Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Mamasanty είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου ... @Comet τέλειος ο μπουμπουκος..

Καλημερα κοριτσακι.Για την πεθερα που ελεγες η δικια μου ουτε κρυο ουτε ζεστη.Σε ολη την εγκυμοσυνη ημουν χαλια και η μαμα μου ερχοταν για λιγο και εφευγε(εχει και τον μπαμπα μου και τον ανηψιο μου να κραταει) μεχρι να μπω στο μηνα μου που ηρθε κι εφυγε για λιγο  οταν το μωρο εγινε 2 μηνων.Η πεθερα παλι μια φορα δεν με ρωτησε αν θελω βοηθεια(θα της ελεγα οχι).Κι απο οταν γεννησα βλεπει το μωρο 2 φορες το μηνα .Την τελευταια φορα εκανε 20 μερες.Και ειναι και μονη της(ειναι χηρα).Κι ολη μερα καθεται.Και αφου γεννησα μου ειπε οτι εφοσον δεν δουλευω δεν χρειαζομαι βοηθεια κι οταν γυρισω στη δουλεια θα βοηθησει αναγκαστικα.(σιγα μην της πω).Αυτα βεβαια οταν δεν ηταν ο αντρας μου μπροστα.3-4 φορες τον εχει κρατησει οταν της το ζητησε ο αντρας μου.Βεβαια αν την δεις με το μωρο θα πεις το λατρευει.Και μας εχει πει οτι δεν χρειαζεται να κανουμε κι αλλο.(αυτη φυσικα εχει και μια κορη)

Καλυτερα απο μακρια.Να ναι καλα η μανα μου.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακι.Για την πεθερα που ελεγες η δικια μου ουτε κρυο ουτε ζεστη.Σε ολη την εγκυμοσυνη ημουν χαλια και η μαμα μου ερχοταν για λιγο και εφευγε(εχει και τον μπαμπα μου και τον ανηψιο μου να κραταει) μεχρι να μπω στο μηνα μου που ηρθε κι εφυγε για λιγο  οταν το μωρο εγινε 2 μηνων.Η πεθερα παλι μια φορα δεν με ρωτησε αν θελω βοηθεια(θα της ελεγα οχι).Κι απο οταν γεννησα βλεπει το μωρο 2 φορες το μηνα .Την τελευταια φορα εκανε 20 μερες.Και ειναι και μονη της(ειναι χηρα).Κι ολη μερα καθεται.Και αφου γεννησα μου ειπε οτι εφοσον δεν δουλευω δεν χρειαζομαι βοηθεια κι οταν γυρισω στη δουλεια θα βοηθησει αναγκαστικα.(σιγα μην της πω).Αυτα βεβαια οταν δεν ηταν ο αντρας μου μπροστα.3-4 φορες τον εχει κρατησει οταν της το ζητησε ο αντρας μου.Βεβαια αν την δεις με το μωρο θα πεις το λατρευει.Και μας εχει πει οτι δεν χρειαζεται να κανουμε κι αλλο.(αυτη φυσικα εχει και μια κορη)

Καλυτερα απο μακρια.Να ναι καλα η μανα μου.

Κοριτσια εγω παλι εχω τελειες σχεσεις με την πεθερα μου.. Μαλλον ειμαι τυχερη!!! Οποτε χρειαστω κατι θα ερεθει να κρατησει το μωρο και απο μονη της θελει να ερχετε να το βλεπει.. Και μηλαμε περιπου καθε μερα στο τηλ.!! Η μαμα μου ειναι μακρια σε χωριο και δεν μπορει να ερχεται συχνα μπορω να σας πω οτι την νιωθω πραγματικα σαν 2η μανα μου!! Μενουμε κανα μισαωρο μακρια με το αμαξι και θα ηθελα παρα πολυ  να ειναι διπλα να εχουμε παρεα η μια την αλλη καθημερινα!! Σπανιο αυτο ε???

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια εγω παλι εχω τελειες σχεσεις με την πεθερα μου.. Μαλλον ειμαι τυχερη!!! Οποτε χρειαστω κατι θα ερεθει να κρατησει το μωρο και απο μονη της θελει να ερχετε να το βλεπει.. Και μηλαμε περιπου καθε μερα στο τηλ.!! Η μαμα μου ειναι μακρια σε χωριο και δεν μπορει να ερχεται συχνα μπορω να σας πω οτι την νιωθω πραγματικα σαν 2η μανα μου!! Μενουμε κανα μισαωρο μακρια με το αμαξι και θα ηθελα παρα πολυ  να ειναι διπλα να εχουμε παρεα η μια την αλλη καθημερινα!! Σπανιο αυτο ε???

Ναι εισαι τυχερη.Η μαμα μου και η καλυτερη της φιλη ειναι τετοιες πεθερες.Οταν τη γνωρισα ηταν ευγενικη και θερμη και θεωρησα οτι θα χουμε πολυ καλες σχεσεις αλλα οταν της ανακοινωσαμε την πρωτη φορα οτι ειμαι εγκυος και ο αντρας μου της ειπε οτι μπορει να χρειαστω βοηθεια(επειδη οι δικοι μου ειναι σε αλκη πολη) εκεινη απαντησε : Εχει μανα το κοριτσι.  Τοτε παγωσα και μεσα μου.Ποτε δεν θα ξεχασω αυτο που ειπε.Ουτε εδειξε χαρα για το μωρο ενω οι δικοι μου τρελαθηκαν απο τη χαρα τους.Οποτε οι σχεσεις ειναι τυπικες.Ο αντρας μου δεν πηρε χαμπαρι

Μονο μην μου ζητησει ποτε τιποτα γιατι δεν προκειται να κανω κατι και θα της πω οτι εχει κορη.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημεραααα... Αααα που????

Μένουμε στην Αγγλία αλλά σήμερα έχει μια κρύα ηλιόλουστη μερα.

Όσον αφορά τα πεθερικά και εμείς έχουμε καλές σχεσεις(Ίσως είναι αυτό που λέμε από μακριά και αγαπημενοι)αλλά γενικά οπότε κατεβαίνουμε Ελλάδα γίνονται θυσία και κάνουν τα πάντα.

Μπορούν να κρατήσουν το μωρό όσες μέρες είμαστε Ελλάδα πρωί βράδυ αδιαμαρτύρητα και πολλές φορές μας διώχνουν από το σπιτι με την πρόφαση ότι χρειαζόμαστε να περάσουμε χρόνο ως ζευγάρι να πάμε βόλτα,να πιούμε καφέ κτλ και ο μικρός καλοπερναει αφού γίνονται χαλί για αυτόν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Comet είπε:

Ναι εισαι τυχερη.Η μαμα μου και η καλυτερη της φιλη ειναι τετοιες πεθερες.Οταν τη γνωρισα ηταν ευγενικη και θερμη και θεωρησα οτι θα χουμε πολυ καλες σχεσεις αλλα οταν της ανακοινωσαμε την πρωτη φορα οτι ειμαι εγκυος και ο αντρας μου της ειπε οτι μπορει να χρειαστω βοηθεια(επειδη οι δικοι μου ειναι σε αλκη πολη) εκεινη απαντησε : Εχει μανα το κοριτσι.  Τοτε παγωσα και μεσα μου.Ποτε δεν θα ξεχασω αυτο που ειπε.Ουτε εδειξε χαρα για το μωρο ενω οι δικοι μου τρελαθηκαν απο τη χαρα τους.Οποτε οι σχεσεις ειναι τυπικες.Ο αντρας μου δεν πηρε χαμπαρι

Μονο μην μου ζητησει ποτε τιποτα γιατι δεν προκειται να κανω κατι και θα της πω οτι εχει κορη.

Πω πω ναι.. Δεν ειναι απαντηση αυτη που εδωσε!! Ο αντρας σου δεν εχει καταλαβει τιποτα οτι οι σχεσεις σας δεν ειναι καλες?? Εμενα εκανε σαν τρελη οταν εμαθε για την εγκυμωσυνη.. Και εχει αλλα 4 εγγονια!! Φαντασου ηθελε να ερχεται μαζι μου οταν εκανα τους υπερηχους..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμάς!καλή Κυριακή να έχουμε!

Και εγώ έχω καλές σχέσης με τα πεθερικά μου... αγαπάνε τα εγγόνια τους και βοηθάνε όσο μπορούνε έχουν σύνολο πέντε... είναι πολύ δεμένη οικογένεια γενικά... απλά μένουν σε χωριό και δουλεύουν...αλλά μας παίρνουν κάθε μέρα τηλέφωνό να δουν τι κάνουμε...και αν μπορούν μου προσέχουν τα παιδιά για να κάνω καμιά δουλειά...και η μεγάλη μου μένει και κανένα Σαββατοκύριακο στο χωριό...αλλά κακά τα ψέματα η μάνα είναι αλλιώς όπως σε νοιώθει η μάνα σου δε σε νοιώθει κανείς!εμείς μένουμε μακριά αλλά όταν χρειαστώ έρχεται αμέσως και πάμε και εμείς βέβαια!

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Πω πω ναι.. Δεν ειναι απαντηση αυτη που εδωσε!! Ο αντρας σου δεν εχει καταλαβει τιποτα οτι οι σχεσεις σας δεν ειναι καλες?? Εμενα εκανε σαν τρελη οταν εμαθε για την εγκυμωσυνη.. Και εχει αλλα 4 εγγονια!! Φαντασου ηθελε να ερχεται μαζι μου οταν εκανα τους υπερηχους..

Τωρα γυρισαμε.Καλα ηταν.Ηταν και η κουνιαδα μου με την οικογενεια της και χαρηκα που την ειδα.Ειναι πολυ καλη.Και ασχοληθηκε πολυ με το μικρο.Δεν ειναι κακες οι σχεσεις μας απλα πολυ τυπικες.Τα απολυτως απαραιτητα δηλ.Οποτε δεν φαινεται κατι.Ο αντρας μου καμια φορα μου λεει αν θελω βοηθεια να πει την μανα του γιατι δεν εχει καταλαβει οτι δεν θελει να βοηθησει.Δεν σκοπευω να το κανω θεμα μονο αν μου δημιουργησει προβλημα σε κατι αν και δεν νομιζω γιατι ο αντρας μου θα την εβαζε στη θεση της.Δεν ειναι μαμακιας ευτυχως.Δεν με νοιαζει για μενα απλα ηθελα να θελει να βλεπει περισσοτερο το μωρο.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Τωρα γυρισαμε.Καλα ηταν.Ηταν και η κουνιαδα μου με την οικογενεια της και χαρηκα που την ειδα.Ειναι πολυ καλη.Και ασχοληθηκε πολυ με το μικρο.Δεν ειναι κακες οι σχεσεις μας απλα πολυ τυπικες.Τα απολυτως απαραιτητα δηλ.Οποτε δεν φαινεται κατι.Ο αντρας μου καμια φορα μου λεει αν θελω βοηθεια να πει την μανα του γιατι δεν εχει καταλαβει οτι δεν θελει να βοηθησει.Δεν σκοπευω να το κανω θεμα μονο αν μου δημιουργησει προβλημα σε κατι αν και δεν νομιζω γιατι ο αντρας μου θα την εβαζε στη θεση της.Δεν ειναι μαμακιας ευτυχως.Δεν με νοιαζει για μενα απλα ηθελα να θελει να βλεπει περισσοτερο το μωρο.

Αα ωραια..Ναι συμφωνω πως τα προβληματα τα πολλα δημιουργουντε οταν ειναι μαμακιας ο αντρας και δεν επεμβενει εκει που πρεπει !!καταλαβα καλα κανεις.. Δεν υπαρχει λογος να δημιουργησεις θεμα!! Αφου το κουμανταρεις ετσι...;)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας χάθηκα σήμερα πήγα την μικρή στην μαμά μου το πρωί και βγήκαμε για καφέ με τον άντρα μου και μετά για φαγητό ..εγώ να σας πω με την πεθερά μου ποτέ δεν είχα πρόβλημα ούτε κ αυτήν έχει πει ποτέ κάτι στον άντρα μου απλά δεν είναι πρόθυμη να βοηθήσει καθόλου και αυτό φαίνεται. στην εγκυμοσύνη και εμένα ποτέ δεν μου είπε αν θέλω κάποια βοήθεια .όταν γέννησα και γυρίσαμε σπίτι της είπε ο άντρας μου ότι τώρα που έχω την μικρή να μας μαγειρεύει η απάντηση ήταν εννοείται αγόρι μου ..δεν μπορώ να πω έφτιαχνε φαγητό φασολάδα πατάτες βραστές σπανάκι (εγώ λεχώνα φασολάδα και σπανάκι δεν έτρωγα )κ όλο αυτό για πόσο νομίζετε ;;; Μια εβδομάδα περίπου .ήρθε μια μέρα και με ρωτάει τι μαγείρεψες σήμερα να φάτε ;; Ε και κατάλαβα ότι αυτό ήταν 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κοριτσια γεια σας χάθηκα σήμερα πήγα την μικρή στην μαμά μου το πρωί και βγήκαμε για καφέ με τον άντρα μου και μετά για φαγητό ..εγώ να σας πω με την πεθερά μου ποτέ δεν είχα πρόβλημα ούτε κ αυτήν έχει πει ποτέ κάτι στον άντρα μου απλά δεν είναι πρόθυμη να βοηθήσει καθόλου και αυτό φαίνεται. στην εγκυμοσύνη και εμένα ποτέ δεν μου είπε αν θέλω κάποια βοήθεια .όταν γέννησα και γυρίσαμε σπίτι της είπε ο άντρας μου ότι τώρα που έχω την μικρή να μας μαγειρεύει η απάντηση ήταν εννοείται αγόρι μου ..δεν μπορώ να πω έφτιαχνε φαγητό φασολάδα πατάτες βραστές σπανάκι (εγώ λεχώνα φασολάδα και σπανάκι δεν έτρωγα )κ όλο αυτό για πόσο νομίζετε ;;; Μια εβδομάδα περίπου .ήρθε μια μέρα και με ρωτάει τι μαγείρεψες σήμερα να φάτε ;; Ε και κατάλαβα ότι αυτό ήταν 

Κι εμας 2 φορες το μηνα μαγειρευει κι αυτο ειναι.Τουλαχιστον δεν μου δημιουργει προβληματα,κατι ειναι κι αυτο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Comet είπε:

Κι εμας 2 φορες το μηνα μαγειρευει κι αυτο ειναι.Τουλαχιστον δεν μου δημιουργει προβληματα,κατι ειναι κι αυτο

Μια χαρά και δύο φορές κάτι είναι ..ναι το μόνο καλό είναι αυτό και εμάς προβλημα δνε μας δημιουργεί αλλά να σου πω και καλύτερα που δεν κάνουν κ πιο πολλά πράγματα γιατθ μετά θα είχαν να λένε ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε; εμεις ειχαμε παει βολτα σημερα και ημουν το καλύτερο κοριτσι!!! 

Μπραβο κοριτσια που περασατε ωραια..! Εμεις κατσαμε σπιτι σημερα..παιξαμε, φαγαμε, καναμε μπανακι.. τα γνωστα... Και τωρα κοιμαται!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Μπραβο κοριτσια που περασατε ωραια..! Εμεις κατσαμε σπιτι σημερα..παιξαμε, φαγαμε, καναμε μπανακι.. τα γνωστα... Και τωρα κοιμαται!

Ευχαριστούμε!!! Ωραια ειναι και στο σπιτι και στη βολτα αμα εισαι με τα ζουζουνια σου φτιάχνει η διαθεση. Και εμενα κοιμηθηκε ηπιε το γαλα και υπνο!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...