Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Cristina93 είπε:

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Κι εμείς έχουμε ιστορικό κρυψορχίας και στις δύο πλευρές που άργησε να χειρουργηθεί. Έχει κάποιος/α εικόνα αν μπορεί να επανέλθει έστω στον μικρό αριθμό που ήταν πριν με τη διακοπή της αγωγής; Παρότι δεν μας είπε ποτέ κάτι τέτοιο ο γυναικολόγος, κάναμε από μόνοι μας για ασφάλεια μερικά σπερμοδιαγράμματα ενδιάμεσα και πήγαινε προς το χειρότερο, πράγμα που μετέφερα στον γυναικολόγο και μας διαβεβαίωνε ότι είναι τυχαίο και είναι σημαντικό να συνεχίσει ο σύζυγος τη θεραπεία μήπως βελτιωθεί η ποιότητα του σπέρματος. Τώρα που βρεθήκαμε στο μηδέν και τον πήραμε τηλέφωνο πάλι, είπε τελικά ότι ίσως (!!!) δεν δουλεύει σε εμάς και ας το σταματήσουμε ή να το συνεχίσουμε (ήταν χύμα ως προς αυτό)...

      Στο Έλενα που είμαστε ήδη, μας είπαν να βρούμε ανδρολόγο ή ενδοκρινολόγο και δεν μας ανέφεραν το πρόγραμμα που λες για την ειδική θεραπεία "διέγερσης". Θα ρωτήσω λοιπόν στο Έλενα στο ενδοκρινολογικό τμήμα!

      Οι περισσότεροι γυναικολόγοι που είδαμε μας είπαν απλά να αφήσουμε το καλοκαίρι να περάσει με βιταμίνες και βλέπουμε τη μέρα της ωοληψίας.. επειδή αυτό μας φάνηκε λίγο "φλου" σαν σχέδιο, εμπιστευτήκαμε (δυστυχώς) την άποψη του να δοκιμάσουμε ένα φάρμακο μήπως αλλάξει κάτι προς το καλύτερο (αφού μας διαβεβαίωσε ότι δεν μπορεί να έχει αρνητικά αποτελέσματα στο οποίο επιμένει μέχρι και σήμερα). Όσοι ουρολόγοι/ανδρολόγοι είδαμε δεν μας είπαν ποτέ για θεραπεία (μόνο για βιταμίνες). Στα ιδιωτικά κέντρα εξωσωματικής που είδαμε πριν καταλήξουμε στο Έλενα δεν μας ανέφεραν ούτε εμβρυολόγο ενώ στο Έλενα μπήκε κατευθείαν και ο εμβρυολόγος στη διαδικασία με συνεχείς λήψεις σπέρματος αλλά προς το παρόν έχουμε μόνο μία πλακέτα με δείγμα που είπαν ότι δύσκολα θα αντέξει στην απόψυξη. 

      Είναι πολύ σωστή η άποψή σου αλλά επειδή κι εγώ έχω χαμηλή AMH είπα να μην πάει χαμένος ένας κύκλος. Αποκλείεται να βρεθεί κάτι στο κατεψυγμένο δείγμα του συζύγου ή να δώσει κάτι εκείνη τη μέρα; Ο γιατρός μας εξήγησε το ρίσκο να μη βρεθεί κάτι και μας είπε ότι αν δεν βρεθεί θα καταψύξουμε ή έχουμε την επιλογή χρήσης δότη. Σε κάθε περίπτωση κι εμείς δεν θέλουμε δότη ακόμα άρα εγώ ξεκινάω σήμερα αν και ταραγμένη με προοπτική να ψύξουμε τα ωάρια και να δοκιμάσουμε πώς ανταποκρίνομαι στα φάρμακα (πρωτόκολλο ανταγωνιστών) για να έχουμε έστω περισσότερες πληροφορίες για την επόμενη φορά αν και εφόσον ανακάμψει το σπέρμα. @Kiddo Κρατάω την ιδέα για βιοψία αλλά θα πρέπει να βιαστούμε για να κανονίσουμε να είναι κάποιος stand by για τη μέρα της ωοληψίας. Είναι εύκολο να με ενημερώσεις με ποιόν έγινε η βιοψία γιατί πραγματικά δεν βρίσκω κάποιο όνομα στο forum πέρα από έναν καθηγητή στα Ιωάννινα;

      Ο άντρας μου γεννήθηκε με κρυψορχία από τη μια πλευρά και χειρουργήθηκε μικρός.Παρολα αυτά έχει ολιγοασθενοτερατοσπερμια και όπως μας είπε μια ανδρολογος,είναι τυχερός που έχει σπέρμα και κάναμε και ένα παιδάκι.Το 2022 που έδωσε σπέρμα είχε λίγο καιρό που είχε κόψει το κάπνισμα και τώρα που ξαναέκανε σπερμοδιαγραμμα έχει παραπάνω σπερματοζωάρια.Βελτιωθηκε μόνο ως προς την ποσοτητα.Σταματησε και το αλκοόλ,παίρνει και βιταμίνες(απλές,τις pregnacare)και ελπίζουμε με τη μικρογονιμοποίηση να βρεθεί υγιές σπέρμα και να κάνουμε ένα ακόμα παιδάκι.Εχω χαμηλή ΑΜΗ και είμαι 39,την Τετάρτη κάνουμε ωοληψια και ελπίζουμε από τα τρία ωάρια που φαίνονται στον υπέρηχο,να γονιμοποιηθεί έστω το ένα.Ευτυχως έχουμε άψογο γυναικολόγο και η κλινική έχει πολύ καλούς εμβρυολογους,είμαστε στη Θεσσαλονίκη στο Fer...lia του Γένεσις

      Θα σου ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία και σε λίγο καιρό να γίνεις μανούλα ❤️

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

@Mamacita Alinaουου μαρηηηηηη είμαι 6 μηνών χαχαχαχαχαχαχαχα και Οχι 5,5 είμαι 6 χαχαχαχαχαχαχαχα Εχω όρεξη θα σας πειραζω στα πουλιά αδερφές μου στα πούλια χαχαχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

2 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Έχεις κι εσύ διαβήτη κύησης; Γιατί η αλήθεια είναι πως δεν θυμάμαι...

Στα κορίτσια που είπα ότι δεν είμαι μόνη έχουν κι αυτά διαβήτη κύησης. Οι λεγόμενες ζαχαρενιες...Σίγουρα η Τσιλονα και η Κλου.... Η Τζενακ μου δε θυμάμαι να πω την αλήθεια. Και ένιωθα τύψεις που ενώ είναι θέμα υγείας εγώ δεν μπορώ να συγκρατήσω τη λιγούρα μου ορισμένες έως πολλές φορές... Να είναι καλά τα κορίτσια σήμερα ενιωσα καλύτερα όμως και αύριο θα φάω σουβλάκι!! Μπου χαχα. Αν ήταν μόνο θέμα κιλών εννοείται δε θα προσεχα και θα είχα πάρει ήδη 20+ γιατί είμαι λιχουδα...

Καλημερα κοριτσουδες μου.... Μετραω κ εγω κοριτσια συνέχεια ζαχαρο... Με ενα κομμάτι εκμεκ κανταιφι που εφαγα τις προάλλες ανεβηκε αρκετουτσικα κ δεν επεφτε κιολας... Αλλα εχω δοκιμασει κ τρωω μικρα παγωτακια κ ανεβαινει ελαχιστα οπότε για να μη στερουμαι τα παντα λεω να τρωω απο ενα παγωτακι μικρουλι κ καθε μερα μη σας πω.... Ε δεν μπορώ βρε κορίτσια.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Έχεις κι εσύ διαβήτη κύησης; Γιατί η αλήθεια είναι πως δεν θυμάμαι...

Στα κορίτσια που είπα ότι δεν είμαι μόνη έχουν κι αυτά διαβήτη κύησης. Οι λεγόμενες ζαχαρενιες...Σίγουρα η Τσιλονα και η Κλου.... Η Τζενακ μου δε θυμάμαι να πω την αλήθεια. Και ένιωθα τύψεις που ενώ είναι θέμα υγείας εγώ δεν μπορώ να συγκρατήσω τη λιγούρα μου ορισμένες έως πολλές φορές... Να είναι καλά τα κορίτσια σήμερα ενιωσα καλύτερα όμως και αύριο θα φάω σουβλάκι!! Μπου χαχα. Αν ήταν μόνο θέμα κιλών εννοείται δε θα προσεχα και θα είχα πάρει ήδη 20+ γιατί είμαι λιχουδα...

Έχουμε και τη @winspert τη μαζόχα που τσιμπιεται χωρίς να της πει ο γιατρός τπτ. Ααχαχαχαχαχα

Καλημέρα κορίτσια μου. Σήμερα έχω β επιπεδου. Δεν κοιμήθηκα καλά, έκανα όλο άσχημα σενάρια. Δεν ξέρω γτ, στην πρώτη δεν ημουν έτσι, πολύ πιο χαλαρή ήμουν, ήταν μάλλον η άγνοια λόγω ηλικίας, τώρα ξέρω 5 Πράγματα παραπάνω. Ααχαχχα

Φοβάμαι ότι κάτι θα με βρει κ πως θα τ αντιμετώπισω μόνη μου αφού ο άντρας μου λείπει. Τώρα θα με πεις, γτ να σε βρει μωρή τρελή; ε δεν ξέρω! Τεσπα, θα σας ενημερώσω! 

 

Πως βαριέμαι τα λεωφορεία για να κατέβω κέντρο δεεεεε λέγεται, αλλά να βρω να παρκάρω δεν παίζει.. 

Θα κατέβω νωρίτερα να πάω σε φίλη για καφέ κ μετά ντάλα καταμεσήμερο 3 έχω ραντεβού.αυταααααα...

Ααα χτες με είδε μια κ λέει έμαθα είσαι έγκυος, συγχαρητήρια!! Πόσο είσαι; λέω πες εσύ πόσο με κάνεις! Κ λέει 3ων αντε 4ων μηνών.ααχααχχαχαχαχχα δάκρυσα. Τη φώτο με τη κοιλουμπα μου την είδατε εσείς ε; ταμάμ 3ων μηνών ειναι

  • Χαχα 5

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έχουμε και τη @winspert τη μαζόχα που τσιμπιεται χωρίς να της πει ο γιατρός τπτ. Ααχαχαχαχαχα

Καλημέρα κορίτσια μου. Σήμερα έχω β επιπεδου. Δεν κοιμήθηκα καλά, έκανα όλο άσχημα σενάρια. Δεν ξέρω γτ, στην πρώτη δεν ημουν έτσι, πολύ πιο χαλαρή ήμουν, ήταν μάλλον η άγνοια λόγω ηλικίας, τώρα ξέρω 5 Πράγματα παραπάνω. Ααχαχχα

Φοβάμαι ότι κάτι θα με βρει κ πως θα τ αντιμετώπισω μόνη μου αφού ο άντρας μου λείπει. Τώρα θα με πεις, γτ να σε βρει μωρή τρελή; ε δεν ξέρω! Τεσπα, θα σας ενημερώσω! 

 

Πως βαριέμαι τα λεωφορεία για να κατέβω κέντρο δεεεεε λέγεται, αλλά να βρω να παρκάρω δεν παίζει.. 

Θα κατέβω νωρίτερα να πάω σε φίλη για καφέ κ μετά ντάλα καταμεσήμερο 3 έχω ραντεβού.αυταααααα...

Ααα χτες με είδε μια κ λέει έμαθα είσαι έγκυος, συγχαρητήρια!! Πόσο είσαι; λέω πες εσύ πόσο με κάνεις! Κ λέει 3ων αντε 4ων μηνών.ααχααχχαχαχαχχα δάκρυσα. Τη φώτο με τη κοιλουμπα μου την είδατε εσείς ε; ταμάμ 3ων μηνών ειναι

θα πανε ολα τελεια κοριτσι να μπεις να μας πεις αμεσως καλη επιτυχιαααα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

θα πανε ολα τελεια κοριτσι να μπεις να μας πεις αμεσως καλη επιτυχιαααα

Ευχαριστώ Γιωτιτσα μου!! 

Όσον αφορά τα ψώνια εγώ δεν έχω πάρει τίποτα εκτός από ένα ζευγάρι παπούτσια αγκαλιάς που Τ βρήκα στο ταμείο μπροστά πηγαίνοντας να κάνω αλλαγή σ ένα μαγαζί.(κ τότε περίμενα τη Β επιπεδου για να μπω σε mood εγκυμοσύνης.) Βαριόμουν να ψάχνω κάτι αλλο κ πήρα αυτό που βρήκα μπροστά μου. 

Επίσης σιχαίνομαι να βγαίνω στα μαγαζιά, με χει σώσει το ίντερνετ. Όλα από κει τα παίρνω πλέον. 

Θα δω τη λίστα σας και θα σας πω αν είχα πάρει κάτι άλλο εγώ. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Ευχαριστώ Γιωτιτσα μου!! 

Όσον αφορά τα ψώνια εγώ δεν έχω πάρει τίποτα εκτός από ένα ζευγάρι παπούτσια αγκαλιάς που Τ βρήκα στο ταμείο μπροστά πηγαίνοντας να κάνω αλλαγή σ ένα μαγαζί.(κ τότε περίμενα τη Β επιπεδου για να μπω σε mood εγκυμοσύνης.) Βαριόμουν να ψάχνω κάτι αλλο κ πήρα αυτό που βρήκα μπροστά μου. 

Επίσης σιχαίνομαι να βγαίνω στα μαγαζιά, με χει σώσει το ίντερνετ. Όλα από κει τα παίρνω πλέον. 

Θα δω τη λίστα σας και θα σας πω αν είχα πάρει κάτι άλλο εγώ. 

ξερεις τι ρε γαμωτο και εγω λατρευω το ιντερνετ αλλα για καροτσι και στρωματα και καθισμα θα ηθελα να τα δει η κολωνα του σπιτιου μου εννοω τον ανδρα χαχαχαχαχα εγω το μονο που θα πω ειναι οτι αυτη την φορα ηθελα να παρω απο νωρις πραγματα για γουρι ετσι σημερα θα φτιαξω την μια ντουλαπα εκει που θα ειναι το δωματιο του μωρου εχω σεντονια μεσα θα πανε αλλου και θα την εχω για να βαλω του μωρου μου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια πρόχειρη ματιά που έριξα μου ρθαν στο μυαλό 2 3 πράγματα. 

Σαν κοριτσομαμα χρησιμοποιουσα για πολύ μεγάλο διάστημα κ μέσα στο νοσοκομείο βαμβάκι κ νερό για το πουλάκι τους. Δεν έβαζα μωρόμαντηλο γτ μου φαίνεται τραχύ για το τόσο ευαίσθητο κορμάκι. Στο σπίτι κάτω απτή βρύση μπαμ μπαμ. 

Ψαλιδακι για τα νύχια είχα μαζί μου όταν γεννησα γτ γεννήθηκε με μανικιούρ η δεσποινίς και χαρακωμενη στο πρόσωπο μου χε έρθει στην αγκαλιά μου. 

Για εμάς, για την τουαλέτα του νοσοκομείου, ένα σπρευ ντετολ, μαντηλάκια ντετολ, μια χλωρίνη βρε αδερφέ.αχαχαχαχαχ. Δε μπορούσα με τπτ να σταθώ στον αέρα επειδή ήμουν με την καισαρική κ δυστυχώς έπρεπε να κάτσω. Ευτυχώς είχα προνοησει και πήρα μαζί μου. 

Σερβιέτες λοχειας είχα πάρει. Θυμάμαι είχε πάρει φωτιά το απαυτο μου Ιούλιο μήνα, και σκέφτομαι τώρα να δοκιμάσω τα βρακάκια λοχειας. 

Θα σκεφτώ κ αλλα και θα σας τα λέω στο άσχετο να ξερετε

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Έχεις κι εσύ διαβήτη κύησης; Γιατί η αλήθεια είναι πως δεν θυμάμαι...

Στα κορίτσια που είπα ότι δεν είμαι μόνη έχουν κι αυτά διαβήτη κύησης. Οι λεγόμενες ζαχαρενιες...Σίγουρα η Τσιλονα και η Κλου.... Η Τζενακ μου δε θυμάμαι να πω την αλήθεια. Και ένιωθα τύψεις που ενώ είναι θέμα υγείας εγώ δεν μπορώ να συγκρατήσω τη λιγούρα μου ορισμένες έως πολλές φορές... Να είναι καλά τα κορίτσια σήμερα ενιωσα καλύτερα όμως και αύριο θα φάω σουβλάκι!! Μπου χαχα. Αν ήταν μόνο θέμα κιλών εννοείται δε θα προσεχα και θα είχα πάρει ήδη 20+ γιατί είμαι λιχουδα...

Οχι δεν εχω ουτε εγω...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Μια πρόχειρη ματιά που έριξα μου ρθαν στο μυαλό 2 3 πράγματα. 

Σαν κοριτσομαμα χρησιμοποιουσα για πολύ μεγάλο διάστημα κ μέσα στο νοσοκομείο βαμβάκι κ νερό για το πουλάκι τους. Δεν έβαζα μωρόμαντηλο γτ μου φαίνεται τραχύ για το τόσο ευαίσθητο κορμάκι. Στο σπίτι κάτω απτή βρύση μπαμ μπαμ. 

Ψαλιδακι για τα νύχια είχα μαζί μου όταν γεννησα γτ γεννήθηκε με μανικιούρ η δεσποινίς και χαρακωμενη στο πρόσωπο μου χε έρθει στην αγκαλιά μου. 

Για εμάς, για την τουαλέτα του νοσοκομείου, ένα σπρευ ντετολ, μαντηλάκια ντετολ, μια χλωρίνη βρε αδερφέ.αχαχαχαχαχ. Δε μπορούσα με τπτ να σταθώ στον αέρα επειδή ήμουν με την καισαρική κ δυστυχώς έπρεπε να κάτσω. Ευτυχώς είχα προνοησει και πήρα μαζί μου. 

Σερβιέτες λοχειας είχα πάρει. Θυμάμαι είχε πάρει φωτιά το απαυτο μου Ιούλιο μήνα, και σκέφτομαι τώρα να δοκιμάσω τα βρακάκια λοχειας. 

Θα σκεφτώ κ αλλα και θα σας τα λέω στο άσχετο να ξερετε

τα βρακακια λοχειας κρατανε το αιμα αν δεν βαλεις τις σερβιετες ;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ξερεις τι ρε γαμωτο και εγω λατρευω το ιντερνετ αλλα για καροτσι και στρωματα και καθισμα θα ηθελα να τα δει η κολωνα του σπιτιου μου εννοω τον ανδρα χαχαχαχαχα εγω το μονο που θα πω ειναι οτι αυτη την φορα ηθελα να παρω απο νωρις πραγματα για γουρι ετσι σημερα θα φτιαξω την μια ντουλαπα εκει που θα ειναι το δωματιο του μωρου εχω σεντονια μεσα θα πανε αλλου και θα την εχω για να βαλω του μωρου μου 

Καλέ σάμπως ξέρουν οι άντρες; εδώ εμείς παίρνουμε κάτι κ μας βγαίνει μάπα!!!

Εμένα ποτέ δε με είπε στην πρώτη να πάρουμε αυτό. Έλεγε δεν ξέρω εγώ από αυτά, πόσο κάνει; πάρε. Αααχαχαχαχαχα

Ειλικρινά δεν ήξερα τίποτα στην πρώτη και διάβαζα κριτικές για στρώματα κοκοφοινικα λατέξ καρότσι 3 σε 1 που κάνει και φραπέ και τέτοια. Αχαχαχαχαχχα

Just now, Giotitsa είπε:

τα βρακακια λοχειας κρατανε το αιμα αν δεν βαλεις τις σερβιετες ;;

Είναι για αυτό το λόγο, μιας χρήσης βρακια για το αίμα. 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Καλέ σάμπως ξέρουν οι άντρες; εδώ εμείς παίρνουμε κάτι κ μας βγαίνει μάπα!!!

Εμένα ποτέ δε με είπε στην πρώτη να πάρουμε αυτό. Έλεγε δεν ξέρω εγώ από αυτά, πόσο κάνει; πάρε. Αααχαχαχαχαχα

Ειλικρινά δεν ήξερα τίποτα στην πρώτη και διάβαζα κριτικές για στρώματα κοκοφοινικα λατέξ καρότσι 3 σε 1 που κάνει και φραπέ και τέτοια. Αχαχαχαχαχχα

Είναι για αυτό το λόγο, μιας χρήσης βρακια για το αίμα. 

ααα εμενα ξερει καλε ειναι σαν κακια πεθερα χαχαχαχαχα ο γλυκουλης μου αααα καλα που μου το ειπεςγιατι αν υπαρχουν βρακια λοχειας θα τα παρω αντι για σερβιετες διοτι εγω παθαινω αλλεργιες πολυ ευκολα απο τις σερβιετες 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα στο ιπποκράτειο που γεννησα την πρώτη, στείλανε τον Αντρα μου να πάρει αν έχετε το Θεο σας, γάζες αυτοκόλλητες για με κάνουν αλλαγή στο τραύμα. Δεν είχαν ρε σεις. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έχουμε και τη @winspert τη μαζόχα που τσιμπιεται χωρίς να της πει ο γιατρός τπτ. Ααχαχαχαχαχα

Καλημέρα κορίτσια μου. Σήμερα έχω β επιπεδου. Δεν κοιμήθηκα καλά, έκανα όλο άσχημα σενάρια. Δεν ξέρω γτ, στην πρώτη δεν ημουν έτσι, πολύ πιο χαλαρή ήμουν, ήταν μάλλον η άγνοια λόγω ηλικίας, τώρα ξέρω 5 Πράγματα παραπάνω. Ααχαχχα

Φοβάμαι ότι κάτι θα με βρει κ πως θα τ αντιμετώπισω μόνη μου αφού ο άντρας μου λείπει. Τώρα θα με πεις, γτ να σε βρει μωρή τρελή; ε δεν ξέρω! Τεσπα, θα σας ενημερώσω! 

 

Πως βαριέμαι τα λεωφορεία για να κατέβω κέντρο δεεεεε λέγεται, αλλά να βρω να παρκάρω δεν παίζει.. 

Θα κατέβω νωρίτερα να πάω σε φίλη για καφέ κ μετά ντάλα καταμεσήμερο 3 έχω ραντεβού.αυταααααα...

Ααα χτες με είδε μια κ λέει έμαθα είσαι έγκυος, συγχαρητήρια!! Πόσο είσαι; λέω πες εσύ πόσο με κάνεις! Κ λέει 3ων αντε 4ων μηνών.ααχααχχαχαχαχχα δάκρυσα. Τη φώτο με τη κοιλουμπα μου την είδατε εσείς ε; ταμάμ 3ων μηνών ειναι

Καλα, περιττό να σου πω οτι κατουρηθηκα απο τα γέλια..... Χαχαχα.... 

Ολα καλα θα πανε... Ειμαι σιγουρη... Ειναι λογικο να εχεις αγχος κ ενας παραπανω λογος που δεν θα ειναι ο αντρουλης σου μαζι.... Αλλα να σκεφτεσαι μονο θετικα κ οτι θα δεις το μωρακι σου σημερα.... Δεν εχεις να παρεις μαζι τη μανα σου ή καμια φιλη έτσι για την παρεα; Προφανως οποια σου ειπε για 3,4 μηνων ειναι λιγο ασχετη... Μια χαρα κοιλουμπριτσα εγκυμοσύνης έχεις... Μα στραβομαρα εχουν....;;; χαχαχα 

Καλη επιτυχια κοριτσακι μου κ θα περιμένουμε τα νεα σου.... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ααα εμενα ξερει καλε ειναι σαν κακια πεθερα χαχαχαχαχα ο γλυκουλης μου αααα καλα που μου το ειπεςγιατι αν υπαρχουν βρακια λοχειας θα τα παρω αντι για σερβιετες διοτι εγω παθαινω αλλεργιες πολυ ευκολα απο τις σερβιετες 

Κάνε μια δοκιμή αν θες κ συ, εγώ δεν έχω αποψη για την αίσθηση που σ αφήνει. 

Just now, winspert είπε:

Καλα, περιττό να σου πω οτι κατουρηθηκα απο τα γέλια..... Χαχαχα.... 

Ολα καλα θα πανε... Ειμαι σιγουρη... Ειναι λογικο να εχεις αγχος κ ενας παραπανω λογος που δεν θα ειναι ο αντρουλης σου μαζι.... Αλλα να σκεφτεσαι μονο θετικα κ οτι θα δεις το μωρακι σου σημερα.... Δεν εχεις να παρεις μαζι τη μανα σου ή καμια φιλη έτσι για την παρεα; Προφανως οποια σου ειπε για 3,4 μηνων ειναι λιγο ασχετη... Μια χαρα κοιλουμπριτσα εγκυμοσύνης έχεις... Μα στραβομαρα εχουν....;;; χαχαχα 

Καλη επιτυχια κοριτσακι μου κ θα περιμένουμε τα νεα σου.... :wub:

Δε θέλω να πάρω κανέναν μαζί γτ θα ναι ντάλα μεσημέρι και δεν ξέρω πόσες ώρες θα φάω εκεί στο κέντρο. 

 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ααα εμενα ξερει καλε ειναι σαν κακια πεθερα χαχαχαχαχα ο γλυκουλης μου αααα καλα που μου το ειπεςγιατι αν υπαρχουν βρακια λοχειας θα τα παρω αντι για σερβιετες διοτι εγω παθαινω αλλεργιες πολυ ευκολα απο τις σερβιετες 

Κορίτσια εμενα ο αντρας μου ειναι παρθενος κ περαν του οτι ειναι ψειρας σε ολα, του αρεσει, μπαινει, διαβαζει κ αποφασισαμε μαζι κ για το καροτσι που πηραμε κ για την κουνια που ερχεται... Τωρα για ρουχαλακια του μωρου κ τη λιστα που λεμε ειναι πιο πολυ της μαμας θεωρω... 

Οσο για τις σερβιετες λοχειας, μου πρότεινε φιλη που γεννησε πρόσφατα να παρω πανες ακρατειας για πιο σιγουρια.... Ειναι υπερβολη λετε; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...