Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια καλημέρα.... Εγω το εχω πει.... Οτι κιλο εχω παρει το εχω παρει στην κοιλια κ στα μεμε.... Κ τα δικα μου τουμπανα ειναι... Αλλα διαρροή δεν εχω δει ακομα... Αληθεια... Εχουν σκουρηνει οι θηλες σας; Εχετε κανει την καφε γραμμουλα στην κοιλια; Εμενα μονο οι θηλες, κ λιγο... 

Εγώ ούτε καφέ γραμμή έχω ούτε διαρροή έχω το μόνο που έχω είναι το σκούρο χρώμα στις θηλές και έχουνε πεταχτεί έξω κάγκελο....Το θέμα των κιλών δεν θα το σχολιάσω ζω ένα δράμα αλλά τα έχω καταφέρει 3 βδομάδες τώρα και δεν έχω πάρει ούτε ένα γραμμάριο ευτυχώς!!!


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

εγω την καφε γραμμη ναι την εχω κανει επισης ναι εχω διαρροη στα μεμε αλλα απο καμια σταγονα μου ειπε ειναι λογικο εγω το ξερω οτι γενικα μαζευω απο πολυ νωρις γαλα π,χ απο την 14 εβομαδα ειχα γαλατακι επισης ναι ειναι σκουρες οι θηλες μου εγω κιλα παιρνω με το σταγονομετρο αχαχχαχαχαχα

Τυχερουλα για τα κιλα... Εγω απο τον προηγούμενο μήνα εχω παρει  αλλο ένα κιλό... 

Just now, minxri είπε:

Εγώ ούτε καφέ γραμμή έχω ούτε διαρροή έχω το μόνο που έχω είναι το σκούρο χρώμα στις θηλές και έχουνε πεταχτεί έξω κάγκελο....Το θέμα των κιλών δεν θα το σχολιάσω ζω ένα δράμα αλλά τα έχω καταφέρει 3 βδομάδες τώρα και δεν έχω πάρει ούτε ένα γραμμάριο ευτυχώς!!!

Χαχαχαχα, κανεις τον αγωνα σου κ εσυ... Οσο για καγκελα, αστα... Βγαζουν ματι... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τυχερουλα για τα κιλα... Εγω απο τον προηγούμενο μήνα εχω παρει  αλλο ένα κιλό... 

τυχερουλα χαχαχαχαχα λες εεε καλα ειναι ενα κιλο ρε αγαπη πολυ καλα 

Just now, minxri είπε:

Εγώ ούτε καφέ γραμμή έχω ούτε διαρροή έχω το μόνο που έχω είναι το σκούρο χρώμα στις θηλές και έχουνε πεταχτεί έξω κάγκελο....Το θέμα των κιλών δεν θα το σχολιάσω ζω ένα δράμα αλλά τα έχω καταφέρει 3 βδομάδες τώρα και δεν έχω πάρει ούτε ένα γραμμάριο ευτυχώς!!!

ναι θυμαμαι αλλα εσυ εχεις και διδυμα ευτυχως δεν πηρες αλλα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

τυχερουλα χαχαχαχαχα λες εεε καλα ειναι ενα κιλο ρε αγαπη πολυ καλα 

Ετσι λεω κ εγω.... Αληθεια... Οσοι με βλέπουν μου λένε πως δεν εχω παχυνει καθόλου... Ειπαμε.... Κοιλια κ μεμε.... Ανυπομονω για αποψε βρε αγαπη... Κ αγχωνομαι κ λιγο.... Ελπιζω ολα να ειναι καλα..... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ετσι λεω κ εγω.... Αληθεια... Οσοι με βλέπουν μου λένε πως δεν εχω παχυνει καθόλου... Ειπαμε.... Κοιλια κ μεμε.... Ανυπομονω για αποψε βρε αγαπη... Κ αγχωνομαι κ λιγο.... Ελπιζω ολα να ειναι καλα..... 

τι ωρα εχεις ραντεβου θυμησε μου; ;; να μην αγχωνεσαι θα ειναι ολα τελειαααα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

τι ωρα εχεις ραντεβου θυμησε μου; ;; να μην αγχωνεσαι θα ειναι ολα τελειαααα

8 κ 15 το βραδυ... Λεω να φαω λιγη σοκολατα νωριτερα να παω ετοιμη... Μακαρι παναγια μου... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

8 κ 15 το βραδυ... Λεω να φαω λιγη σοκολατα νωριτερα να παω ετοιμη... Μακαρι παναγια μου... 

να φας γενικα οχι μονο σοκολατα θελει φαγητο για να κουνιεται εγω ειχα φαει δημητριακα με γαλα αλλα οταν πηγα κοιμοταν μετα το τσαλαπατησαν και ξυπνησε αχαχχααχαχ και μετα χαμογελαγε στον υπερηχο 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

να φας γενικα οχι μονο σοκολατα θελει φαγητο για να κουνιεται εγω ειχα φαει δημητριακα με γαλα αλλα οταν πηγα κοιμοταν μετα το τσαλαπατησαν και ξυπνησε αχαχχααχαχ και μετα χαμογελαγε στον υπερηχο 

Αγααααπη μου.... Αληθεια;;; Τι υπεροχο... Θα φαω τοτε κ κατι αλλο... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

8 κ 15 το βραδυ... Λεω να φαω λιγη σοκολατα νωριτερα να παω ετοιμη... Μακαρι παναγια μου... 

Όλα καλά θα πάνε αγάπη μ αλλά το άγχος υπάρχει εγώ έχω την Τετάρτη στις 12 και με έχει φάει η αγωνία κάθε φορά που πάω γυναικολόγο μέχρι να νου πει ότι χτυπάνε οι καρδούλες τρελένομαι από την αγωνία ευτυχώς τώρα τα καταλαβαίνουμε σε αυτή τη φάση!!!!

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Όλα καλά θα πάνε αγάπη μ αλλά το άγχος υπάρχει εγώ έχω την Τετάρτη στις 12 και με έχει φάει η αγωνία κάθε φώτα που πάω γυναικολόγο μέχρι να νου πει ότι χτυπάνε οι καρδούλες τρελένομαι από την αγωνία ευτυχώς τώρα τα καταλαβαίνουμε σε αυτή τη φάση!!!!

Ευτυχως δε λες τίποτα... Αφου του λεω συνέχεια.... Κλωτσα μπεμπουλη κλωτσα.... Ευχομαι με το καλο κ η δικη σου β επιπεδου... Θα περασει γρηγορα ο καιρος... Ποτε ελεγα οτι εχω ακομα 2 εβδομάδες, ποτε μια κ τελικα σημερα παω.... Σε ευχαριστώ πολύ αγαπη μου... 

  • Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Αγααααπη μου.... Αληθεια;;; Τι υπεροχο... Θα φαω τοτε κ κατι αλλο... 

Η Παναγια να ειναι μαζι σου σημερα ειναι της Αναληψεως καλη επιτυχια κοιταξτε τι πηρα σας αρεσει ;;; 

10psry8.jpg

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Η Παναγια να ειναι μαζι σου σημερα ειναι της Αναληψεως καλη επιτυχια κοιταξτε τι πηρα σας αρεσει ;;; 

10psry8.jpg

Τέλειο είναι κοριτσάκι μ καλορίζικο και καλολέρωτο να είναι να στο κάνει το μωράκι σου κολοκαιρινό!!!!


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Τέλειο είναι κοριτσάκι μ καλορίζικο και καλολέρωτο να είναι να στο κάνει το μωράκι σου κολοκαιρινό!!!!

χαχαχαχαχα ευχαριστωωω με το καλο πρωτα ο Θεος και η Παναγια να το χαρω 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Η Παναγια να ειναι μαζι σου σημερα ειναι της Αναληψεως καλη επιτυχια κοιταξτε τι πηρα σας αρεσει ;;; 

10psry8.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ... 

Υπέροχο ειναι... Καλη αρχη στα ψωνια σου... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια καλημέρα.... Εγω το εχω πει.... Οτι κιλο εχω παρει το εχω παρει στην κοιλια κ στα μεμε.... Κ τα δικα μου τουμπανα ειναι... Αλλα διαρροή δεν εχω δει ακομα... Αληθεια... Εχουν σκουρηνει οι θηλες σας; Εχετε κανει την καφε γραμμουλα στην κοιλια; Εμενα μονο οι θηλες, κ λιγο... 

Καλημερα! Κ μενα μονο οι θηλες εχουν σκουρυνει. Επισης πλεον δυσκολευομαι στον υπνο, με ενοχλει η κοιλια, γυρναω απο δω γυρναω απο κει, ψιλοποναω δε βολευομαι! Εκει που την εβρισκα στα αριστερα μια χαρα, τωρα τζιφος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...