Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Jennak83 είπε:

Καλημερα! Κ μενα μονο οι θηλες εχουν σκουρυνει. Επισης πλεον δυσκολευομαι στον υπνο, με ενοχλει η κοιλια, γυρναω απο δω γυρναω απο κει, ψιλοποναω δε βολευομαι! Εκει που την εβρισκα στα αριστερα μια χαρα, τωρα τζιφος!

κοιμησου ορθιαααα χααχχαααχαχαχαα καλο εεεεε καλε πως τα λεω ετσι 

  • Χαχα 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

sissy_geo             πητ     1/10     αγοράκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

mixtri                πητ   15/10 κοριτσάκι-αγοράκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10    αγοράκι!!

Clue                       πητ     8/11      κοριτσάκι!!

  • Μου αρέσει 5

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα!

Ναι αμέ!!! Όταν δε βρίσκω καλό χρώμα στην κοιλιά! Δεν τρρλαίνομαι όμως γιατί πολλές φορές κάνει γρομπαλάκι πρώτα και μετά απορροφιέται και φοβάμαι μην το κάνω λάθος.

Μια χαρά είσαι. Κι εγώ αγχώθηκα φια την καμπύλη που ήταν εκτός ορίων και το 100 στη 1 ώρα και το 75 στις 2 και μου είπαν και οι 2 γιατροί (ενδοκρινολόγος και γυναικολόγος) ότι είναι μια χαρά. Δε μας πειράζει το πιο χαμηλό. Δείχνει μου είπαν ότι μεταβολίζω καλά. Τα δικά σου τέλεια μου φαίνονται!

@Evangeliaa δεν σου είπα κι εσένα τέλεια χθες! Συγχαρητήρια. Κι εγώ 21 και 4 θα είμαι όταν θα κάνω β. Κι ο γιατρός ήθελε νωρίτερα...

Καλημερααααα

Να εισαι προετοιμασμενη λοιπον οτι θα σου βγουν χαμηλα κ να μην αγχωθεις. Ειναι ακομα μικρο το μωρακι τι να κανουμε???

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Η Παναγια να ειναι μαζι σου σημερα ειναι της Αναληψεως καλη επιτυχια κοιταξτε τι πηρα σας αρεσει ;;; 

10psry8.jpg

Αχ τι ωραιο! Ετσι να ξεκιναμε σιγα σιγα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλημέρα!!!

Μόνο ευχάριστα νεάκια από δω και πέρα να διαβάζουμε εύχομαι...Ρε κορίτσια έχετε και σεις μια κυκλοθυμία λίγο ανώμαλη??Ώρες ώρες νομίζω ότι αρχίζω και σαλτάρω....Εχθές εκεί που με είχε πιάσει νευρικό γέλιο με κάτι ξαφνικά στο καπάκι άρχησα να κλαίω τραγικό???

Ειναι πολυ φυσιολογικο κουκλα μου...ατιμες ορμονες!

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χχαχχχαχαχχαχχα σαικο δηλαδή η κατασταση χαχαχαχαχαχαχαχα είναι απο τις ορμόνες εγώ θέλω να θέσω αλλη ερώτηση κορίτσια Εχετε μαζεύει γάλα στα μεμε σας εε χχαχαχχα

Εγω οχι...πριν 2 μηνες αδειασα απο το προηγουμενο και τωρα ειναι πιο αδεια απο ποτέ...την τρίτη μερα μετα τη γεννα μου κατεβηκε το γαλα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη...πες μου οτι εσυ εχεις ηδη να τρελαθω...

Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ Εχω σίγουρα το ενα ζυγίζει τουλαχιστον 2 κιλά και Εχω και τον άνδρα μου δώσε μου λίγο να πιω και μετα λέει στο μωρο να μοιραστουμε το γάλα και λες εσύ για ψυχίατρο χαχαχχα εδώ είμαστε για Δαφνί χαχχαχαχχα

Ο αντρας σου κατι αλλο θελει Γιωτιτσα...το νου σου...

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ορίστε!!! 4η κοπέλα με το ίδιο ρινικό μέσα εδώ!!! Κι εμένα ο πρώτος υπέρηχος β επιπέδου ήταν 21+4 και ο επαναληπτικός που έκανα χθες 22+4 και όντως πήρε την ανηφόρα. Αλλά πάλι κοντά στον μ.ο Και λίγο πιο κάτω. Μου είπε δεν πρόκειται να βγει μεγάλο μωράκι. Γύρω στα 3κιλα στις 40βδομαδες κλεισμένες. Μικρό μωρό πολύ! 

Λογικη είναι πάντως η κυκλοθυμια στην εγκυμοσύνη. Εγώ δεν την έχω έντονα αλλά την τελευταία βδομάδα που πέρασα αυτό , σίγουρα λόγω ορμονών κιόλας ημουν για ψυχολόγο.

Μπορείς να μου πεις την πητ σου; ενώ σε είχα γράψει στο πινακακι , πρέπει να ανεβάζω λάθος πινακακι και τώρα δε σε δείχνει.

Καλε μια χαρα ειναι 3 κιλα. Τι μικρο? Τι το θες μεγαλυτερο? 3.040 γεννηθηκε ο γιος μου κ τωρα ειναι ενας παιδαρος 9.500. Εσενα ο δικος σου?

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια καλημέρα.... Εγω το εχω πει.... Οτι κιλο εχω παρει το εχω παρει στην κοιλια κ στα μεμε.... Κ τα δικα μου τουμπανα ειναι... Αλλα διαρροή δεν εχω δει ακομα... Αληθεια... Εχουν σκουρηνει οι θηλες σας; Εχετε κανει την καφε γραμμουλα στην κοιλια; Εμενα μονο οι θηλες, κ λιγο... 

Καλημερα κουκλα μου...εγω δεν εχω καφε γραμμουλα και ολα τα κιλα στην κοιλια. Αφου μου ειπαν οτι μοιαζω να ειμαι στον 7ο χαχα. Η αληθεια ειναι οτι στη δευτερη ανοιξα πιο ευκολα


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evangeliaa είπε:

Εγω οχι...πριν 2 μηνες αδειασα απο το προηγουμενο και τωρα ειναι πιο αδεια απο ποτέ...την τρίτη μερα μετα τη γεννα μου κατεβηκε το γαλα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη...πες μου οτι εσυ εχεις ηδη να τρελαθω...

Ο αντρας σου κατι αλλο θελει Γιωτιτσα...το νου σου...

Καλε μια χαρα ειναι 3 κιλα. Τι μικρο? Τι το θες μεγαλυτερο? 3.040 γεννηθηκε ο γιος μου κ τωρα ειναι ενας παιδαρος 9.500. Εσενα ο δικος σου?

Καλημερα κουκλα μου...εγω δεν εχω καφε γραμμουλα και ολα τα κιλα στην κοιλια. Αφου μου ειπαν οτι μοιαζω να ειμαι στον 7ο χαχα. Η αληθεια ειναι οτι στη δευτερη ανοιξα πιο ευκολα

Ναι φυσικά και Εχω απο την 15 εβδομάδα Εχω γάλα και ομως εγώ γενικά Εχω αφήσει και μαίες αφωνες μς αυτό το θέμα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ετσι λεω κ εγω.... Αληθεια... Οσοι με βλέπουν μου λένε πως δεν εχω παχυνει καθόλου... Ειπαμε.... Κοιλια κ μεμε.... Ανυπομονω για αποψε βρε αγαπη... Κ αγχωνομαι κ λιγο.... Ελπιζω ολα να ειναι καλα..... 

Τι ωρα εχεις την εξεταση? Ολα καλα θα πανε...περιμένουμε νεα σου!!!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι ρε Αντε επιτέλους παρε και εσύ κάτι 

Χαχα ετοιμαζομαι! Χαζευω στο ιντερνετ προς το παρον απο το κρεβατι μου!Μολις αναρρωσω πληρως χαμουλης θα γινει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Καλημερα! Κ μενα μονο οι θηλες εχουν σκουρυνει. Επισης πλεον δυσκολευομαι στον υπνο, με ενοχλει η κοιλια, γυρναω απο δω γυρναω απο κει, ψιλοποναω δε βολευομαι! Εκει που την εβρισκα στα αριστερα μια χαρα, τωρα τζιφος!

Καλημέρα κορίτσια μου! Κι εγώ ακριβώς το ίδιο, έχουν σκουρυνει οι θηλές, αλλά η κοιλίτσα δεν έχει γραμμή! Αχ αυτός ο ύπνος άσε, αναρωτιέμαι τι θα κάνουμε μετά με τις πιο μεγάλες κοιλιτσες. Από κιλά σε ένα μήνα έβαλα 1 κιλό, άρχισαν τα όργανα, τώρα μόνο να ανεβαίνει θα τη βλέπω τη ζυγαριά. Αχ και δε θέλω να πάρω πολλααααα! Φοβάμαι μη γίνω σα βαρελακι χαχαχα

@winspert μου καλή επιτυχία για σήμερα! Όλα να σου πάνε τέλεια❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Κι εγώ ακριβώς το ίδιο, έχουν σκουρυνει οι θηλές, αλλά η κοιλίτσα δεν έχει γραμμή! Αχ αυτός ο ύπνος άσε, αναρωτιέμαι τι θα κάνουμε μετά με τις πιο μεγάλες κοιλιτσες. Από κιλά σε ένα μήνα έβαλα 1 κιλό, άρχισαν τα όργανα, τώρα μόνο να ανεβαίνει θα τη βλέπω τη ζυγαριά. Αχ και δε θέλω να πάρω πολλααααα! Φοβάμαι μη γίνω σα βαρελακι χαχαχα

Εγω δε ζυγιζομαι! Χαχα με το ματι με κοβω, αν κ τοσες μερες στο σπιτι κατι θα χω παρει! Το θεμα ειναι οτι δε ξερω με ποσα ξεκινησα, λογικα σε 2-3 βδομαδες θα με ξαναζυγισει ο γιατρος γιατι η δικη μου ζυγαρια πρεπει να χανει! Πανω απο 5-6 δε νομιζω να εχω παρει πιστευω συνολικα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...