Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια εγω συνεχιζω δεν την εχω χςλασει εδω και ενα μηνα εχω χασει 4κιλα και 600 γραμμαρια. Θελω αλλα 3 και θα ειμαι μια χαρα!!! Αντε ξεκινηστε για να εχω και παρεα!!!! 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια σας κοριτσια εγω συνεχιζω δεν την εχω χςλασει εδω και ενα μηνα εχω χασει 4κιλα και 600 γραμμαρια. Θελω αλλα 3 και θα ειμαι μια χαρα!!! Αντε ξεκινηστε για να εχω και παρεα!!!! 

 

Μπράβο ρε κοριτσι!!! Εισαι δύναμη!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Alex. Arap είπε:

Γεια σας κοριτσια εγω συνεχιζω δεν την εχω χςλασει εδω και ενα μηνα εχω χασει 4κιλα και 600 γραμμαρια. Θελω αλλα 3 και θα ειμαι μια χαρα!!! Αντε ξεκινηστε για να εχω και παρεα!!!! 

 

Μπραβο κοριτσι μου!! Πολλα μπραβο! Τετοια λεγε να μας δινεις δυναμη!!

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!! Πολλα μπραβο! Τετοια λεγε να μας δινεις δυναμη!!

Το εχω πάρει ζεστα το θεμα γιατί δεν ειχα ποτε παραπανίσια κιλα και με ενοχλούσαν πολυ. Και τωρα αφου βλεπω οτι χανω τι κανω την διατροφή! 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το χω χαλαρωσει λιγακι και τελικά ο λογος ηταν γτ αδιαθετισα.ειχα πολλες λιγουρες αυτες τις μερες.μετα τη περιοδο τωρα δυναμικα.Τσακισα κατι κρουασαν σοκολατας απο το φούρνο στις βολτες με τον μικρο κολαση.τωρα τέλος  :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ το έχω ξεφτιλησει με το φαγητό αλλά θέλω συνέχεια να τρώω... Και έχουν αρχίσει κ εμένα να με ενοχλούν τα κιλά αλλά δεν έχω καθόλου όρεξη να αρχίσω διατροφή και καθόλου χρόνο για να μαγειρεύω σωστά φαγητά...  @Alex. Arap κάνεις διατροφή από διατροφολόγος ή μόνη σου;


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Εγώ το έχω ξεφτιλησει με το φαγητό αλλά θέλω συνέχεια να τρώω... Και έχουν αρχίσει κ εμένα να με ενοχλούν τα κιλά αλλά δεν έχω καθόλου όρεξη να αρχίσω διατροφή και καθόλου χρόνο για να μαγειρεύω σωστά φαγητά...  @Alex. Arap κάνεις διατροφή από διατροφολόγος ή μόνη σου;

Απο διατροφολογο οσο και να εκανα μονη μου τιποτα δεν γινοταν αφου απελπιστικά πηγα δεν μπορουσα αλλο ειχα πριστει. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Just now, loyloy είπε:

Που ειστε κοριτσια?πως παει η διαιτα?Εγώ λυγισα.... ειχα εντονη επιθυμία για σοκολατιτσα. 

Γεια σου κοριτσι εγω εδω!!! τα κοριτσια δεν τα βλεπω παει η διατροφή. Μια χαρα σημερα ειχα ραντεβού με τι διατροφολογο ειχα χασει 1,400γρ εφτασα 59.5 επιτέλους ξεφουσκωσα... Εσυ πως πας τι κανεις; εμενα ευτυχως μου βαζει και σοκολατα και σοκοφτετα και ειναι καλά. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια τωρα που εφτιαξε ο καιρος βγαινω βολτα με το καροτσι. Και χθες κ σημερα περπατησα χθες 3 ωρες σερι και σημερα 2 ωρες σερι. Γρηγορο περπατημα και σε ανηφορες. Ελπιζω να μου κανει δουλεια. Επισης σταματησα να τρωω βαρια το βραδυ. Ακομα δεν εχω χασει τπτ, αλλα πιστευω οτι απο δω κ στο εξης θα τα καταφερω. Ιδανικα να φτασω τα 58 κιλα θελω. Τωρα ειμαι 63 περιπου. Πριν την εγκυμοσυνη ημουν 60 κιλα. Οποτε εχω θεσει ακομα πιο δυσκολο στοχο χεχε

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...