Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 hour ago, Angot είπε:

Χαχαχα ελα μωρε αφου ειναι το forum του θετικού τεστ... Αυτός ο μήνας είναι γουρλής... A by the way πηρα το βιβλιο 'τι να περιμένεις όταν είσαι έγκυος' σήμερα ξεκίνησα να το διαβάζω. Είναι κατατοπιστικοτατο... Σε άλλα νέα εγώ τραγουδάω από το πρωί χτυπάει η καρδιά μου δυνατά τα τα τα τα! :razz:

Και ετσι πρεπει!!! Δυνατα!!!!

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Μπράβο για το κουράγιο σου! Είσαι ηρωίδα!

Σε ευχαριστω γλυκια μου εσυ με τις  γονιμοποιησεις; Εχουμε νεα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , ksvolimi είπε:

Και ετσι πρεπει!!! Δυνατα!!!!

Σε ευχαριστω γλυκια μου εσυ με τις  γονιμοποιησεις; Εχουμε νεα;

Πες μου κάτι ! Ο σκυλάκος στη φωτο είναι δικός σου;

εγω ναι έχω ένα έμβρυο από τα 2. Όμως δεν ξέρω αν θα προχωρήσω. Ο σύζυγος δεν θέλει γενικά , είχαμε άσχημο καβγά. Όποτε σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σταματήσω :


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Είσαι σε πολύ καλό δρόμο μην αγχώνεσαι.

 

Μακάρι @νικηαντωνια81 να είναι καλά το μωρό, να ακούσω καρδιά αν και μέχρι να φτάσω στις 9 εβδομάδες, αν φτάσω, δεν θα πάψω να αγχώνομαι.. μετά μάλλον θα αρχίσω να ησυχάζω. Τα μέχρι ώρας τα έχω ξαναζήσει.. 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πες μου κάτι ! Ο σκυλάκος στη φωτο είναι δικός σου;

εγω ναι έχω ένα έμβρυο από τα 2. Όμως δεν ξέρω αν θα προχωρήσω. Ο σύζυγος δεν θέλει γενικά , είχαμε άσχημο καβγά. Όποτε σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σταματήσω :

Ναι ο τονινις μου το ονομα σου εχει toni.. τον πηραμε απο το δρομο πριν 4 χρονια τον ειχαν παρατησει.. ειναι ο κουκλος μυο!! Αληθεια εεεε το καταλαβαινω .. καταλαβαινω και εσενα κ τον αντρα σου μηπως ομως να έβαζες αυτο ετσι για τη τιμη των όπλων και μετα σταματάς..  κριμα ειναι περασες τοσα να το παρεις να μη το βαλεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Το momly με το Ιασώ βγάζουν τα ίδια,απλά το momly είναι λίγο πιο αναλυτικό. Για αλλά σάιτ και εφαρμογές δεν μπορώ να ξέρω,μόνο σ' αυτά τα δύο μπαίνω.Το πιο σωστό είναι αυτό που μας λέει ο γιατρός,πχ η μπεμπα μου είναι τρεις μέρες μπροστά και αυτό δεν θα μπορούσα να το μάθω από τα σαιτ

Είναι πολύ μπροστά η μπέμπα σου!!! ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πες μου κάτι ! Ο σκυλάκος στη φωτο είναι δικός σου;

εγω ναι έχω ένα έμβρυο από τα 2. Όμως δεν ξέρω αν θα προχωρήσω. Ο σύζυγος δεν θέλει γενικά , είχαμε άσχημο καβγά. Όποτε σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σταματήσω :

Καλημέρα Νίκη μου, απο τα 2 προχωρησε το ενα και έχεις και αλλο ενα απο προηγ ωοληψια?
να το συζητησετε οταν θα ηρεμησει, εξηγησε του πως νιωθεις και πιστευω θα σε καταλάβει
ίσως ήταν πιεσμένος και απο άλλα θέματα και ξέσπασε σ αυτο το θεμα
 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ksvolimi είπε:

Ναι ο τονινις μου το ονομα σου εχει toni.. τον πηραμε απο το δρομο πριν 4 χρονια τον ειχαν παρατησει.. ειναι ο κουκλος μυο!! Αληθεια εεεε το καταλαβαινω .. καταλαβαινω και εσενα κ τον αντρα σου μηπως ομως να έβαζες αυτο ετσι για τη τιμη των όπλων και μετα σταματάς..  κριμα ειναι περασες τοσα να το παρεις να μη το βαλεις;

Ψυχούλα μου είναι θεούλης!!!!

Το έχω σκεφτεί. Να βάλω αυτό και άλλο ένα κατεψυγμένο. Είμαι πολύ μπερδεμένη. Η αλήθεια είναι ότι ο γιος μου θέλει σαν τρελός αδερφάκι. Όταν του είπα ο μπαμπάς δεν θέλει πληγώθηκε. Τεσπα θα δούμε!

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

 

εγω ναι έχω ένα έμβρυο από τα 2. Όμως δεν ξέρω αν θα προχωρήσω. Ο σύζυγος δεν θέλει γενικά , είχαμε άσχημο καβγά. Όποτε σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σταματήσω :

Τι εννοείς δεν ξέρεις αν θα προχωρήσεις; Τόσος κόπος, τόση ταλαιπωρία να πάνε χαμένα; Προχωράς και ο,τι γίνει. Οι άντρες καμιά φορά δεν μένουν για πάντα στη ζωή μας, τα παιδιά όμως είναι πάντα μέρος της. Μην αφήσεις την πιθανότητα να πάει χαμένη. Εύχομαι όλα να πάνε καλά! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , silvy22 είπε:

Καλημέρα Νίκη μου, απο τα 2 προχωρησε το ενα και έχεις και αλλο ενα απο προηγ ωοληψια?
να το συζητησετε οταν θα ηρεμησει, εξηγησε του πως νιωθεις και πιστευω θα σε καταλάβει
ίσως ήταν πιεσμένος και απο άλλα θέματα και ξέσπασε σ αυτο το θεμα
 

Απλά δεν θέλει να ξοδεύουμε χρήματα χωρίς αποτέλεσμα. Είναι της άποψης ότι δεν πρέπει να πιέζουμε καταστάσεις και έχει δίκιο από τη μια αλλά από την άλλη οι γυναίκες σκεφτόμαστε αλλιώς.

  • Μου αρέσει 4

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ψυχούλα μου είναι θεούλης!!!!

Το έχω σκεφτεί. Να βάλω αυτό και άλλο ένα κατεψυγμένο. Είμαι πολύ μπερδεμένη. Η αλήθεια είναι ότι ο γιος μου θέλει σαν τρελός αδερφάκι. Όταν του είπα ο μπαμπάς δεν θέλει πληγώθηκε. Τεσπα θα δούμε!

Ειμαι σογουρη οτι θα τη βρειτε τη λυση.. οποτε προσπαθησε να τον ηρεμησεις εχει τα δικια του κι αυτος αλλα μια τελευταια προσπαθεια αξιζει το κοπο αφου τι ζηταει ο γιος σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ksvolimi είπε:

Ειμαι σογουρη οτι θα τη βρειτε τη λυση.. οποτε προσπαθησε να τον ηρεμησεις εχει τα δικια του κι αυτος αλλα μια τελευταια προσπαθεια αξιζει το κοπο αφου τι ζηταει ο γιος σου!

Θα δούμε !


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πες μου κάτι ! Ο σκυλάκος στη φωτο είναι δικός σου;

εγω ναι έχω ένα έμβρυο από τα 2. Όμως δεν ξέρω αν θα προχωρήσω. Ο σύζυγος δεν θέλει γενικά , είχαμε άσχημο καβγά. Όποτε σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σταματήσω :

Συγχαρητήρια για το εμβρυάκι σας!!! Λυπάμαι που σκέφτεσαι να σταματήσεις, ενώ προφανώς δε το θέλεις, αφού έχεις μπει σε αυτή τη διαδικασία. Σκέφτομαι βέβαια ότι καυγάδες ανάμεσα στα ζευγάρια πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν και πολλές φορές λέμε πάνω στα νεύρα μας κουβέντες που δεν τις εννοούμε. Επίσης θεωρώ πάρα πολύ φυσικό να υπάρχουν εντάσεις μεταξύ σας ενώ διανύετε περίοδο εξωσωματικής. Είναι πολύ ψυχοφθόρα διαδικασία και οι αγωνίες βγαίνουν στην επιφάνεια με κάθε τρόπο. Συμβαίνει σε όλους μας. Προτείνω υπομονή, ένα βήμα πίσω να περάσει η μπόρα και μετά το ξανασυζητάτε πιο ψύχραιμα ❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ksvolimi είπε:

Καλημερα κοριτσια! @Angot με το καλο να ακουσεις καρδουλα, @happiness79 να δεις σακουλάκι!! Εγω βράζω στο ζουμί μου μια αισιόδοξη μια λεω μπα απέτυχα.. αφου περασε ομως το σκ.. ειμαι κοντα.. 

Αχ κορίτσι μου σε νιώθω! Κι εγώ έτσι είμαι..μια σκέφτομαι θετικά,μια μέσα στη μαυρίλα. Διάβασα παρακάτω όμως ότι είναι η 7η σου και ειλικρινά ντράπηκα που γκρινιάζω κι εγώ. Είσαι πολύ δυνατή και εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που περνάς αυτή τη μαρτυρική αναμονή! Όλα καλά θα πάνε και θα έχεις τα πιο τέλεια νέα!

πρίν από 18 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πες μου κάτι ! Ο σκυλάκος στη φωτο είναι δικός σου;

εγω ναι έχω ένα έμβρυο από τα 2. Όμως δεν ξέρω αν θα προχωρήσω. Ο σύζυγος δεν θέλει γενικά , είχαμε άσχημο καβγά. Όποτε σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σταματήσω :

Δώσε χρόνο στον άντρα σου κορίτσι μου. Δε σκέφτονται όπως εμείς. Όσο κι αν μας αγαπάνε και όσο κι αν προσπαθούν, δε θα νιώσουν πότε το ίδιο. Εσύ να σκέφτεσαι πως έκανες ο,τι μπορείς καλύτερο, ειδικά εφόσον το ζητάει το αγοράκι σου. Μακάρι το εμβρυακι σας αυτό να είναι και το τυχερό και να μη χρειαστεί να σκεφτείς καν αν θα σταματήσεις η αν θα προσπαθήσεις ξανά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Απλά δεν θέλει να ξοδεύουμε χρήματα χωρίς αποτέλεσμα. Είναι της άποψης ότι δεν πρέπει να πιέζουμε καταστάσεις και έχει δίκιο από τη μια αλλά από την άλλη οι γυναίκες σκεφτόμαστε αλλιώς.

Αν είναι αυτό τα πράγματα είναι πιο απλά. Έχετε ήδη μπει στην προσπάθεια με ότι κόστος αυτή συνεπάγεται, ψυχικό και οικονομικό, και έχετε δύο εμβρυάκια που μπορεί να είναι σούπερ τυχερά! Και καθαρά οικονομικά να το δείτε, το κόστος της εμβρυομεταφοράς είναι το λιγότερο, μπροστά σε ότι έχετε δώσει μέχρι τώρα. Είναι κάτι σαν επένδυση!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...