Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ και ο άντρας μου ε7μαστε σχετικά ψηλή. Εγώ είμαι 1.74. Αχ τι να πω ρε συ... Είναι κόντρα οι μαμάδες μας. Ας κατηγορηθώ από αυτο;;

Να σε ρωρησω θυμάσαι πόσους σφυγμούς ειχε; και οποία άλλη θυμαται ας μου πει. Ήταν 162 και 165 εμένα όσες φορές τους μέτρησε, αλλά παίζει ρόλο και το άγχος μου μου λέει. 150 με 160 θα ήταν ιδανικό μου λέει τώρα το 162 με 165 δεν το υπολογίζει καν

 

εγώ ξέρω ότι μπορεί να έχουν από 120 το πιο χαμηλό έως 170 και να είναι νορμάλ. Είχε 145 αν δε κάνω λάθος. Το άγχος σου ρόλο στους παλμούς του εμβρύου δεν νομίζω να έχει να κάνει. Αλλά δε ξέρω κιόλας. Πάντως δεν είναι άσχημη τιμή μην σε αγχωνει. Έχουν κι αυτά σκαμπανεβάσματα. Με το ντοπλερ που έχω σπίτι μια έχει 155 μια 148 κλπ.

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Mamacita Alina και δεν τον Ρωτάς να δούμε τι θα σου πει... Η TAD και όλες οι μετρήσεις γενικά τώρα που τις κοιτάω ξανά και ξανά είναι ανάμεσα στο κατώτερο όριο και στο μέσω όρο, είναι όλες στο κέντρο. Δλδ κάτω από το μέσω όρο όλες αλλά ούτε τέρμα. Τα μόνο που είναι τέρμα είναι η περίμετρος (5η εκατοστιαια θέση) και το ρινικό που αυτό πάει ακόμα πιο κάτω στην 4,1 εκατοστιαια θέση.

5,6 τελικά το ρινικό και το προρινικο 4. Θα ψάξω μήπως βρω τις μετρήσεις τις κόρης μου. Έχει μικρή μυτούλα και γαλλική. Κι εγώ γαλλική έχω. Αλλά αυτό δεν με καθησυχάζει.

Όσο για τις αμνιο που λέτε, σύμφων πως πολύ το κάνουν για το χρήμα. Ειδικά όταν βλέπω με 0 ευρήματα να τις στέλνουν για αμνιο κι εγώ απορώ. Δεν θα μου μιλούσε για αμνιο αν δεν έβλεπε 3 ευρήματα.. Και πάλι μου το έθεσε ως αισχρή λύση. Δεν θέλω να την κάνω. Κλαίω από το πρωί...

Τώρα έκανα για τις λοιμώξεις αλλά θα βγουν σε 5 μέρες περίπου τα αποτελέσματα. Αύριο είναι μια δύσκολη μέρα που θα πάω στην καρδιολόγο.

@katerinaki 86 εύχομαι να είναι όλα τέλεια σε σένα κορίτσι μου.. πότε θα πας;

Όλα θα πάνε καλά και αύριο και σε 5 μέρες. Αλλά ξέρω πως είναι δύσκολο να μην αγχώνεσαι οπότε δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι χαχα. Όσο για την TAD εμένα ήταν πανω στη γραμμή που ξεκινάει το γράφημα. Φοβάμαι τώρα... Λες να μη το είδε καν; Γιατί πρώτα με κοιτάει άλλος γιατρός και μετά ο δικός μου. Αν με ξεπεταξε; Θα πάω τηλ από Δευτέρα δε μπορώ...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Όλα θα πάνε καλά και αύριο και σε 5 μέρες. Αλλά ξέρω πως είναι δύσκολο να μην αγχώνεσαι οπότε δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι χαχα. Όσο για την TAD εμένα ήταν πανω στη γραμμή που ξεκινάει το γράφημα. Φοβάμαι τώρα... Λες να μη το είδε καν; Γιατί πρώτα με κοιτάει άλλος γιατρός και μετά ο δικός μου. Αν με ξεπεταξε; Θα πάω τηλ από Δευτέρα δε μπορώ...

Μη βαζεις τετοια με το μυαλο σου Τώρα.. πιο σημαντικό αν το παμε ετσι δεν ειναι η περιμετρος κεφαλής να μην είναι μικρή πάρα Η περίμετρος κοιλιας; ίσως να είναι αδύνατη λέω εγώ τώρα δεν ξέρω. Πότε θα σου στειλουν τις απαντησεις; σημερα ή αυριο;  Πάντως το να μην το πρόσεξαν αποκλείεται!!! 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. Κοντεύω να σκάσω, μόλις έφαγα μια γαβάθα χωριάτικη σαλάτα κ κολοκύθακια τηγανητά. 

Όλα αυτά τα για tad που λέτε δεν τα ξέρω, γ αυτό δε συμμετέχω, σας διαβάζω όμως. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

εγώ ξέρω ότι μπορεί να έχουν από 120 το πιο χαμηλό έως 170 και να είναι νορμάλ. Είχε 145 αν δε κάνω λάθος. Το άγχος σου ρόλο στους παλμούς του εμβρύου δεν νομίζω να έχει να κάνει. Αλλά δε ξέρω κιόλας. Πάντως δεν είναι άσχημη τιμή μην σε αγχωνει. Έχουν κι αυτά σκαμπανεβάσματα. Με το ντοπλερ που έχω σπίτι μια έχει 155 μια 148 κλπ.

Όλα θα πάνε καλά και αύριο και σε 5 μέρες. Αλλά ξέρω πως είναι δύσκολο να μην αγχώνεσαι οπότε δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι χαχα. Όσο για την TAD εμένα ήταν πανω στη γραμμή που ξεκινάει το γράφημα. Φοβάμαι τώρα... Λες να μη το είδε καν; Γιατί πρώτα με κοιτάει άλλος γιατρός και μετά ο δικός μου. Αν με ξεπεταξε; Θα πάω τηλ από Δευτέρα δε μπορώ...

 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μη βαζεις τετοια με το μυαλο σου Τώρα.. πιο σημαντικό αν το παμε ετσι δεν ειναι η περιμετρος κεφαλής να μην είναι μικρή πάρα Η περίμετρος κοιλιας; ίσως να είναι αδύνατη λέω εγώ τώρα δεν ξέρω. Πότε θα σου στειλουν τις απαντησεις; σημερα ή αυριο;  Πάντως το να μην το πρόσεξαν αποκλείεται!!! 

λοιπον κοιταξα κ εγω τους υπερηχους κ κοιταξα κ β επιπεδου κ επομενους κ προηγουμενους που εχω κανει. αυτα τα TAD ανεβοκατεβαινουν συνεχεια κ εχουν φτασει κ τερμα πανω κ τερμα κατω κ στην μεση. ειναι αναλογα την φαση που θα πετυχεις το μωρο. 

προφανως @Farmakotriftena το ευρημα στην καρδια εκανε τον γιατρο να δωσει σημασια κ.στις αλλες μετρησεις. τα ορια οταν ειναι μεσα στα φυσιολογικα δεν λενε τιποτα αρκει να ειναι μεσα στις γραμμουλες απλα οταν.υπαρχει ευρημα σε οργανο ειναι πιο επιφυλακτικοι. 

παντως γενικα μην ανχωνεσε.τις περισσοτερες φορες οταν δεν ειναι κατι ξεκαθαρο για προβλημα δεν υπαρχει συνδρομο απλα δεν μπορουν να το αφησουν κ.χωρις εξετασεις γιαυτο στο λενε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

 

λοιπον κοιταξα κ εγω τους υπερηχους κ κοιταξα κ β επιπεδου κ επομενους κ προηγουμενους που εχω κανει. αυτα τα TAD ανεβοκατεβαινουν συνεχεια κ εχουν φτασει κ τερμα πανω κ τερμα κατω κ στην μεση. ειναι αναλογα την φαση που θα πετυχεις το μωρο. 

προφανως @Farmakotriftena το ευρημα στην καρδια εκανε τον γιατρο να δωσει σημασια κ.στις αλλες μετρησεις. τα ορια οταν ειναι μεσα στα φυσιολογικα δεν λενε τιποτα αρκει να ειναι μεσα στις γραμμουλες απλα οταν.υπαρχει ευρημα σε οργανο ειναι πιο επιφυλακτικοι. 

παντως γενικα μην ανχωνεσε.τις περισσοτερες φορες οταν δεν ειναι κατι ξεκαθαρο για προβλημα δεν υπαρχει συνδρομο απλα δεν μπορουν να το αφησουν κ.χωρις εξετασεις γιαυτο στο λενε.

Σ ευχαριστώ για την απάντηση! Ουσιαστικά Ναι το κάθε ένα χωρίς τα δεν λέει κάτι αλλά και τα 3 μαζι είναι το θέμα. Αυτό που γράφεις για τα ορια εκεί μου είπε πως θα ήταν πιο ανησυχητικό να ήταν το κεφάλι στο κατώτερο όριο και όλα τα υπόλοιπα να ήταν πάνω από τον μέσο όρο. Σε μένα είναι όλα λίγο κάτω από το Μ.Ο άρα μου λέει πως μάλλον μιλάμε απλά για ένα μικρό μωρό. Επίσης το θέμα είναι ότι έβγαινε από τον 1ο υπέρηχο -8 μέρες και μέχρι την αυχενικη πήγε στις -3. Δλδ πήρε 5 ημέρες αλλά μήπως ακόμα παίζει αυτο; γιατί ο γυναικολόγος πειραματικά μείωσε λίγο της ημέρες και μετά όλα έβγαιναν στο μ.ο


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση! Ουσιαστικά Ναι το κάθε ένα χωρίς τα δεν λέει κάτι αλλά και τα 3 μαζι είναι το θέμα. Αυτό που γράφεις για τα ορια εκεί μου είπε πως θα ήταν πιο ανησυχητικό να ήταν το κεφάλι στο κατώτερο όριο και όλα τα υπόλοιπα να ήταν πάνω από τον μέσο όρο. Σε μένα είναι όλα λίγο κάτω από το Μ.Ο άρα μου λέει πως μάλλον μιλάμε απλά για ένα μικρό μωρό. Επίσης το θέμα είναι ότι έβγαινε από τον 1ο υπέρηχο -8 μέρες και μέχρι την αυχενικη πήγε στις -3. Δλδ πήρε 5 ημέρες αλλά μήπως ακόμα παίζει αυτο; γιατί ο γυναικολόγος πειραματικά μείωσε λίγο της ημέρες και μετά όλα έβγαιναν στο μ.ο

ναι πεζουν ρολο κ.αυτα σου λεω οτι.γενικα κ.εμενα οι μετρησεις ανεβοκατεβαιναν αναλογα με το πως αναπτυσετε.

παντως πραγματικα μην ανχωνεσε ολα αυτα απτην.στιγμη που δεν.βγαζουν ενα ασχημο συμπερασμα τις περισσοτερες φορες το μωρο ειναι μια χαρα απλα 1 στις 100 να πηγαινει κατι στραβα ο γιατρος πρεπει να.στο πει αφου εχει μια ενδειξη πρεπει να την.εξετασει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ναι πεζουν ρολο κ.αυτα σου λεω οτι.γενικα κ.εμενα οι μετρησεις ανεβοκατεβαιναν αναλογα με το πως αναπτυσετε.

παντως πραγματικα μην ανχωνεσε ολα αυτα απτην.στιγμη που δεν.βγαζουν ενα ασχημο συμπερασμα τις περισσοτερες φορες το μωρο ειναι μια χαρα απλα 1 στις 100 να πηγαινει κατι στραβα ο γιατρος πρεπει να.στο πει αφου εχει μια ενδειξη πρεπει να την.εξετασει. 

Έβγαινε μικρότερο το μωρό σε σένα από την αρχη; και μετά κατά τη διάρκεια έπαιζαν οι μέρες κύησης ή οχι; έπαιζαν τα όρια απ ότι κατάλαβα εννοείς;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Farmakotriftena αμάν δε το είχα σκεφτεί έτσι. Είμαι αγχωδης όμως και επιτόπου πήγα πάλι να φρικαρω. Τα αποτελέσματα θα έρθουν στο μέιλ.του άντρα μου γιατί εγώ κωδικό στα δικά μου δεν θυμάμαι. Μου είπαν να περιμένω σήμερα αύριο. Της αυχενικής βέβαια πέρασαν μερικές μέρες παραπάνω... Ή ξέχασε να τσεκαρει ο δικός μου και επειδή θα τον στόλιζαν έμπλεξε τον γιατρό χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Έβγαινε μικρότερο το μωρό σε σένα από την αρχη; και μετά κατά τη διάρκεια έπαιζαν οι μέρες κύησης ή οχι; έπαιζαν τα όρια απ ότι κατάλαβα εννοείς;

εμενα εβγαινε μεγαλητερο απτην.αρχη αλλα σε υπερηχους που πηγαινα τα TAD κ.γενικα ολες οι μετρησεις αλλαζαν δεν ηταν.παντα στο.μεσο.ορο ουτε παντα οπως ηταν στους προηγουμενους υπερηχους.

Just now, Mamacita Alina είπε:

@Farmakotriftena αμάν δε το είχα σκεφτεί έτσι. Είμαι αγχωδης όμως και επιτόπου πήγα πάλι να φρικαρω. Τα αποτελέσματα θα έρθουν στο μέιλ.του άντρα μου γιατί εγώ κωδικό στα δικά μου δεν θυμάμαι. Μου είπαν να περιμένω σήμερα αύριο. Της αυχενικής βέβαια πέρασαν μερικές μέρες παραπάνω... Ή ξέχασε να τσεκαρει ο δικός μου και επειδή θα τον στόλιζαν έμπλεξε τον γιατρό χαχαχαχαχα

που πηγες καλε παλι τι ξεσηκωνεσε κ.εσυ .?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mamacita Alina είπε:

Άμα στο είπε έτσι το είπε όντως για να είναι καλυμμένος αν σε άρχισε για αμνιο ενώ στην εξέταση σου έλεγε ότι όλα είναι τέλεια και ότι δεν υπάρχει καμία ένδειξη για τίποτα τότε το πήγαινε παραπέρα. ευτυχώς δεν είναι όλοι οι γιατροί έτσι και επειδή δε με είδε να ψαρωνω μετά που τον ρώτησα ευθέως κι εγώ τα άλλαζε. Ότι το ποσοστό για ντάουν είναι το μικρότερο που μπορεί να μου δώσει 1:20000, ότι δεν βρέθηκε τιποτα το παθολογικο ή το ενδεικτικό και τέτοια. Άρα γιατί μου μιλάς ανθρωπς μου για την αμνιο οεο; Εδώ βλέπεις και βρίσκουν ένδειξη σε άλλες κοπέλες και πάλι δεν τις παραπεμπουν σε αμνιο με το καλησπέρα σας. Με ενημέρωσε στην αυχενική για όλα. Την αμνιο, τη νιπτ κλπ εκεί οκ το δέχτηκα γιατί μπορεί τώρα να είχα κακά αποτελέσματα άρα θα είχα ενημερωθεί να αποφασίσω τι να κάνω αλλά αφού τα βλέπεις όλα τέλεια γιατί ξανά λες για αμνιο; Εκεί λίγο νευρίασα αλλά το έκοψε μόλις με είδε ενημερωμένη. Αν ήμουν όμως κοπέλα που δεν ήξερα ότι για το οποιοδήποτε σύνδρομο όλο και κάτι θα φανεί στον υπέρηχο μπορεί να τρόμαζα να του έλεγα να κάνουμε αμνιο να είμαστε σίγουροι.... Ευτυχώς ξανά ματα λέω δεν είναι όλοι έτσι!!!!

Παντως κοριτσια εχω να πω κι εγω κατι οσον αφορα τα συνδρομα. Η κοπελα που μου εφτιαξε τα νυχια στον γαμο μου εχει ενα συνομηλικο μωρο με το δικο μου, δηλ.ενος ετους με συνδρομο νταουν στο οποιο δεν ειχς δειξει σε καμια εξεταση, ουτε στην αυχενικη ουτε στη β' επιπεδου καμια ενδειξη. Δεν την ειχε παραπεμψει κανενας γιατρος ποτε σε αμνιο γιατι και ηταν μικρη σε ηλικια, 25 ετων, και δεν εδειξε ποτε καμια εξεταση τιποτα. Με πιθανοτητες πολυ καλες...κι αυτο που τις ειπαν μετα οι γιατροι που ειδαν ολους τους υπερηχουν και τις εξετασεις ειναι οτι ολα ειναι πιθανοτητες...εστω και πολυ πολυ μικρη πιθανοτητα, δεν παυει να ειναι πιθανοτητα....

Βεβαια στην περιπτωση της @Farmakotriftena ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο και παθολογικο, ομως τωρα που το σκεφτομαι, κι εγω αν ημουν γιατρος θα οφειλα να πω οτι παρολες τις εξετασεις ο,τι και να δουμε δεν παει να μιλαμε απλα για πιθανοτητες και πώς να το κάνουμε...η μονη αξιοπιστη 100% εξεταση ειναι η αμνιο παρολο το ποσοστο αποβολής που συμφωνω δεν ειναι μικρο....

Μακαρι στο μελλον να βρεθει μια εξεταση που να ειναι και ακινδινη και αξιοπιστη μαζι 100%. 

Ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα και κυριως υγιει μωρακια...

  • Μου αρέσει 3

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συζηταγα με τη μανα μου διαφορα κ μου ειπε οτι κ εγω οταν γεννηθηκα ειχα μικρο κεφαλακι στις μετρησεις... Γεννηθηκα 3150 κ εχω γινει μια χαρα κοπελαρινα!!!! 1,60 εφτασα, φτου μου.... Χαχαχαχα, να πουμε κ κατι αστειο... 

  • Χαχα 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Farmakotriftena είπε:

@Mamacita Alina και δεν τον Ρωτάς να δούμε τι θα σου πει... Η TAD και όλες οι μετρήσεις γενικά τώρα που τις κοιτάω ξανά και ξανά είναι ανάμεσα στο κατώτερο όριο και στο μέσω όρο, είναι όλες στο κέντρο. Δλδ κάτω από το μέσω όρο όλες αλλά ούτε τέρμα. Τα μόνο που είναι τέρμα είναι η περίμετρος (5η εκατοστιαια θέση) και το ρινικό που αυτό πάει ακόμα πιο κάτω στην 4,1 εκατοστιαια θέση.

5,6 τελικά το ρινικό και το προρινικο 4. Θα ψάξω μήπως βρω τις μετρήσεις τις κόρης μου. Έχει μικρή μυτούλα και γαλλική. Κι εγώ γαλλική έχω. Αλλά αυτό δεν με καθησυχάζει.

Όσο για τις αμνιο που λέτε, σύμφων πως πολύ το κάνουν για το χρήμα. Ειδικά όταν βλέπω με 0 ευρήματα να τις στέλνουν για αμνιο κι εγώ απορώ. Δεν θα μου μιλούσε για αμνιο αν δεν έβλεπε 3 ευρήματα.. Και πάλι μου το έθεσε ως αισχρή λύση. Δεν θέλω να την κάνω. Κλαίω από το πρωί...

Τώρα έκανα για τις λοιμώξεις αλλά θα βγουν σε 5 μέρες περίπου τα αποτελέσματα. Αύριο είναι μια δύσκολη μέρα που θα πάω στην καρδιολόγο.

@katerinaki 86 εύχομαι να είναι όλα τέλεια σε σένα κορίτσι μου.. πότε θα πας;

Ν 'σαι καλα γλυκια μου! Αααααχχχ αργω ακομα...21/6 εχουμε τη β επιπεδου! Εχω λιγο αγχος μετα απο την κακη εμπειρια της αυχενικης αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη!!

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Συζηταγα με τη μανα μου διαφορα κ μου ειπε οτι κ εγω οταν γεννηθηκα ειχα μικρο κεφαλακι στις μετρησεις... Γεννηθηκα 3150 κ εχω γινει μια χαρα κοπελαρινα!!!! 1,60 εφτασα, φτου μου.... Χαχαχαχα, να πουμε κ κατι αστειο... 

Εγώ που γεννήθηκα 1800 τι να πω και είμαι μια θεογκομενα εεε

  • Χαχα 6

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...