Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα, ρε τι επαθες..... Χαχαχα..... Πλακα ειχε.... 

Ειναι σιγουρο δλδ οτι θα βγει η γραμμή; Γιατι η μανα μου για  παράδειγμα ειπε οτι ποτε δεν εβγαλε την καφε γραμμη... Οσο για το στηθος εχει γινει τοσο κ αλλο τοσο απο πολυ νωρις... Σουτιεν δεν μου κάνει  κανενα φυσικα παλιο... Εχω παρει μπουστακια τωρα κ σουτιεν θηλασμου... 

Κι εμένα στο 1ο μου παιδί είχε πρηστει από πριν μάθω ότι ειμαι έγκυος. Αλλά μίλα με για πρήξιμο.. μέχρι να γεννήσω νομίζω το κάθε βυζι, ζύγιζε από 2 κιλά!

Για την γραμμή Ναι έχω ακούσει κοπέλες που δεν έβγαλαν. Νομίζω στις μελουχρινουλες  ίσως σε κάποιες να μη βγαίνει. Εγώ έβγαλε κατά τον 7ο.

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Δε βγαίνει πάντα η μαύρη γραμμή. 

Καλά ρώτησα τον άντρα μου αν θέλει να μπει στον τοκετό κ τι με είπε;;; 

Νομίζω δε θέλω να δω το κουλι σου να ανοίγει τόσο κ να φωνάζεις απτον πόνο. 

Ότι το δέσαμε σκοινί κορδόνι ότι θα το βγάλω από κάτω ξέρω γω κ φοβάται μη δε μπορεί να με απαυτωσει μετά την εικόνα του τοκετού. Αααααχ τι τραβάω κ έχει πιάσει ζεστη

  • Χαχα 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Δε βγαίνει πάντα η μαύρη γραμμή. 

Καλά ρώτησα τον άντρα μου αν θέλει να μπει στον τοκετό κ τι με είπε;;; 

Νομίζω δε θέλω να δω το κουλι σου να ανοίγει τόσο κ να φωνάζεις απτον πόνο. 

Ότι το δέσαμε σκοινί κορδόνι ότι θα το βγάλω από κάτω ξέρω γω κ φοβάται μη δε μπορεί να με απαυτωσει μετά την εικόνα του τοκετού. Αααααχ τι τραβάω κ έχει πιάσει ζεστη

αγαπη αληθεια ομως ετσι μην το γελας εγω ακουσει πολλες περιπτωσεις που οι ανδρες μπηακν στον τοκετο και μετα δεν ηθελαν να αγγιξουν την γυναικα τους εγω δεν τον θελω ευχαριστωωωωω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

αγαπη αληθεια ομως ετσι μην το γελας εγω ακουσει πολλες περιπτωσεις που οι ανδρες μπηακν στον τοκετο και μετα δεν ηθελαν να αγγιξουν την γυναικα τους εγω δεν τον θελω ευχαριστωωωωω

Το χει πάθει φιλικό ζευγάρι κ το ξέρει μωρέ μην τον χεσω τον χεστη...του είπα απλά και δημοκρατικά έχεις 3 μηνες περιθώριο να αλλάξεις γνώμη. 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Δε βγαίνει πάντα η μαύρη γραμμή. 

Καλά ρώτησα τον άντρα μου αν θέλει να μπει στον τοκετό κ τι με είπε;;; 

Νομίζω δε θέλω να δω το κουλι σου να ανοίγει τόσο κ να φωνάζεις απτον πόνο. 

Ότι το δέσαμε σκοινί κορδόνι ότι θα το βγάλω από κάτω ξέρω γω κ φοβάται μη δε μπορεί να με απαυτωσει μετά την εικόνα του τοκετού. Αααααχ τι τραβάω κ έχει πιάσει ζεστη

Καλα διπλα σου θα ειναι, εγω του εχω απαγορευσει να παει προς τα κατω! Αν θελει να ειναι διπλα μου οκ! Μεχρι εκει! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jennak83 είπε:

Καλα διπλα σου θα ειναι, εγω του εχω απαγορευσει να παει προς τα κατω! Αν θελει να ειναι διπλα μου οκ! Μεχρι εκει! 

Καλέ ούτως ή άλλως δεν τους αφήνουν να κοιτάνε κάτω. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Δε βγαίνει πάντα η μαύρη γραμμή. 

Καλά ρώτησα τον άντρα μου αν θέλει να μπει στον τοκετό κ τι με είπε;;; 

Νομίζω δε θέλω να δω το κουλι σου να ανοίγει τόσο κ να φωνάζεις απτον πόνο. 

Ότι το δέσαμε σκοινί κορδόνι ότι θα το βγάλω από κάτω ξέρω γω κ φοβάται μη δε μπορεί να με απαυτωσει μετά την εικόνα του τοκετού. Αααααχ τι τραβάω κ έχει πιάσει ζεστη

Αχαχ το κουλι σου δεν υπάρχει περίπτωση να το δει. Βάζουν σεντόνι . Ξέρουν και οι γιατροί πως μπορεί να προκληθεί τραύμα στον άντρα κάτι τέτοιο και δεν αφήνουν. Κι αν το φανταστείς, εγώ μια φορά είχα δει σε βίντεο τοκετό και τρόμαξα με το θεαμα. Το κουλι γίνεται τεράστιων διαστάσεων αχααχαχ φαντάσου να το βλέπει άντρας τώρα αυτό!!

  • Χαχα 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Το χει πάθει φιλικό ζευγάρι κ το ξέρει μωρέ μην τον χεσω τον χεστη...του είπα απλά και δημοκρατικά έχεις 3 μηνες περιθώριο να αλλάξεις γνώμη. 

Βρε Άστον τι τον θες εγώ δεν τον θέλω καθόλου εμένα δεν είναι χεστης αλλά δεν τον θέλω μονη μου εκεί με τις Μαίες μια χαρά θα περάσουμε χαχαχχα

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αχαχ το κουλι σου δεν υπάρχει περίπτωση να το δει. Βάζουν σεντόνι . Ξέρουν και οι γιατροί πως μπορεί να προκληθεί τραύμα στον άντρα κάτι τέτοιο και δεν αφήνουν. Κι αν το φανταστείς, εγώ μια φορά είχα δει σε βίντεο τοκετό και τρόμαξα με το θεαμα. Το κουλι γίνεται τεράστιων διαστάσεων αχααχαχ φαντάσου να το βλέπει άντρας τώρα αυτό!!

Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα ναι σωστά εχεις δίκιο βάζουν κάτι σαν παραβάν μπροστά εμενα ετσι μου Είχαν κανει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Δε βγαίνει πάντα η μαύρη γραμμή. 

Καλά ρώτησα τον άντρα μου αν θέλει να μπει στον τοκετό κ τι με είπε;;; 

Νομίζω δε θέλω να δω το κουλι σου να ανοίγει τόσο κ να φωνάζεις απτον πόνο. 

Ότι το δέσαμε σκοινί κορδόνι ότι θα το βγάλω από κάτω ξέρω γω κ φοβάται μη δε μπορεί να με απαυτωσει μετά την εικόνα του τοκετού. Αααααχ τι τραβάω κ έχει πιάσει ζεστη

Χαχαχα χαχαχα, εχω πεθανει στο γέλιο.... Δεν μπορω..... Χαχαχα χαχαχα 

Just now, Giotitsa είπε:

αγαπη αληθεια ομως ετσι μην το γελας εγω ακουσει πολλες περιπτωσεις που οι ανδρες μπηακν στον τοκετο και μετα δεν ηθελαν να αγγιξουν την γυναικα τους εγω δεν τον θελω ευχαριστωωωωω

Κορίτσια εμενα θα ειναι μεσα, μαλιστα την Τρίτη ξεκιναμε μαθήματα ανωδυνου τοκετου αλλα εννοείται πως θα ειναι διπλα μου... Ας δουνε τι τραβαμε για να γεννησουμε... Δεν ειναι ασχημο... Ισως εκτιμησουν περισσότερα πράγματα μετα... Οχι οτι εχω κανενα παραπονο... Απαγορεύεται να παει  προς τα κατω... Ασε μη μου πεσει κ κατω με το θεαμα... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα χαχαχα, εχω πεθανει στο γέλιο.... Δεν μπορω..... Χαχαχα χαχαχα 

Κορίτσια εμενα θα ειναι μεσα, μαλιστα την Τρίτη ξεκιναμε μαθήματα ανωδυνου τοκετου αλλα εννοείται πως θα ειναι διπλα μου... Ας δουνε τι τραβαμε για να γεννησουμε... Δεν ειναι ασχημο... Ισως εκτιμησουν περισσότερα πράγματα μετα... Οχι οτι εχω κανενα παραπονο... Απαγορεύεται να παει  προς τα κατω... Ασε μη μου πεσει κ κατω με το θεαμα... Χαχαχα 

Αντε κορίτσι μου ωραία θα κανεις μαθηματακια τέλεια εγώ ηδη ξέρω αλλά θα ξανά κάνω αν κανουν στο νοσοκομείο

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Αντε κορίτσι μου ωραία θα κανεις μαθηματακια τέλεια εγώ ηδη ξέρω αλλά θα ξανά κάνω αν κανουν στο νοσοκομείο

Ναι ανυπομονω να ξεκνησουμε... Ελπιζω να μου φανουν χρησιμα κ να μη με παει ο ντοκ για καισαρικη λογω εξωσωματικης... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ναι ανυπομονω να ξεκνησουμε... Ελπιζω να μου φανουν χρησιμα κ να μη με παει ο ντοκ για καισαρικη λογω εξωσωματικης... 

Αγάπη μακάρι να μην χρειαστεί καισαρική στο εύχομαι ετσι αλλά αν πρεπει θα την κανουμε όλες μας


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αγάπη μακάρι να μην χρειαστεί καισαρική στο εύχομαι ετσι αλλά αν πρεπει θα την κανουμε όλες μας

Δεν το συζητω... Εχω ξαναπει, προέχει η ασφάλεια του μπεμπουλη μου κ η δικη μου... Απλα να χρειάζεται οντως καισαρικη... Ο γιατρος μου δεν ειναι χασαπης αλλα κατι μου ειπε οτι λογω εξωσωματικης κ αν δεν ξεκινήσει μονη της η διαδικασία θα παμε για καισαρικη... Εγω θα ηθελα να κανουμε πρόκληση κ αν για καποιο λογο δεν προχωραει, τοτε να παμε για καισαρικη... Οχι να πεσω αμαχητι... Αυτο μονο... Τελοσπαντων, τι συζηταω τωρα... Εχω το αγχος μου για μετα.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Δεν το συζητω... Εχω ξαναπει, προέχει η ασφάλεια του μπεμπουλη μου κ η δικη μου... Απλα να χρειάζεται οντως καισαρικη... Ο γιατρος μου δεν ειναι χασαπης αλλα κατι μου ειπε οτι λογω εξωσωματικης κ αν δεν ξεκινήσει μονη της η διαδικασία θα παμε για καισαρικη... Εγω θα ηθελα να κανουμε πρόκληση κ αν για καποιο λογο δεν προχωραει, τοτε να παμε για καισαρικη... Οχι να πεσω αμαχητι... Αυτο μονο... Τελοσπαντων, τι συζηταω τωρα... Εχω το αγχος μου για μετα.... 

Εμένα δεν με αγχωνει καθόλου το μονο που με αγχωνει ξέρεις τι είναι οι ενέσεις θα μου δώσει οδηγίες η αιματολογος να της δώσω στον αναισθησίολογο επίσης οι πόνοι τοκετού δεν είναι τόσο τρομεροί τουλάχιστον για μένα που τους Εχω ζησει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εμένα δεν με αγχωνει καθόλου το μονο που με αγχωνει ξέρεις τι είναι οι ενέσεις θα μου δώσει οδηγίες η αιματολογος να της δώσω στον αναισθησίολογο επίσης οι πόνοι τοκετού δεν είναι τόσο τρομεροί τουλάχιστον για μένα που τους Εχω ζησει

Κ να φανταστεις, πρέπει να το εχω ξαναπει, οτι στο νοσοκομειο εδώ ΔΕΝ κανουν επισκληριδιο... Κ παλι προτιμω το φυσιολογικο αν γίνεται... Απλα θα προτιμουσα να μην κανω καισαρικη γιατι δεν ξερω μετα ποσο γρηγορα αναρρωνεις κ αν μποτεις να φροντίσεις το μωρο σου αμεσως... Τα κοριτσια που εχουν κανει μπορουν να μας πουν ισως... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...