Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Τι κανουν τα ζουζουνια σας?? Εμεις παιζουμε και σε κανα 30λεπτο θα παμε για μπανακι..

Κι εμεις παιζουμε.Τον εχει πιασει μια μανια με τις παντοφλες μου.Θελει να τις φαει:shock:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Comet είπε:

Κι εμεις παιζουμε.Τον εχει πιασει μια μανια με τις παντοφλες μου.Θελει να τις φαει:shock:

Χαχαχ ολα τα παιδια μαλλον το εχουν αυτο.. Και εμενα μην δει παπουτσια γενικα... Εμεις παιζαμε με μια μπαλα και την πεταγαμε στον αερα και γελαγαμε!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κ μωράκια γεια σας κ από εμάς ...σήμερα έλειπα από το πρωί και γύρισα 4 η ώρα η μικρή μου κάνει παράπονα δεν φεύγει από την αγκαλιά μου κ αν πάει να την πάρει άλλος κλαίει ...

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια κ μωράκια γεια σας κ από εμάς ...σήμερα έλειπα από το πρωί και γύρισα 4 η ώρα η μικρή μου κάνει παράπονα δεν φεύγει από την αγκαλιά μου κ αν πάει να την πάρει άλλος κλαίει ...

Κι εμενα σημερα πολυ αγκαλια.Οχι οτι υπαρχει και καποιος αλλος να τον παρει..

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Κορίτσια κ μωράκια γεια σας κ από εμάς ...σήμερα έλειπα από το πρωί και γύρισα 4 η ώρα η μικρή μου κάνει παράπονα δεν φεύγει από την αγκαλιά μου κ αν πάει να την πάρει άλλος κλαίει ...

Και εμένα ακριβώς το ίδιο έκανε! έλλειψα το πρωί και όταν γύρισα με το που με είδε γαντζωθηκε πάνω μου και δεν ήθελε να την πάρει κανείς άλλος! πέρασε όμως καλά δεν γκρινιάζε!

και εμείς το απόγευμα παίζαμε στο χαλί με ένα αρμόνιο της αδερφούλα της, της άρεσε πατούσε τα κουμπιά και γελούσε και κουνούσε και τα χεράκια της με την μουσική!μετά γύρισε και η μεγάλη από την ενόργανη και κάναμε μπάνιο και τώρα κοιμούνται!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια έκλαιγε χωρίς λόγο μόλις την άφηνα λες και κάτι πάθαινε ούτε τουαλέτα δεν μπορούσα να πάω :-D

Χαχαχα μα το ίδιο!λέω του άντρα μου κρατά την λίγο να αλλάξω και να πάω τουαλέτα!!!θα τα κάνω πάνω μου!!!:D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις κοιμηθηκε.Μου βγαλε την πιστη.Απο τις 9:30 τον κουνουσα.Με ποναει η μεση ,τα χερια ,το κεφαλι.Νιωθω κι ασχημα γιατι τσαντιστηκα μαζι του αλλα κουραστηκα.Δεν ξερω τι επαθε,δεν εκλεινε τα ματια του.Απο το πρωι ηταν καπως.Μονο να μην ξυπνησει μες τη νυχτα.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Comet είπε:

Κοριτσια μολις κοιμηθηκε.Μου βγαλε την πιστη.Απο τις 9:30 τον κουνουσα.Με ποναει η μεση ,τα χερια ,το κεφαλι.Νιωθω κι ασχημα γιατι τσαντιστηκα μαζι του αλλα κουραστηκα.Δεν ξερω τι επαθε,δεν εκλεινε τα ματια του.Απο το πρωι ηταν καπως.Μονο να μην ξυπνησει μες τη νυχτα.

Καλημερααα. Επλιζω να μην σου ξυπνησε το βραδυ!!  Γενικα εκτος απο χθες το βραδυ ταλαιπωρισε να τον κοιμησεις καθε βραδυ? Γιατι εγω αυτα τραβαγα !! Μεχρι ενα μηνα πριν! Αγκαλιες, κουνουσα, θηλαζα και οταν κοιμοταν πανω μου μολις την εβαζα στην κουνια ξυπναγε! Και παλι απο την αρχη..Και αυτο μπορει να γινοταν και στο ενδιαμεσο τη νυχτα  2 ωρες!!! Μεσα στα νευρα ημουνα συνεχεια με ποναγε και η μεση μου.. Μεχρι που εφαρμωσα κατι και τωρα κοιμαται απο μονη της το βραδυ χωρις  καθολου κουνιμα την βαζω στην κουνια και αποκοιμιεται μονη της και το παει σερι μεχρι το πρωι.. Πραγματικα ηρεμησα απο τοτε!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααα. Επλιζω να μην σου ξυπνησε το βραδυ!!  Γενικα εκτος απο χθες το βραδυ ταλαιπωρισε να τον κοιμησεις καθε βραδυ? Γιατι εγω αυτα τραβαγα !! Μεχρι ενα μηνα πριν! Αγκαλιες, κουνουσα, θηλαζα και οταν κοιμοταν πανω μου μολις την εβαζα στην κουνια ξυπναγε! Και παλι απο την αρχη..Και αυτο μπορει να γινοταν και στο ενδιαμεσο τη νυχτα  2 ωρες!!! Μεσα στα νευρα ημουνα συνεχεια με ποναγε και η μεση μου.. Μεχρι που εφαρμωσα κατι και τωρα κοιμαται απο μονη της το βραδυ χωρις  καθολου κουνιμα την βαζω στην κουνια και αποκοιμιεται μονη της και το παει σερι μεχρι το πρωι.. Πραγματικα ηρεμησα απο τοτε!!!!

Καλημέρα κοριτσι για πες το μαγικο που εκανες; 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε? εμείς δεν κοιμηθήκαμε καλά όλο το βράδυ στριφογύριζε έχει πάλι μυξες και ζοριζοτανε δεν θα ξεκρυωσουμε φέτος!η μία κολλάει την άλλη και πάλι από την αρχή!ουφ!να περάσει ο χειμώνας!εδώ βρέχει και κάνει κρύο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε? εμείς δεν κοιμηθήκαμε καλά όλο το βράδυ στριφογύριζε έχει πάλι μυξες και ζοριζοτανε δεν θα ξεκρυωσουμε φέτος!η μία κολλάει την άλλη και πάλι από την αρχή!ουφ!να περάσει ο χειμώνας!εδώ βρέχει και κάνει κρύο!

Καλημέρα κοριτσι εμεις ευτυχώς κοιμηθηκαμε πεταχτικε 2 φορες αλλα κοιμηθηκε αμεσως. Γιστι τοσο πολυ αρωστενει αποντην μεγαλη; και εδω κρυο και βροχη χάλια. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια..εμένα ξύπνησε πέντε παρά και ξανά κοιμηθηκε στις έξι την κουνούσα με όλους τους τρόπους της είπα όλα τα τραγουδάκια και τίποτα το μάτι γαρίδα ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κοριτσι εμεις ευτυχώς κοιμηθηκαμε πεταχτικε 2 φορες αλλα κοιμηθηκε αμεσως. Γιστι τοσο πολυ αρωστενει αποντην μεγαλη; και εδω κρυο και βροχη χάλια. 

Ναι η μεγάλη πάει σχολείο όποτε δεν μπορούμε να τα αποφύγουμε αυτά! υπομονή!εγώ είμαι άυπνη μέχρι να με πάρει ο ύπνος με ξαναξυπνουσε και μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ...

πρίν από 5 λεπτά , Mamasanty είπε:

Καλημερα κορίτσια..εμένα ξύπνησε πέντε παρά και ξανά κοιμηθηκε στις έξι την κουνούσα με όλους τους τρόπους της είπα όλα τα τραγουδάκια και τίποτα το μάτι γαρίδα ...

Είχε ορεξουλες το κορίτσι πρωί πρωί!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...