάνε καλά!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Kate92 είπε:

Χαχα .ναι, θυμάμαι!  Αχ τέλεια! Τι περιμένουμε να δούμε Παρασκευή? Για καρδούλα εινια νωρίς ε?

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Μου δίνεις κουραγιο! Να περάσουν οι μέρες θέλω μόνο και όποια κι αν είναι η απάντηση θα ησυχάσω..

Τα κοριτσια εδω στο φορουμ μου ειπαν οτι θα δουμε λεκιθικο σακο και εμβρυικα στοιχεια. Τωρα τι ειναι τα εμβρυικα στοιχεια.. δεν ρωτησα! Χαχαχ

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Effie99 είπε:

Σε ευχαριστώ κι εγώ πολύ! Την καλύτερη δουλειά έκανες με το ΕΡΑ, μην το συζητάς καθόλου! Το σκέφτομαι κι εγώ να το κάνω, αλλά κοστίζει ρε γαμώτο..εσύ πού το έκανες;

Κοστίζει όντως αλλά έχει σημασία από ότι κατάλαβα. Για την ακρίβεια έκανα er map που κοστίζει λιγότερο. Στο γεν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Σποράκι said:

Κοστίζει όντως αλλά έχει σημασία από ότι κατάλαβα. Για την ακρίβεια έκανα er map που κοστίζει λιγότερο. Στο γεν.

Πόσο αν επιτρέπεται? Γιατί ακριβώς το κάνεις, δηλαδή τι απαντήσεις δίνει? και σε πόσο καιρό βγαίνουν τα αποτελέσματα?


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

Έχουμε ραντεβου το βραδάκι. Εχω ακομα ώρες να αγωνιώ με την ησυχια μου ! Παλιά μου τέχνη κόσκινο! 

καλή επιτυχία @Angot! Αύριο θα έχω την ίδια αγωνία. Ήδη από σήμερα τρώγομαι με τα ρούχα μου, συμπάσχω.. 

Το απόγευμα περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα! :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Ναι ναι, Επιβεβαιώνω!! Η μαυρίλα είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης :D Ειδικά αν θες να σφαχτείς και με τον περίγυρο, το θετικό είναι σιγουράκι!

Χαχαχαχαχαχαχ ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Ναι ναι, Επιβεβαιώνω!! Η μαυρίλα είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης :D Ειδικά αν θες να σφαχτείς και με τον περίγυρο, το θετικό είναι σιγουράκι!

Να σου ζήσουν οι γατούλες σου και το κουνελάκι σου :wub:

Ααααα..αν μετράει και η διάθεση για σφάξιμο, τότε έχω τρίδυμα!!!

πρίν από 5 λεπτά , Makelen είπε:

Τα κοριτσια εδω στο φορουμ μου ειπαν οτι θα δουμε λεκιθικο σακο και εμβρυικα στοιχεια. Τωρα τι ειναι τα εμβρυικα στοιχεια.. δεν ρωτησα! Χαχαχ

Φαντάζομαι καμιά κουκκιδιτσα που θα γίνει το φασολάκι μας!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Πόσο αν επιτρέπεται? Γιατί ακριβώς το κάνεις, δηλαδή τι απαντήσεις δίνει? και σε πόσο καιρό βγαίνουν τα αποτελέσματα?

Σου δείχνει πότε είναι δεκτικό το ενδομήτριο στο έμβρυο και υπολογίζει ακριβώς την ημέρα της εμβρυομεταφοράς. Θέλουν τρεις εβδομάδες τα αποτελέσματα και έχει 540

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Makelen said:

Τα κοριτσια εδω στο φορουμ μου ειπαν οτι θα δουμε λεκιθικο σακο και εμβρυικα στοιχεια. Τωρα τι ειναι τα εμβρυικα στοιχεια.. δεν ρωτησα! Χαχαχ

Θα δεις τον σάκο και ένα πράγμα σαν δαχτυλιδάκι (λεκιθικό σάκος). Το εμβρυικά στοιχεία είναι τα πρώτα κυτταράκια του μωρό σου. Δεν μοιάζει σαν εμβρυάκι ακόμα, μοιάζει σαν μια αχνή μικρή μάζα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Σποράκι said:

Σου δείχνει πότε είναι δεκτικό το ενδομήτριο στο έμβρυο και υπολογίζει ακριβώς την ημέρα της εμβρυομεταφοράς. Θέλουν τρεις εβδομάδες τα αποτελέσματα και έχει 540

Σε ευχαριστώ πολύ! Εσύ με τον Παν είσαι? Σορρυ αν το έχουμε ξαναπει. Ο λόγος που σου είπαν να το κάνεις ποιος είναι? Αν θυμάμαι καλά μόνο μία ετ δεν έχεις κάνει?


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Σποράκι είπε:

Κοστίζει όντως αλλά έχει σημασία από ότι κατάλαβα. Για την ακρίβεια έκανα er map που κοστίζει λιγότερο. Στο γεν.

Κι εγώ στο γεν. είμαι. το er map γιατί κοστίζει λιγότερο από το ΕΡΑ; Θέλω να πω, έχουν διαφορές; Σου το πρότεινε ο γιατρός ή εσύ του το είπες; Έκανες προετοιμασία για να το κάνεις; Σόρυ, σε βομβάρδισα με ερωτήσεις, αλλά έχω άγνοια από αυτά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

καλή επιτυχία @Angot! Αύριο θα έχω την ίδια αγωνία. Ήδη από σήμερα τρώγομαι με τα ρούχα μου, συμπάσχω.. 

Το απόγευμα περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα! :)

Αχχχ καλή επιτυχία και στις 2 μας... Ναι ναι θα σας ενημερώσω.! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Εσύ με τον Παν είσαι? Σορρυ αν το έχουμε ξαναπει. Ο λόγος που σου είπαν να το κάνεις ποιος είναι? Αν θυμάμαι καλά μόνο μία ετ δεν έχεις κάνει?

Ναι σε όλα, απλά επειδή μαζεύω με φυσικό κύκλο και κάθε ωάριο είναι πολύτιμο ο γιατρός πρότεινε να κάνω τώρα er map και mgs για να μην σπαταλάμε άσκοπα τα έμβρυα. Συνήθως γίνεται μετά τις 3 αποτυχημένες. Ελπίζω μικρόβιο να μην έχω, τώρα το παράθυρο καλό είναι να το γνωρίζει!

πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

Αχχχ καλή επιτυχία και στις 2 μας... Ναι ναι θα σας ενημερώσω.! 

Καλή επιτυχία κορίτσια :)

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Σποράκι είπε:

Ναι σε όλα, απλά επειδή μαζεύω με φυσικό κύκλο και κάθε ωάριο είναι πολύτιμο ο γιατρός πρότεινε να κάνω τώρα er map και mgs για να μην σπαταλάμε άσκοπα τα έμβρυα. Συνήθως γίνεται μετά τις 3 αποτυχημένες. Ελπίζω μικρόβιο να μην έχω, τώρα το παράθυρο καλό είναι να το γνωρίζει

Ωραίο επιχείρημα αυτό, θα το πω στο γιατρό. Κι εγώ στην ίδια φάση με εσένα είμαι, κάθε ωάριο είναι πολύτιμο, γιατί έχω ΠΩΑ. Πάντως όταν του είχα πει(έχω τον Σφακ.) για το ngs, είπε ότι δεν το πιστεύει και τόσο και δεν έχω καταλάβει το γιατί..τι προετοιμασία κάνει για το  er map και ποια μέρα του κύκλου το κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Σποράκι είπε:

Ναι σε όλα, απλά επειδή μαζεύω με φυσικό κύκλο και κάθε ωάριο είναι πολύτιμο ο γιατρός πρότεινε να κάνω τώρα er map και mgs για να μην σπαταλάμε άσκοπα τα έμβρυα. Συνήθως γίνεται μετά τις 3 αποτυχημένες. Ελπίζω μικρόβιο να μην έχω, τώρα το παράθυρο καλό είναι να το γνωρίζει!

Καλή επιτυχία κορίτσια :)

Το er map γίνεται με τον ίδιο τρόπο οπως και το ερα; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Έτσι ακριβώς 

Είμαι πολύ πικραμένη κ εξοργισμένη μαζί του!

Δεν του μιλάω καν χαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!

Καλε σπερμα να έρχεται να δίνει και δεν χρειαζεται να του μιλάς!

1 ώρα πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Όχι βρε καμία σχέση. Πβς είχες τέτοια εντύπωση; Καθόλου open minded λέμε μα καθόλου όμως; 

Εντάξει ειναι κρητικος φαντάζομαι με όλη την σημασία της έννοιας!

On 15/5/2022 at 8:37 ΠΜ, Makelen είπε:

Καλή Κυριακή.. και καλό σίδερο!!:grin:

Κορίτσι μου καλη μέρα. Να σε ρωτησω.. Καρδουλα ακουσες με κολπικο υπερηχο; ειχε μπει κ ο αντρας σου;

Ναι με κολπικο, αργούν οι υπέρηχοι απο την κοιλιά. Ο ανδρας μου δεν ειχε μπει γιατι ηταν στη αρχη του κοβιντ Απρίλιος 2020 και δεν επέτρεπαν σε τιποτα να μπουν τους συζύγους στο Γεννεσις , μονο για να δώσουν σπερμα. Τωρα δεν νομιζω οτι ισχύει το ίδιο.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...