Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ειναι ξενη την λενε Lara Souza Zon οταν τοβαλεις δεστην εχει πολυ ωραια πραγματα. 

Δεν εχω instagram.Δεν πειραζει.Εμεις βγηκαμε παλι βολτα και τωρα ειμαστε σπιτι και παιζουμε.Μια χαρα τον βλεπω.Εντωμεταξυ σημερα σουφρωνει τα μαγουλακια του και κανει το ψαρακι.Που το ειδε δεν ξερω.Πλακα εχει

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας...πως περασατε σημερα με τα μωρακια σας?? Εμεις πριν καμια ωρα γυρισαμε... Καναμε μπανιο και σε λιγο θα παει για υπνο.!!! 

Ουτε εγω εχω instagram!!:sad:

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ακουστε τι εκανε σημερα η μικρη.. Της εδωσα το γαλα της σημερα στο σαλονι αντι στο δωματιο της και μετα συνηθως απο 5 λεπτα την βαζω στην κουνια.. Την αφηνω λιγο στο χαλι και ξαφνηκα βλεπω να μπουσουλαει και να πηγαινει προς τα μεσα και παω να δω που πηγε και ειχε μπει ειδη απο μονη της στο δωματιο της για να την βαλω για υπνο!!!:P

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια ακουστε τι εκανε σημερα η μικρη.. Της εδωσα το γαλα της σημερα στο σαλονι αντι στο δωματιο της και μετα συνηθως απο 5 λεπτα την βαζω στην κουνια.. Την αφηνω λιγο στο χαλι και ξαφνηκα βλεπω να μπουσουλαει και να πηγαινει προς τα μεσα και παω να δω που πηγε και ειχε μπει ειδη απο μονη της στο δωματιο της για να την βαλω για υπνο!!!:P

Καλα απιστευτη η μικρη σου.Ειδες ποσο εξυπνα ειναι και πως μαθαινουν την ρουτινα;

1 ώρα πρίν, Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια εμείς εδώ στο σπίτι έχουμε γκρίνια κ σαν να είδα ένα τρίτο δοντακι κάτω ...

Λες να σκασε κι αλλο;Εγω παλι ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εσκασε και τριτο πανω αλλα θα το ξανατσεκαρω αυριο.Εχει 10 λεπτα που κοιμηθηκε

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Comet είπε:

Καλα απιστευτη η μικρη σου.Ειδες ποσο εξυπνα ειναι και πως μαθαινουν την ρουτινα;

Λες να σκασε κι αλλο;Εγω παλι ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εσκασε και τριτο πανω αλλα θα το ξανατσεκαρω αυριο.Εχει 10 λεπτα που κοιμηθηκε

Ναι δεν υπαρχει αυτο που εκανε!!! Εμεινα οταν το ειδα.. Πραγματικα ποσο εξυπνα ειναι..!!! Ααα μια χαρα.. Καλυτερα να βγουν να ξεμπερδευει.. Εμενα ακομα τιποτα απο τα πανω.. Μονο εχουν φουσκωσει πολυ τα ουλα της!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Καλα απιστευτη η μικρη σου.Ειδες ποσο εξυπνα ειναι και πως μαθαινουν την ρουτινα;

Λες να σκασε κι αλλο;Εγω παλι ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εσκασε και τριτο πανω αλλα θα το ξανατσεκαρω αυριο.Εχει 10 λεπτα που κοιμηθηκε

Και εμενα τωρα κοιμηθηκε εριξε ενα κλαμα δεν σταματαγε με τιποτα μαλλον πονούσε η γλυκια μου. 

  • Λυπημένη/-ος 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Comet είπε:

 

Λες να σκασε κι αλλο;Εγω παλι ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εσκασε και τριτο πανω αλλα θα το ξανατσεκαρω αυριο.Εχει 10 λεπτα που κοιμηθηκε

Ναι έχει κάνει  σκισιματακι το είδα τώρα που κοιμήθηκε ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια ακουστε τι εκανε σημερα η μικρη.. Της εδωσα το γαλα της σημερα στο σαλονι αντι στο δωματιο της και μετα συνηθως απο 5 λεπτα την βαζω στην κουνια.. Την αφηνω λιγο στο χαλι και ξαφνηκα βλεπω να μπουσουλαει και να πηγαινει προς τα μεσα και παω να δω που πηγε και ειχε μπει ειδη απο μονη της στο δωματιο της για να την βαλω για υπνο!!!:P

Θα μας τρελανουν τα μικρουλια!!! 

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραα!!! Κολο σαββατοκυριακο!!!!!!!!:):):):):):) πως κοιμηθηκαν τα ζουζουνια σας??? εμεις μια χαρα.. Τωρα ξυπνησε πριν λιγο, καθομαστε αγκαλιτσα και θηλαζει..

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημεραα!!! Κολο σαββατοκυριακο!!!!!!!!:):):):):):) πως κοιμηθηκαν τα ζουζουνια σας??? εμεις μια χαρα.. Τωρα ξυπνησε πριν λιγο, καθομαστε αγκαλιτσα και θηλαζει..

Καλημερα. Πολυ καλα κι εμεις.Ξυπνησαμε στις 8 και παιζουμε

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια καλο σαββατοκύριακο και εμεις μια χαρα κοιμηθηκαμε δεν ξυπνησαμε καθολου. Πηγα λαικη τωρα και πηρα αγγουρακια και της εδωσα και της αρεσε πολυ!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλο σαββατοκύριακο και εμεις μια χαρα κοιμηθηκαμε δεν ξυπνησαμε καθολου. Πηγα λαικη τωρα και πηρα αγγουρακια και της εδωσα και της αρεσε πολυ!!! 

Τελειααα!!! Τι καλο θα φτιαξετε για μαμ?? Εγω λεω να της κανω φασολαδα..

@Comet με το ψαρι τι εγινε τελικα?? Ολα οκ? Το εφαγε??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Τελειααα!!! Τι καλο θα φτιαξετε για μαμ?? Εγω λεω να της κανω φασολαδα..

@Comet με το ψαρι τι εγινε τελικα?? Ολα οκ? Το εφαγε??

Κοτοπουλακι αλλα δεν ξερω ακομα με τι θα δουμε!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...