Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια ΒΟΗΘΕΙΑ!! Η μικρη εφαγε μαλλον φλουδα απο πορτοκαλι η οποια ειχε χαλασει ειχε μουχλιασει!!! Τι να κανω?? Να περιμενω να δω αν θα εχει κανενα συμπτωμα? 

Κοριτσι νομιζω θα κανει εμετο αν εφαγε χαλασμενο. Μην ανχονεσε δεν νομιζω να εχςι κανενα συμπτωμα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Κοριτσι νομιζω θα κανει εμετο αν εφαγε χαλασμενο. Μην ανχονεσε δεν νομιζω να εχςι κανενα συμπτωμα. 

Παντως πρεπει να το εφαγε το μεσιμερι γιατι τωρα την ειδα να πηγενει εκει παλι και την προλαβα!!/αλλα δεν εχει κανει εμετο !!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Παντως πρεπει να το εφαγε το μεσιμερι γιατι τωρα την ειδα να πηγενει εκει παλι και την προλαβα!!/αλλα δεν εχει κανει εμετο !!

Απο το μεσημέρι δεν εχει τιποτα μια χαρα ειναι πες οτι εφαγε ροκ φορ!!!!! 

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Παντως πρεπει να το εφαγε το μεσιμερι γιατι τωρα την ειδα να πηγενει εκει παλι και την προλαβα!!/αλλα δεν εχει κανει εμετο !!

Όλα στο στόμα θέλουν να τα βάζουν τα ζουζούνια μας!δεν νομίζω και εγώ να πάθει κάτι...παρακολούθησε την να δεις...

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Παντως πρεπει να το εφαγε το μεσιμερι γιατι τωρα την ειδα να πηγενει εκει παλι και την προλαβα!!/αλλα δεν εχει κανει εμετο !!

Παντως αν εχουν περασει 3 ωρες αν την ειχε πειραξει θα χε κανει εμμετο μεχρι τωρα.Εχε την στο νου σου μεχρι το βραδυ. Δεν νομιζω να παθει κατι.Βρε το μαιμουδακι ...

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τρομαξα πολυ στην αρχη!!! Αλλα αφου δεν εχει κανει εμετο και λετε και εσεις οτι ανα δεν κανει ειναι ολα καλα ηρεμησα!!! Ευχαριστω κοριτσια!! Τι αλλο θα κανουν τα ζουζουνια μας???? Πως δεν το ειδα οτι ειχε χαλασει?? Πρεπει να παρατηρεις τα παντα τωρα!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Τρομαξα πολυ στην αρχη!!! Αλλα αφου δεν εχει κανει εμετο και λετε και εσεις οτι ανα δεν κανει ειναι ολα καλα ηρεμησα!!! Ευχαριστω κοριτσια!! Τι αλλο θα κανουν τα ζουζουνια μας???? Πως δεν το ειδα οτι ειχε χαλασει?? Πρεπει να παρατηρεις τα παντα τωρα!!!

Ασε δεν ειναι να τα αφηνεις απο τα ματια σου αλλα και ολα στο σπιτι πρεπει να τα κοιταμε προσεκτικα.Εγω καθε φορα πριν τον αφησω στο χαλι κοιταω μην εχει κατι γιατι θα το φαει...Κι αυτο που βαζει τα παντα στο στομα...Ειχαμε δυσκολο απογευμα.Κοιμηθηκε 3 με 4:30 και μετα δαγκωνε τα παντα με μανια και γκρινιαζε.Στις 9 του δωσα ντεπον και πριν 10 λεπτα κοιμηθηκε. Θα σκασουν τα πλαινα πανω;Θα δειξει.Με κουρασε παντως...Δεν ηξερα τι να τον κανω..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Comet είπε:

Ασε δεν ειναι να τα αφηνεις απο τα ματια σου αλλα και ολα στο σπιτι πρεπει να τα κοιταμε προσεκτικα.Εγω καθε φορα πριν τον αφησω στο χαλι κοιταω μην εχει κατι γιατι θα το φαει...Κι αυτο που βαζει τα παντα στο στομα...Ειχαμε δυσκολο απογευμα.Κοιμηθηκε 3 με 4:30 και μετα δαγκωνε τα παντα με μανια και γκρινιαζε.Στις 9 του δωσα ντεπον και πριν 10 λεπτα κοιμηθηκε. Θα σκασουν τα πλαινα πανω;Θα δειξει.Με κουρασε παντως...Δεν ηξερα τι να τον κανω..

Ε μαλλον θα σκασουν οπου να ναι.. Καλα εκανες και του εδωσες ντεπον για να κοιμηθει και αυτος και εσεις!!Εμενα αυτες τις ημερες εχει ηρεμησει.. Θελω να δω ποτε θα ξεκηνησει παλι την γκρινια!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Comet είπε:

Ασε δεν ειναι να τα αφηνεις απο τα ματια σου αλλα και ολα στο σπιτι πρεπει να τα κοιταμε προσεκτικα.Εγω καθε φορα πριν τον αφησω στο χαλι κοιταω μην εχει κατι γιατι θα το φαει...Κι αυτο που βαζει τα παντα στο στομα...Ειχαμε δυσκολο απογευμα.Κοιμηθηκε 3 με 4:30 και μετα δαγκωνε τα παντα με μανια και γκρινιαζε.Στις 9 του δωσα ντεπον και πριν 10 λεπτα κοιμηθηκε. Θα σκασουν τα πλαινα πανω;Θα δειξει.Με κουρασε παντως...Δεν ηξερα τι να τον κανω..

Γεια σας κοριτσια. Και εμενα σημερα κοιμηθηκε πολυ λιγο αλλα και παλι εκλεγε στον υπνο σαν να ποναγε. Και εγω της εδωσα ντεπον γιατι με δαγκωνε ολη μερα. Ευτυχώς εχουμε κοιμηθει ολα τα βραδια αυτες τις μερες δεν εχει ξυπνησει καθολου της εκανα και ενα κολπο δεν ξερω αν παιζει ρολο θα δουμε. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γεια σας κοριτσια. Και εμενα σημερα κοιμηθηκε πολυ λιγο αλλα και παλι εκλεγε στον υπνο σαν να ποναγε. Και εγω της εδωσα ντεπον γιατι με δαγκωνε ολη μερα. Ευτυχώς εχουμε κοιμηθει ολα τα βραδια αυτες τις μερες δεν εχει ξυπνησει καθολου της εκανα και ενα κολπο δεν ξερω αν παιζει ρολο θα δουμε. 

Ε παλι καλα που σου κοιμαται τα βραδια!! Για πες τι κολπο???


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ΚατεριναΣκ είπε:

Ε παλι καλα που σου κοιμαται τα βραδια!! Για πες τι κολπο???

Της βαζω μια μπλούζα  μου διπλα για να εχει την μυρωδια μου και κοιματε την εχω βρει και πανω στη μπλούζα να κοιματε. Δεν ξερω μπορεί να είναι χαζομαρα αλλα εμενα μου το ειπε μια κοπελα και το εκανα και κοιμάται καλυτερα δεν μου εχει ξυπνησει τωρα μπορει να ετυχε θα δουμε. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Της βαζω μια μπλούζα  μου διπλα για να εχει την μυρωδια μου και κοιματε την εχω βρει και πανω στη μπλούζα να κοιματε. Δεν ξερω μπορεί να είναι χαζομαρα αλλα εμενα μου το ειπε μια κοπελα και το εκανα και κοιμάται καλυτερα δεν μου εχει ξυπνησει τωρα μπορει να ετυχε θα δουμε. 

Εξυπνο,μπορει να το δοκιμασω κι εγω τις επομενες μερες αν χρειαστει.Ελπιζω ολα τα μωρακια να κοιμηθουν ησυχα ολο το βραδυ... Κι εμεις το ιδιο;-)

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Εξυπνο,μπορει να το δοκιμασω κι εγω τις επομενες μερες αν χρειαστει.Ελπιζω ολα τα μωρακια να κοιμηθουν ησυχα ολο το βραδυ... Κι εμεις το ιδιο;-)

Ελπιζω να κοιμηθουν για να ξεκουραστουμε και εμεις. Δοκιμαστω να δουμε θα πιασει να την εχεις φορεσει μια φορα οχι πλυμενη

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ελπιζω να κοιμηθουν για να ξεκουραστουμε και εμεις. Δοκιμαστω να δουμε θα πιασει να την εχεις φορεσει μια φορα οχι πλυμενη

 

Το εχω ακουσει και εγω αυτο με την μπλουζα.. Εχουν την μυρωδια σου και ετσι ειναι ησυχα.. Εμενα προς το παρον δεν χρειαζεται να το κανω γιατι μου κοιμαται σερι καθε βραδυ απο τοτε που δοκιμασα αυτο με τους χρονους.. Ευχομαι να πιασει!! ;)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...