Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Επιδόματα μητρότητας: Επίδομα κυοφορίας, λοχείας


Recommended Posts

Το επίδομα λοχείας και κυοφορίας έγιναν ένα επίδομα; Ξέρετε πως είναι η διαδικασία πλέον γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το ΕΦΚΑ; Πήγα σήμερα στο παράρτημα μου ανήκω και με έδιωξαν και δεν μου έδωσε κανείς παραπάνω πληροφορίες.

Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν έχει αλλάξει κάτι , κάνεις χωριστή αίτηση για το καθένα και τα δύο μαζί αποτελούν το επίδομα μητρότητας. Υπεύθυνο είναι το τμήμα παροχών στο ΙΚΑ περιοχής κατοικίας σου. Τώρα πια γενικά δέχονται με ραντεβού οπότε αν μπεις στην ιστοσελίδα μένουμε σπίτι του εφκα, κλείνεις ραντεβού από εκεί εισάγοντας του κωδικους του taxis. Μετα απο κάνα δυο μέρες συνήθως σε παίρνουν τηλέφωνο και κανονίζεις να πας από εκεί με ραντεβού, ορισμένα δέχονται τα δικαιολογητικά και με εμεηλ. Η αίτηση για το κυοφορίας μπορεί να γινει το νωρίτερο 56 ημέρες πριν την Πητ σου και του λοχείας αφού γεννήσεις με τα ίδια δικαιολογητικά συν τη ληξιαρχική πράξη γέννησης του παιδιού

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...