Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

ναι κοριτσακι μου ακριβως θελουμε παντα λευκα εσωρουχα σε αυτο το θεμα αν βλεπεις κατι περιεργο και μην γελασεις να τα μυριζεις χααχχαχααχχαχαχαχαχα σαν τα μυρκαστικα χαχααχχααχαχαχαχαχα

Οταν λες περιεργο τι εννοεις; σαμπως ξερω πως πρεπει να μυριζουν!

Just now, Evangeliaa είπε:

Εγω εκανα σελακ, ημιμονιμο για τον γαμο μου...ενταξει, αν θα τα βαψεις και μια φορα δεν χαθηκε κι ο κοσμος...

Μπραβο...ολα καλα λοιπον. Προσοχη τωρα και προσπαθησε να σκεφτεσαι διαφορα αλλα πραγματα για να ξεχνιεσαι κ να μην αγχωνεσαι...διαβασε κανενα βιβλιο π.χ.

Ναι θα το ριξω στο διαβασμα κ στην tv! Ηρθε η ωρα για τουαλετα, καλη μου επιτυχια! Πφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Jennak83 είπε:

Οταν λες περιεργο τι εννοεις; σαμπως ξερω πως πρεπει να μυριζουν!

Ναι θα το ριξω στο διαβασμα κ στην tv! Ηρθε η ωρα για τουαλετα, καλη μου επιτυχια! Πφφφ

χααχααχχαχαχα θα σου πω αν δεις οτι σηκωνεσαι πρωι και σου φευγει σαν νερο και πας τουαλετα και δεις οτι ειναι σαν νερο πιθανον ειναι αμνιακο επισης το αμνιακο δεν μυριζει για αυτο λεω να μυριζεις μπορει να χανεις κατουρια να μυριζεις αν βλεπεις οτι μυριζει κατουρακι χαχαχααχχααχααχ

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ωραία μέρα σήμερα με ωραία νέα!

@Farmakotriftena και @Mamacita Alina περιμένουμε ακόμα... Ελπίζω να είναι όλα καλά!

2 hours ago, tsilona said:

Ο οφαλος μου είναι έτοιμος να πεταχτεί έξω! Είχα κ στην πρώτη! Επιτέλους να θυμίζω έγκυο κ όχι χοντρή. Αααχ αχαχαχχα. 

Εγω κοιμάμαι όπως να ναι δεν καταλαβαίνω, αλλά έχω ξυπνήσει κ μπρούμυτα 

Πωπω... δε θέλω καθόλου να μου πεταχτεί ο αφαλός. Δεν αντέχω ούτε να τον ακουμπάω και ανατριχιάζω αν δω άλλον να ακουμπάει τον δικό του...

 @gogouli_ Συγχαρητήρια για τη μπεμπάρα!!!! Όλα τέλεια φαίνονται!!! Ήρεμα τώρα...

@Jennak83 καλά αποτελέσματα!!! Ξεκούραση και το μυαλό αλλού...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

χααχααχχαχαχα θα σου πω αν δεις οτι σηκωνεσαι πρωι και σου φευγει σαν νερο και πας τουαλετα και δεις οτι ειναι σαν νερο πιθανον ειναι αμνιακο επισης το αμνιακο δεν μυριζει για αυτο λεω να μυριζεις μπορει να χανεις κατουρια να μυριζεις αν βλεπεις οτι μυριζει κατουρακι χαχαχααχχααχααχ

Γενικα δε μου φευγουν κατουρακια...ακομα! Κ απο υγρα λιγα πραγματα! Οποτε μακρια απο μας τα αοσμα Παναγιά μου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αγαπη μου εδω υπάρχουν διαφορες αποψεις. Για μενα το μανον κ το ασετον ειναι δηλητήρια που περνανε στο σωμα μας κ δεν σκεφτομαι ουτε κατα διανοια να τα βαψω. Τωρα για το γαμο σου, αν θα φορας πεδιλο βαφτα μια απαλη στρωση κ ξεβαψε τα μετα γρήγορα χωρις να το εισπνεεις... Μπορει να σου φαινεται υπερβολική η αποψη μου αλλα αυτη ειναι... 

Μπραβο βρε αγαπη μου... Χαιρομαι τοοοοοσο πολυ για σενα.... Σε ειχα μεσ το μυαλό μου ολη μερα.... Τωρα κατσε κατω κ μην κουνιεσαι καθολου... Ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου καλα αποτελεσματα, που θα τα εχετε κ μεινε με την ομορφη εικονα του μπεμπη σας... Ο θεος κ η Παναγία κοντα σε ολες τις μανουλες, σε ολα τα μπεμπουλια κ σε ολο τον κοσμο.... Εδω θα τα λεμε συνεχεια.... Σε φιλω γλυκα.... 

Όχι αγάπη καθόλου υπερβολική δε μου φαίνεται!! Έχω κι εγώ την ίδια άποψη γι'αυτό ρώτησα τις γνώμες σας.. Αλλά λέω ε ρε γαμώτο για το γάμο έστω να τα περάσω μια στρώση αυτό που λες! Σ'ευχαριστωωωωω!!!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jennak83 είπε:

Γενικα δε μου φευγουν κατουρακια...ακομα! Κ απο υγρα λιγα πραγματα! Οποτε μακρια απο μας τα αοσμα Παναγιά μου!

Χαχαχχαχα αγάπη χαλάρωσε κατσε ξάπλα και ζητα χαρές παρε και το λυπημένο ύφος να σε έχουν χανουμισα χαχαχχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες όλα καλά και εμείς δόξα τον Θεό!!

Έχουμε μπεμπάρα επιβεβαιωμένα κι εμείς στα 450γρ. Ήταν μπρούμυτα η πονηρή αλλά τα καταφέραμε όλα χαχα.

Στο διάγραμμα βέβαια που έχει δίπλα από κάθε μέτρηση όλα ήταν σχεδόν κάτω του μέσου όρου αλλά ο γιατρός είπε ότι τα βλέπει όλα τέλεια. Τώρα τι να πω; 

Πάντως κοριτσια είμαι σήμερα πολύ πολύ χαρούμενη. Τόσο άγχος που είχα για κάποιο λόγο συν τις ορμόνες έκλαιγα στο δρόμο για την β επιπέδου.... Τελικά όλα καλά δόξα τον Θεό και εύχομαι έτσι καλά να παραμείνουν για όλες μας.... Και δυσκολίες να τύχουν καλοδεχούμενες αρκεί να περνάνε και να κρατήσουμε γερά παιδάκια στην αγκαλιτσα μας Παναγία μου.

Τζενακ μου καλά αποτελέσματα κοριτσι μου. Μη σε αγχωνει τίποτα. Ο γιατρός σου καταλαβαίνω και ήταν αναλυτικοτατος οπότε δεν έχεις να σκέφτεσαι τίποτα παραπάνω. Θα πάνε όλα καλά και τα αποτελέσματα θα είναι τέλεια το πιστεύω δε το εύχομαι απλώς!!

Όσο για το βάψιμο των νυχιών εγώ κοριτσια τον ρώτησα σήμερα τον γιατρό μου αλλά και αυτόν που μου έκανε την β επιπέδου αν επιτρέπονται βαφές μαλλιών ή έστω ανταύγειες και νύχια κλπ και μου είπε ο ένας τώρα που φτάσαμε εδώ και έχει γίνει η οργανογεννεση δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι κάνε ότι θες και ο άλλος χιουμοριστικά μου είπε γιατί ρωτάς αν επιτρέπεται να τη φας έχεις σκοπό; Αν όχι επιτρέπεται χαχαχαχα οπότε κοριτσια εγώ έχω το ελεύθερο....

  • Μου αρέσει 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσαρες όλα καλά και εμείς δόξα τον Θεό!!

Έχουμε μπεμπάρα επιβεβαιωμένα κι εμείς στα 450γρ. Ήταν μπρούμυτα η πονηρή αλλά τα καταφέραμε όλα χαχα.

Στο διάγραμμα βέβαια που έχει δίπλα από κάθε μέτρηση όλα ήταν σχεδόν κάτω του μέσου όρου αλλά ο γιατρός είπε ότι τα βλέπει όλα τέλεια. Τώρα τι να πω; 

Πάντως κοριτσια είμαι σήμερα πολύ πολύ χαρούμενη. Τόσο άγχος που είχα για κάποιο λόγο συν τις ορμόνες έκλαιγα στο δρόμο για την β επιπέδου.... Τελικά όλα καλά δόξα τον Θεό και εύχομαι έτσι καλά να παραμείνουν για όλες μας.... Και δυσκολίες να τύχουν καλοδεχούμενες αρκεί να περνάνε και να κρατήσουμε γερά παιδάκια στην αγκαλιτσα μας Παναγία μου.

Τζενακ μου καλά αποτελέσματα κοριτσι μου. Μη σε αγχωνει τίποτα. Ο γιατρός σου καταλαβαίνω και ήταν αναλυτικοτατος οπότε δεν έχεις να σκέφτεσαι τίποτα παραπάνω. Θα πάνε όλα καλά και τα αποτελέσματα θα είναι τέλεια το πιστεύω δε το εύχομαι απλώς!!

Όσο για το βάψιμο των νυχιών εγώ κοριτσια τον ρώτησα σήμερα τον γιατρό μου αλλά και αυτόν που μου έκανε την β επιπέδου αν επιτρέπονται βαφές μαλλιών ή έστω ανταύγειες και νύχια κλπ και μου είπε ο ένας τώρα που φτάσαμε εδώ και έχει γίνει η οργανογεννεση δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι κάνε ότι θες και ο άλλος χιουμοριστικά μου είπε γιατί ρωτάς αν επιτρέπεται να τη φας έχεις σκοπό; Αν όχι επιτρέπεται χαχαχαχα οπότε κοριτσια εγώ έχω το ελεύθερο....

Μπραβο ολα τελεια λοιπον! Αναλυτικοτατος δεν ηταν, εγω ειχα αναλυτικοτατες αποριες! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσαρες όλα καλά και εμείς δόξα τον Θεό!!

Έχουμε μπεμπάρα επιβεβαιωμένα κι εμείς στα 450γρ. Ήταν μπρούμυτα η πονηρή αλλά τα καταφέραμε όλα χαχα.

Στο διάγραμμα βέβαια που έχει δίπλα από κάθε μέτρηση όλα ήταν σχεδόν κάτω του μέσου όρου αλλά ο γιατρός είπε ότι τα βλέπει όλα τέλεια. Τώρα τι να πω; 

Πάντως κοριτσια είμαι σήμερα πολύ πολύ χαρούμενη. Τόσο άγχος που είχα για κάποιο λόγο συν τις ορμόνες έκλαιγα στο δρόμο για την β επιπέδου.... Τελικά όλα καλά δόξα τον Θεό και εύχομαι έτσι καλά να παραμείνουν για όλες μας.... Και δυσκολίες να τύχουν καλοδεχούμενες αρκεί να περνάνε και να κρατήσουμε γερά παιδάκια στην αγκαλιτσα μας Παναγία μου.

Τζενακ μου καλά αποτελέσματα κοριτσι μου. Μη σε αγχωνει τίποτα. Ο γιατρός σου καταλαβαίνω και ήταν αναλυτικοτατος οπότε δεν έχεις να σκέφτεσαι τίποτα παραπάνω. Θα πάνε όλα καλά και τα αποτελέσματα θα είναι τέλεια το πιστεύω δε το εύχομαι απλώς!!

Όσο για το βάψιμο των νυχιών εγώ κοριτσια τον ρώτησα σήμερα τον γιατρό μου αλλά και αυτόν που μου έκανε την β επιπέδου αν επιτρέπονται βαφές μαλλιών ή έστω ανταύγειες και νύχια κλπ και μου είπε ο ένας τώρα που φτάσαμε εδώ και έχει γίνει η οργανογεννεση δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι κάνε ότι θες και ο άλλος χιουμοριστικά μου είπε γιατί ρωτάς αν επιτρέπεται να τη φας έχεις σκοπό; Αν όχι επιτρέπεται χαχαχαχα οπότε κοριτσια εγώ έχω το ελεύθερο....

μπραβοοο καλη μου τελειααααα χαιρομαι αφου ο γιατρος τα βλεπει τελεια ασε τα διαγραμματα και τους μεσους ορους για τους μαθηματικους αχχαχαχαχαχαχαχα να την εχεις παντα γερη


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά και όμορφα τι κάνετε?? Β επιπέδου βλέπω και χαίρομαι, περνάει ο καιρός!!! Να στείλω και οοοολη μου τη θετική ενέργεια στη Τζένη μας, όλα θα πάνε υπέροχα!! Έκλεισα κι εγώ για Β στις 14 Ιουνίου και μία βδομάδα μετά στις 21 θα κάνουμε και τον πολιτικό γάμο.. χαμός! Ένας υπέροχος μήνας! Κορίτσια έχω ερώτηση και μη γελάσετε.. Νυχάκια βάφετε? Για τα χέρια δε με νοιάζει ούτε τα έβαψα απ την αρχή της εγκυμοσύνης, ούτε θα τα βάψω.. αλλά τα ποδαρίνια τώρα που καλοκαίριασε και θα φοράμε ανοιχτά θέλω να τα βάψω με ένα απαλό χρωματάκι έστω για τον πολιτικό!

Με το καλό η Β' επιπέδου και ο γάμος!!! Κι εγώ Β' επιπέδου θα κάνω στις 12 Ιουνίου. 

Εγώ ρώτησα τον γιατρό για το απλό μανό και μου είπε ότι κάνει μετά την 13η βδομάδα. Επίσης αν θέλω ανταύγειες μου είπε μετά την Β' επιπέδου. Για τις ανταύγειες θα προσπαθήσω να το αποφύγω...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσαρες όλα καλά και εμείς δόξα τον Θεό!!

Έχουμε μπεμπάρα επιβεβαιωμένα κι εμείς στα 450γρ. Ήταν μπρούμυτα η πονηρή αλλά τα καταφέραμε όλα χαχα.

Στο διάγραμμα βέβαια που έχει δίπλα από κάθε μέτρηση όλα ήταν σχεδόν κάτω του μέσου όρου αλλά ο γιατρός είπε ότι τα βλέπει όλα τέλεια. Τώρα τι να πω; 

Πάντως κοριτσια είμαι σήμερα πολύ πολύ χαρούμενη. Τόσο άγχος που είχα για κάποιο λόγο συν τις ορμόνες έκλαιγα στο δρόμο για την β επιπέδου.... Τελικά όλα καλά δόξα τον Θεό και εύχομαι έτσι καλά να παραμείνουν για όλες μας.... Και δυσκολίες να τύχουν καλοδεχούμενες αρκεί να περνάνε και να κρατήσουμε γερά παιδάκια στην αγκαλιτσα μας Παναγία μου.

Τζενακ μου καλά αποτελέσματα κοριτσι μου. Μη σε αγχωνει τίποτα. Ο γιατρός σου καταλαβαίνω και ήταν αναλυτικοτατος οπότε δεν έχεις να σκέφτεσαι τίποτα παραπάνω. Θα πάνε όλα καλά και τα αποτελέσματα θα είναι τέλεια το πιστεύω δε το εύχομαι απλώς!!

Όσο για το βάψιμο των νυχιών εγώ κοριτσια τον ρώτησα σήμερα τον γιατρό μου αλλά και αυτόν που μου έκανε την β επιπέδου αν επιτρέπονται βαφές μαλλιών ή έστω ανταύγειες και νύχια κλπ και μου είπε ο ένας τώρα που φτάσαμε εδώ και έχει γίνει η οργανογεννεση δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι κάνε ότι θες και ο άλλος χιουμοριστικά μου είπε γιατί ρωτάς αν επιτρέπεται να τη φας έχεις σκοπό; Αν όχι επιτρέπεται χαχαχαχα οπότε κοριτσια εγώ έχω το ελεύθερο....

Τελεια κοριτσι μου... Αντε, τα υπεροχα νεα συνεχίζονται... Με το καλο η μπεμπαρα σας!!!! :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε μόνο καλά νέα ρε σεις!!!! Μπράβο στα νινακια κ στις μανούλες!!! 

 

Εγω άσπρα βρακια δεν έχω ούτε ένα, όλα μαύρα είναι. Αχαχαχαα 

Και ναι μου φεύγουν συνέχεια κατουρα. Το ομολογώ!!! :roll:

Αλλάζω 3 τουλάχιστον βρακια τη μέρα. Σερβιετακια δε θέλω μου τη σπάνε γτ ξεκολλάνε. 

Σήμερα το απόγευμα έφαγα πατατάκια, θα σκαγα αν δεν έτρωγα. Τώρα με τρώνε οι τύψεις! 

Τα χέρια τα χω ημιμονιμο, και τα πόδια απλό χρώμα. 

Μαλλιά δε βάφω, όταν θ αρχίσω Ν ασπρίζω! Αχαχαχα

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αντε μόνο καλά νέα ρε σεις!!!! Μπράβο στα νινακια κ στις μανούλες!!! 

 

Εγω άσπρα βρακια δεν έχω ούτε ένα, όλα μαύρα είναι. Αχαχαχαα 

Και ναι μου φεύγουν συνέχεια κατουρα. Το ομολογώ!!! :roll:

Αλλάζω 3 τουλάχιστον βρακια τη μέρα. Σερβιετακια δε θέλω μου τη σπάνε γτ ξεκολλάνε. 

Σήμερα το απόγευμα έφαγα πατατάκια, θα σκαγα αν δεν έτρωγα. Τώρα με τρώνε οι τύψεις! 

Τα χέρια τα χω ημιμονιμο, και τα πόδια απλό χρώμα. 

Μαλλιά δε βάφω, όταν θ αρχίσω Ν ασπρίζω! Αχαχαχα

Σερβετακια ουτε για αστείο καν καλυτερα να αλλαζεις το ενα βρακι μετα το άλλο εγώ πάθαινε αλλεργία απο τα σερβετακια ασε που μπορεί να έχουν και μικρόβια 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Σερβετακια ουτε για αστείο καν καλυτερα να αλλαζεις το ενα βρακι μετα το άλλο εγώ πάθαινε αλλεργία απο τα σερβετακια ασε που μπορεί να έχουν και μικρόβια 

Εν τω μεταξυ φοβαμαι να γυρισω στο πλαι καθομαι ανασκελα με τα ποδια λυγισμενα ή καπως καθιστη στο κρεβατι! Κ δε βολευει καθολου! Ξεχασα να τον ρωτησω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Εν τω μεταξυ φοβαμαι να γυρισω στο πλαι καθομαι ανασκελα με τα ποδια λυγισμενα ή καπως καθιστη στο κρεβατι! Κ δε βολευει καθολου! Ξεχασα να τον ρωτησω!

Δεν υπάρχει πρόβλημα με το πως θα κάθεσαι αγάπη κάτσε και στο πλαι δεν υπάρχει τέτοια φοβία μην αγχωνεσαι 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...