Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Εγω παω απο το κακο στο χειροτερο. Επαθα αλλεργια σταματησα τις βιταμινες ..δεν ξερω απο τι...πηρα φαρμακα εγινα καλα και μετα απο καποιες μερες τις ξεκιναω παλι...ε ξανα αλλεργια. Παιρνω φαρμακα μια σακουλα τη μερα...Υποπτευομαι τις βιταμινες που εχουν μεσα λυγαρια. Καπου διαβασα πως κανει αλλεργιες. Τωρα σκεφτομαι μακαρι να αδιαθετησω γιατι με τοση κορτιζονη και αντισταμινικα φοβαμαι....

Τι αλλεργίες κάνει η λυγαριά??γτ κ εγώ παίρνω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Maria2015 είπε:

Καλημέρα. Κορίτσια έκανα χοριακη το πρωί. 412. Η προηγούμενη ηταν 206. Τι να πω μήπως τελικά έγινα αργά η σύλληψη. 

Ακριβώς διπλασιάστηκε...τέλεια είναι.μαλλον αργή σύλληψη...τέλεια..δύο μέρες πριν ήταν η πρώτη;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ακριβώς διπλασιάστηκε...τέλεια είναι.μαλλον αργή σύλληψη...τέλεια..δύο μέρες πριν ήταν η πρώτη;;;

Ναι δύο μέρες πριν. Μάλλον θα κάνω και άλλη την Δεύτερα. Το απόγευμα θα μιλήσω με το γιατρο. Τι να πω τόσο αργά η σύλληψη. Είχα κάνει τεστ ωορρηξίασ και έβγαινε θετικό από τις 3 του μηνός μέχρι τις 5.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria2015 είπε:

Ναι δύο μέρες πριν. Μάλλον θα κάνω και άλλη την Δεύτερα. Το απόγευμα θα μιλήσω με το γιατρο. Τι να πω τόσο αργά η σύλληψη. Είχα κάνει τεστ ωορρηξίασ και έβγαινε θετικό από τις 3 του μηνός μέχρι τις 5.

Και εγώ έκανα μάλλον 6 μαζί κάναμε αλλά μην ξεχνάς μετά την σύλληψη ταξιδεύει το γονιμοποιημένο να φτάσει να εμφυτευτει...αυτό παίρνει πέντε με δέκα μέρες...από την στιγμή που θα εμφυτευτει ξεκινάει να ανεβαίνει σε δύο τρεις μέρες η χοριακη...μια μέρα πάνω μια μέρα κάτω είμαστε...αν το δικό μου το ζουζουνι πήγε χώθηκε στην μήτρα δύο μέρες πριν το δικό σου ανέβηκε η δική μου χοριακη λίγο παραπάνω...αλλά είμαστε στα ίδια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Και εγώ έκανα μάλλον 6 μαζί κάναμε αλλά μην ξεχνάς μετά την σύλληψη ταξιδεύει το γονιμοποιημένο να φτάσει να εμφυτευτει...αυτό παίρνει πέντε με δέκα μέρες...από την στιγμή που θα εμφυτευτει ξεκινάει να ανεβαίνει σε δύο τρεις μέρες η χοριακη...μια μέρα πάνω μια μέρα κάτω είμαστε...αν το δικό μου το ζουζουνι πήγε χώθηκε στην μήτρα δύο μέρες πριν το δικό σου ανέβηκε η δική μου χοριακη λίγο παραπάνω...αλλά είμαστε στα ίδια.

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maria2015 είπε:

Καλημέρα. Κορίτσια έκανα χοριακη το πρωί. 412. Η προηγούμενη ηταν 206. Τι να πω μήπως τελικά έγινα αργά η σύλληψη. 

Μπράβο βρε κορίτσι μου, μπράβο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θα σκασω!!!!

εστειλα τα εμβρυακια για προγεννετικο στις 7/12 και ακομα αναμενω αποτελεσματα...ουφφφφ ποσες μερες περιμενατε εσεις; Εχω αγχωθει πολυ για το αποτελεσμα ευχομαι να εχω 1-2 καλα για να προχωρησω σε εμβρυομεταφορα απο γεναρη

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, kons27 said:

Τι αλλεργίες κάνει η λυγαριά??γτ κ εγώ παίρνω...

Κοιτα δεν ξερω αν φταινε αυτα τα συμπληρωματα που επαιρνα που ειχαν μεσα και λυγαρια. Η δερματολογος ειπε ειτε απο παυσιπονο που ειχα παρει ειτε απο τις βιταμινες. Εγω εβγαλα κοκκινιλες στο σωμα..αστα ενα δραμα. Ολα υποπτα μου ειπε η γιατρος. Ξερεις με τις ξαφνικες αλλεργιες δεν ξερουν ποτε τι μπορει να σε εχει πειραξει. Στο google διαβασα πως η λυγαρια σαν παρενεργεια κανει κνιδωση. Αυτο δηλαδη που επαθα. Εγω περασα μεγαλη πιεση και αγχος με διαφορα θεματα και ολα μαζι με εφεραν σε αυτη την κατασταση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 hours ago, Emilly said:

Μη φοβάσαι βρε συμμαθήτριά...εγώ ξέρεις τι παίρνω;;;και κορτιζόνη παίρνω κ απολα.κ ρώτησα τον γιατρό που μου έδινε οδηγίες από την αιματολογο μου κ μου είπε κυρία,,,,,θα σας δίναμε ποτέ κάτι να βλάψει το έμβρυο;;;;χαχαχαχα σαν να ήμουν τρελή μου μιλούσε ...με ηρεμία.χαχα.παντως η αλήθεια είναι ότι θα έχουμε ανησυχίες σε αυτή την ηλικία..πωπω.ο Θεός να μας δώσει δύναμη..να τα καταφέρουμε σιγά σιγά..

Εχεις δικιο συμμαθήτρια. Απλά παιρνω κοκτειλ και σε μεγαλες δοσεις. Θα δειξει...αν και δεν πιστευω πως εχω πετυχει κατι καλο παλι αυτο μηνα. Αν και με ολα αυτα που μου εχουν συμβει ουτε συμπτωματα εψαξα, ουτε ασχοληθηκα με το θεμα. Τωρα ειδα πως σε 5 μερες περιμενω. Λες να καψω κανενα μήπως και εχει γίνει κανα θαυμα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Κοιτα δεν ξερω αν φταινε αυτα τα συμπληρωματα που επαιρνα που ειχαν μεσα και λυγαρια. Η δερματολογος ειπε ειτε απο παυσιπονο που ειχα παρει ειτε απο τις βιταμινες. Εγω εβγαλα κοκκινιλες στο σωμα..αστα ενα δραμα. Ολα υποπτα μου ειπε η γιατρος. Ξερεις με τις ξαφνικες αλλεργιες δεν ξερουν ποτε τι μπορει να σε εχει πειραξει. Στο google διαβασα πως η λυγαρια σαν παρενεργεια κανει κνιδωση. Αυτο δηλαδη που επαθα. Εγω περασα μεγαλη πιεση και αγχος με διαφορα θεματα και ολα μαζι με εφεραν σε αυτη την κατασταση.

Κάνε φυσικά!!αυτος ο μήνας είναι θαυματουργός!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Εχεις δικιο συμμαθήτρια. Απλά παιρνω κοκτειλ και σε μεγαλες δοσεις. Θα δειξει...αν και δεν πιστευω πως εχω πετυχει κατι καλο παλι αυτο μηνα. Αν και με ολα αυτα που μου εχουν συμβει ουτε συμπτωματα εψαξα, ουτε ασχοληθηκα με το θεμα. Τωρα ειδα πως σε 5 μερες περιμενω. Λες να καψω κανενα μήπως και εχει γίνει κανα θαυμα;

Κάψε βρε μη τα λυπάσαι...κοκτέιλ βιταμίνες;;;;;εγώ Ιανουάριο μετά την αποβολή που μου έδωσε η αιματολογος υψηλές δόσεις d3 lecalcif 50000 μονάδες εβδομαδιαία για να με φουλαρει σίδηρο b12 απολα..το μόνο που ένιωθα είναι ενέργεια κ ευτυχία χαχαχαχαχα.ολο γελούσα..γιατί κ η αβιταμινωση φέρνει κατάθλιψη..πάρε τις βιταμινες σου κ κάνε τεστ.

10 ώρες πρίν, Sweety1 είπε:

Κοριτσια θα σκασω!!!!

εστειλα τα εμβρυακια για προγεννετικο στις 7/12 και ακομα αναμενω αποτελεσματα...ουφφφφ ποσες μερες περιμενατε εσεις; Εχω αγχωθει πολυ για το αποτελεσμα ευχομαι να εχω 1-2 καλα για να προχωρησω σε εμβρυομεταφορα απο γεναρη

Με το καλό σου εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Μη φοβάσαι βρε συμμαθήτριά...εγώ ξέρεις τι παίρνω;;;και κορτιζόνη παίρνω κ απολα.κ ρώτησα τον γιατρό που μου έδινε οδηγίες από την αιματολογο μου κ μου είπε κυρία,,,,,θα σας δίναμε ποτέ κάτι να βλάψει το έμβρυο;;;;χαχαχαχα σαν να ήμουν τρελή μου μιλούσε ...με ηρεμία.χαχα.παντως η αλήθεια είναι ότι θα έχουμε ανησυχίες σε αυτή την ηλικία..πωπω.ο Θεός να μας δώσει δύναμη..να τα καταφέρουμε σιγά σιγά..

Xaxaxa αυτό ρώτησα και εγώ για την ασπιρίνη που μου έδωσε τόσο νωρίς να περνώ, και μου λέει είναι δυνατόν να σας δίνω κάτι που θα βλάψει το  έμβρυο, αλλά μου το είπε πολύ ήρεμα:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Xaxaxa αυτό ρώτησα και εγώ για την ασπιρίνη που μου έδωσε τόσο νωρίς να περνώ, και μου λέει είναι δυνατόν να σας δίνω κάτι που θα βλάψει το  έμβρυο, αλλά μου το είπε πολύ ήρεμα:x

Σοφία μου παίρνεις κ εσύ;;;;;εγώ σαλοσπιρ των 100 ...εσύ πόσο;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...