Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

sissy_geo             πητ     1/10     αγοράκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

mixtri                πητ   15/10 κοριτσάκι-αγοράκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10    αγοράκι!!

Clue                       πητ     8/11      κοριτσάκι!!

Αχ τι ωραιο πινακακι!

Εν τω μεταξυ εχουμε την απολυτη ισοπαλια... 

  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, gogouli_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Κι εγώ ακριβώς το ίδιο, έχουν σκουρυνει οι θηλές, αλλά η κοιλίτσα δεν έχει γραμμή! Αχ αυτός ο ύπνος άσε, αναρωτιέμαι τι θα κάνουμε μετά με τις πιο μεγάλες κοιλιτσες. Από κιλά σε ένα μήνα έβαλα 1 κιλό, άρχισαν τα όργανα, τώρα μόνο να ανεβαίνει θα τη βλέπω τη ζυγαριά. Αχ και δε θέλω να πάρω πολλααααα! Φοβάμαι μη γίνω σα βαρελακι χαχαχα

@winspert μου καλή επιτυχία για σήμερα! Όλα να σου πάνε τέλεια❤❤❤

Μαρή εσύ να προσεχείς με τα κιλά γενικά δεν κανει να παρουμε πολλά εγώ ζυγιζομαι και σε 3 εβδομάδες θα αρχίζω να μετραω πίεση οπως μου είπε ο γιατρός


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Αχ τι ωραιο πινακακι!

Εν τω μεταξυ εχουμε την απολυτη ισοπαλια... 

Ναι πραγματικά, απίθανες είμαστε χαχαχαχα

@Jennak83 μια χαρά κιλακια πήρες αγάπη. Εγώ επειδή δεν ήμουν και αδύνατη είχα μια φοβία μην πάρω πολλά!!! Προς το παρόν στο σύνολο έχω πάρει σχεδόν δύο γιατί στην αρχή είχα χάσει μερικά, δεν υπήρχε όρεξη για φαγητό. Τώρα που υπάρχει είναι ένα θέμα! Χαχαχαχα Τώρα είμαι 71 και παρακαλάω να μη γεννήσω πάνω από 80! Βέβαια στα παρακάλια έχω μείνει γιατί δεν το ραβω το άτιμο χαχαχαχα


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Καλημερα! Κ μενα μονο οι θηλες εχουν σκουρυνει. Επισης πλεον δυσκολευομαι στον υπνο, με ενοχλει η κοιλια, γυρναω απο δω γυρναω απο κει, ψιλοποναω δε βολευομαι! Εκει που την εβρισκα στα αριστερα μια χαρα, τωρα τζιφος!

Αχ κ εγω εχω με τον υπνο πρόβλημα ηδη... Γυρνάω, ξαναγυρναω, βογκαω.... Κ που να μεγαλωσει κ αλλο η κοιλια... Εκει θα δειτε... Χαχαχα 

Just now, Evangeliaa είπε:

Τι ωρα εχεις την εξεταση? Ολα καλα θα πανε...περιμένουμε νεα σου!!!

8 κ 15 αποψε... Εννοείται πως θα μπω οσο πιο γρήγορα μπορεσω... Σε ευχαριστώ πολυ 

Just now, gogouli_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Κι εγώ ακριβώς το ίδιο, έχουν σκουρυνει οι θηλές, αλλά η κοιλίτσα δεν έχει γραμμή! Αχ αυτός ο ύπνος άσε, αναρωτιέμαι τι θα κάνουμε μετά με τις πιο μεγάλες κοιλιτσες. Από κιλά σε ένα μήνα έβαλα 1 κιλό, άρχισαν τα όργανα, τώρα μόνο να ανεβαίνει θα τη βλέπω τη ζυγαριά. Αχ και δε θέλω να πάρω πολλααααα! Φοβάμαι μη γίνω σα βαρελακι χαχαχα

@winspert μου καλή επιτυχία για σήμερα! Όλα να σου πάνε τέλεια❤❤❤

Ενα κιλο εβαλα κ εγω αυτο το μηνα. Συνολικα καπου 5 πρέπει να εχω παρει ... Σε ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου... Η αληθεια ειναι οτι εχω αγχωθει... Τοσα νουμερα, τοσες διαφορές στις μετρησεις.... Ευχομαι ολα να ειναι καλα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Μαρή εσύ να προσεχείς με τα κιλά γενικά δεν κανει να παρουμε πολλά εγώ ζυγιζομαι και σε 3 εβδομάδες θα αρχίζω να μετραω πίεση οπως μου είπε ο γιατρός

Φίλη και οι δυο οι γιατροί που με βλέπουν μου είπαν ότι για το σωματοτυπο το ιδανικό είναι να πάρω 12-13 κιλα!!! Γενικά δεν προσέχω καθόλου γιατί δε μου είπαν να περιορίσω και τίποτα από φαγητό, ούτε το αλάτι, γιατί εχω φοβερή υπόταση από μικρή. Οπότε το χρειαζόμαστε χαχαχα! Προς το παρόν έχω πάρει 2 κιλά τον τελευταίο καιρό, βέβαια είχα ξεκινήσει 70,6 και τώρα είμαι 71, 2, οπότε ουσιαστικά από αυτά που ξεκίνησα δεν έβαλα πολλά, απλά είχα χάσει μερικά και ήμουν σταθερά στα 69, γι'αυτό λέω πήρα 2! Όσο έβλεπα το "6" μπροστά ήμουν πιο ήρεμη χαχαχαχαχα

Just now, winspert είπε:

Αχ κ εγω εχω με τον υπνο πρόβλημα ηδη... Γυρνάω, ξαναγυρναω, βογκαω.... Κ που να μεγαλωσει κ αλλο η κοιλια... Εκει θα δειτε... Χαχαχα 

8 κ 15 αποψε... Εννοείται πως θα μπω οσο πιο γρήγορα μπορεσω... Σε ευχαριστώ πολυ 

Ενα κιλο εβαλα κ εγω αυτο το μηνα. Συνολικα καπου 5 πρέπει να εχω παρει ... Σε ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου... Η αληθεια ειναι οτι εχω αγχωθει... Τοσα νουμερα, τοσες διαφορές στις μετρησεις.... Ευχομαι ολα να ειναι καλα... 

Να μην αγχώνεσαι καθόλου, φάε καλά για να κάνει τούμπες το νινι και όλα θα πάνε καλά!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

Φίλη και οι δυο οι γιατροί που με βλέπουν μου είπαν ότι για το σωματοτυπο το ιδανικό είναι να πάρω 12-13 κιλα!!! Γενικά δεν προσέχω καθόλου γιατί δε μου είπαν να περιορίσω και τίποτα από φαγητό, ούτε το αλάτι, γιατί εχω φοβερή υπόταση από μικρή. Οπότε το χρειαζόμαστε χαχαχα! Προς το παρόν έχω πάρει 2 κιλά τον τελευταίο καιρό, βέβαια είχα ξεκινήσει 70,6 και τώρα είμαι 71, 2, οπότε ουσιαστικά από αυτά που ξεκίνησα δεν έβαλα πολλά, απλά είχα χάσει μερικά και ήμουν σταθερά στα 69, γι'αυτό λέω πήρα 2! Όσο έβλεπα το "6" μπροστά ήμουν πιο ήρεμη χαχαχαχαχα

Να μην αγχώνεσαι καθόλου, φάε καλά για να κάνει τούμπες το νινι και όλα θα πάνε καλά!

Ααα αλήθεια εμένα μου είπαν απαγόρευση πολλών κιλών 13 κιλά εγκεφαλικό θα πάθουν χαχαχαχα αλάτι ουτε εγώ πρεπει να περιόρισε διότι και εγώ είμαι υποτασικια ρε πως γινεται να Εχω τάση προεκλαψιας ακόμη το ψάχνω χαχαχαχαχαχαχαχα δόξα τον Θεο παμε πολύ καλά με τον πλακούντα μου

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αχ κ εγω εχω με τον υπνο πρόβλημα ηδη... Γυρνάω, ξαναγυρναω, βογκαω.... Κ που να μεγαλωσει κ αλλο η κοιλια... Εκει θα δειτε... Χαχαχα 

8 κ 15 αποψε... Εννοείται πως θα μπω οσο πιο γρήγορα μπορεσω... Σε ευχαριστώ πολυ 

Ενα κιλο εβαλα κ εγω αυτο το μηνα. Συνολικα καπου 5 πρέπει να εχω παρει ... Σε ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου... Η αληθεια ειναι οτι εχω αγχωθει... Τοσα νουμερα, τοσες διαφορές στις μετρησεις.... Ευχομαι ολα να ειναι καλα... 

Καλη επιτυχια σημερα! Ειμαστε τυχερη παρεα δεν το ειδες;; ολα καλα θα πανε!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Να μην αγχώνεσαι καθόλου, φάε καλά για να κάνει τούμπες το νινι και όλα θα πάνε καλά!

Σε ευχαριστώ αγαπη μου... Ναι, θα φαω κ φαγητό κ σοκολατιτσα... Δεν έχουμε πολλα περιθώρια τετοια ωρα που μας εβαλε... Οποτε θα παω προετοιμασμενη... 

Just now, Jennak83 είπε:

Καλη επιτυχια σημερα! Ειμαστε τυχερη παρεα δεν το ειδες;; ολα καλα θα πανε!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κ εσενα κοριτσακι μου... Ειμαστε, είμαστε.... Αντε ετσι να συνεχισουμε ολες.... Με καλα νεα... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα περιθώριο δε μου δώσανε και εκεί που έλεγα μετά τις ναυτίες να ξεσαλωσω τσουπ ζάχαρο χαχαχαχα ξέρει ο Θεός ότι θα γίνω λίγο μπογος και σου λέει ας της στείλω κάτι να μη τρώει γιατί είναι και τάπα και μετά θα τη περνάνε για σημαδούρα χαχαχαχα

Γουινσπερτ καλή επιτυχία κοριτσάρα μου.... Όλα θα πάνε τέλεια!!!

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Εμένα περιθώριο δε μου δώσανε και εκεί που έλεγα μετά τις ναυτίες να ξεσαλωσω τσουπ ζάχαρο χαχαχαχα ξέρει ο Θεός ότι θα γίνω λίγο μπογος και σου λέει ας της στείλω κάτι να μη τρώει γιατί είναι και τάπα και μετά θα τη περνάνε για σημαδούρα χαχαχαχα

Γουινσπερτ καλή επιτυχία κοριτσάρα μου.... Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Χαχαχαχα!!! Εισαι θεα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εμένα περιθώριο δε μου δώσανε και εκεί που έλεγα μετά τις ναυτίες να ξεσαλωσω τσουπ ζάχαρο χαχαχαχα ξέρει ο Θεός ότι θα γίνω λίγο μπογος και σου λέει ας της στείλω κάτι να μη τρώει γιατί είναι και τάπα και μετά θα τη περνάνε για σημαδούρα χαχαχαχα

Γουινσπερτ καλή επιτυχία κοριτσάρα μου.... Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Γι'αυτό να βλέπεις τη θετική πλευρά των πραγμάτων! Θα λες έχω ζάχαρο για να μη βάλω κιλά! Χαχαχαχα

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα 3 κιλά στις 40 κλεισμένες βδομάδες Ναι οκ θα είναι ένα μικρό προς κανονικό μωράκι. Αλλά η κόρη μου γεννήθηκε 2700 στις 38+4 που σημαίνει τελειομηνη θα ήταν κάπου στα 3200. Όμως σε όλες τις μετρήσεις ήταν φυσιολογική και πιο πάνω. Οπότε εδώ μάλλον θα είναι ακόμα πιο μικρή. Δεν με απασχολεί όμως. Να γεννηθεί καλά κι ας είναι μικρούλα σε πόντους και κιλά...

@winspert η καφέ γραμμικά αργεί . Κατά τον 7ο περίπου βγαίνει. Το στήθος μου εμένα τώρα πρηστηκε τις τελευταίες 2 με 3 βδομάδες και έγινε πιο σκουρη η θηλή. 

Παραμενω να έχω πάρα πολύ μικρή κοιλιά. Κάνεις δεν καταλαβαίνει πως ειμαι έγκυος. Σήμερα καθόμουν μια ώρα στην ουρά σε ένα μαγαζί με το που φτάνει η σειρά μου ακούω την υπάλληλο να μου λέει , συγγνώμη θα έρθει η κυρία που είναι έγκυος  αχαχα της λέω συγγνώμη απλά κι εγώ έγκυος ειμαι. Αλλά αμέσως ντράπηκα γιατί η κοπέλα ήρθε στο ταμείο και μετά έκανε πίσω.. 

@winspert  καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! 

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Τα 3 κιλά στις 40 κλεισμένες βδομάδες Ναι οκ θα είναι ένα μικρό προς κανονικό μωράκι. Αλλά η κόρη μου γεννήθηκε 2700 στις 38+4 που σημαίνει τελειομηνη θα ήταν κάπου στα 3200. Όμως σε όλες τις μετρήσεις ήταν φυσιολογική και πιο πάνω. Οπότε εδώ μάλλον θα είναι ακόμα πιο μικρή. Δεν με απασχολεί όμως. Να γεννηθεί καλά κι ας είναι μικρούλα σε πόντους και κιλά...

@winspert η καφέ γραμμικά αργεί . Κατά τον 7ο περίπου βγαίνει. Το στήθος μου εμένα τώρα πρηστηκε τις τελευταίες 2 με 3 βδομάδες και έγινε πιο σκουρη η θηλή. 

Παραμενω να έχω πάρα πολύ μικρή κοιλιά. Κάνεις δεν καταλαβαίνει πως ειμαι έγκυος. Σήμερα καθόμουν μια ώρα στην ουρά σε ένα μαγαζί με το που φτάνει η σειρά μου ακούω την υπάλληλο να μου λέει , συγγνώμη θα έρθει η κυρία που είναι έγκυος  αχαχα της λέω συγγνώμη απλά κι εγώ έγκυος ειμαι. Αλλά αμέσως ντράπηκα γιατί η κοπέλα ήρθε στο ταμείο και μετά έκανε πίσω.. 

Χαχαχαχα, ρε τι επαθες..... Χαχαχα..... Πλακα ειχε.... 

Ειναι σιγουρο δλδ οτι θα βγει η γραμμή; Γιατι η μανα μου για  παράδειγμα ειπε οτι ποτε δεν εβγαλε την καφε γραμμη... Οσο για το στηθος εχει γινει τοσο κ αλλο τοσο απο πολυ νωρις... Σουτιεν δεν μου κάνει  κανενα φυσικα παλιο... Εχω παρει μπουστακια τωρα κ σουτιεν θηλασμου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...