Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι αγάπη ήτανε εντολή της αιματολογου το θεωρούσε πολύ απαραίτητο επίσης να ξέρεις όταν χρειαστείς να την κόψεις δεν κόβεται μαχαίρι τι εννοώ δεν ξυπνάς ενα πρωι και λέμε κόβουμε το prezolon κόβεται σταδιακα δηλαδή εγώ έπαιρνα δυο χάπια την ημερα μετα πήγα στο ενα και μετα στο μισο και μετα την έκοψα καταλαβες

Ναι ναι το γνωρίζω!!Αλλά δν ξέρω ακόμα θα κοπεί σταδιακά μέχρι τον 3 μήνα ή απ τον τρίτο θα την κόβουμε σταδιακά!!Αλλά για αρχή δν ρωτάω!!Κ αν επιτρέπεται υπήρχε κάποιο θέμα ή προληπτικά?Κάνεις κ αντιπηκτικές?Εγω κάνω τις Clexane

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, marillia είπε:

Ναι ναι το γνωρίζω!!Αλλά δν ξέρω ακόμα θα κοπεί σταδιακά μέχρι τον 3 μήνα ή απ τον τρίτο θα την κόβουμε σταδιακά!!Αλλά για αρχή δν ρωτάω!!Κ αν επιτρέπεται υπήρχε κάποιο θέμα ή προληπτικά?Κάνεις κ αντιπηκτικές?Εγω κάνω τις Clexane

Ναι αγάπη κάνω αντιπηκτικες και εγώ Εχω θρομβοφιλια επίκτητη σε μεσαία μορφή και επρεπε λέει να την πάρω για το μωρό ήτανε απαραίτητη εγώ κάνω τις inohep


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι αγάπη κάνω αντιπηκτικες και εγώ Εχω θρομβοφιλια επίκτητη σε μεσαία μορφή και επρεπε λέει να την πάρω για το μωρό ήτανε απαραίτητη εγώ κάνω τις inohep

Παρόμοιες πρέπει να είναι!!Να σε ρωτήσω προχωρώντας η κύήση κ λογικό κ τα τρυπήματα οι μελανίες γίνονται περισσότερες ή μεγαλύτερες?

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Παρόμοιες πρέπει να είναι!!Να σε ρωτήσω προχωρώντας η κύήση κ λογικό κ τα τρυπήματα οι μελανίες γίνονται περισσότερες ή μεγαλύτερες?

Χμμμμ να σου πω εγώ στην αρχή μελανιαζα πολύ τώρα Οχι και τόσο καλη μου μονο γρουμπουλακια κάνω μέσα καταλαβες και επίσης Εχω αλλάξει δοσολογία έπαιρνα τις 4000 χιλιαδες και τώρα τις 8000 χιλιαδες σε ένεση


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χμμμμ να σου πω εγώ στην αρχή μελανιαζα πολύ τώρα Οχι και τόσο καλη μου μονο γρουμπουλακια κάνω μέσα καταλαβες και επίσης Εχω αλλάξει δοσολογία έπαιρνα τις 4000 χιλιαδες και τώρα τις 8000 χιλιαδες σε ένεση

Ναι κ γω τις 4000!!Απλά φοβάμαι μην κάνω καμιά ταιράστια μελανιά κ δν έχω που να χτυπήσω μετά!!Προς το παρόν έχω 3 μελανιές κομπλε!!Σ ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marillia είπε:

Ναι κ γω τις 4000!!Απλά φοβάμαι μην κάνω καμιά ταιράστια μελανιά κ δν έχω που να χτυπήσω μετά!!Προς το παρόν έχω 3 μελανιές κομπλε!!Σ ευχαριστώ πολύ!!

Καλά αν δεις μελάνια που ειχε γίνει εμένα θα λαχταρούσες χαχαχαχαχαχαχαχα και ομως είχα βρει σημείο να κάνω τις κανεις εναλαξ τι εννοώ μια στην δεξια πλευρα την επόμενη μερα στην αριστερή εγώ ετσι κάνω

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Ναι ναι το γνωρίζω!!Αλλά δν ξέρω ακόμα θα κοπεί σταδιακά μέχρι τον 3 μήνα ή απ τον τρίτο θα την κόβουμε σταδιακά!!Αλλά για αρχή δν ρωτάω!!Κ αν επιτρέπεται υπήρχε κάποιο θέμα ή προληπτικά?Κάνεις κ αντιπηκτικές?Εγω κάνω τις Clexane

Εμενα παντως Μαριλιακι αρχισε να μου την κοβει σταδιακα μολις συμπληρωσα και τον 3ο μηνα, οποτε το πιο πιθανο ειναι να σου πει το ιδιο κι εσενα...Θα πρεπει να κανεις λιγο υπομονη λοιπον για τα αλμυρα αλλα χαλαλι!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλά αν δεις μελάνια που ειχε γίνει εμένα θα λαχταρούσες χαχαχαχαχαχαχαχα και ομως είχα βρει σημείο να κάνω τις κανεις εναλαξ τι εννοώ μια στην δεξια πλευρα την επόμενη μερα στην αριστερή εγώ ετσι κάνω

Κάνω κ μια προλουτεξ μαζί οπότε ο χωρός κάπως περιορίζεται!!!

Just now, katerinaki 86 είπε:

Εμενα παντως Μαριλιακι αρχισε να μου την κοβει σταδιακα μολις συμπληρωσα και τον 3ο μηνα, οποτε το πιο πιθανο ειναι να σου πει το ιδιο κι εσενα...Θα πρεπει να κανεις λιγο υπομονη λοιπον για τα αλμυρα αλλα χαλαλι!!

Κατερινάκι μου γλυκό πως είσαι?Αααα ωραίααααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Κάνω κ μια προλουτεξ μαζί οπότε ο χωρός κάπως περιορίζεται!!!

Κατερινάκι μου γλυκό πως είσαι?Αααα ωραίααααα!!!

Καλα ειμαι φιλη μου!!Εδω "τα λεμε" με τον μπεμπη που με εχει ταραξει στις κλωτσιες!!Εσυ?Πως παει η ξεκουραση?


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Καλα ειμαι φιλη μου!!Εδω "τα λεμε" με τον μπεμπη που με εχει ταραξει στις κλωτσιες!!Εσυ?Πως παει η ξεκουραση?

Χαχαχαχα κ εσενα;;; Κ εμενα απο κλωτσιτσες αλλο τπτ... Το πρωι που πηγα τουαλετα στις 6μιση ο μπεμπουλης αποφασισε να ξυπνήσει κ να μη με αφησει να κοιμηθω αλλο κ εγω... Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, katerinaki 86 είπε:

Καλα ειμαι φιλη μου!!Εδω "τα λεμε" με τον μπεμπη που με εχει ταραξει στις κλωτσιες!!Εσυ?Πως παει η ξεκουραση?

χαχαχα τέλεια!!!Εγω συνέχιζω ξάπλα χαχχαχχα!!Εχω τραβήγματα κ νιώθω σαν να κουβαλάω πέτρες!!Είδαμε σάκο κ απο βδομάδα ξανά υπέρηχο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα κ εσενα;;; Κ εμενα απο κλωτσιτσες αλλο τπτ... Το πρωι που πηγα τουαλετα στις 6μιση ο μπεμπουλης αποφασισε να ξυπνήσει κ να μη με αφησει να κοιμηθω αλλο κ εγω... Χαχαχα 

Και εμένα κλωτσαει αλλά όχι και Ολη μέρα εμένα είναι νυχτοπουλι κλωτσαμε νυχτα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα κ εσενα;;; Κ εμενα απο κλωτσιτσες αλλο τπτ... Το πρωι που πηγα τουαλετα στις 6μιση ο μπεμπουλης αποφασισε να ξυπνήσει κ να μη με αφησει να κοιμηθω αλλο κ εγω... Χαχαχα 

Χαχαχα...ασε!!Τις τελευταιες μερες εχει δωσει σοου!!Χθες επαθα σοκ γιατι εκει που τον ενιωθα να κουνιεται, ξαφνικα πηγε ολη η κοιλια μου στα αριστερα και φαινονταν και με το ματι οι κλωτσιες...ευτυχως μετα απο κανενα 10λεπτο αποφασισε να επιστρεψει στη θεση του και επανηλθε κι η κοιλιτσα....χαχαχα!!!

Εσενα ειναι πρωινος τυπος απ'ο,τι φαινεται!!Εμενα το βραδυ τρελαινεται, την ημερα ειναι σχετικα ησυχος!!

Ειναι απιστευτη παντως η αισθηση!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Και εμένα κλωτσαει αλλά όχι και Ολη μέρα εμένα είναι νυχτοπουλι κλωτσαμε νυχτα

Κ μενα κυριως το βραδυ που χαλαρωνω τον ακουω περισσοτερο, κ βλεπω την κοιλια μου να κινειται! Γενικα ειναι ηρεμος, δε μου δινει δυνατες ακομα κ γω ομως προσπαθω να ειμαι ηρεμη. Απο μελανιες αλλο τιποτα, κ τρυπηματα..πας εκει ποναει πας αλλου ποναει! Εγω κανω τις inohep 3500

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

χαχαχα τέλεια!!!Εγω συνέχιζω ξάπλα χαχχαχχα!!Εχω τραβήγματα κ νιώθω σαν να κουβαλάω πέτρες!!Είδαμε σάκο κ απο βδομάδα ξανά υπέρηχο!!

Τελεια κοριτσακι μου!!Με το καλο να δειτε και το σπορακι την επομενη εβδομαδα!!

Καλα κανεις...να ξεκουραζεσαι και να εισαι χαλαρη!!Κι εγω τις πρωτες εβδομαδες ειχα βαρος και τραβηγματα και το εριχνα στην ξαπλα μολις επεστρεφα απο τη δουλεια.

Just now, Giotitsa είπε:

Και εμένα κλωτσαει αλλά όχι και Ολη μέρα εμένα είναι νυχτοπουλι κλωτσαμε νυχτα

Χαχαχα...αν απο τωρα ειναι νυχτοπουλια, καταλαβαινεις τι μας περιμενει εεεεε??!!Χαμοοοοος!!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...