Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Η ΜP 1979 WOMAN ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!


Recommended Posts

Με το καλό σου ευχομαι και εγώ με τη σειρά μου!!Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!!

Πως ειναι αλήθεια οι πρώτες μέρες????


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πραγματικα σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τις τελειες ευχες σας!!!! Να ειστε ολες καλα να χαιρεστε τα παιδακια σας οσες εχετε και οσες δεν εχετε να αποκτησετε γρηγορα!!!!!!!!!!

Εισαστε ολες πολυ γλυκες.......χιλια ευχαριστω!!!!!!

2009-1-25_185616_thank_you_glitter.gif

i_love_u_gif.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά εε δε ξέρεις πως χαίρομαι με τα δυό σου τικεράκια!!!!!!!Κάθομαι και τα χαζεύω,φαντάσου να σε συναντήσω πλέον δε θα σε κοιτάω στα μάτια αλλά στην κοιλίτσα...

ΑΧΧΧΧΧΧ Μανούλα Ματούλα....

Αχαχααχχαχα.......αλλαξα τικερακια τα ειδες τα καινουρια κουμπαρουλα???????

Εχω τρελαθει συνεχεια τα αλλαζω για να δω ποιο ειναι πιο καταπληκτικο!!!!

Τρελα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...........

Link to comment
Share on other sites

mp1979woman με το καλο να εχεις μια τελειομηνη και υγιης εγκυμοσυνη!!!!!

Beba μου ευχαριστω πολυ να εισαι καλα και απ'οτι βλεπω εισαι κι εσυ εγκυος! Σου ευχομαι κι εσυ να εχεις μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα γερο μωρο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Και ΝΑΙ έφτασε η στιγμή να αντικρίσετε τον Πρίγκιπά σας!!

Έφτασε η στιγμή να γίνεις μανούλα!!!!

Έφτασε η στιγμή να αγκαλιάσεις για πρώτη φορά το πλασματάκι που καθημερινά σου έδειχνε το παρών με κλωτσιές και μπουνιές!!!

'Εφτασε η στιγμή που θα χαραχτεί για πάντα μέσα στην καρδιά και στο μυαλό σας!!!!

Ματού μου μέσα από εδώ θα ήθελα να σου στείλω της ευχές μου για μια γέννα εύκολη και χωρίς πόνους!!!

Σου εύχομαι να αγκαλιάσεις γρήγορα το θαυματάκι σας και να είστε και οι 3 σας γεροί και δυνατοί!!!

Ακόμα δε μπορώ να το πιστέψω πως πέρασε ο καιρός!!!!!!!

Δε μπορώ να φανταστώ πως όταν θα ξαναέρθουμε σπίτι θα βρούμε 3 να μας περιμένουν!!!!!!

Κοριτσάρα μου σου εύχομαι με έναν πόνο(και με κανέναν αν γίνετε)!!!!

cesarian.jpg

Σήμερα θα γίνεις ΜΑΝΑ!!!!!!!!!!

serpadresmadre_320_320_0_9223372036854775000_0_1_0.jpg


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Και ΝΑΙ έφτασε η στιγμή να αντικρίσετε τον Πρίγκιπά σας!!

Έφτασε η στιγμή να γίνεις μανούλα!!!!

Έφτασε η στιγμή να αγκαλιάσεις για πρώτη φορά το πλασματάκι που καθημερινά σου έδειχνε το παρών με κλωτσιές και μπουνιές!!!

'Εφτασε η στιγμή που θα χαραχτεί για πάντα μέσα στην καρδιά και στο μυαλό σας!!!!

Ματού μου μέσα από εδώ θα ήθελα να σου στείλω της ευχές μου για μια γέννα εύκολη και χωρίς πόνους!!!

Σου εύχομαι να αγκαλιάσεις γρήγορα το θαυματάκι σας και να είστε και οι 3 σας γεροί και δυνατοί!!!

Ακόμα δε μπορώ να το πιστέψω πως πέρασε ο καιρός!!!!!!!

Δε μπορώ να φανταστώ πως όταν θα ξαναέρθουμε σπίτι θα βρούμε 3 να μας περιμένουν!!!!!!

Κοριτσάρα μου σου εύχομαι με έναν πόνο(και με κανέναν αν γίνετε)!!!!

cesarian.jpg

Σήμερα θα γίνεις ΜΑΝΑ!!!!!!!!!!

serpadresmadre_320_320_0_9223372036854775000_0_1_0.jpg

Σημερα γεννάει????? Δηλ μπορεί και να εχει ήδη γεννησει?????

Με το καλό κοπέλα μου να κρατήσεις το ζουζουνι σου!!!!

Με εναν πόνο σου ευχομαι να ακουσεις το κλαμα του κούκλου σου !!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...