Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!σήμερα έχω γιατρό !εύχομαι και ελπίζω όλα να συνεχίσουν να είναι καλά και σταθερά !!θα σας ενημερώσω!!

Τι ώρα;; θα ειναι ολα μια χαρα θα δεις .. θα περιμένουμε νεα σας με αγωνια .. 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ καλά μέχρι στιγμής. Τα νεύρα μου έχω σήμερα.. Δεν ξύπνησα καλά. :confused:Βλέπω και Άγριες Μέλισσες.. Πολύ κλάμα αυτά τα επεισόδια Το καλό είναι ότι φθινοπωρινά σε λίγο.. Δεν την αντέχω τη ζέστη!! Μου χε σπάσει τα νεύρα.. Σήμερα πήγα στα λιντλ.. Πήρα τα βρεφικά φόρμακια που είχε.. Χάρηκα και αγχώθηκα μαζί.. Αντε να περάσει ο καιρός να έρθει η Β επιπεδου να χαλαρώσω λίγο.. Δεν μπορώ αυτό το άγχος.. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ καλά μέχρι στιγμής. Τα νεύρα μου έχω σήμερα.. Δεν ξύπνησα καλά. :confused:Βλέπω και Άγριες Μέλισσες.. Πολύ κλάμα αυτά τα επεισόδια Το καλό είναι ότι φθινοπωρινά σε λίγο.. Δεν την αντέχω τη ζέστη!! Μου χε σπάσει τα νεύρα.. Σήμερα πήγα στα λιντλ.. Πήρα τα βρεφικά φόρμακια που είχε.. Χάρηκα και αγχώθηκα μαζί.. Αντε να περάσει ο καιρός να έρθει η Β επιπεδου να χαλαρώσω λίγο.. Δεν μπορώ αυτό το άγχος.. 

 

Και εγω καπως ετσι ειμαι ... σημερα ! Μου έχει σπάσει τα νεύρα και αυτός ο καιρος .. 

Εγω να σου πω την αλήθεια τρεμω να ψωνίσω το οτιδήποτε.. εχω και τη μανα μου που εκει που λεω να θα παρω κατι .. " αν δεν κλήσεις τον 8ο μη πάρεις τιποτα" και με ρίχνει απότομα. 

  • Λυπημένη/-ος 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Και εγω καπως ετσι ειμαι ... σημερα ! Μου έχει σπάσει τα νεύρα και αυτός ο καιρος .. 

Εγω να σου πω την αλήθεια τρεμω να ψωνίσω το οτιδήποτε.. εχω και τη μανα μου που εκει που λεω να θα παρω κατι .. " αν δεν κλήσεις τον 8ο μη πάρεις τιποτα" και με ρίχνει απότομα. 

Εμενα πάλι το αντίθετο.. Την προηγούμενη φορά μου φέρε η μάνα μου 2 φόρμακια έτσι για το καλό και τη πήρα απ τα μούτρα την καημένη. Με μαλώνει που αγχώνομαι. Ούτε ρούχα εγκυμοσύνης δεν μπορώ να πάρω.. Μ έχει πιάσει ανασφάλεια και φοβος.. Με το σεντόνι θα κυκλοφορώ σε λίγο.. :tongue:δεν μου κάνουν τα ρούχα.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Aria konsta @valentina23όντως που είστε σήμερα τσεκάρω συνέχεια...περιμενω νέα της Πεπης!!Εγώ πάλι δεν εχω πάρει τίποτα τέλη Γενάρη λέω εκτός και αν μας κλείσουν παλι μέσα και δεν εχω ούτε που να το κοίμησω το παιδί αχχαχαχα ... 

  • Χαχα 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Εμενα πάλι το αντίθετο.. Την προηγούμενη φορά μου φέρε η μάνα μου 2 φόρμακια έτσι για το καλό και τη πήρα απ τα μούτρα την καημένη. Με μαλώνει που αγχώνομαι. Ούτε ρούχα εγκυμοσύνης δεν μπορώ να πάρω.. Μ έχει πιάσει ανασφάλεια και φοβος.. Με το σεντόνι θα κυκλοφορώ σε λίγο.. :tongue:δεν μου κάνουν τα ρούχα.. 

Καλα με τα δικά μου ρούχα ααααστοοοο πραγματικά δεν εχω ρούχα πλεον ... με 2 φουστανακια κυκλοφορώ.. και καλα τωρα κρατάει και κάπως ο καιρός.. σε λίγο;; θα γελάμε χαχχαχαα 

Μωρε και εγω μες την ανασφάλεια ειμαι ..δυστυχώς έτσι όμως δεν μπορούμε να χαρούμε αυτο το θαύμα που μας συμβαίνει.  

Just now, Basiliki92 είπε:

@Aria konsta @valentina23όντως που είστε σήμερα τσεκάρω συνέχεια...περιμενω νέα της Πεπης!!Εγώ πάλι δεν εχω πάρει τίποτα τέλη Γενάρη λέω εκτός και αν μας κλείσουν παλι μέσα και δεν εχω ούτε που να το κοίμησω το παιδί αχχαχαχα ... 

Χαχαχα ετσι λεω και εγω κατά Φλεβάρη μεριά αλλα δε το σκέφτηκα αυτό πωωω λεεεες;;;; ΣΟΚ 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Basiliki92 είπε:

@Aria konsta @valentina23όντως που είστε σήμερα τσεκάρω συνέχεια...περιμενω νέα της Πεπης!!Εγώ πάλι δεν εχω πάρει τίποτα τέλη Γενάρη λέω εκτός και αν μας κλείσουν παλι μέσα και δεν εχω ούτε που να το κοίμησω το παιδί αχχαχαχα ... 

Γειά σου κορίτσι όμορφο!! Πάλι καλά που υπάρχει και το ίντερνετ. Εγώ online κάνω αγορές.. Μένω και επαρχία.. Δεν υπάρχουν μαγαζιά. Και που να τρέχω εγκυος και με ιώσεις στην Αθήνα για αγορές... Ναι όντως που είναι η Πεππη; τι ώρα είχε ραντεβού; πρωί η απόγευμα; 

Φλεβάρη αργά δεν είναι πάλι;;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Γειά σου κορίτσι όμορφο!! Πάλι καλά που υπάρχει και το ίντερνετ. Εγώ online κάνω αγορές.. Μένω και επαρχία.. Δεν υπάρχουν μαγαζιά. Και που να τρέχω εγκυος και με ιώσεις στην Αθήνα για αγορές... Ναι όντως που είναι η Πεππη; τι ώρα είχε ραντεβού; πρωί η απόγευμα; 

Φλεβάρη αργά δεν είναι πάλι;;; 

Και εγω αργα το βλεπω να σου πω την αλήθεια.. 

Εεε μαλλον Ιανουάριο  . 

Και θα πρέπει να τα πάρω όλα απο την αρχη δεν εχω τιποτααααααα

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Εγωψωνισα ένα τζιν εγκυμοσύνης και δύο κολάν που ήταν μαζι, από hm και είναι πολύ άνετα! Έχουν περιθώριο να μεγαλώσει κι άλλο η κοιλιά. Κι εμένα μαρεσει πολύ που φθινόπωριαζει επιτέλους:D

 

 

  • Μου αρέσει 3

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Aria konsta @valentina23 @Kassandras τα ρούχα πρόβλημα κα7 για εμένα αν κ δεν εχω κάνει κ πολύ κοιλιά αλλά που να μπω στα τζινακια που φορούσα...μια γνωστή μου πέρυσι γέννησε Μάρτη την έπιασε καραντίνα κ όλα τα ρούχα τα πήρε από Λητώ ίντερνετ...κουνια και καρότσι όμως δεν το συζητώ θέλω μα τα δω από κοντά...ειδικα το καρότσι...ολα βουνό μ φαίνονται...τι να διαλέξω κ από που :-o


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ σήμερα με το που ξύπνησα έκανα εμετό.. Όσον αφορά τα χάπια που λέγατε χθες που μίλησα με την ενδοκρινολο μου είπε ότι το χάπι του θυροειδη πρέπει να απέχει 4 ώρες από του σιδήρου... Δε το ήξερα.. Εγώ σκέφτομαι να αρχίσω σιγά σιγά τα ψώνια μετά τη Β επιπέδου.. Προς το παρον οφθαλμολουτρο στα sites.. Αύριο έχω και εγώ υπέρηχο να δω το αντράκι μου! Έχω κάνει deal με το γιατρό και πάω κάθε δύο βδομάδες, τι να κάνει και αυτός με δέχεται χάχα :tongue: αντε βρε @Pepi88που είσαι? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου κι εγώ σήμερα ενθουσιάστηκα με τον καιρό. Με είχε κουράσει τόσο πολύ αυτός ο συνδυασμός ζέστης, σκόνης και υγρασίας! Ρούχα εγκυμοσύνης εγώ ειχα λίγα απ το γιο μου και μου δώσε κι άλλα μια φίλη και τώρα είμαι πλήρης! Μόνο 1 σαλοπετα θέλω να πάρω που είχα απωθημένο και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη! Πραγματάκια για τον μικρό δεν θα χρειαστεί να πάρουμε πολλά, αλλά λέω να ξεκινήσουμε μετά τη Β επιπέδου! Έτσι είχαμε κάνει και στο γιο μου. Εγώ θα σας πρότεινα να το απολαύσετε... Ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα... Θετική σκέψη, χωρίς φόβο! Μην διαβάζετε όλα τα περίεργα στο ίντερνετ και σας επηρεάζουν... Στις περισσότερες περιπτώσεις όλα κυλούν, όπως πρέπει! Κρίμα θα ναι να φτάσουμε στο τέλος και να λέμε δεν το έζησα απ το άγχος μου... Ηρεμία και χαρά! Είμαστε τόσο τυχερές, ζούμε 1 θαύμα :x Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες της γλυκιάς παρέας! 

Να έχετε κατά νου ότι από δω κ πέρα τα μωρά μας ακούνε! Και τις φωνές του μπαμπά και της μαμάς θα τις αναγνωρίζουν κ μετά τη γέννηση! Να βάζετε μουσικουλα να σας φτιάχνει η διάθεση και αν έχετε κατά νου κ κάποιο νανούρισμα που να σας αρέσει, ξεκινήστε να το ακούτε ή να το τραγουδάτε από τώρα! Μετά θα το αναγνωρίζουν τα μωράκια σας επίσης! Σας μιλάω και τον νιώθω και αισθάνομαι τόση συγκίνηση που ξεκίνησε αυτή η τόσο δική μας επικοινωνία! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. είπε:

Κορίτσια μου κι εγώ σήμερα ενθουσιάστηκα με τον καιρό. Με είχε κουράσει τόσο πολύ αυτός ο συνδυασμός ζέστης, σκόνης και υγρασίας! Ρούχα εγκυμοσύνης εγώ ειχα λίγα απ το γιο μου και μου δώσε κι άλλα μια φίλη και τώρα είμαι πλήρης! Μόνο 1 σαλοπετα θέλω να πάρω που είχα απωθημένο και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη! Πραγματάκια για τον μικρό δεν θα χρειαστεί να πάρουμε πολλά, αλλά λέω να ξεκινήσουμε μετά τη Β επιπέδου! Έτσι είχαμε κάνει και στο γιο μου. Εγώ θα σας πρότεινα να το απολαύσετε... Ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα... Θετική σκέψη, χωρίς φόβο! Μην διαβάζετε όλα τα περίεργα στο ίντερνετ και σας επηρεάζουν... Στις περισσότερες περιπτώσεις όλα κυλούν, όπως πρέπει! Κρίμα θα ναι να φτάσουμε στο τέλος και να λέμε δεν το έζησα απ το άγχος μου... Ηρεμία και χαρά! Είμαστε τόσο τυχερές, ζούμε 1 θαύμα :x Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες της γλυκιάς παρέας! 

@vivi.nik. δίκιο έχεις έτσι είναι να μην αγχώνεστε κορίτσια ότι είναι να γίνει θα γίνει....ολα λιιιγο προσοχή θέλουν...φιλια κ σε εσένα!!

  • Μου αρέσει 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...