Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, marillia είπε:

Προς θεού δν σε λέω ακαμάτρα χαχααχχα!Αν έχεις τάση για σάκχαρο κύησης ότι κ να φας θα στο ανεβάσει!!

Αυτό ξανά πες το.... Πιο πολύ με ανεβάζει το ρύζι απ' τη σοκολάτα τι να λεμε τώρα;;;

Just now, tsilona είπε:

Ε δεν τρώγεστε. Ανφολο ρεεεεεε

Ανφολο χαχαχαχα πέθανα!!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εγώ ένα σακουλάκι θα το τσακιζα....κάνω αντ'αυτου όμως συχνά ποπ κορν σπιτικά εννοειται χωρίς βούτυρο κλπ.... Δεν ανεβάζουν ισα ίσα είναι υγιεινά χιχιχι

Αχχχ ναι?Εγώ πάω απο βδομάδα κ ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!!Θέλω μόνο αλμυρά!!Θέλω να δω κ για αρχή το σάκχαρο νηστείας γτ πριν την κύση έχω 92-100!!

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αυτό ξανά πες το.... Πιο πολύ με ανεβάζει το ρύζι απ' τη σοκολάτα τι να λεμε τώρα;;;

Ανφολο χαχαχαχα πέθανα!!

Ναι ναι!!Η κολλητή μου είχε σάκχαρο κ μου έλεγε ότι για την πατάτα πρώτα την έβραζε πετούσε το νερό κ μετά τη μαγείρευε!!Ετσι είχε λιγότερα σάκχαρα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εγώ ένα σακουλάκι θα το τσακιζα....κάνω αντ'αυτου όμως συχνά ποπ κορν σπιτικά εννοειται χωρίς βούτυρο κλπ.... Δεν ανεβάζουν ισα ίσα είναι υγιεινά χιχιχι

Αχ τι ειπες τωρα, ποπ κορν!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Αχχχ ναι?Εγώ πάω απο βδομάδα κ ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!!Θέλω μόνο αλμυρά!!Θέλω να δω κ για αρχή το σάκχαρο νηστείας γτ πριν την κύση έχω 92-100!!

Ναι ναι!!Η κολλητή μου είχε σάκχαρο κ μου έλεγε ότι για την πατάτα πρώτα την έβραζε πετούσε το νερό κ μετά τη μαγείρευε!!Ετσι είχε λιγότερα σάκχαρα!!

Στην πατάτα κοριτσι μου δυστυχώς ανεβάζουν οι υδατάνθρακες και όσο και να αλλάζει νερό δεν... Ίσως να μην την ανεβάζει κάθε φορά το ίδιο ....

Ααααχ είσαι σε μικρή εβδομάδα ακομηηηη σαν χθες μου φαίνεται ειλικρινα που κι εμείς λέγαμε για καρδούλες..... 

Just now, Jennak83 είπε:

Αχ τι ειπες τωρα, ποπ κορν!!!!

Κάνε καλέ άφοβα.... Ειδικά με λαδακι είναι αγνό νόστιμο δημητριακό


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Στην πατάτα κοριτσι μου δυστυχώς ανεβάζουν οι υδατάνθρακες και όσο και να αλλάζει νερό δεν... Ίσως να μην την ανεβάζει κάθε φορά το ίδιο ....

Ααααχ είσαι σε μικρή εβδομάδα ακομηηηη σαν χθες μου φαίνεται ειλικρινα που κι εμείς λέγαμε για καρδούλες..... 

Ναι εεε?Δν υπάρχει σωτηρία χαχαχααχχα!!!Εν τω μεταξύ λόγω εξωσωματικής πίνω κ κορτιζόνη κ δν κάνει το αλάτι!!Κ νιώθω ένα μαρτύριο!!Γτ πχ θα φάω γαλοπούλα στο τσοτ ωραία αλλά τα φαγητά δν έχουν ούτε κόκκο αλάτι!!Τι ωραία!!Εύχομαι να φτάσω κ γω αισίως σαν κ σας!!Σας εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marillia είπε:

Ναι εεε?Δν υπάρχει σωτηρία χαχαχααχχα!!!Εν τω μεταξύ λόγω εξωσωματικής πίνω κ κορτιζόνη κ δν κάνει το αλάτι!!Κ νιώθω ένα μαρτύριο!!Γτ πχ θα φάω γαλοπούλα στο τσοτ ωραία αλλά τα φαγητά δν έχουν ούτε κόκκο αλάτι!!Τι ωραία!!Εύχομαι να φτάσω κ γω αισίως σαν κ σας!!Σας εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!

Θα φτάσεις και γρήγορα μάλιστα γι'αυτό απόλαυσε το... Όλο γκρινιάζουμε πως δεν περνάει ο καιρός και είμαστε οι περισσότερες εδώ ήδη στον 6ο... Αυτό με το αλάτι μαρτύριο... Επίσης η κορτιζόνη επηρεάζει το ζάχαρο να το έχεις υπόψιν αν κάνεις εξετάσεις και δεις περίεργη τιμή μην φρικαρεις χιχιχι

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Θα φτάσεις και γρήγορα μάλιστα γι'αυτό απόλαυσε το... Όλο γκρινιάζουμε πως δεν περνάει ο καιρός και είμαστε οι περισσότερες εδώ ήδη στον 6ο... Αυτό με το αλάτι μαρτύριο... Επίσης η κορτιζόνη επηρεάζει το ζάχαρο να το έχεις υπόψιν αν κάνεις εξετάσεις και δεις περίεργη τιμή μην φρικαρεις χιχιχι

Το διάβασα αυτό εδώ ξανά δν το ήξερα!!Μέχρι 3 μηνών θα πίνω την κορτιζόνη οπού θα κοπεί σταδιακά!!Μακάρι κορίτσια μου αυτές είναι γλυκιές γκρινιούλες!!Και ευχάριστο να περνάει γρήγορα ο καιρός!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Το διάβασα αυτό εδώ ξανά δν το ήξερα!!Μέχρι 3 μηνών θα πίνω την κορτιζόνη οπού θα κοπεί σταδιακά!!Μακάρι κορίτσια μου αυτές είναι γλυκιές γκρινιούλες!!Και ευχάριστο να περνάει γρήγορα ο καιρός!!

Εννοειται τα μωράκια μας πρώτα να είναι καλά και ας γκρινιάζουμε συνέχεια χαλάλι!!!

Να μπαίνεις και από δω να μας λες τα νέα σουυυ!!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εννοειται τα μωράκια μας πρώτα να είναι καλά και ας γκρινιάζουμε συνέχεια χαλάλι!!!

Να μπαίνεις και από δω να μας λες τα νέα σουυυ!!

Σ ευχαριστώ γλυκιά μου!!Θ μπω να σας πω τη δευτέρα έχω υπέρηχο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marillia είπε:

Το διάβασα αυτό εδώ ξανά δν το ήξερα!!Μέχρι 3 μηνών θα πίνω την κορτιζόνη οπού θα κοπεί σταδιακά!!Μακάρι κορίτσια μου αυτές είναι γλυκιές γκρινιούλες!!Και ευχάριστο να περνάει γρήγορα ο καιρός!!

Ποια κορτιζονη παιρνεις ;; εγωω επαιρνα presolon


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Ναι κ γω αυτή κ η άτιμη βγάζει τέτοια πίκρα!!Πόσο διάστημα την έπινες?

Πίκρα αλήθεια ναι όντως αλλά είναι τα πρώτα δευτερόλεπτα μέχρι να την καταπιεις κρατιεσαι μέχρι και 14 εβδομάδων την έπαιρνα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Πίκρα αλήθεια ναι όντως αλλά είναι τα πρώτα δευτερόλεπτα μέχρι να την καταπιεις κρατιεσαι μέχρι και 14 εβδομάδων την έπαιρνα

Αρκέτα την ΄'ηπιες!!!Είναι δύσκολο χάπι!!!Σου εύχομαι τα καλύτεραααα κορίτσι μου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Αρκέτα την ΄'ηπιες!!!Είναι δύσκολο χάπι!!!Σου εύχομαι τα καλύτεραααα κορίτσι μου!!

Ναι αγάπη ήτανε εντολή της αιματολογου το θεωρούσε πολύ απαραίτητο επίσης να ξέρεις όταν χρειαστείς να την κόψεις δεν κόβεται μαχαίρι τι εννοώ δεν ξυπνάς ενα πρωι και λέμε κόβουμε το prezolon κόβεται σταδιακα δηλαδή εγώ έπαιρνα δυο χάπια την ημερα μετα πήγα στο ενα και μετα στο μισο και μετα την έκοψα καταλαβες


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...