Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Χρόνια πολλά 

Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα κορίτσια 

Να έχουμε ένα ευτυχισμένο χρόνο 

Και το 2021 να μας βρει όλες με μωράκια στην αγκαλιά μας ή στην κοιλίτσα μας 

Το θαύμα των Χριστουγέννων να λειτουργήσει θετικά για όλες μας 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Χρόνια πολλά 

Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα κορίτσια 

Να έχουμε ένα ευτυχισμένο χρόνο 

Και το 2021 να μας βρει όλες με μωράκια στην αγκαλιά μας ή στην κοιλίτσα μας 

Το θαύμα των Χριστουγέννων να λειτουργήσει θετικά για όλες μας 

Καλα Χριστούγεννα με υγεια πανω απολα... Και πολλα σπορακια στις κοιλιτσες μας... Ευχομαι καμια γυναικα να μεινει στενοχωρημένη το 21..ολες να αποκτήσουν το πολυπόθητο γρηγορα στην αγκαλιά τους.. Τα Χριστούγεννα θα κανουν τον θαυμα τους.. Το πιστεύω... Φιλακια πολλα σε ολους.. Να περασετε υπεροχα με τις οικογένειες σας και να προσεχετε

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Χρόνια πολλά 

Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα κορίτσια 

Να έχουμε ένα ευτυχισμένο χρόνο 

Και το 2021 να μας βρει όλες με μωράκια στην αγκαλιά μας ή στην κοιλίτσα μας 

Το θαύμα των Χριστουγέννων να λειτουργήσει θετικά για όλες μας 

Χρόνια πολλά!!! Καλά Χριστούγεννα!!! 

Υγεία και ευτυχία εύχομαι σε όλα τα κορίτσια και σύντομα όλες μας με ένα μωράκι στην αγκαλίτσα μας!!! Η ευχή μας ας γίνει πραγματικότητα το 2021 να είναι όλες οι γυναίκες ευτυχισμένες με την οικογένεια τους!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Χρόνια πολλά 

Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα κορίτσια 

Να έχουμε ένα ευτυχισμένο χρόνο 

Και το 2021 να μας βρει όλες με μωράκια στην αγκαλιά μας ή στην κοιλίτσα μας 

Το θαύμα των Χριστουγέννων να λειτουργήσει θετικά για όλες μας 

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλες μας. Εύχομαι η μαγεία των Χριστουγέννων να έρθει στα σπίτια μας και να φέρει πολλές και χαρούμενες παιδικές φωνούλες. Εύχομαι εκτός από υγεία να έχουμε όλες αγάπη και γαλήνη στις οικογένειές μας. Έφοδια που θα μας βοηθήσουν να πετύχουμε τους στόχους μας. Καλά να περάσετε σήμερα. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά κοριτσάκια ,,,με υγεία ευτυχία και αγάπη.να ζούμε την ζωουλα μας όμορφα...αυτό που μας λείπει εύχομαι ο Θεός να το χαρίσει σε όλες μας...και να μιλάμε για μωρουδιακα σε λίγο καιρό...εκεί να δείτε εύκολη συζήτηση.τρεις λαλούν θα ειμαστε.εδω στα δύσκολα είμαστε κουκουρούκου,,,στα χαρούμενα θα το τερματίσουμε.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Κορίτσια να σας πω και τα νέα μου μόλις έκανα τεστ δεν κρατήθηκα αρνητικό!!!Πάμε για τον επόμενο 

Πένυ μου είσαι δύο μέρες πριν την καθυστέρηση;;;από τι θυμάμαι.εκανες με πυκνά ούρα;;;εγώ η μανιακή που έκανα τεστ κ βγήκε το πιο αχνό του κόσμου με πυκνά ούρα αφού είδα ότι μετά έσβησε η γραμμή του θετικού έκανα ένα ακόμα με πιο αραιά εκείνη την ημέρα κ ήταν αρνητικό...άρα παίζει ρόλο..περίμενε τότε ως την μέρα περιόδου κ αν δεν έρθει ως τότε κάνε επανσλειψη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πένυ μου είσαι δύο μέρες πριν την καθυστέρηση;;;από τι θυμάμαι.εκανες με πυκνά ούρα;;;εγώ η μανιακή που έκανα τεστ κ βγήκε το πιο αχνό του κόσμου με πυκνά ούρα αφού είδα ότι μετά έσβησε η γραμμή του θετικού έκανα ένα ακόμα με πιο αραιά εκείνη την ημέρα κ ήταν αρνητικό...άρα παίζει ρόλο..περίμενε τότε ως την μέρα περιόδου κ αν δεν έρθει ως τότε κάνε επανσλειψη.

Έκανα με πυκνά είχα τουλάχιστον κάνα 5ωρο να πάω....Δεν ξέρω θα δω έως την Κυριακή...περιμένανε ότι ίσως ήταν θετικό! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Penny28 είπε:

Έκανα με πυκνά είχα τουλάχιστον κάνα 5ωρο να πάω....Δεν ξέρω θα δω έως την Κυριακή...περιμένανε ότι ίσως ήταν θετικό

Έχεις μέχρι Κυριακή πένυ...περιμένεις κ αν δεν έρθει που το εύχομαι κάνε την πρώτη μέρα καθυστέρησης.εκρι θα είναι 100% εγκυρο

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά με υγεία κοριτσια στις οικογένειες σας!!οποιες περιμένουν με το καλο να έρθει!!και για οποιες δεν περιμένουν σύντομα να ερθει το πολυπόθητο!!υπομονή,αισιοδοξία και ολα θα έρθουν!!καλή χρονιά να έχουμε!

  • Μου αρέσει 5

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια, με υγεία πάντα.Με το καλό και με ένα γερο μωράκι σε όσες περιμένουν και σ όσες προσπαθούμε με το καλό να μας φέρει ο καινούργιος χρόνος το πολυπόθητο , πίστη και αισιοδοξια κορίτσια μου.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...