Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Οοοο κορίτσι τι λέει πως εισαι κανεις οτι σου είπα και τι εννοώ ζητα χάρες τώρα που είσαι ετσι μην είσαι χαζή βάλε να σου κανει μασάζ ο άνδρας χαχαχχαχαα εκτός απο το πουλί μετα θα έχουμε περίεργα δεν γίνεται

Ειμαι μοναχουλα δυστυχως, το πρωι πριν φυγει βεβαια τον εβαλα να μου κοψει φρουτα κ πορτοκαλαδα,νερα κλπ ολα διπλα μου! Περιμενω τη μαμα μου να ερθει να φαμε τιποτα, ουτε ενα παγωτακι δε μπορω να σηκωθω να παρω! Χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Jennak83 είπε:

Καλα ειμαι κοριτσακι μου, ξαπλωμενη προσεχω παρα πολυ μονο για τουαλετα σηκωνομαι απο επιλογη. Δε μπορω να σηκωθω να δω κ γω τις μετρησεις τη β επιπεδου μου για να σας πω τωρα, νομιζω ρινικο 7.7 αν δε κανω λαθος τωρα τα διαγραμματα δε τα ανελυσα..θα το δω μετα ειδικα αυτο που ειναι τερμα πανω.

Σήμερα βγαίνουν τα πρώτα αποτελέσματα; Καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Νομίζω από το μηριαιο οστό και από τα χέρια προκύπτει αν θα βγει (στο περίπου) ψηλο ή μικροκαμωμένο το μωρό. Δεν πειράζει ας μας βγουν κοντουλες αχαχα

Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια❤   Και μην κλαίς, θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά. Καλή επιτυχία για αύριο κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ειμαι μοναχουλα δυστυχως, το πρωι πριν φυγει βεβαια τον εβαλα να μου κοψει φρουτα κ πορτοκαλαδα,νερα κλπ ολα διπλα μου! Περιμενω τη μαμα μου να ερθει να φαμε τιποτα, ουτε ενα παγωτακι δε μπορω να σηκωθω να παρω! Χαχαχα

Αααααα φάε οτι θες ετσι σε θέλω πως μου είσαι ψυχολογικά;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αααααα φάε οτι θες ετσι σε θέλω πως μου είσαι ψυχολογικά;

Καλα ειμαι ψυχολογικα, πολυ καλυτερα απο χθες..κοιταω το βρακι μου συχνα! Το βραδυ θα ξαναξεκινησω τις ινοχεπ, κ φοβαμαι! Τις ειχα κοψει μια μερα πριν κ μια μετα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Καλα ειμαι ψυχολογικα, πολυ καλυτερα απο χθες..κοιταω το βρακι μου συχνα! Το βραδυ θα ξαναξεκινησω τις ινοχεπ, κ φοβαμαι! Τις ειχα κοψει μια μερα πριν κ μια μετα. 

Οχι να μην φοβάσαι οι ενέσεις πρεπει να γίνουν δεν πρόκειται να σου προκαλέσουν τιποτα όμως κοιτάς το βρακι σου χαχαχαχαχαχαχαχα στην ίδια κατασταση είμαι γιατί και εγώ το κοιτάζω συνέχεια μετα το περιστατικό που είχα με τα υγρά αν θυμάσαι και πρεπει αχααχχαχαχα Ποπο Εχω άγχος για αύριο Εχω Β επιπέδου πφφδ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Οχι να μην φοβάσαι οι ενέσεις πρεπει να γίνουν δεν πρόκειται να σου προκαλέσουν τιποτα όμως κοιτάς το βρακι σου χαχαχαχαχαχαχαχα στην ίδια κατασταση είμαι γιατί και εγώ το κοιτάζω συνέχεια μετα το περιστατικό που είχα με τα υγρά αν θυμάσαι και πρεπει αχααχχαχαχα Ποπο Εχω άγχος για αύριο Εχω Β επιπέδου πφφδ

Αχ αντε καλή επιτυχία φίλη για αύριο!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Νομίζω από το μηριαιο οστό και από τα χέρια προκύπτει αν θα βγει (στο περίπου) ψηλο ή μικροκαμωμένο το μωρό. Δεν πειράζει ας μας βγουν κοντουλες αχαχα

Σάμπως εγώ είμαι πρώτο μπόι για να με νοιάζει χαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Οχι να μην φοβάσαι οι ενέσεις πρεπει να γίνουν δεν πρόκειται να σου προκαλέσουν τιποτα όμως κοιτάς το βρακι σου χαχαχαχαχαχαχαχα στην ίδια κατασταση είμαι γιατί και εγώ το κοιτάζω συνέχεια μετα το περιστατικό που είχα με τα υγρά αν θυμάσαι και πρεπει αχααχχαχαχα Ποπο Εχω άγχος για αύριο Εχω Β επιπέδου πφφδ

Ναι θυμαμαι τι ειχες παθει! Αλλα ολα καλα..ολα καλα να πανε αυριο κ να μας γραψεις ευχαριστα νεα. Τι ωρα θα πας;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ναι θυμαμαι τι ειχες παθει! Αλλα ολα καλα..ολα καλα να πανε αυριο κ να μας γραψεις ευχαριστα νεα. Τι ωρα θα πας;;

8:30 θα πάω αλλά επειδή ο γιατρός είναι λίγο σαν να εχεις το τζόκερ δεν ξέρω τι ωρα θα με βάλει είναι δημοσίου και είναι απο τους καλύτερους οποτε δεν ξέρω καθόλου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Σάμπως εγώ είμαι πρώτο μπόι για να με νοιάζει χαχαχαχα

Εγώ και ο άντρας μου ε7μαστε σχετικά ψηλή. Εγώ είμαι 1.74. Αχ τι να πω ρε συ... Είναι κόντρα οι μαμάδες μας. Ας κατηγορηθώ από αυτο;;

Να σε ρωρησω θυμάσαι πόσους σφυγμούς ειχε; και οποία άλλη θυμαται ας μου πει. Ήταν 162 και 165 εμένα όσες φορές τους μέτρησε, αλλά παίζει ρόλο και το άγχος μου μου λέει. 150 με 160 θα ήταν ιδανικό μου λέει τώρα το 162 με 165 δεν το υπολογίζει καν

 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ και ο άντρας μου ε7μαστε σχετικά ψηλή. Εγώ είμαι 1.74. Αχ τι να πω ρε συ... Είναι κόντρα οι μαμάδες μας. Ας κατηγορηθώ από αυτο;;

Να σε ρωρησω θυμάσαι πόσους σφυγμούς ειχε; και οποία άλλη θυμαται ας μου πει. Ήταν 162 και 165 εμένα όσες φορές τους μέτρησε, αλλά παίζει ρόλο και το άγχος μου μου λέει. 150 με 160 θα ήταν ιδανικό μου λέει τώρα το 162 με 165 δεν το υπολογίζει καν

 

Καλε μια χαρα ειναι μην αγχωνεσαι κ γι αυτο! Εμενα ουτε που μου ειπαν, ξερουν αυτοι..στην αυχενικη που το εγραφε ηταν 170 κατι φαντασου αν κ οσο μεγαλωνει το μωρο λενε πεφτουν.

Just now, Giotitsa είπε:

8:30 θα πάω αλλά επειδή ο γιατρός είναι λίγο σαν να εχεις το τζόκερ δεν ξέρω τι ωρα θα με βάλει είναι δημοσίου και είναι απο τους καλύτερους οποτε δεν ξέρω καθόλου

Καλα κ γω στο ιδιωτικο 2 ωρες περιμενα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Οχι να μην φοβάσαι οι ενέσεις πρεπει να γίνουν δεν πρόκειται να σου προκαλέσουν τιποτα όμως κοιτάς το βρακι σου χαχαχαχαχαχαχαχα στην ίδια κατασταση είμαι γιατί και εγώ το κοιτάζω συνέχεια μετα το περιστατικό που είχα με τα υγρά αν θυμάσαι και πρεπει αχααχχαχαχα Ποπο Εχω άγχος για αύριο Εχω Β επιπέδου πφφδ

Καλη επιτυχια κοριτσακι μου για αυριο... Εσυ 8μιση το πρωι εγω 8μιση το βραδυ την αλλη Πέμπτη... Καλα αποτελεσματα να εχεις... Επειδη μιλαμε για υγρα. Εχω κανα δυο μέρες τωρα λιγα υγρακια παχυρευστα θα ελεγα που ψιλοκοτρινιζουν. Δεν μυριζει τπτ, δεν με ενοχλεί τπτ... Εχει καμια αλλη υγρα τετοια; Να ειναι φυσιολογικό ή να το πω στο γιατρο; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσακι μου για αυριο... Εσυ 8μιση το πρωι εγω 8μιση το βραδυ την αλλη Πέμπτη... Καλα αποτελεσματα να εχεις... Επειδη μιλαμε για υγρα. Εχω κανα δυο μέρες τωρα λιγα υγρακια παχυρευστα θα ελεγα που ψιλοκοτρινιζουν. Δεν μυριζει τπτ, δεν με ενοχλεί τπτ... Εχει καμια αλλη υγρα τετοια; Να ειναι φυσιολογικό ή να το πω στο γιατρο; 

Είναι κολπικά της εγκυμοσύνης αλλά καλό είναι να το πεις στον γιατρό αγάπη 

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...