Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Κανονικο παγωτο τρωω αλλα  ειναι μικρο... Θα ηθελα πολυ να παρω το διλιτρο κ να το τσακισω αλλα κρατιεμαι... Εχω μετρηθει μια ωρα μετα κ εχει ανέβει ελαχιστα το ζαχαρο... Οποτε συνεχιζω... Χαχαχα 

Ε μα..... Αφου το ζηταει το παιδι, τέλος... Οταν ηρθε ο αντρας μου εχθες ειχαμε μπροστά του συζητηση με τον μπεμπουλη... 

-Τι ειπες μπεμπουλη; Τι θες;;; 

-Παγωτο (μονο εγω τον ακουσα) 

-Κατσε να δουμε.... 

Κ μου λεει ο αντρας μου, τι ειπε, παγωτο θελει;;; Το κατάλαβε.... 

Χαχαχαχα κ καπως ετσι μου εφερε να φαω... 

Εγώ έτρωγα τα μικρακια τα λάιτ του ζαχαροπλαστείου και δεν ανέβαινε και λέω να δοκιμάσω και κανονικό που έχω γι'αυτό ρωτάω.... Χιχιχι


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Ααααχ εγώ μια κρεπούλα τώρα θα την τσάκιζα έτσι με σοκολάτα και μπισκότο αλλά έχω εγκράτεια τι να κάνω???Όχι για το ζάχαρο καλά είμαι προς το παρόν 69 είναι το νηστείας μου αλλά για τα κιλά που μου είπε ο γιατρός προσπαθώ να αποφεύγω τα γλυκά και είμαι πολύ γλυκατζού ρε κορίτσια....:(

  • Μου αρέσει 2

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια γυρισα...πρωτον το φυλο επιβεβαιωθηκε 100% οτι ειναι κοριτσι...ο αντρας μου κοντευει να κατουρηθει απο την χαρα του... και τωρα στα σημαντικα...ολα ειναι καλα, Δοξα τω Θεω....μια ωρα με εξεταζε τα βρηκε ολα φυσιολογικα...ειναι σχεδον ολα λιγο κατω απ τον μεσο ορο και καποια αρκετα κατω...ειναι ενα μικρο μωρο υγειεστατο και δεν μας αγχωνει καθολου καμια χαμηλη τιμη, ουτε καν το ρινικο οστο που ειναι 5,3 (πιο κατω δλδ απο τη @Farmakotriftena)....το αμνιακο φυσιολογικο, η λειτουργια ολων των οργανων φυσιολογικη, το βαρος της 381 γρ....και τι να κανουμε? Θα βγει κι αυτη λιγο πετιτ με γαλλικη μυτουλα (σαν τη μαμα της, χαχα). Ο,τι αλλο θελετε ρωτηστε με...μη γραφω τις τιμες μία μία...

Παρεμπιμπτοντως εγω γεννηθηκα 2.500 κιλα. Δεν τα λες πολλα...

@Farmakotriftena περιμενουμε τα καλα σου νεακια....

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!

  • Μου αρέσει 7

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Μα αφού δεβ μου φέρνει αρα τι με έχει φιλη χαχαχχαα χιουεσμενη χαχαχαχχαχα

Χαχαχα, shame on him..... :lol:

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εγώ έτρωγα τα μικρακια τα λάιτ του ζαχαροπλαστείου και δεν ανέβαινε και λέω να δοκιμάσω και κανονικό που έχω γι'αυτό ρωτάω.... Χιχιχι

Δοκιμασε... Εμενα δεν μου το ανεβαζουν. Να μην ειναι κ κανα μεγαλο κ καλυτερα να μην εχει πολλη σοκολάτα... 

Just now, Evangeliaa είπε:

Λοιπον κοριτσια γυρισα...πρωτον το φυλο επιβεβαιωθηκε 100% οτι ειναι κοριτσι...ο αντρας μου κοντευει να κατουρηθει απο την χαρα του... και τωρα στα σημαντικα...ολα ειναι καλα, Δοξα τω Θεω....μια ωρα με εξεταζε τα βρηκε ολα φυσιολογικα...ειναι σχεδον ολα λιγο κατω απ τον μεσο ορο και καποια αρκετα κατω...ειναι ενα μικρο μωρο υγειεστατο και δεν μας αγχωνει καθολου καμια χαμηλη τιμη, ουτε καν το ρινικο οστο που ειναι 5,3 (πιο κατω δλδ απο τη @Farmakotriftena)....το αμνιακο φυσιολογικο, η λειτουργια ολων των οργανων φυσιολογικη, το βαρος της 381 γρ....και τι να κανουμε? Θα βγει κι αυτη λιγο πετιτ με γαλλικη μυτουλα (σαν τη μαμα της, χαχα). Ο,τι αλλο θελετε ρωτηστε με...μη γραφω τις τιμες μία μία...

Παρεμπιμπτοντως εγω γεννηθηκα 2.500 κιλα. Δεν τα λες πολλα...

@Farmakotriftena περιμενουμε τα καλα σου νεακια....

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!

Μπραβο αγαπη μου... Τελεια νεα.... Καλη συνεχεια τωρα κ με το καλο η μπουμπου σας.... Υπεροχα..... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, shame on him..... :lol:

Δοκιμασε... Εμενα δεν μου το ανεβαζουν. Να μην ειναι κ κανα μεγαλο κ καλυτερα να μην εχει πολλη σοκολάτα... 

Μπραβο αγαπη μου... Τελεια νεα.... Καλη συνεχεια τωρα κ με το καλο η μπουμπου σας.... Υπεροχα..... 

@Evangeliaa μπράβο γλυκιά μου ετσι σε θέλω μπράβο βέβαια και να μην σε ανησυχεί τιποτα όλα τέλεια και πάλι μπράβο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Λοιπον κοριτσια γυρισα...πρωτον το φυλο επιβεβαιωθηκε 100% οτι ειναι κοριτσι...ο αντρας μου κοντευει να κατουρηθει απο την χαρα του... και τωρα στα σημαντικα...ολα ειναι καλα, Δοξα τω Θεω....μια ωρα με εξεταζε τα βρηκε ολα φυσιολογικα...ειναι σχεδον ολα λιγο κατω απ τον μεσο ορο και καποια αρκετα κατω...ειναι ενα μικρο μωρο υγειεστατο και δεν μας αγχωνει καθολου καμια χαμηλη τιμη, ουτε καν το ρινικο οστο που ειναι 5,3 (πιο κατω δλδ απο τη @Farmakotriftena)....το αμνιακο φυσιολογικο, η λειτουργια ολων των οργανων φυσιολογικη, το βαρος της 381 γρ....και τι να κανουμε? Θα βγει κι αυτη λιγο πετιτ με γαλλικη μυτουλα (σαν τη μαμα της, χαχα). Ο,τι αλλο θελετε ρωτηστε με...μη γραφω τις τιμες μία μία...

Παρεμπιμπτοντως εγω γεννηθηκα 2.500 κιλα. Δεν τα λες πολλα...

@Farmakotriftena περιμενουμε τα καλα σου νεακια....

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!

Μπραβο κοριτσακι μου, ολα καλα! Αντε να το δει κ η φιλη μας μπας κ ηρεμησει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν αληθεύει μάνα μου και το έχεις ξανά πει σε άλλη κοπέλα αλλά ξέχασα να στο πω... Το γλυκό του κουταλιού συν του ότι γίνεται με φρούτα που κι αυτά από μόνα τους ανεβάζουν έχει και ζάχαρη.... Αυτή που στο είπε λογικά έφαγε και δεν την ανέβασε και στο είπε ή έτυχε να μη την ανεβάσει.... Η ζάχαρη απαγορεύεται όπως και να χει αλλά χίλιες φορές αν δεν την παλεύεις να φας δύο κομματάκια σοκολάτας παρά γλυκό του κουταλιού.... Είναι σαν να θες εσύ να φάς πατατάκια ή παστό μπακαλιάρο (ξανά λέω) χαχαχαχα νο νο νο νο νο

χαχαχχα μ άρεσε η παρεομοίωση με τα πατατάκια γτ είμαι του αλμυρού!!Συμφωνώ γτ για να φτιάξουμε είτε μαρμελάδα είτε γλυκό του κουταλιού χρησιμοποιούμε στην συνταγή περίπου ένα κιλό ζάχαρη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

χαχαχχα μ άρεσε η παρεομοίωση με τα πατατάκια γτ είμαι του αλμυρού!!Συμφωνώ γτ για να φτιάξουμε είτε μαρμελάδα είτε γλυκό του κουταλιού χρησιμοποιούμε στην συνταγή περίπου ένα κιλό ζάχαρη!!

Ρε κορίτσια ξέρω να κάνω γλυκά απλα καμια φορά λες και αν ισχύει 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ρε κορίτσια ξέρω να κάνω γλυκά απλα καμια φορά λες και αν ισχύει 

Μεταξυ μας με ένα κιλό ζάχαρη δε παίζει να ισχύει.... Χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Ρε κορίτσια ξέρω να κάνω γλυκά απλα καμια φορά λες και αν ισχύει 

Γενικά εγω αυτο που ξερω για τα γλυκα του κουταλιου είναι οτι ειναι πολυ πιο καλα απο τα υπολοιπα γιατι εκτος της ζαχαρης που εχουν, ειναι πιο αθωα... Αγνα υλικα, οχι συντηρητικα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

χαχαχχα μ άρεσε η παρεομοίωση με τα πατατάκια γτ είμαι του αλμυρού!!Συμφωνώ γτ για να φτιάξουμε είτε μαρμελάδα είτε γλυκό του κουταλιού χρησιμοποιούμε στην συνταγή περίπου ένα κιλό ζάχαρη!!

Κι εγώ ένα σακουλάκι θα το τσακιζα....κάνω αντ'αυτου όμως συχνά ποπ κορν σπιτικά εννοειται χωρίς βούτυρο κλπ.... Δεν ανεβάζουν ισα ίσα είναι υγιεινά χιχιχι


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ρε κορίτσια ξέρω να κάνω γλυκά απλα καμια φορά λες και αν ισχύει 

Προς θεού δν σε λέω ακαμάτρα χαχααχχα!Αν έχεις τάση για σάκχαρο κύησης ότι κ να φας θα στο ανεβάσει!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Γενικά εγω αυτο που ξερω για τα γλυκα του κουταλιου είναι οτι ειναι πολυ πιο καλα απο τα υπολοιπα γιατι εκτος της ζαχαρης που εχουν, ειναι πιο αθωα... Αγνα υλικα, οχι συντηρητικα... 

Για τα συντηρητικά σίγουρα αλλά σαν γλυκά γενικά είναι καλύτερα. Για διαβητικούς ειδικά είναι βόμβα μπουυυυυμ χιχιχιχι

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...