Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Manant8490 είπε:

      Καλημέρα σε όλες τις αγωνίστριες!! Καινούρια εγώ στην ομάδα αν και σας διαβάζω πολύ καιρό!!Ετοιμάζομαι για δεύτερη διέγερση αφού περιμένω περίοδο,  με elonva αυτή την φορά.Ετών 40 σχεδόν, ολιγοαθενοσπερμία του συζύγου,  αποτυχημένη 1η προσπάθεια με αρνητική χοριακή πριν 2 μήνες.Είχαμε κάνει διέγερση με 300μονάδες gonal,  orgalutran παράλληλα, αργή ανταπόκριση στα φάρμακα γενικά, πήραμε 9 ωάρια,  γονιμοποιηθηκαν τα 8, έγιναν βλαστοκύστεις τα 2, όπου τα καταψύξαμε και κάναμε ετ και τις 2 στον αμέσως επόμενο κύκλο.

       Έχετε κάποια εμπειρία με την elonva;;; 

      Εύχομαι καλή επιτυχία και δύναμη σε όλες μας !💪💪🩷

      Είναι τι θα ταιριάξει στη καθεμία και ο κύκλος που θα πετύχεις... Εχω κάνει και με gonal και elonva και τροποποιημενο φυσικό με κλομιφαινη! Με την elonva είχαν πάρει 7 ωαρια... τα 5 ώριμα... έμειναν 2 βλαστοκυστες όπου δεν έπιασαν αλλά την επόμενη της εμβρυομεταφορας είχα πυρετό και πολύ βήχα από ίωση!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Βρε κοριτσια λερωνωντε τα δικα με τα φρουτα εμενα γινετε γουρουνακι καιδεν μπορω να βγαλω τους λεκεδες. Εχετε κανενα κολπο να βγουν γιατι τους τριβωμε σαπουνι με φαιρη και τα εχω ριμαξει τα ρουχα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Βρε κοριτσια λερωνωντε τα δικα με τα φρουτα εμενα γινετε γουρουνακι καιδεν μπορω να βγαλω τους λεκεδες. Εχετε κανενα κολπο να βγουν γιατι τους τριβωμε σαπουνι με φαιρη και τα εχω ριμαξει τα ρουχα; 

Εγω τα μουλιαζα σε ζεστο νερο καο εβαζα λιωο βανις πανω και τα ετριβα.. Ειναι για λεκεδες.. Και μετα τα εβαζα στο πλυντιριο οπως ηταν..και εφευγαν

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Εγω τα μουλιαζα σε ζεστο νερο καο εβαζα λιωο βανις πανω και τα ετριβα.. Ειναι για λεκεδες.. Και μετα τα εβαζα στο πλυντιριο οπως ηταν..και εφευγαν

Θα το κανω και αυτο μου εχουν φυγει τα χερια απο το τριψιμο. Γιατι εμεις οταν τρωμε τρωνε ολα καρεκλακι χερια μπουζες παντελονι δεν ειμαστε φρονιμες. Και εχει λιγο καιρο που προσπαθεί να βαλει το χερι μεσα στο φαι την αφησα μια μερα οταν τελειωσαμε και μαλλον προσπαθει να δει της υφες. Ειχα δει σε ενα εκπαιδευτικο χωρο οτι τους βαζουν ρυζι αλευρι και διαφορα αλλα για να μαθαινουν της υφες. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Θα το κανω και αυτο μου εχουν φυγει τα χερια απο το τριψιμο. Γιατι εμεις οταν τρωμε τρωνε ολα καρεκλακι χερια μπουζες παντελονι δεν ειμαστε φρονιμες. Και εχει λιγο καιρο που προσπαθεί να βαλει το χερι μεσα στο φαι την αφησα μια μερα οταν τελειωσαμε και μαλλον προσπαθει να δει της υφες. Ειχα δει σε ενα εκπαιδευτικο χωρο οτι τους βαζουν ρυζι αλευρι και διαφορα αλλα για να μαθαινουν της υφες. 

Αα ωραιο αυτο..  Μωρο ειναι λογικο ειναι να λερωθει..καλο ειναι να τα βαζεις σε ζεστο νερο οταν δεν εζουν στεγνωσει οι λεκεδες ακομα!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Αα ωραιο αυτο..  Μωρο ειναι λογικο ειναι να λερωθει..καλο ειναι να τα βαζεις σε ζεστο νερο οταν δεν εζουν στεγνωσει οι λεκεδες ακομα!!

Ναι το ειδα στο ισαγκραμ σε ενα χωρο που πανε για γυμναστικη τα μωρακια για μασαζ για να παιξουνγια κολυμπι και κανανε και αυτο βαζαν τα χερακια και τα ποδακια μεσα στα υλικα. Τα βαζω αλλα απο τα φρουτα τα αποροφαει αμεσως. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια οσες εχετε ισταγκραμ να σας στειλω μια σελιδα με μια μαμα που φτιαχνει εκπεδευτικα παιχνιδια με πράγματα που εχουμε σπιτι για μωρακια για να παιζουν και να εξασκουν μυαλο χερια τα παντα!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Εμείς τελικά καταλήξαμε να βρεθούμε πάλι στο γιατρό γιατί χθες έκανε εμετό και πυρετό και από τότε κάθε 6 ώρες ανεβάζει 39.δε μας βοήθησε ομως και πολύ ο γιατρός.

Τεσπα το ψάρι θα έλεγα πως σε ένα τέταρτο με 20λεπτο είναι έτοιμο και δε χρειάζεται να το λιώσεις. 

Για τους λεκέδες τώρα αυτό που κάνω εγώ είναι να ξεπλενω το ρούχο με ζεστό νερό αμέσως μόλις λερωθει και όταν έρθει η ώρα να το πλυνω βάζω τοπικά πάνω στον λεκέ έξτρα απορρυπαντικό και το τρίβω λιγάκι.Μια κοπέλα πρότεινε και το vanice και φαντάζομαι πως θα κάνει δουλειά.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Ειναι αρκετη ωρα δεν νομιζω να θελει αλλο. Δεν εχει μαλακώσει; 

Λοιπον σε μιση ωρα ειχε μαλακωσει αρκετα,το εψαξα καλα για αγκαθακια και του εδωσα κομματακια με πατατουλα και καροτακι.Μισο ψαρακι του δωσα(ηταν μεγαλουτσικο).Του αρεσε πολυ.Ετρωγε κι ανοιγε το στομα σε δευτερολεπτα κι ελεγε μαμ μαμ.Επιτυχια λοιπον.Ελπιζω να μην τον πειραξει για να τρωμε καθε εβδομαδα.Τωρα κοιμαται. 

Ευχαριστω πολυ ολες για τις οδηγιες

πρίν από 45 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Εμείς τελικά καταλήξαμε να βρεθούμε πάλι στο γιατρό γιατί χθες έκανε εμετό και πυρετό και από τότε κάθε 6 ώρες ανεβάζει 39.δε μας βοήθησε ομως και πολύ ο γιατρός.

Τεσπα το ψάρι θα έλεγα πως σε ένα τέταρτο με 20λεπτο είναι έτοιμο και δε χρειάζεται να το λιώσεις. 

Για τους λεκέδες τώρα αυτό που κάνω εγώ είναι να ξεπλενω το ρούχο με ζεστό νερό αμέσως μόλις λερωθει και όταν έρθει η ώρα να το πλυνω βάζω τοπικά πάνω στον λεκέ έξτρα απορρυπαντικό και το τρίβω λιγάκι.Μια κοπέλα πρότεινε και το vanice και φαντάζομαι πως θα κάνει δουλειά.

 

Το καημενουλι.Ιωσουλα ειναι;Περαστικα σας


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Comet είπε:

Λοιπον σε μιση ωρα ειχε μαλακωσει αρκετα,το εψαξα καλα για αγκαθακια και του εδωσα κομματακια με πατατουλα και καροτακι.Μισο ψαρακι του δωσα(ηταν μεγαλουτσικο).Του αρεσε πολυ.Ετρωγε κι ανοιγε το στομα σε δευτερολεπτα κι ελεγε μαμ μαμ.Επιτυχια λοιπον.Ελπιζω να μην τον πειραξει για να τρωμε καθε εβδομαδα.Τωρα κοιμαται. 

Ευχαριστω πολυ ολες για τις οδηγιες

Το καημενουλι.Ιωσουλα ειναι;Περαστικα σας

Εμεις τωρα προσπαθουμε να κοιμηθουμε αλλα εχουμε κουβεντα ειμαστε λιγο κοτσομπολες!!! Μπραβο του αρεσε και το ψαρακι!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εμεις τωρα προσπαθουμε να κοιμηθουμε αλλα εχουμε κουβεντα ειμαστε λιγο κοτσομπολες!!! Μπραβο του αρεσε και το ψαρακι!!! 

Ναι του αρεσε πολυ.Καλους υπνους!!!


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Comet είπε:

Ναι του αρεσε πολυ.Καλους υπνους!!!

Ευχαριστούμε!!! Εχεις ισταγκραμ να σου στειλω μια μαμα που κανει εκπεδευτικα παιχνιδια με ειδη σπιτιου; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Κοριτσια οσες εχετε ισταγκραμ να σας στειλω μια σελιδα με μια μαμα που φτιαχνει εκπεδευτικα παιχνιδια με πράγματα που εχουμε σπιτι για μωρακια για να παιζουν και να εξασκουν μυαλο χερια τα παντα!!! 

Εγώ είχα αλλά άλλαξα κινητό και δεν το κατεβασα...αν είναι θα το ξανά κατεβάσω και θα σου πω...

πρίν από 50 λεπτά , Comet είπε:

Λοιπον σε μιση ωρα ειχε μαλακωσει αρκετα,το εψαξα καλα για αγκαθακια και του εδωσα κομματακια με πατατουλα και καροτακι.Μισο ψαρακι του δωσα(ηταν μεγαλουτσικο).Του αρεσε πολυ.Ετρωγε κι ανοιγε το στομα σε δευτερολεπτα κι ελεγε μαμ μαμ.Επιτυχια λοιπον.Ελπιζω να μην τον πειραξει για να τρωμε καθε εβδομαδα.Τωρα κοιμαται. 

Ευχαριστω πολυ ολες για τις οδηγιες

Το καημενουλι.Ιωσουλα ειναι;Περαστικα σας

Μια χαρά μπράβο σας!και εμείς θα ξεκινήσουμε αυτόν το μήνα...

1 ώρα πρίν, Angela123 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Εμείς τελικά καταλήξαμε να βρεθούμε πάλι στο γιατρό γιατί χθες έκανε εμετό και πυρετό και από τότε κάθε 6 ώρες ανεβάζει 39.δε μας βοήθησε ομως και πολύ ο γιατρός.

Τεσπα το ψάρι θα έλεγα πως σε ένα τέταρτο με 20λεπτο είναι έτοιμο και δε χρειάζεται να το λιώσεις. 

Για τους λεκέδες τώρα αυτό που κάνω εγώ είναι να ξεπλενω το ρούχο με ζεστό νερό αμέσως μόλις λερωθει και όταν έρθει η ώρα να το πλυνω βάζω τοπικά πάνω στον λεκέ έξτρα απορρυπαντικό και το τρίβω λιγάκι.Μια κοπέλα πρότεινε και το vanice και φαντάζομαι πως θα κάνει δουλειά.

 

Περαστικά σας!και εμείς προσπαθούμε να ξεκρυωσουμε έχουμε ακόμα μυξουλες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Εγώ είχα αλλά άλλαξα κινητό και δεν το κατεβασα...αν είναι θα το ξανά κατεβάσω και θα σου πω...

Μια χαρά μπράβο σας!και εμείς θα ξεκινήσουμε αυτόν το μήνα...

Περαστικά σας!και εμείς προσπαθούμε να ξεκρυωσουμε έχουμε ακόμα μυξουλες!

Ειναι ξενη την λενε Lara Souza Zon οταν τοβαλεις δεστην εχει πολυ ωραια πραγματα. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...