Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Τελειααα!!! Τι καλο θα φτιαξετε για μαμ?? Εγω λεω να της κανω φασολαδα..

@Comet με το ψαρι τι εγινε τελικα?? Ολα οκ? Το εφαγε??

Ναι του αρεσε πολυ.Σημερα μοσχαρακι με κριθαρακι.Τωρα κοιμαται.Οταν ξυπνησει θα παμε βολτα. Εχει τελειο καιρο.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια με τα μωρά!και εμείς ευτυχώς κοιμηθήκαμε τέλεια σήμερα και ξύπνησε 8.έφαγε ένα πολύ καλό πρωινό και για το μεσημέρι ετοιμάζω κοτοσουπα με λαχανικά μιας και χιόνισε εδώ και θέλουμε κάτι ζεστό και θρεπτικό!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα τι κάνετε ;;εγώ σήμερα δεν ειμαι στα καλύτερα μου δεν έχω καθόλου διάθεση κ έτσι σαν μελαγχολία δεν ξέρω τι με έχει πιάσει ...είμαι και συνέχεια μόνη μου έχω και την πεθερά μου μπαίνει βγαίνει μου σπάει τα νευρα με της παρατήρησης της 

  • Μου αρέσει 2

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια καλημέρα τι κάνετε ;;εγώ σήμερα δεν ειμαι στα καλύτερα μου δεν έχω καθόλου διάθεση κ έτσι σαν μελαγχολία δεν ξέρω τι με έχει πιάσει ...είμαι και συνέχεια μόνη μου έχω και την πεθερά μου μπαίνει βγαίνει μου σπάει τα νευρα με της παρατήρησης της 

Μπορεί να φταίει που είμαστε στην καρδιά του χειμώνα.Καποιες φορές εμένα με επηρεάζει και ο καιρός και η εποχή.περιμενω πως και πως να ανοίξει ο καιρός να βγαίνουμε άνετα βολτες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Angela123 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια με τα μωρά!και εμείς ευτυχώς κοιμηθήκαμε τέλεια σήμερα και ξύπνησε 8.έφαγε ένα πολύ καλό πρωινό και για το μεσημέρι ετοιμάζω κοτοσουπα με λαχανικά μιας και χιόνισε εδώ και θέλουμε κάτι ζεστό και θρεπτικό!

Που μενεις κορίτσι και χιονισε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας και από εμάς!και εδώ έχει πολύ καλό καιρό και πήγαμε το πρωί βόλτα με την νονά και το νονο της μεγάλης μου! Ήρθαν για δουλειές γιατί δεν μένουμε στην ίδια πόλη και τους είδαμε έστω και λίγο!

Η μικρή μου έχει ακόμα μυξες και θα την πάω από Δευτέρα στην παιδίατρο πάλι να της ρίξει μια ματιά φοβάμαι για τα αυτακια τις και ο άντρας μου έχει πονοκέφαλο και δεν είναι καλά...θέλω να περάσει ο χειμώνας ο ένας κολλάει τον άλλο και πάλι από την αρχή!

4 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Κορίτσια καλημέρα τι κάνετε ;;εγώ σήμερα δεν ειμαι στα καλύτερα μου δεν έχω καθόλου διάθεση κ έτσι σαν μελαγχολία δεν ξέρω τι με έχει πιάσει ...είμαι και συνέχεια μόνη μου έχω και την πεθερά μου μπαίνει βγαίνει μου σπάει τα νευρα με της παρατήρησης της 

Μένεις κοντά με την πεθερά σου?μην δίνεις σημασία δεν υπάρχει λόγος να χαλάς την διάθεση σου...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Afroditi85 είπε:

 

Μένεις κοντά με την πεθερά σου?μην δίνεις σημασία δεν υπάρχει λόγος να χαλάς την διάθεση σου...

Ναι μένουμε πάνω κάτω ..δεν προλαβαίνει να κάνει ουά η μικρή κ έρχεται να δει τι της έκανα .. φαντάσου έρχεται κ με ρωτάει τι το έκανες το μωρό και κλαιει προσπαθώ να μην δίνω σημασία αλλά κάποιες φορές χάνω την υπομονή μου 50 φορές την ημέρα έρχεται και όλο και κάτι θα μου πει πόσο να αντέξω η γυναίκα 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Mamasanty είπε:

Ναι μένουμε πάνω κάτω ..δεν προλαβαίνει να κάνει ουά η μικρή κ έρχεται να δει τι της έκανα .. φαντάσου έρχεται κ με ρωτάει τι το έκανες το μωρό και κλαιει προσπαθώ να μην δίνω σημασία αλλά κάποιες φορές χάνω την υπομονή μου 50 φορές την ημέρα έρχεται και όλο και κάτι θα μου πει πόσο να αντέξω η γυναίκα 

Εγώ παραπονιέμαι που είμαι μόνη μου και δεν έχω κανέναν κοντά (τα πεθερικά μου μένουν σε χωριό και οι γονείς μου σε άλλη πόλη) αλλά με όσους το συζητάω μου λένε καλύτερα έτσι!μια χαρά είσαι!ναι αλλά θα ήθελα λίγη βοήθεια!για να καταλάβεις παντού πάμε οικογενειακός... παιδίατρο σούπερ μάρκετ κομμωτήριο (μια φορά πήγα από τότε που γέννησα)...αλλά σε καταλαβαίνω είναι κουραστικό αυτό δεν έχεις την ησυχία σου!τι μπορεί να του κάνεις δηλαδή? χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Εγώ παραπονιέμαι που είμαι μόνη μου και δεν έχω κανέναν κοντά (τα πεθερικά μου μένουν σε χωριό και οι γονείς μου σε άλλη πόλη) αλλά με όσους το συζητάω μου λένε καλύτερα έτσι!μια χαρά είσαι!ναι αλλά θα ήθελα λίγη βοήθεια!για να καταλάβεις παντού πάμε οικογενειακός... παιδίατρο σούπερ μάρκετ κομμωτήριο (μια φορά πήγα από τότε που γέννησα)...αλλά σε καταλαβαίνω είναι κουραστικό αυτό δεν έχεις την ησυχία σου!τι μπορεί να του κάνεις δηλαδή? χαχαχα!

Καλύτερα έτσι πίστεψε με και εγώ που την έχω με ζαλίζει και σιγά την βοήθεια για να την κρατήσει πρέπει να της το πούμε μια εβδομάδα νωρίτερα για να μην κανονίσει καφέ με τα κορίτσια :grin: αν βγει κάτι απρόοπτο κάνει ολόκληρο κήρυγμα και μας βγαίνει ξινό

Αν δεν την  πούμε κιόλας γιατί ξέρουμε τι θα γίνει και την πάω στην μαμά μου θα μας την πει κιόλας ότι δεν θέλουμε να την αφήνουμε σε αυτήν ...μια φορά της είπα ότι της έβγαλα τα νύχια :-P δεν άντεξα 

  • Χαχα 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις χτες βγηκαμε αρκετα,παιξαμε πολυ και περασαμε ωραια. Σημερα θα φαμε στην πεθερα μου γιατι ο αντρας μου δεν δουλευει.Μια ομορφη Κυριακη να χουμε.Εβαλα νεα φωτο στο προφιλ απο βολτα:P

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις χτες βγηκαμε αρκετα,παιξαμε πολυ και περασαμε ωραια. Σημερα θα φαμε στην πεθερα μου γιατι ο αντρας μου δεν δουλευει.Μια ομορφη Κυριακη να χουμε.Εβαλα νεα φωτο στο προφιλ απο βολτα:P

Καλημερα κοριτσιαααα!!!  Τελεια.. Ξεκουραση σημερα!!! Ποσο γλυκουλης ειναι...:)

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα!!!  Τελεια.. Ξεκουραση σημερα!!! Ποσο γλυκουλης ειναι...:)

Ναι πολυ γλυκουλης και ζωηρουλης.:xΤωρα παταει το κιν.Δεν μπορω να γραψω

  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...