Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Άδειος σάκος ;;


Angel__

Recommended Posts

Just now, Angel__ είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Χθες που πήγαμε στον γιατρό ακούσαμε τον πιο όμορφο ήχο! Ευτυχώς, οχι μόνο υπήρχαν εμβρυϊκά στοιχεία, αλλα χτυπούσε και μια καρδούλα :wub: 

Μπράβο βρε κορίτσι! Είδες τελικά;;;;; Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου! Άντε να δούμε και το αλλο κορίτσι τι κανει! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Angel__ είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Χθες που πήγαμε στον γιατρό ακούσαμε τον πιο όμορφο ήχο! Ευτυχώς, οχι μόνο υπήρχαν εμβρυϊκά στοιχεία, αλλα χτυπούσε και μια καρδούλα :wub: 

Τέλεια! Να έχεις μια υπέροχη και εύκολη εγκυμοσύνη! :-D

  • Ευχαριστώ 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel__ είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Χθες που πήγαμε στον γιατρό ακούσαμε τον πιο όμορφο ήχο! Ευτυχώς, οχι μόνο υπήρχαν εμβρυϊκά στοιχεία, αλλα χτυπούσε και μια καρδούλα :wub: 

Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! 

Εγώ δεν ξέρω αν θα έχω καλά νέα. Πήγα την Κυριακή στο νοσοκομείο που εφημέρευε να δω τι γίνεται για τι θα έσκαγα, ήμουν 7 εβδομάδων δεν είδαμε πάλι έμβρυο. Θα ξαναπάω αυριο πάλι για το οριστικό δεν μ έδωσαν πολλές ελπίδες. Αύριο θα ξέρω τι γίνεται. 


8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elfs είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! 

Εγώ δεν ξέρω αν θα έχω καλά νέα. Πήγα την Κυριακή στο νοσοκομείο που εφημέρευε να δω τι γίνεται για τι θα έσκαγα, ήμουν 7 εβδομάδων δεν είδαμε πάλι έμβρυο. Θα ξαναπάω αυριο πάλι για το οριστικό δεν μ έδωσαν πολλές ελπίδες. Αύριο θα ξέρω τι γίνεται. 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία ! Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel__ είπε:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία ! Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Το κουλό είναι ότι χθες με πονούσε πάλι το στήθος και σήμερα ανακατεύομαι. Όλα τα κουλά σε εμένα. Έχω πέσει ψυχολογικά λίγο, η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχουν πιθανότητες για καλή έκβαση.


8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elfs είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Το κουλό είναι ότι χθες με πονούσε πάλι το στήθος και σήμερα ανακατεύομαι. Όλα τα κουλά σε εμένα. Έχω πέσει ψυχολογικά λίγο, η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχουν πιθανότητες για καλή έκβαση.

Εμένα μου είπε ότι αν έχω συμπτώματα είναι πολύ καλό ! Οποτε κάνε υπομονή μέχρι αύριο και σκέψου θετικά 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elfs είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! 

Εγώ δεν ξέρω αν θα έχω καλά νέα. Πήγα την Κυριακή στο νοσοκομείο που εφημέρευε να δω τι γίνεται για τι θα έσκαγα, ήμουν 7 εβδομάδων δεν είδαμε πάλι έμβρυο. Θα ξαναπάω αυριο πάλι για το οριστικό δεν μ έδωσαν πολλές ελπίδες. Αύριο θα ξέρω τι γίνεται. 

6 κ5 οταν εκανα τον 1ο υπερχηχο φαινοταν μια υποψια απο σακο..υποψια ομωσ....

7 κ 5 στον 2ο υπερηχο οχι απλα ειχε μεγαλωσει...ακουσαμε κ καρδουλα.... 

Σου στελνω την θετικη μου ενεργεια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , tzeni82 είπε:

6 κ5 οταν εκανα τον 1ο υπερχηχο φαινοταν μια υποψια απο σακο..υποψια ομωσ....

7 κ 5 στον 2ο υπερηχο οχι απλα ειχε μεγαλωσει...ακουσαμε κ καρδουλα.... 

Σου στελνω την θετικη μου ενεργεια 

Εγώ πήγα 6 κ 1 μόνο σάκος, πήγα 7 και θα πάω αύριο 7 κ 3. Θα δείξει τι να πω... Αύριο θα σας στείλω ευχαριστώ πολύ όλες!! 


8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, εγώ δυστυχώς δεν έχω καλά νέα. Επιβεβαιωθηκε ότι είναι κενός σάκος. Παραδόξως είμαι σχετικά ψύχραιμη, όχι πολύ καλά βέβαια αλλά ούτε κ στα πατώματα. Ευχαριστώ πολύ όλες σας και καλή συνέχεια στις εγκυμονουσες να έχετε γερά παιδάκια!!!

  • Λυπημένη/-ος 3

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γειά σας κορίτσια! Επαναφέρω το θέμα γιατί είμαι πάρα πολύ αγχωμένη! Πήγα 5w και 6d και είδαμε μόνο σάκο.. Χωρίς εμβρυικα στοιχεία.. Είχα όμως μια χοριακη πάρα πολύ υψηλή που δεν στέκει με την εικόνα που είδαμε.. Ξαναέκανα χοριακη και κάτι άλλους δείκτες και μου είπε πως δεν βγάζει άκρη με τα νούμερα οπότε θα τα δούμε όλα στον υπέρηχο σε μια εβδομάδα... Έχω ραντεβού Τρίτη απόγευμα κι είμαι να σκάσω από το άγχος αν και μέσα μου δεν ελπίζω και πολλα:(


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 χρόνια μετά...
On 24/3/2022 at 1:01 ΜΜ, kerasaki10 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Επαναφέρω το θέμα γιατί είμαι πάρα πολύ αγχωμένη! Πήγα 5w και 6d και είδαμε μόνο σάκο.. Χωρίς εμβρυικα στοιχεία.. Είχα όμως μια χοριακη πάρα πολύ υψηλή που δεν στέκει με την εικόνα που είδαμε.. Ξαναέκανα χοριακη και κάτι άλλους δείκτες και μου είπε πως δεν βγάζει άκρη με τα νούμερα οπότε θα τα δούμε όλα στον υπέρηχο σε μια εβδομάδα... Έχω ραντεβού Τρίτη απόγευμα κι είμαι να σκάσω από το άγχος αν και μέσα μου δεν ελπίζω και πολλα:(

Καλησπέρα τι κάνετε;; Τι απέγινε τελικά ; 
Και εγώ πήγα 5w 6d κι είδαμε μόνο σάκο και μέσα 1 σαν φούσκα που μου είπε ότι είναι ο λεκιθίκος άσκος Και άλλη μια άσπρη κουκιδα που μου είπε ο γιατρος ότι θα γίνει Έμβρυο. 
Τα εμβρυϊκά στοιχεία που λέτε εδώ τι ακριβώς ειναι; 
μ είμαι ππλυ αγχωμένη λόγω προηγούμενης παλινδρομης που δεν είχαμε δει τπτ πέρα από από σάκκο 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...