Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Basiliki92 said:

Κορίτσια είναι καμία εδώ που να πέφτουν πολύ τα μαλλιά της? Βέβαια είναι κ η εποχή μου αλλά νομίζω έχει παραγίνει το κακό...πεφτουν μαλλιά βγάζω σπυριά ή κόρη με έχει ταράξει μου φαίνεται...

Εμένα κορίτσι μου πέφτουν απίστευτα από την αρχή μέχρι τώρα. Ασταμάτητα. Άστα να πάνε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Basiliki92 είπε:

Κορίτσια είναι καμία εδώ που να πέφτουν πολύ τα μαλλιά της? Βέβαια είναι κ η εποχή μου αλλά νομίζω έχει παραγίνει το κακό...πεφτουν μαλλιά βγάζω σπυριά ή κόρη με έχει ταράξει μου φαίνεται...

Το ίδιο πρόβλημα έχω κ εγώ! Ενώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ήταν τέλεια τα μαλλιά μου κ μου έπεσαν, όπως ήταν αναμενόμενο, μετά τον τοκετό. Ξεχασα να ρωτήσω κ τη γιατρό μου...

Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. είπε:

Το ίδιο πρόβλημα έχω κ εγώ! Ενώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ήταν τέλεια τα μαλλιά μου κ μου έπεσαν, όπως ήταν αναμενόμενο, μετά τον τοκετό. Ξεχασα να ρωτήσω κ τη γιατρό μου...

@vivi.nik. Οπότε δεν είμαι η μόνη στην παρέα!!!


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Basiliki92 είπε:

Κορίτσια είναι καμία εδώ που να πέφτουν πολύ τα μαλλιά της? Βέβαια είναι κ η εποχή μου αλλά νομίζω έχει παραγίνει το κακό...πεφτουν μαλλιά βγάζω σπυριά ή κόρη με έχει ταράξει μου φαίνεται...

Άστα κι εμένα μου πέφτουν πολυ!! Από την αρχή βασικά... λογικά γι αυτό μου έδωσε σίδηρο δύο φορές την ημέρα!! 

Δεν έχω κι εγώ πολλά μαλλιά, κουρουπα θα μείνω!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Basiliki92 said:

Κορίτσια είναι καμία εδώ που να πέφτουν πολύ τα μαλλιά της? Βέβαια είναι κ η εποχή μου αλλά νομίζω έχει παραγίνει το κακό...πεφτουν μαλλιά βγάζω σπυριά ή κόρη με έχει ταράξει μου φαίνεται...

Εγώ χάνω αρκετά σε κάθε λουσιμο αλλά ίσως είναι ακόμα της εποχής. Θα δείξει σε λίγο που θα κρυώσει ο καιρός!

  • Μου αρέσει 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

@Aria konsta δεν ξέρω αν έχει βιταμίνη c απλά έχει γεύση πορτοκαλί αλλά κ πάλι αφήνει μια αίσθηση τενεκέ :mad::mad: χαχαχα εμένα δυσκοιλιότητα δεν μ φέρνει το αντίθετο θα έλεγα ..:?

Το ferreluc παίρνεις @Basiliki92 μου ;; 

Και εγω να σου πω 3 φορες εχω παει τουαλέτα εκει που πήγαινα 1 στις 3 μερες .. λες να ειναι απο αυτο ;; 

1 ώρα πρίν, giwta_86 είπε:

Γειά σας ομορφιές μου!! Γύρισα και εγώ από το γιατρό! 207 γρ ο κύριος και 12 εκατοστά!! Μια βδομάδα μεγαλύτερος μας είπε ο γιατρός.. Ησυχουλης ήταν.. Σήμερα είδαμε καθαρα και το πουλάκι του:oops:

Αχαχχα τι τελεια ο γλυκούλης σου μωρεεε χαχαχχα 

Σου άλλαξε ΠΗΤ ;; ποσο εισαι;

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Το ferreluc παίρνεις @Basiliki92 μου ;; 

Και εγω να σου πω 3 φορες εχω παει τουαλέτα εκει που πήγαινα 1 στις 3 μερες .. λες να ειναι απο αυτο ;; 

@Aria konsta Ναι αυτό παίρνω...απο αυτό είναι καλά άμα το πάρω πρωί βράδυ κ εγώ έτσι παθαίνω...να σου πω από το να μην πηγαίνω το προτιμώ :-D ποιες είναι αυτές που ισχυρίζονται πως στην εγκυμοσύνη έχουμε τέλεια πλούσια μαλλιά ήθελα να ξερά χαχαχα περίμενα κ εγώ πως κ πως να γίνει χαμός από μαλλί αλλά τίποτα...απο την μια μαλλιά από την άλλη σπυριά τα νεύρα μου :-x χαλάλι τι να κάνω από τώρα θυσία για το παιδί μου !!!:-P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Basiliki92 είπε:

@Aria konsta Ναι αυτό παίρνω...απο αυτό είναι καλά άμα το πάρω πρωί βράδυ κ εγώ έτσι παθαίνω...να σου πω από το να μην πηγαίνω το προτιμώ :-D ποιες είναι αυτές που ισχυρίζονται πως στην εγκυμοσύνη έχουμε τέλεια πλούσια μαλλιά ήθελα να ξερά χαχαχα περίμενα κ εγώ πως κ πως να γίνει χαμός από μαλλί αλλά τίποτα...απο την μια μαλλιά από την άλλη σπυριά τα νεύρα μου :-x χαλάλι τι να κάνω από τώρα θυσίες!!!:-P

Ααα ναι ;; πρωί βράδυ το παίρνω.. μια χαρα τοτε χαχχα 

Λοιπόν στην πρωτη μου εγκυμοσυνη.. την ξεκίνησα με μαλλιά μεχρι τον ώμο καρέ δηλαδη μεχρι να γεννήσω ειχαν φτάσει κατω απο το σουτιέν.. ειχα παθει πλακα δεν αντιμετώπισα τριχόπτωση ουτε μετα .. ! 

Τωρα στον μπουρμπουλιθρα, δεν μου πέφτουν νομιζω αλλα νιωθω οτι έχει ανοίξει η ρίζα μου κοριτσια το χρώμα δηλαδη .. και έβγαλα και άσπρες ακομα και μια στη βλεφαρίδα, θα τρελαθω ...

Εχω γεμίσει σπυθουρινια στο μέτωπο και στο λαιμό.. τι φαση κι αυτή;; χαχχαχα 

Την αλλη εβδομάδα θα αφαιρέσω τα εξτε που εχω και θα δω αν παίζει και τριχόπτωση. 

Just now, Basiliki92 είπε:

@Aria konsta Ναι αυτό παίρνω...απο αυτό είναι καλά άμα το πάρω πρωί βράδυ κ εγώ έτσι παθαίνω...να σου πω από το να μην πηγαίνω το προτιμώ :-D ποιες είναι αυτές που ισχυρίζονται πως στην εγκυμοσύνη έχουμε τέλεια πλούσια μαλλιά ήθελα να ξερά χαχαχα περίμενα κ εγώ πως κ πως να γίνει χαμός από μαλλί αλλά τίποτα...απο την μια μαλλιά από την άλλη σπυριά τα νεύρα μου :-x χαλάλι τι να κάνω από τώρα θυσίες!!!:-P

Ααα ναι ;; πρωί βράδυ το παίρνω.. μια χαρα τοτε χαχχα 

Λοιπόν στην πρωτη μου εγκυμοσυνη.. την ξεκίνησα με μαλλιά μεχρι τον ώμο καρέ δηλαδη μεχρι να γεννήσω ειχαν φτάσει κατω απο το σουτιέν.. ειχα παθει πλακα δεν αντιμετώπισα τριχόπτωση ουτε μετα .. ! 

Τωρα στον μπουρμπουλιθρα, δεν μου πέφτουν νομιζω αλλα νιωθω οτι έχει ανοίξει η ρίζα μου κοριτσια το χρώμα δηλαδη .. και έβγαλα και άσπρες ακομα και μια στη βλεφαρίδα, θα τρελαθω ...

Εχω γεμίσει σπυθουρινια στο μέτωπο και στο λαιμό.. τι φαση κι αυτή;; χαχχαχα 

Την αλλη εβδομάδα θα αφαιρέσω τα εξτε που εχω και θα δω αν παίζει και τριχόπτωση. 

:wub: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2021 ΤΟ " ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ :wub:

@valentina23 : ΠΗΤ 1/3/2021 , --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΡΕΑ} !!!!!  :wub:

@ba_lily  : ΠΗΤ 6/3/2021  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ} !!!!! :wub:

@Pepi88 ΠΗΤ 7/3/2021 , --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- {ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ} !!!!! :wub:

@Evoulini24 ΠΗΤ 8/3/2021 , --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {Νοσ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ} !!!!!  :wub:

@Aria konsta ΠΗΤ 17/3/2021 ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- {ΡΕΑ} !!!!!  :wub:

@giwta_86 ΠΗΤ 20/3/2021  ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΙΑΣΩ} !!!!!  :wub:

@vivi.nik. ΠΗΤ 24/3/2021  ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΙΑΣΩ} !!!!!  :wub:

@basw2  ΠΗΤ 25/3/2021  ,  --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΤΡΩΝ} !!!!! :wub:

@Kassandras ΠΗΤ 29/3/2021 , {Δεν γνωρίζουμε ακόμα φύλο ούτε μαιευτήριο :?: περιμένουμε με αγωνία :) } . :wub: 

@Mareva ΠΗΤ 29/3/2021 --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΣΕΠΕΤΗ ,ΧΑΝΙΑ} !!!!! :wub:

Καλε γτ τα έγραψε έτσι;;; δεν ξερω και πως σβήνει.. 

Ηθελα να ρωτησω .. εχει εμφανιστεί σε κάποια από εσάς η  linea nigra ?

αν ναι σε ποια εβδομάδα;;; 

  • Μου αρέσει 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Το ferreluc παίρνεις @Basiliki92 μου ;; 

Και εγω να σου πω 3 φορες εχω παει τουαλέτα εκει που πήγαινα 1 στις 3 μερες .. λες να ειναι απο αυτο ;; 

Αχαχχα τι τελεια ο γλυκούλης σου μωρεεε χαχαχχα 

Σου άλλαξε ΠΗΤ ;; ποσο εισαι;

Ειμαι 16&5.. Όχι δε μου είπε κάτι.. Βασικά ποτέ δεν έχουμε πει με αυτόν την πητ στο χαρτί της αυχενικής το είδα αλλά ήταν η ίδια κ με την εφαρμογή σε site.. Εμενα η γραμμή στη κοιλιά τίποτα ακόμα.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Basiliki92 είπε:

Κορίτσια είναι καμία εδώ που να πέφτουν πολύ τα μαλλιά της? Βέβαια είναι κ η εποχή μου αλλά νομίζω έχει παραγίνει το κακό...πεφτουν μαλλιά βγάζω σπυριά ή κόρη με έχει ταράξει μου φαίνεται...

Βασιλική κ εγώ μια από τα ίδια.. βγάζω σπυριά κ πέφτουν παρά πολύ τα μαλλί μου. Ο γιατρός μ είπε να μην ανησυχώ ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Ααα ναι ;; πρωί βράδυ το παίρνω.. μια χαρα τοτε χαχχα 

Λοιπόν στην πρωτη μου εγκυμοσυνη.. την ξεκίνησα με μαλλιά μεχρι τον ώμο καρέ δηλαδη μεχρι να γεννήσω ειχαν φτάσει κατω απο το σουτιέν.. ειχα παθει πλακα δεν αντιμετώπισα τριχόπτωση ουτε μετα .. ! 

Τωρα στον μπουρμπουλιθρα, δεν μου πέφτουν νομιζω αλλα νιωθω οτι έχει ανοίξει η ρίζα μου κοριτσια το χρώμα δηλαδη .. και έβγαλα και άσπρες ακομα και μια στη βλεφαρίδα, θα τρελαθω ...

Εχω γεμίσει σπυθουρινια στο μέτωπο και στο λαιμό.. τι φαση κι αυτή;; χαχχαχα 

Την αλλη εβδομάδα θα αφαιρέσω τα εξτε που εχω και θα δω αν παίζει και τριχόπτωση. 

Ααα ναι ;; πρωί βράδυ το παίρνω.. μια χαρα τοτε χαχχα 

Λοιπόν στην πρωτη μου εγκυμοσυνη.. την ξεκίνησα με μαλλιά μεχρι τον ώμο καρέ δηλαδη μεχρι να γεννήσω ειχαν φτάσει κατω απο το σουτιέν.. ειχα παθει πλακα δεν αντιμετώπισα τριχόπτωση ουτε μετα .. ! 

Τωρα στον μπουρμπουλιθρα, δεν μου πέφτουν νομιζω αλλα νιωθω οτι έχει ανοίξει η ρίζα μου κοριτσια το χρώμα δηλαδη .. και έβγαλα και άσπρες ακομα και μια στη βλεφαρίδα, θα τρελαθω ...

Εχω γεμίσει σπυθουρινια στο μέτωπο και στο λαιμό.. τι φαση κι αυτή;; χαχχαχα 

Την αλλη εβδομάδα θα αφαιρέσω τα εξτε που εχω και θα δω αν παίζει και τριχόπτωση. 

:wub: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2021 ΤΟ " ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ :wub:

@valentina23 : ΠΗΤ 1/3/2021 , --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΡΕΑ} !!!!!  :wub:

@ba_lily  : ΠΗΤ 6/3/2021  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ} !!!!! :wub:

@Pepi88 ΠΗΤ 7/3/2021 , --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- {ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ} !!!!! :wub:

@Evoulini24 ΠΗΤ 8/3/2021 , --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {Νοσ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ} !!!!!  :wub:

@Aria konsta ΠΗΤ 17/3/2021 ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- {ΡΕΑ} !!!!!  :wub:

@giwta_86 ΠΗΤ 20/3/2021  ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΙΑΣΩ} !!!!!  :wub:

@vivi.nik. ΠΗΤ 24/3/2021  ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΙΑΣΩ} !!!!!  :wub:

@basw2  ΠΗΤ 25/3/2021  ,  --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΤΡΩΝ} !!!!! :wub:

@Kassandras ΠΗΤ 29/3/2021 , {Δεν γνωρίζουμε ακόμα φύλο ούτε μαιευτήριο :?: περιμένουμε με αγωνία :) } . :wub: 

@Mareva ΠΗΤ 29/3/2021 --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΣΕΠΕΤΗ ,ΧΑΝΙΑ} !!!!! :wub:

Καλε γτ τα έγραψε έτσι;;; δεν ξερω και πως σβήνει.. 

Ηθελα να ρωτησω .. εχει εμφανιστεί σε κάποια από εσάς η  linea nigra ?

αν ναι σε ποια εβδομάδα;;; 

Σε μένα έχει εμφανιστεί ήδη εδώ και δύο βδομάδες δλδ από την 16 !!όχι πολύ σκούρη νορμάλ!αλλά θεοστραβη!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Ειμαι 16&5.. Όχι δε μου είπε κάτι.. Βασικά ποτέ δεν έχουμε πει με αυτόν την πητ στο χαρτί της αυχενικής το είδα αλλά ήταν η ίδια κ με την εφαρμογή σε site.. Εμενα η γραμμή στη κοιλιά τίποτα ακόμα.... 

Την προηγούμενη εβδομάδα πηγα 16 κ 5 και ηταν 167 γραμμάρια ο μπουρμπουληθρας μου .. μεγάλος μπεμπούλης... μωρε μουυυ ... 

Ναι και εγω τιποτα .. καμια γραμμή 

Just now, Pepi88 είπε:

Σε μένα έχει εμφανιστεί ήδη εδώ και δύο βδομάδες δλδ από την 16 !!όχι πολύ σκούρη νορμάλ!αλλά θεοστραβη!!

Αλήθεια;;; δεν θυμάμαι στην πρωτη απο ποια εβδομάδα εμφανίστηκε.. τωρα ακομα τιποτα 

Βέβαια δεν είναι και αναγκαίο οτι θα βγει 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Την προηγούμενη εβδομάδα πηγα 16 κ 5 και ηταν 167 γραμμάρια ο μπουρμπουληθρας μου .. μεγάλος μπεμπούλης... μωρε μουυυ ... 

Ναι και εγω τιποτα .. καμια γραμμή 

Αλήθεια;;; δεν θυμάμαι στην πρωτη απο ποια εβδομάδα εμφανίστηκε.. τωρα ακομα τιποτα 

Βέβαια δεν είναι και αναγκαίο οτι θα βγει 

Ναι ναι την είχα δει τυχαία γιατί τότε ήταν από πολύ χαμηλα  μέχρι τον αφαλό από την κάτω πλευρά ..τώρα άρχισε και από πάνω ..αλλά είναι λες και την ζωγράφισε 3χρονο!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Ναι ναι την είχα δει τυχαία γιατί τότε ήταν από πολύ χαμηλα  μέχρι τον αφαλό από την κάτω πλευρά ..τώρα άρχισε και από πάνω ..αλλά είναι λες και την ζωγράφισε 3χρονο!!

Κοριτσια εγω πηγα για υπερηχο στις 15 + 2 κ ηταν η μπεμπα 128 γραμμαρια. Ειναι καλο αυτο; η γραμμη δε μου χει εμφανιστει αλλα δε μου ειχε ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη. Αλλα θεωρησα επειδη ειμαι ολολευκη στο δερμα κ εκανα κ ενα καταξανθο κ ασπρο παιδι μηπως εφταιγε αυτο... Δεν ξερω.. Θα το ψαξω! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...