Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλημέρα.πως ειστε;εδώ έχουμε πολλη παγωνιά και σήμερα θα φάμε γιουβαρλακια!το απόγευμα θα πάμε να παίξουμε σε ένα φιλικό σπίτι και έτσι και εγώ θα πιω έναν καφέ με τη φίλη μου και τα μωρά θα περάσουν Καλά!

Καλημεραααα... Σε εμας εδω εβρεχε πριν και τωρα εχει ηλιο.. Ειναι μουρλος ο καιρος!! Αα τελειααα.. Θα περασουν ολοι καλα.. Και εσεις και τα μικρα!!;)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 36 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ααα ωραια.. Εγω ακομα δεν της εχω δωσει ρεβυθια.. Εμεις σημερα εχουμε κοτοπουλακι με ρυζακι και λαχανικα..!!

Ιδιο φαγητο εχουμε!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Τι κανει η ζωηρουλα σου;Εμενα μολις ξυπνησε.Παω να του δωσω φρουτακια.

Καλημερα καλα εδω φαγαμε τα φρουτα μας και προσπαθουμε να κοιμηθουμε. Συνεχως μιλαει λεει τα δικα της!!!το δικο σου το νινακι τι κανει; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έφαγε φρούτα ούτε γιαούρτι.Μετα απο 1 ώρα του έδωσα ψωμι με μαρμελάδα αλλά πάλι δεν ήθελε.

Η αλήθεια είναι ότι έφαγε καλο πρωινό αλλά και πάλι πάντα έτρωγε κάτι πριν το μεσημεριανό.τωρα νυστάζει οπότε θα κοιμηθεί και θα πάω να κάνω ένα μπάνιο 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Angela123 είπε:

Εμένα δεν έφαγε φρούτα ούτε γιαούρτι.Μετα απο 1 ώρα του έδωσα ψωμι με μαρμελάδα αλλά πάλι δεν ήθελε.

Η αλήθεια είναι ότι έφαγε καλο πρωινό αλλά και πάλι πάντα έτρωγε κάτι πριν το μεσημεριανό.τωρα νυστάζει οπότε θα κοιμηθεί και θα πάω να κάνω ένα μπάνιο 

Τι εγινε κοριτσι;Φαγατε τελικα;Εμενα δεν του πολυαρεσαν τα ρεβυθια,το μισο εγαγε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Τι κανετε κοριτσια?? Εμενα εχει κοιμηθει απο τις 8:30 και ξεκουραζομαι..;)

Κοιμηθηκε πριν 20 λεπτα.Μια χαρα οποτε τωρα θα δουμε ταινια

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κ εμένα κοριτσια κοιμήθηκε πριν μισή ώρα έκανα μπανάκι και βλέπουμε ταινία με τον άντρα μου ...

Ελπιζω να ειναι καλυτερη απο αυτη που βλεπουμε εμεις.Θριλερ ειναι" the kabin".Ο αντρας μου τη διαλεξε

  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Ελπιζω να ειναι καλυτερη απο αυτη που βλεπουμε εμεις.Θριλερ ειναι" the kabin".Ο αντρας μου τη διαλεξε

Ακόμη δνε έχω καταλάβει τι γίνεται :razz:

  • Χαχα 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...