Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Είμαι ευτυχισμένη!!!

Μόλις διάβασα και τα δικά σου!! Διπλές χαρές σήμερα! Χαίρομαι και για σένα. Πολύ αν και ήμουν σιγουροτατη!!

αντε ρε κοριτσι κ κοντεψες να τρελαθεις με ολα αυτα! το πολυ το ψαξιμο τελικα κανει κακο! αντε να το.ευχαριστηθεις κ γενικα να μην ξαναανχωθεις με τιποτα !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Έχουμε άλλη μια β επιπεδου;; όχι είναι κ η clue που ναι πιο μικρή; πάλι δε θυμάμαι τπτ

@Clueμας έχεις πουλησει εεεε είσαι σε άλλο θέμα χαχαχαχαχαχαχαχα ειχες υπέρηχο σήμερα διάβασα 

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

αντε ρε κοριτσι κ κοντεψες να τρελαθεις με ολα αυτα! το πολυ το ψαξιμο τελικα κανει κακο! αντε να το.ευχαριστηθεις κ γενικα να μην ξαναανχωθεις με τιποτα !

Ναι κάνει κακό. Και οι πολλές γνώμες γιατρών επισης αλλά όταν σε τρώει το άγχος... 

Κορίτσια σκέφτομαι αύριο να κάνω τη βασική για τα 3 χρωμοσώματα. Έχει 430€ μετά έχει με 520€ που έχει και κάτι φυλετικές αλλά δεν ξέρω αν χρειάζεται. Ύστερα έχει αλλά 2 πακέτα το 4ο πακέτο φτάνει μέχρι 100 περίπου ανωμαλίες αν θυμάμαι σωστα και κάνει 1030€. Τώρα δεν ξέρω σε τι βαθμό αξιοπιστίας είναι. Για τα 3 βασικά πάντως είναι 99,5% και απαντάει με "θετικό ή αρνητικό" και όχι με ποσοστά πχ 70% πιθανότητα. Ο εμβρυολογος μου είπε αν μιλαμε για κάτι , μιλαμε για 1 τις εκατό για νταουν. Οπότε μου λέει κανε την αίματος που στο νταουν είναι σίγουρο το αποτέλεσμα, αφού φοβάσαι την αμνιοπαρακαντηση.

Just now, tsilona είπε:

Έχουμε άλλη μια β επιπεδου;; όχι είναι κ η clue που ναι πιο μικρή; πάλι δε θυμάμαι τπτ

Ευαγγελία νομίζω..

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ναι κάνει κακό. Και οι πολλές γνώμες γιατρών επισης αλλά όταν σε τρώει το άγχος... 

Κορίτσια σκέφτομαι αύριο να κάνω τη βασική για τα 3 χρωμοσώματα. Έχει 430€ μετά έχει με 520€ που έχει και κάτι φυλετικές αλλά δεν ξέρω αν χρειάζεται. Ύστερα έχει αλλά 2 πακέτα το 4ο πακέτο φτάνει μέχρι 100 περίπου ανωμαλίες αν θυμάμαι σωστα και κάνει 1030€. Τώρα δεν ξέρω σε τι βαθμό αξιοπιστίας είναι. Για τα 3 βασικά πάντως είναι 99,5% και απαντάει με "θετικό ή αρνητικό" και όχι με ποσοστά πχ 70% πιθανότητα. Ο εμβρυολογος μου είπε αν μιλαμε για κάτι , μιλαμε για 1 τις εκατό για νταουν. Οπότε μου λέει κανε την αίματος που στο νταουν είναι σίγουρο το αποτέλεσμα, αφού φοβάσαι την αμνιοπαρακαντηση.

Ευαγγελία νομίζω..

Η winspert έχει αύριο. Η clue λογικά δεν εκανε ακόμα. Η Ευαγγελία έκανε αν θυμάμαι καλα

  • Μου αρέσει 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10    αγοράκι!!

  • Μου αρέσει 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αχ μου γράψατε 6 σελίδες... πήγα να διαβάσω αλλά δεν κρατιέμαι

Όλα τέλεια!!!!! Όλα υπέροχα!!!!!! Το μωρό μεγάλωσε και μάλιστα όχι με τον ίδιο ρυθμό αλλά ανεβήκαμε κλίμακες παντού εκτός από το ρινικό βέβαια... 

Μου είπε πως το ρινικό πλέον δεν τον πολυαπασχολει αλλά αφού φοβάμαι την αμνιοπαρακαντηση ας κάνω τουλάχιστον του αίματος.

Αύριο έκλεισα ραντεβού σε ένα κέντρο στη Αθήνα να πάω να κάνω! 

Το υγρό στη καρδιά παραμένει αλλά δεν μπήκε στα χωράφια της καρδιολογου. Και συμφωνεί απόλυτα πως πέρα από το υγρό η λειτουργία και η ανατομία της είναι άψογη απλά περίμενε να μην υπάρχει . 

Αυτά τα νέα μου!! Ούτε κύηση υψηλού κινδύνου, ούτε να με βλέπει ανά 2 βδομάδες, ούτε χαμηλό αμνιακό ούτε τίποτα! Με εξέταζε από την αρχή με είχε μέσα 1 ώρα και δεν μας πήρε ευρώ. Ο Κουρτης είναι πάνω απ όλα άνθρωπος.

Τώρα για τον χθεσινό τι να υποθέσω ρε κοριτσια;;;; ακούγεται τετριμμένο ότι πολλοί γιατροί σε βλέπουν ως τσέπη, αλλά τι να υποθεσω;;

Τέλος πάντων. Τώρα  βογγαω από βαρυστομαχια. Μια βδομάδα τώρα έτρωγα με το ζόρι ελάχιστα. Σήμερα του έδωσα και κατάλαβε μετά τον γιατρό πήγαμε έξω με τον άντρα μου και τώρα άντε να συνέλθω.. 

Αχ μου γράψατε 6 σελίδες... πήγα να διαβάσω αλλά δεν κρατιέμαι

Όλα τέλεια!!!!! Όλα υπέροχα!!!!!! Το μωρό μεγάλωσε και μάλιστα όχι με τον ίδιο ρυθμό αλλά ανεβήκαμε κλίμακες παντού εκτός από το ρινικό βέβαια... 

Μου είπε πως το ρινικό πλέον δεν τον πολυαπασχολει αλλά αφού φοβάμαι την αμνιοπαρακαντηση ας κάνω τουλάχιστον του αίματος.

Αύριο έκλεισα ραντεβού σε ένα κέντρο στη Αθήνα να πάω να κάνω! 

Το υγρό στη καρδιά παραμένει αλλά δεν μπήκε στα χωράφια της καρδιολογου. Και συμφωνεί απόλυτα πως πέρα από το υγρό η λειτουργία και η ανατομία της είναι άψογη απλά περίμενε να μην υπάρχει . 

Αυτά τα νέα μου!! Ούτε κύηση υψηλού κινδύνου, ούτε να με βλέπει ανά 2 βδομάδες, ούτε χαμηλό αμνιακό ούτε τίποτα! Με εξέταζε από την αρχή με είχε μέσα 1 ώρα και δεν μας πήρε ευρώ. Ο Κουρτης είναι πάνω απ όλα άνθρωπος.

Τώρα για τον χθεσινό τι να υποθέσω ρε κοριτσια;;;; ακούγεται τετριμμένο ότι πολλοί γιατροί σε βλέπουν ως τσέπη, αλλά τι να υποθεσω;;

Τέλος πάντων. Τώρα  βογγαω από βαρυστομαχια. Μια βδομάδα τώρα έτρωγα με το ζόρι ελάχιστα. Σήμερα του έδωσα και κατάλαβε μετά τον γιατρό πήγαμε έξω με τον άντρα μου και τώρα άντε να συνέλθω.. 

Καλε στάλθηκε 2 φορές...

Μπραβο κοριτσι μου!!!Χαιρομαι τοσο πολυ για 'σενα και την μπεμπα σου!!

Ολα υπεροχα λοιπον!!!Θα δεις οτι και η εξεταση αιματος θα ειναι super!Κοιτα να χαλαρωσεις τωρα και να ευχαριστηθεις την εγκυμοσυνη σου...:)

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

@sissy_geo μου λες πητ αν θες και φύλο; να σε βάλω κι εσένα

01/10 αγοράκι! Γλυκιά μου, να σε ρωτήσω τις εξετάσεις για τα χρωμοσώματα θα τις κάνεις μόνο για το ρινικό οστό; Να το συζητήσω και εγώ με τους γιατρούς μου ρε παιδί μου. Γιατί αυτοί δεν το βρίσκουν  καθόλου ανησυχητικό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, sissy_geo είπε:

01/10 αγοράκι! Γλυκιά μου, να σε ρωτήσω τις εξετάσεις για τα χρωμοσώματα θα τις κάνεις μόνο για το ρινικό οστό; Να το συζητήσω και εγώ με τους γιατρούς μου ρε παιδί μου. Γιατί αυτοί δεν το βρίσκουν  καθόλου ανησυχητικό.

Θα το κάνω μόνο και μόνο επειδή έγινε όλο αυτό! Ξέρεις δεν θέλω να σκέφτομαι μέχρι να γεννήσω αυτό το "μπας και..." θα με τρώει. Ας το κάνω να ηρεμήσει το κεφάλι μου. Το ρινικό κι εγώ μετά απ όλα αυτά δεν πιστεύω πως είναι κάτι. 3 κοπέλες εδώ μέσα ίδιες βδομάδες ίδιο ρινικό έχουμε... απλά και μόνο για να μου φύγει τελείως η σκέψη. Σ'ευχαριστώ πάντως!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Θα το κάνω μόνο και μόνο επειδή έγινε όλο αυτό! Ξέρεις δεν θέλω να σκέφτομαι μέχρι να γεννήσω αυτό το "μπας και..." θα με τρώει. Ας το κάνω να ηρεμήσει το κεφάλι μου. Το ρινικό κι εγώ μετά απ όλα αυτά δεν πιστεύω πως είναι κάτι. 3 κοπέλες εδώ μέσα ίδιες βδομάδες ίδιο ρινικό έχουμε... απλά και μόνο για να μου φύγει τελείως η σκέψη. Σ'ευχαριστώ πάντως!!

To καταλαβαίνω! Αυτό το άγχος θα μας φάει τελικα! Θα το συζητησω και εγω με τη γιατρό μου σε λίγες μέρες! Όλα καλά θα πάνε! Πρέπει να το λέμε και να το πιστεύουμε! Φιλάκια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

sissy_geo             πητ     1/10     αγοράκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10    αγοράκι!!

Πάλι λάθος πινακακι ανεβάζω γιατί λείπουν κορίτσια...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...