Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

4 minutes ago, Effie99 said:

Δεν θα πάω τώρα για εμβρυομεταφορά..Από το φθινόπωρο..απλά ήθελα και να δούμε αν θα φτάσει κάτι σε βλαστοκύστη..γιατί ποιος μου λέει ότι το ενδομήτριο δέχεται τα 3ης μέρας; 2 βλαστοκύστες δεν θα κάνω με τίποτα, πάμε με φυσικούς..ζήτημα είναι αν θα προκύψει και καμία, μιας και η fsh σε αυτόν τον κύκλο πήγε 13, 1η φορά τόσο υψηλή..θεωρητικά ήθελα να ξέρω..εσύ έβαζες πάντα βλαστοκύστες; 3ης μέρας γιατί όχι;

Πήγα μία φορά με βλαστοκύστες γιατί έχουμε και πρόβλημα στο σπέρμα και ήθελα να δω αν μπορούν να φτάσουν. Τώρα που ξέρω ότι φτάνουν και με τόσο καλό ποσοστό, θα δοκιμάσουμε με 3ης μέρας. Πάντως δεν είναι κακό να δοκιμάσεις και για βλαστοκύστη, να δεις λίγο και την δυναμική των εμβρύων σου. Μπορεί μέχρι το φθινόπωρο να έχετε μαζέψει 2 και να μεταφέρετε αυτά 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Kate92 είπε:

Αμ δεν αντέχω....ψυχολογία στα πατώματα..λέω αν ήμουν, κάτι θα ένιωθα, τι στο καλό! Κ σκέφτομαι τις πιθανότητες που δεν είναι με το μέρος μας ..και τα επόμενα βήματα .. μια μαυρίλα σ λέω! Μη σε μαυρίζω κ σένα! Κλωσσαμε κλωσσαμε???

Και γω που είμαι, δεν νιωθω! Παράτα το! Μόνο με τη χοριακη θα βγάλεις άκρη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Πήγα μία φορά με βλαστοκύστες γιατί έχουμε και πρόβλημα στο σπέρμα και ήθελα να δω αν μπορούν να φτάσουν. Τώρα που ξέρω ότι φτάνουν και με τόσο καλό ποσοστό, θα δοκιμάσουμε με 3ης μέρας. Πάντως δεν είναι κακό να δοκιμάσεις και για βλαστοκύστη, να δεις λίγο και την δυναμική των εμβρύων σου. Μπορεί μέχρι το φθινόπωρο να έχετε μαζέψει 2 και να μεταφέρετε αυτά 

Να δούμε, βλέποντας και κάνοντας, τι να πω..καλά κι εμάς το σπέρμα δεν είναι και σούπερ..καλή επιτυχία να έχεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Pagotoula είπε:

ωχ… καταλαβα.. εντωμεταξυ ο αντρας σου γιατρος δεν ειναι;;; θα τον φανταζομουν πιο open minded… και τι λετε να κανετε;

Όχι βρε καμία σχέση. Πβς είχες τέτοια εντύπωση; Καθόλου open minded λέμε μα καθόλου όμως; 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Εγω βάζω 3ης μέρας. Βλαστοκυστες έβαλα μια φορά μόνο.

Έχεις κάνει το ΕΡΑ τεστ και ξέρεις ότι δέχεσαι τα 3ης μέρας ή τυχαία έπιασες με 3ης και μετά βάζεις μόνο αυτά ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Effie99 είπε:

Να δούμε, βλέποντας και κάνοντας, τι να πω..καλά κι εμάς το σπέρμα δεν είναι και σούπερ..καλή επιτυχία να έχεις!

Ούτε κι εμάς μην αγχώνεσαι 

πρίν από 2 λεπτά , Effie99 είπε:

Έχεις κάνει το ΕΡΑ τεστ και ξέρεις ότι δέχεσαι τα 3ης μέρας ή τυχαία έπιασες με 3ης και μετά βάζεις μόνο αυτά ;

Όχι δεν έχω κάνει απλά έπιασα με 3ης 2 φορές 

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kate92 είπε:

Αμ δεν αντέχω....ψυχολογία στα πατώματα..λέω αν ήμουν, κάτι θα ένιωθα, τι στο καλό! Κ σκέφτομαι τις πιθανότητες που δεν είναι με το μέρος μας ..και τα επόμενα βήματα .. μια μαυρίλα σ λέω! Μη σε μαυρίζω κ σένα! Κλωσσαμε κλωσσαμε???

Κι εγω μαυριλα ειχα στην αναμονη! Tο μόνο σύμπτωμα! Ρωτα και την @kateriiina25 που τα σημειώνει! Χαχ Κατα τα αλλα εγω κανω υπομονή, μεχρι την Παρασκευή που ειναι ο 2ος υπερηχος! Ωστοσο.. κλωσσαω λίγο κι εγω!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ούτε κι εμάς μην αγχώνεσαι 

Όχι δεν έχω κάνει απλά έπιασα με 3ης 2 φορές 

Μωρέ είναι αυτό το συναίσθημα ότι ίσως δεν τα καταφέρω και μείνω με τις γάτες και το κούνελι μου, κι όλα αυτά τα πέρα-δώθε στην Αθήνα και τα κλάματα πάνε τζάμπα. Τελοσπάντων, ας ελπίσουμε, ο Θεός έχει για όλους, λέει η μαμά μου..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Makelen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου..!❤

@Angot περιμένουμε νεα σου..! Με το καλό να ακουσετε καρδούλα!❤ Το απόγευμα θα πατε;?

@happiness79 σήμερα δεν ειναι ο πρώτος υπέρηχος;? Πήγατε;? Με το καλο να δεις τον ενδομητριο σακο σου!!❤

@ksvolimi ακόμα κλωσσάς;?❤ Πως είναι το νευρικό σου σύστημα..; θα αντλεξει μέχρι το Σάββατο;?

@Kate92 πως νιώθεις κορίτσι μου;? Αντέχεις ακόμα την αναμονή της Παρασκευής;?❤

Τι καλα τα εγραψες ολα τα νεα μαζι!

Μπραβο!!!

Σε ευχαριστουμε εμεις οι αδιαβαστες 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Effie99 είπε:

Μωρέ είναι αυτό το συναίσθημα ότι ίσως δεν τα καταφέρω και μείνω με τις γάτες και το κούνελι μου, κι όλα αυτά τα πέρα-δώθε στην Αθήνα και τα κλάματα πάνε τζάμπα. Τελοσπάντων, ας ελπίσουμε, ο Θεός έχει για όλους, λέει η μαμά μου..

Ε δεν θα πάνε τσάμπα δε μπορεί δε γίνεται 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Texas είπε:

Ευχαριστω ! Μου είχαν πει να πάρω προγεστερονη για 8 μέρες από μπέρδεμα από αμέλεια ; Δεν ξέρω … και χάθηκε το παράθυρο εμφύτευσης τώρα πως πήγε η χοριακη 6-7 δεν ξέρω ο γιατρός παραδέχτηκε το λάθος και θεώρησε αρνητική την χοριακη ( αποζημιώθηκα αλλά το ψυχολογικό κόστος και οι άριστες βλαστοκυστες που πήγαν άπατες … Δράμα !!! Και είμαστε και με βιοψία … τι να κάνουμε τώρα πάμε για την δεύτερη ελπίζω και τυχερή ..)

Καλησπερα σε ευχαριστώ για την απαντηση κ λυπάμαι πολυ για το μπέρδεμα που σας έτυχε, μπορώ να φανταστώ το κόστος κ δεν εννοώ μονό το οικονομικό γιατί κ εμείς με προεμφυτευτικο παμε. Πραγματικά σας ευχομαι αυτή να ειναι κ η τυχερή σας!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ούτε κι εμάς μην αγχώνεσαι 

Όχι δεν έχω κάνει απλά έπιασα με 3ης 2 φορές 

καποια αλλη κοπελα απο εδω μου ειχε πει για συζυγο γιατρο και μαλλον την μπερδεψα….  αχαχαχχα δε βαριεσαι… τον εκανα και ντοκτορα τον δικο σου…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Kate92 είπε:

Αμ δεν αντέχω....ψυχολογία στα πατώματα..λέω αν ήμουν, κάτι θα ένιωθα, τι στο καλό! Κ σκέφτομαι τις πιθανότητες που δεν είναι με το μέρος μας ..και τα επόμενα βήματα .. μια μαυρίλα σ λέω! Μη σε μαυρίζω κ σένα! Κλωσσαμε κλωσσαμε???

Κορίτσι μου δεν είχα ούτε μισό σύμπτωμα 

Μετά που άκουσα και την καρδιά άρχισαν τα συμπτώματα 

Αλλά άμα σου λέω τίποτα , τίποτα 

Το τεστ εγκυμοσύνης μου έδειξε ότι είμαι

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Pagotoula είπε:

καποια αλλη κοπελα απο εδω μου ειχε πει για συζυγο γιατρο και μαλλον την μπερδεψα….  αχαχαχχα δε βαριεσαι… τον εκανα και ντοκτορα τον δικο σου…

Μπουαχαχαχαχ τρομάρα του!!!!!!

  • Χαχα 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...