Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Farmako mou...

Απο εμένα και τη μικρή μου θετική ενέργεια φουλ.

Όλα θα πάνε τέλεια.

Να θυμάσαι ότι οι γιατροί κάνουν μετρήσεις που διαφέρουν μεταξύ τους.

Σε κάθε περίπτωση, περιμένω τα ευχάριστα.

Φουυυυ η θετική ενέργεια.

Σε όλα τα κορίτσια εδώ ... Με το καλό ...καλά ξενύχτια 8-)

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

@Mamacita Alina και @minxri έχει κάνει παράθεση στην ευαγγέλια σορρυ πρώτον εγώ δεν είπα δεν είναι καλός αλλά οτι δεν Εχω ακούσει ποτε για αυτον οτι δεν ξέρω καν το όνομα του σαν γιατρός τώρα αν είναι καλός η Οχι δεν το ξςρω μπορω να ξαναπαραθεσω την συζήτηση ρωτησα μήπως δεν είναι τόσο καλός εγώ που να τον ξςρω αφού δεν το Εχω άκουστα 

Μα δε μίλησε χαρά μου κάνεις για εσένα. Εγώ καταρχάς δεν είδα καν τι έγραψες για τον συγκεκριμένο και αν είδα δεν θυμάμαι το προσπέρασα γιατί δεν τον ξέρω καν και ειναι και μακριά οπότε δεν συγκρατώ γνωμες. Ούτε ονόματα έχω συγκρατησει. Απευθυνθηκα στην minxri που ρώτησε αν είναι καλός και είπα να μη πούμε κάτι κακο για να προλαβω μην γραφτεί κάτι από κοριτσια με κακη εμπειρία που θέλουν να απαντήσουν στο κορίτσι γιατί υπάρχει περίπτωση να μας κλείσουν το θέμα μετά!

Ευαγγελία καλή επιτυχία. Θέλουμε απ' όλες σας σήμερα καλά νέα να πάρουμε τα πάνω μας!!! Και μετά να λέμε για γέννες και ψώνια.... Αααιντε να δούμε τσουπρες!!!! Μόνο χαρές θέλουμε


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρενιες που είστε; Σκοτώστε Μ πλιζ.... Τσακισα μια σοκολάτα... Κανονική όχι με στέβια... Με κοίταζε τη κοίταζα δεν αντεξααααα ... Δεν θέλω να το χρεώσω στο κορίτσι μας αλλά από το άγχος μου ήθελα γλυκό.... Γλυκό όμως όχι μουφα.... Πφφφφ νιώθω τύψεις τώρα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ζαχαρενιες που είστε; Σκοτώστε Μ πλιζ.... Τσακισα μια σοκολάτα... Κανονική όχι με στέβια... Με κοίταζε τη κοίταζα δεν αντεξααααα 

χα.χα η σοκοφρετα ειναι ελαφρια!

σοκολατα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μα δε μίλησε χαρά μου κάνεις για εσένα. Εγώ καταρχάς δεν είδα καν τι έγραψες για τον συγκεκριμένο και αν είδα δεν θυμάμαι το προσπέρασα γιατί δεν τον ξέρω καν και ειναι και μακριά οπότε δεν συγκρατώ γνωμες. Ούτε ονόματα έχω συγκρατησει. Απευθυνθηκα στην minxri που ρώτησε αν είναι καλός και είπα να μη πούμε κάτι κακο για να προλαβω μην γραφτεί κάτι από κοριτσια με κακη εμπειρία που θέλουν να απαντήσουν στο κορίτσι γιατί υπάρχει περίπτωση να μας κλείσουν το θέμα μετά!

Ευαγγελία καλή επιτυχία. Θέλουμε απ' όλες σας σήμερα καλά νέα να πάρουμε τα πάνω μας!!! Και μετά να λέμε για γέννες και ψώνια.... Αααιντε να δούμε τσουπρες!!!! Μόνο χαρές θέλουμε

Ναι καλα ποιος να μας κλείσει το θεμα επειδή απλα λέμε την εμπειρία μας και την γνώμη μας χαχαχαχαχαχαχαχα εδώ έχουμε κανει το θέμα τσόντα και δεν το έχουν κλείσει ακόμα αχχαχαχα πρέπει να παρουμε τα πάνω μας ετσι Εχω στρεσαριστει με όλα αυτά αντί να χαιρόμαστε συζητάμε πραγματα που δεν ξέρουμε πόση δόση αλήθεια έχουν

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ζαχαρενιες που είστε; Σκοτώστε Μ πλιζ.... Τσακισα μια σοκολάτα... Κανονική όχι με στέβια... Με κοίταζε τη κοίταζα δεν αντεξααααα ... Δεν θέλω να το χρεώσω στο κορίτσι μας αλλά από το άγχος μου ήθελα γλυκό.... Γλυκό όμως όχι μουφα.... Πφφφφ νιώθω τύψεις τώρα

Σιγά μια σοκολατα είναι Οχι και τούρτα αχχαχαχ δεν παθαινεις κάτι ζαχαρένια δεν είμαι αλλά καλά εκανες και την εφαγες ξέρεις τι είναι να σου κάνε κάτι φλερτ εμένα χθες κάτι dorittos τα κοίταζα με κοίταζαν λαγονικα και έλεγαν φάε μας φάε μας ναι. Θέλουμε να μας φας ε δεν μπορούσα να τους χαλασω χατίρι

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa
  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι καλα ποιος να μας κλείσει το θεμα επειδή απλα λέμε την εμπειρία μας και την γνώμη μας χαχαχαχαχαχαχαχα εδώ έχουμε κανει το θέμα τσόντα και δεν το έχουν κλείσει ακόμα αχχαχαχα πρέπει να παρουμε τα πάνω μας ετσι Εχω στρεσαριστει με όλα αυτά αντί να χαιρόμαστε συζητάμε πραγματα που δεν ξέρουμε πόση δόση αλήθεια έχουν

Κι όμως είναι πολύ πιθανό να συμβεί.... Έτσι και ειπωθεί κακή εμπειρία επώνυμα και πέσει στην αντίληψη του εκάστοτε επαγγελματία κάνει άνετα μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση και μπελας πιθανότατα να βρει τους διαχειριστές που επέτρεψαν το περιεχόμενο συν αυτόν που το έγραψε... Δε ξέρω αν ισχύει για όλους τους ιστότοπους το έχω δει όμως να συμβαίνει κι άλλη φορά... Ειδικά σε ομάδες στο φβ.... Ένα παραπάνω

Just now, Giotitsa είπε:

Σιγά μια σοκολατα είναι Οχι και τούρτα αχχαχαχ δεν παθαινεις κάτι ζαχαρένια δεν είμαι αλλά καλά εκανες και την εφαγες ξέρεις τι είναι να σου κάνε κάτι φλερτ εμένα χθες κάτι dorittos τα κοίταζα με κοίταζαν λαγονικα και έλεγαν φάε μας φάε μας ναι. Θέλουμε να μας φας ε δεν μπορούσα να τους χαλασω χατίρι

Σιγά μια σοκολάτα είναι αλλά η ζάχαρη είναι απαγορευμένη... Είναι σαν να έφαγες εσύ που προσέχεις το αλάτι παστό μπακαλιάρο!!! Αλλά η μπέμπα κλωτσαει ασταματητα από εκείνη την ώρα και λίγο να σου πω την αλήθεια χασκογελαω για την αμαρτία μου χαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι όμως είναι πολύ πιθανό να συμβεί.... Έτσι και ειπωθεί κακή εμπειρία επώνυμα και πέσει στην αντίληψη του εκάστοτε επαγγελματία κάνει άνετα μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση και μπελας πιθανότατα να βρει τους διαχειριστές που επέτρεψαν το περιεχόμενο συν αυτόν που το έγραψε... Δε ξέρω αν ισχύει για όλους τους ιστότοπους το έχω δει όμως να συμβαίνει κι άλλη φορά... Ειδικά σε ομάδες στο φβ.... Ένα παραπάνω

Σιγά μια σοκολάτα είναι αλλά η ζάχαρη είναι απαγορευμένη... Είναι σαν να έφαγες εσύ που προσέχεις το αλάτι παστό μπακαλιάρο!!! Αλλά η μπέμπα κλωτσαει ασταματητα από εκείνη την ώρα και λίγο να σου πω την αλήθεια χασκογελαω για την αμαρτία μου χαχα

Ελα μωρε λες και τρως σοκολάτα συνεχεια νομιζω δεν πειράζει για μια φορα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, minxri είπε:

@Evangeliaa Άντε καλή επιτυχία και σένα κορίτσι μου περιμένουμε νέα.....Νομίζω αύριο περιμένουμε και τη Β´ της @winspert????

Ναι κοριτσακι μου... Αυριο βραδυ στις 8 κ τέταρτο... Αγωνια μεγάλη εχω. . Κ ανυπομονησια.... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ελα μωρε λες και τρως σοκολάτα συνεχεια νομιζω δεν πειράζει για μια φορα

Το άγχος παραμένει άγχος είτε μια φορά είτε συνέχεια.... Βασικά αν έτρωγα συνέχεια και είχα και άγχος θα ήμουν βλαμμένο χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Το άγχος παραμένει άγχος είτε μια φορά είτε συνέχεια.... Βασικά αν έτρωγα συνέχεια και είχα και άγχος θα ήμουν βλαμμένο χαχαχαχα

Βρε κορίτσια, εμενα μου φωναζει καθε μερα το παγωτακι απο την καταψυξη..... Εεεεελααααα, φαααεεε μεεεε..... Ε κ το τρωω.... Ο μπεμπης το θελει, οχι εγω.... Χαχαχα 

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Το άγχος παραμένει άγχος είτε μια φορά είτε συνέχεια.... Βασικά αν έτρωγα συνέχεια και είχα και άγχος θα ήμουν βλαμμένο χαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχα να τρως γλυκό ρου κουταλιού αν θες αλλά τώρα την εφαγες παει μετρήσου να δεις ποσο εχεις χαχχαα

Just now, winspert είπε:

Βρε κορίτσια, εμενα μου φωναζει καθε μερα το παγωτακι απο την καταψυξη..... Εεεεελααααα, φαααεεε μεεεε..... Ε κ το τρωω.... Ο μπεμπης το θελει, οχι εγω.... Χαχαχα 

Χαχαχαχαχαχαχαχα Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα χαχα Εχω λιωσειιιιι

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ναι κοριτσακι μου... Αυριο βραδυ στις 8 κ τέταρτο... Αγωνια μεγάλη εχω. . Κ ανυπομονησια.... 

Τόσοοοοο αργάααα Παναγία μου...!!!!!Όλα καλά θα πάνε αγάπη υπομονήηηηη!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...