Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; εγω μολις γυρισα απο την διατροφολογο εχασα 3 κιλα και 1, 700λιπος μια χαρα μου ειπε. Συνεχίζω αλλες 2 εβδομάδες με την καινουργια διατροφή!!! 

Ααα μπραβο ρε κοριτσι!!! Να σε ρωτησω, τι διατροφη ειναι αυτη?? Πχ μια τυπικη ημερα τι περιλαμβανει?

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; εγω μολις γυρισα απο την διατροφολογο εχασα 3 κιλα και 1, 700λιπος μια χαρα μου ειπε. Συνεχίζω αλλες 2 εβδομάδες με την καινουργια διατροφή!!! 

Μπράβο!!! Πολύ καλα!!!! 

Εγω 2 μερες τωρα, λογω περιοδου εχω ξωκειλει παααρα πολύ!!!! 

Βεβαια σήμερα μ ειπε ο αντρουλγς μου οτι φανηκε σαν να εχασα, χωρίς να τ εχω πει κατι και αναθαρρεψα.... Οποτε απο αυριο, παλι κουνουπιδια και μπροκολα δυναμικα!!!! :)

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Ααα μπραβο ρε κοριτσι!!! Να σε ρωτησω, τι διατροφη ειναι αυτη?? Πχ μια τυπικη ημερα τι περιλαμβανει?

Γεια σου κοριτσι αυριο πρωι εχω η μισο τοστ η 2 φρυγανιες μελι η μαρμελάδα μετα 10 αμύγδαλα μεσημερι μια μεριδα κοτόπουλο λεμοναρο  και πουρε απογευμα φρουτο ολα εκτος μπανανας και βραδυ1αυγο σαλατα και ανθοτυρο. Εχω γιουβαρλακια μοσχαρίσια ψαρι ντακο καλαμακια κοτοπουλο. Γενικα ειναι καλη δεν πειναω καθολου δεν το περιμενα οτι θα μπορουσα τοσο πολυ. Και αν οτι δεν μαρεσει κατι κάποια μερα την περνω τηλ και το αλλαζω,με ρωταει τι θελω να φαω δεν μου βαζει ορι θέλει αυτη. 

 

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Μπράβο!!! Πολύ καλα!!!! 

Εγω 2 μερες τωρα, λογω περιοδου εχω ξωκειλει παααρα πολύ!!!! 

Βεβαια σήμερα μ ειπε ο αντρουλγς μου οτι φανηκε σαν να εχασα, χωρίς να τ εχω πει κατι και αναθαρρεψα.... Οποτε απο αυριο, παλι κουνουπιδια και μπροκολα δυναμικα!!!! :)

Παρτο αποφασει και ξεκινά δυναμικα και εγω τωρα τελειωνω ημουν αδιάθετη και ειχα κατι λυγουρες αλλα μου εφυγαν!! 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εγώ ξεκίνησα από εχθές και στάδιο και όργανα οπότε πιστεύω θα έχω καλύτερα αποτελέσματα!! 

 

Μπράβο κοριτσι! Καλη αρχη!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εγώ ξεκίνησα από εχθές και στάδιο και όργανα οπότε πιστεύω θα έχω καλύτερα αποτελέσματα!! 

 

Μπράβο Μαρθα!!! Καλη αρχη!!!! 

Εμενα κοριτσια το μενου για σήμερα ειχε αραβικη με μοτσαρελα το πρωί, φασολακια με πατατουλα μεσα και φετα και για βράδυ λεω να βρασω λίγο μπροκολο... Στο ενδιάμεσο κανα αγγουρακι ή φρέσκο χυμό πορτοκάλι για την πείνα και τη λιγουρα!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Μπράβο Μαρθα!!! Καλη αρχη!!!! 

Εμενα κοριτσια το μενου για σήμερα ειχε αραβικη με μοτσαρελα το πρωί, φασολακια με πατατουλα μεσα και φετα και για βράδυ λεω να βρασω λίγο μπροκολο... Στο ενδιάμεσο κανα αγγουρακι ή φρέσκο χυμό πορτοκάλι για την πείνα και τη λιγουρα!!! 

Εγω εχω Σημερα πρωι 1 τοστ η 2 φρυγανιες με μελι η μαρμελάδα.δεκατιανο 10 αμυγδαλα μεσημέρι τσιπουρα με σαλατα και βραδυ σαλατα 1 αυγο 1 κομματι ανθότυρο. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω μπει στα τζην μου.δεν το πίστευα.εγω γαλα με δημητριακα.μετα μια φετα ψωμι μαυρο με τριγωνο τυρακι lavash τωρα μπριζολιτσα με σαλαυα και βραστες πατάτες μετά μήλο καο το βραδυ μαλλον τοστακι.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κοριτσια εχω μπει στα τζην μου.δεν το πίστευα.εγω γαλα με δημητριακα.μετα μια φετα ψωμι μαυρο με τριγωνο τυρακι lavash τωρα μπριζολιτσα με σαλαυα και βραστες πατάτες μετά μήλο καο το βραδυ μαλλον τοστακι.

Μπραβο κοριτσι ωραια νεα συνέχισε ετσι. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κοριτσια εχω μπει στα τζην μου.δεν το πίστευα.εγω γαλα με δημητριακα.μετα μια φετα ψωμι μαυρο με τριγωνο τυρακι lavash τωρα μπριζολιτσα με σαλαυα και βραστες πατάτες μετά μήλο καο το βραδυ μαλλον τοστακι.

Μπράβο Λουλου!!! Συγχαρητήρια!!!! 

Εγω κοριτσια δεν προβλέπεται να τα καταφερνω!!! Η ψυχολογία μου ειναι αθλια και το ρίχνω στο φαγητό... Νιωθω τοσο μεγάλη  απογοήτευση από τον εαυτό μου :(


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Μπράβο Λουλου!!! Συγχαρητήρια!!!! 

Εγω κοριτσια δεν προβλέπεται να τα καταφερνω!!! Η ψυχολογία μου ειναι αθλια και το ρίχνω στο φαγητό... Νιωθω τοσο μεγάλη  απογοήτευση από τον εαυτό μου :(

Γιατι ετσι καλε?εστίασε στα θετικα της ζωης σου στη μπεμπα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Μπράβο Λουλου!!! Συγχαρητήρια!!!! 

Εγω κοριτσια δεν προβλέπεται να τα καταφερνω!!! Η ψυχολογία μου ειναι αθλια και το ρίχνω στο φαγητό... Νιωθω τοσο μεγάλη  απογοήτευση από τον εαυτό μου :(

Τι σου συμβαίνει;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , P.L.L. είπε:

Τι σου συμβαίνει;; 

Τίποτα ιδιαίτερο... Απλα δεν είμαστε στα καλύτερά μας με τον αντρα μ και με έχει πάρει πολύ από κάτω... Γενικα δεν έχω όρεξη για τίποτα... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Τίποτα ιδιαίτερο... Απλα δεν είμαστε στα καλύτερά μας με τον αντρα μ και με έχει πάρει πολύ από κάτω... Γενικα δεν έχω όρεξη για τίποτα... 

Ετοιμαζετε τον γαμο σας εχετε τη μικρη σας , αντε κοιτα να ειστε καλα.Ολες περναμε πιστευω απο περιεργη φαση με τους αντρες μας.λθγο το ξενυχτι η αλλαγη με τα μωρα γτ οπως και να υο κανουμε εμεις τραβαμε τα περισσοτερα και ενας χαμουλης με τις ορμονες ακομα.Κοθρα να ηρεμησετε και να σκεφτεις αν εχευε σοβατα προβληματα ή οχι.Εγω ωρες ωρες μρ πιανει τρελα δεν αντεχω θελω να φυγω και μολις ηρεμω συνηδητοποιω οτι ωρες ωρες απλα ριμαι υπερβολικη αλλα το ξενυχτι με ρχει κουράσει και δεν ειναι καλα τα νευρα μου 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Τίποτα ιδιαίτερο... Απλα δεν είμαστε στα καλύτερά μας με τον αντρα μ και με έχει πάρει πολύ από κάτω... Γενικα δεν έχω όρεξη για τίποτα... 

Τσακωθήκατε; Κι εγώ χαλιέμαι πολύ αν δεν είμαστε καλά με τον άντρα μου. Δεν νομίζω όμως να υπάρχει ζευγάρι να μην τσακώνεται καθολου όταν έρχεται ένα παιδί. Αλλάζουν οι ισορροπίες και τα παλιά δεδομένα και πρέπει να έχουμε την υπομονή και την καλή θέληση να προσαρμοστούμε στα νέα δεδομένα. Προσπάθησε να τα βρείτε με ηρεμία. Και οι ορμόνες δεν βοηθούν. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...