Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , Comet είπε:

Καλα ολα μες το στομα το χουμε κι εμεις.Τωρα κοιμηθηκε για βραδυ.Εμεις παντως μεχρι στιγμης το φαι δεν το κοβουμε για τιποτα.

Παντως μπορει να βαρεθηκαν μεσα.Ο δικος μου παει στην πορτα σηκωνεται,την χτυπαει με τα χερακια του και γκρινιαζει σαν να θελει να βγει..Που να τον παω με τη βροχη;Κι εγω θελω βολτα:?

Κ εμείς μόλις κοιμηθήκαμε μας πήρε αργά σήμερα ... Και εμένα μόλις έφυγε ο μπαμπάς της  έκλαιγε κ κοιτούσε την πόρτα το καημενουλι...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Σημερα κοηθηκαμε ολο το βραδυ αλλα ξυπνησαμε στις 7:30 κι εχο

υμε μια γκρινια.Μαλλον νυσταζει:???:.Σε καμια ωρα θα τον ξανακοιμησω.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Σημερα κοηθηκαμε ολο το βραδυ αλλα ξυπνησαμε στις 7:30 κι εχο

υμε μια γκρινια.Μαλλον νυσταζει:???:.Σε καμια ωρα θα τον ξανακοιμησω.

Καλημέρα κορίτσι εμενα πεταγοταν ολο το βραδυ και εκλεγε δεν εχω κοιμηθει καθολου. Αντε να δουμε ειναι δοντια σε δυομερες ειναι μηνας που μας εσκασε το πρωτο κατω μηπως παμε για το πρωτο πανω τωρα. Ξανα βαλτον μηπως ηρεμησει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι εμενα πεταγοταν ολο το βραδυ και εκλεγε δεν εχω κοιμηθει καθολου. Αντε να δουμε ειναι δοντια σε δυομερες ειναι μηνας που μας εσκασε το πρωτο κατω μηπως παμε για το πρωτο πανω τωρα. Ξανα βαλτον μηπως ηρεμησει. 

Καλημμερα!!! εμεις κοθμηθηκαμε σερι απο τις 8:30!! Και μολις ξυπνησαμε..υπομονη με τα διντακια σςβ μπορουνε να κανουνε τιποτα αλλο. Αα πρωτα θα βγει και το δευτερο κατω και μετα τα 2 πανω...;)

πρίν από 16 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Σημερα κοηθηκαμε ολο το βραδυ αλλα ξυπνησαμε στις 7:30 κι εχο

υμε μια γκρινια.Μαλλον νυσταζει:???:.Σε καμια ωρα θα τον ξανακοιμησω.

Καλημερααα.. Πω πω πρωι πρωι.!!ε ναι μαλλον θα ξανα κοιμηθει σε λιγο!! Τι καλο θα φτιαξετε σημερα? Εμεις λεμε ψαραρακι να φαμε ολοι μαζι. 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημμερα!!! εμεις κοθμηθηκαμε σερι απο τις 8:30!! Και μολις ξυπνησαμε..υπομονη με τα διντακια σςβ μπορουνε να κανουνε τιποτα αλλο. Αα πρωτα θα βγει και το δευτερο κατω και μετα τα 2 πανω...;)

Καλημερααα.. Πω πω πρωι πρωι.!!ε ναι μαλλον θα ξανα κοιμηθει σε λιγο!! Τι καλο θα φτιαξετε σημερα? Εμεις λεμε ψαραρακι να φαμε ολοι μαζι. 

Καλημέραμας εχει βγει το δευτερο κατω. Σας μπερδεψα εχει περασει ενας μηνας απο τοτε που εσκασε το πρωτο κατω το δευτερο βγηκε μετα απο λιγες μερες σχεδον μαζι. Ωραια κοιμηθηκατε μια χαρα!! Εγω δεν ξερω τι να μαγειρέψω ακομα προβλημα και αυτο το φαγητο καθε μερα. Στην μικρη μοσχαρακι με λαχανικα της εχω σημερα. Ψαρι ποτε ξεκιναμε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέραμας εχει βγει το δευτερο κατω. Σας μπερδεψα εχει περασει ενας μηνας απο τοτε που εσκασε το πρωτο κατω το δευτερο βγηκε μετα απο λιγες μερες σχεδον μαζι. Ωραια κοιμηθηκατε μια χαρα!! Εγω δεν ξερω τι να μαγειρέψω ακομα προβλημα και αυτο το φαγητο καθε μερα. Στην μικρη μοσχαρακι με λαχανικα της εχω σημερα. Ψαρι ποτε ξεκιναμε; 

Χαχαχ οκ... Μολις κλεισει τους 9 μηνες... Ε δεν αργητε και εσεις.. Αυγο ξεκηνησατε??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέραμας εχει βγει το δευτερο κατω. Σας μπερδεψα εχει περασει ενας μηνας απο τοτε που εσκασε το πρωτο κατω το δευτερο βγηκε μετα απο λιγες μερες σχεδον μαζι. Ωραια κοιμηθηκατε μια χαρα!! Εγω δεν ξερω τι να μαγειρέψω ακομα προβλημα και αυτο το φαγητο καθε μερα. Στην μικρη μοσχαρακι με λαχανικα της εχω σημερα. Ψαρι ποτε ξεκιναμε; 

Μας ειπε μετα το αυγο αφου το φαει ολοκληρο καμια βδομαδα να δωσω ψαρι ομως επειδη η πεθερα μου εχει σοβαρη αλεργια στα ψαρια και την ετρεχε ο αντρας μου μεχρι να το καταλαβουν δεν ηθελε να δωσουμε τοσο νωρις στο μωρο.Απο βδομαδα θα του δωσω(μπακαλιαρακι φρεσκο).Εμεις θα φαμε ρεβυθια.Εχω κοτοπουλο απο χτες για το μπεμπη.Θα το κανω με αστρακι.Και ναι πριν λιγο κοιμηθηκε.Ωρα για καφε:)

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχαχ οκ... Μολις κλεισει τους 9 μηνες... Ε δεν αργητε και εσεις.. Αυγο ξεκηνησατε??

Ναι τρωμε τις εδωσα μολις μπηκαμε στον 8 μηνα. 

πρίν από 7 λεπτά , Comet είπε:

Μας ειπε μετα το αυγο αφου το φαει ολοκληρο καμια βδομαδα να δωσω ψαρι ομως επειδη η πεθερα μου εχει σοβαρη αλεργια στα ψαρια και την ετρεχε ο αντρας μου μεχρι να το καταλαβουν δεν ηθελε να δωσουμε τοσο νωρις στο μωρο.Απο βδομαδα θα του δωσω(μπακαλιαρακι φρεσκο).Εμεις θα φαμε ρεβυθια.Εχω κοτοπουλο απο χτες για το μπεμπη.Θα το κανω με αστρακι.Και ναι πριν λιγο κοιμηθηκε.Ωρα για καφε:)

Εμεμα για ψαρι δρν μου ειπε τωρα που θα παμε στον 9 θαβτην ρωτησω. Ναι καλύτερα που δε ν εδωσες νωρις μην ειχες τιποτα τωρα και έτρεχες. Εμενα παίζει στο παρκο φαγαμε το αυγουλακι τωρα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ναι τρωμε τις εδωσα μολις μπηκαμε στον 8 μηνα. 

Εμεμα για ψαρι δρν μου ειπε τωρα που θα παμε στον 9 θαβτην ρωτησω. Ναι καλύτερα που δε ν εδωσες νωρις μην ειχες τιποτα τωρα και έτρεχες. Εμενα παίζει στο παρκο φαγαμε το αυγουλακι τωρα. 

Εμας μας εδωσε πολυ νωρις αυγο.. Απο 6,5 μηνων!! Δεν εμφανησε καμια αλεργια.. Εμεις φαγαμε τωρα μια φετα ψωνι με τυρι cotage!

πρίν από 25 λεπτά , Comet είπε:

Μας ειπε μετα το αυγο αφου το φαει ολοκληρο καμια βδομαδα να δωσω ψαρι ομως επειδη η πεθερα μου εχει σοβαρη αλεργια στα ψαρια και την ετρεχε ο αντρας μου μεχρι να το καταλαβουν δεν ηθελε να δωσουμε τοσο νωρις στο μωρο.Απο βδομαδα θα του δωσω(μπακαλιαρακι φρεσκο).Εμεις θα φαμε ρεβυθια.Εχω κοτοπουλο απο χτες για το μπεμπη.Θα το κανω με αστρακι.Και ναι πριν λιγο κοιμηθηκε.Ωρα για καφε:)

Ουτε εγω εχω πιει ακομα καφε. Αλλα δεν υα κοιμηθει εμενα τωρα ακομα.. Αλλα λεω να κανω εναν.. Για να ανοιξει το ματι μου!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Εμας μας εδωσε πολυ νωρις αυγο.. Απο 6,5 μηνων!! Δεν εμφανησε καμια αλεργια.. Εμεις φαγαμε τωρα μια φετα ψωνι με τυρι cotage!

Ουτε εγω εχω πιει ακομα καφε. Αλλα δεν υα κοιμηθει εμενα τωρα ακομα.. Αλλα λεω να κανω εναν.. Για να ανοιξει το ματι μου!!!

Το cottage εχει αλατι η ειναι χωρις; λετε να της δωσω καινεγω; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Εμας μας εδωσε πολυ νωρις αυγο.. Απο 6,5 μηνων!! Δεν εμφανησε καμια αλεργια.. Εμεις φαγαμε τωρα μια φετα ψωνι με τυρι cotage!

Ουτε εγω εχω πιει ακομα καφε. Αλλα δεν υα κοιμηθει εμενα τωρα ακομα.. Αλλα λεω να κανω εναν.. Για να ανοιξει το ματι μου!!!

Εντω μεταξυ ενω εβρεχε το βραδυ τωρα εβγαλε ηλιο.Λεω οταν ξυπνησει να του δωσω τα φρουτα και να τον βγαλω μια βολτα,ο αντρας μου θα αργησει κιολας οποτε εχουμε πολυ χρονο.Λειπει απο χτες και θα ρθει κατα τις 2:30 και 4:30 θα φυγει παλι.Τουλαχιστον θα ναι εδω το βραδυ


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Το cottage εχει αλατι η ειναι χωρις; λετε να της δωσω καινεγω; 

Εχει λιγο.. Αλλα μου ειπε ο παιδιατρος οτι μπορω. Και ανθοτυρο κανει. Ρωτα τον παιδιατρο σου για σιγουρια...

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Εντω μεταξυ ενω εβρεχε το βραδυ τωρα εβγαλε ηλιο.Λεω οταν ξυπνησει να του δωσω τα φρουτα και να τον βγαλω μια βολτα,ο αντρας μου θα αργησει κιολας οποτε εχουμε πολυ χρονο.Λειπει απο χτες και θα ρθει κατα τις 2:30 και 4:30 θα φυγει παλι.Τουλαχιστον θα ναι εδω το βραδυ

Ναι να τον πας καλο θα του κανει!! Εδω ειχε ηλιο αλλα ξεκηναει και συννεφιαζει παλι:-(

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Comet είπε:

Πολυ γκρινια σημερα.Τωρα κοιμηθηκε για μεσημερι.Πηγαμε και βολτα αν και δεν ειχε πια ηλιο και μας ψιχαλισε στο δρομο.

Εμενα γκρινιαζε οταν της εδωσα την Φρουτοκρεμα υπαρχει περίπτωση να την τσουζει στα ουλα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εμενα γκρινιαζε οταν της εδωσα την Φρουτοκρεμα υπαρχει περίπτωση να την τσουζει στα ουλα; 

Μπα δεν νομιζω.Μπορει ομως να την πονανε και την ωρα του φαγητου να ναι χειροτερα.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...