Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω παω απο το κακο στο χειροτερο. Επαθα αλλεργια σταματησα τις βιταμινες ..δεν ξερω απο τι...πηρα φαρμακα εγινα καλα και μετα απο καποιες μερες τις ξεκιναω παλι...ε ξανα αλλεργια. Παιρνω φαρμακα μια σακουλα τη μερα...Υποπτευομαι τις βιταμινες που εχουν μεσα λυγαρια. Καπου διαβασα πως κανει αλλεργιες. Τωρα σκεφτομαι μακαρι να αδιαθετησω γιατι με τοση κορτιζονη και αντισταμινικα φοβαμαι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άσε τα ωορηξιας..τα εγκυμοσύνης δες πως θα πάς να τα παρεις χαχαχαχα.πωπω...δεν θα άντεχα...θα τα σκεφτόμουν εκεί λιμπιστικα κ μόνα τους σε ένα κρύο γραφείο χαχαχαχα

Γιατί όχι με την πρώτη.μια καλή ωορηξια υπόθεση είναι..και μην το δένεις κόμπο επειδή έτυχε ένα τετράμηνο που ήταν δεξιά δεν μπορεί να κάνεις σερί αριστερά άλλο ένα τετράμηνο.στην τύχη νομίζω είναι ΕΕ;;αλλά να μην χρειαστεί για εννιά μήνες να ξαναριξεις αβγουλακι.

Ναι στη τύχει είναι αλλά πάντοτε έδινα σημασία και είχα παρατηρήσει ότι η δεξιά έδινε συνέχεια δηλαδή 3 μηνες δεξιά 1 αριστερά... 4 δεξιά 1 αριστερά  

Μακάρι να μην χρειαστεί για τους επόμενους μήνες να μετρήσω ξανά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Εγω παω απο το κακο στο χειροτερο. Επαθα αλλεργια σταματησα τις βιταμινες ..δεν ξερω απο τι...πηρα φαρμακα εγινα καλα και μετα απο καποιες μερες τις ξεκιναω παλι...ε ξανα αλλεργια. Παιρνω φαρμακα μια σακουλα τη μερα...Υποπτευομαι τις βιταμινες που εχουν μεσα λυγαρια. Καπου διαβασα πως κανει αλλεργιες. Τωρα σκεφτομαι μακαρι να αδιαθετησω γιατι με τοση κορτιζονη και αντισταμινικα φοβαμαι....

Μη φοβάσαι βρε συμμαθήτριά...εγώ ξέρεις τι παίρνω;;;και κορτιζόνη παίρνω κ απολα.κ ρώτησα τον γιατρό που μου έδινε οδηγίες από την αιματολογο μου κ μου είπε κυρία,,,,,θα σας δίναμε ποτέ κάτι να βλάψει το έμβρυο;;;;χαχαχαχα σαν να ήμουν τρελή μου μιλούσε ...με ηρεμία.χαχα.παντως η αλήθεια είναι ότι θα έχουμε ανησυχίες σε αυτή την ηλικία..πωπω.ο Θεός να μας δώσει δύναμη..να τα καταφέρουμε σιγά σιγά..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Καλε εγω παρηγγειλα απο τις 30 Νοεμβριου που νομιζα οτι δεν ημουν εγκυος απο το mother2be και ακομη να ερθουν... 22 μερες και ακομη.. Και αλλα πραγματα που παρηγγειλα απο ελλαδα ακομη να ερθουν... Τα κουριερ δνε δουλευουν καθολου καλα το τςλευταιο διάστημα.. Πως να αντεπλςξλθουν με τοσο πολυ εμπορευμα

Καλημερα Σοφία! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι; Με το καλο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα που τα έχω φρέσκα...άλλο ένα περίεργο σύμπτωμα...περίεργες ορέξεις για φαγητά...τώρα τρώω με μανία αβγά που ήταν το χειρότερο μου..θέλω να μπω σε κοτέτσι να τα πάρω όλα..κ θυμήθηκα τώρα που παραξενεύτηκα ότι στην προηγούμενη ξαφνικά πήρα κ έφτιαχνα γαύρο τηγανητό με σαλάτα κ έτρωγα σαν γουρούνι.αυτα με λίγο καθυστέρηση.τωρα είμαι δύο μέρες καθυστέρηση...επίσης σιχαίνομαι τα ψάρια..

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τώρα που τα έχω φρέσκα...άλλο ένα περίεργο σύμπτωμα...περίεργες ορέξεις για φαγητά...τώρα τρώω με μανία αβγά που ήταν το χειρότερο μου..θέλω να μπω σε κοτέτσι να τα πάρω όλα..κ θυμήθηκα τώρα που παραξενεύτηκα ότι στην προηγούμενη ξαφνικά πήρα κ έφτιαχνα γαύρο τηγανητό με σαλάτα κ έτρωγα σαν γουρούνι.αυτα με λίγο καθυστέρηση.τωρα είμαι δύο μέρες καθυστέρηση...επίσης σιχαίνομαι τα ψάρια..

Υγρά ειχες, έχεις καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τώρα που τα έχω φρέσκα...άλλο ένα περίεργο σύμπτωμα...περίεργες ορέξεις για φαγητά...τώρα τρώω με μανία αβγά που ήταν το χειρότερο μου..θέλω να μπω σε κοτέτσι να τα πάρω όλα..κ θυμήθηκα τώρα που παραξενεύτηκα ότι στην προηγούμενη ξαφνικά πήρα κ έφτιαχνα γαύρο τηγανητό με σαλάτα κ έτρωγα σαν γουρούνι.αυτα με λίγο καθυστέρηση.τωρα είμαι δύο μέρες καθυστέρηση...επίσης σιχαίνομαι τα ψάρια..

Χαχαχα είσαι θεα.. Εγω ακομη τιποτα ρε κοριτσια τα μονο συμπτωματα που έχω είναι πολυ πονος στο στηθος.. Ειδικοτερα το βραδυ. Ουτε να τα αγγιξω. Και υγρα πολλα.... Μονο εχθες και προχθες τοβραδυ που εφαγα φαγητο λες και μου εκατσε βαρυ και μου ερχοταν ολη νυχτα σαν παλινδρομηση.. Ετοιμη για εμετο. Ειδικα εχθες δεν εφαγα σχεδον καθολου για βραδινκ.. Μονο ρυζι με φετα και παλι με πειραξε ολη την νυχτα αναγουλιαζομουν.. Μπορει να ειναι και απο το αγχος ομως για σημερα.. Δεν ξερω... Ανησυχώ που δεν ςχω ακομη τρανταχτα συμπτωματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 είπε:

Χαχαχα είσαι θεα.. Εγω ακομη τιποτα ρε κοριτσια τα μονο συμπτωματα που έχω είναι πολυ πονος στο στηθος.. Ειδικοτερα το βραδυ. Ουτε να τα αγγιξω. Και υγρα πολλα.... Μονο εχθες και προχθες τοβραδυ που εφαγα φαγητο λες και μου εκατσε βαρυ και μου ερχοταν ολη νυχτα σαν παλινδρομηση.. Ετοιμη για εμετο. Ειδικα εχθες δεν εφαγα σχεδον καθολου για βραδινκ.. Μονο ρυζι με φετα και παλι με πειραξε ολη την νυχτα αναγουλιαζομουν.. Μπορει να ειναι και απο το αγχος ομως για σημερα.. Δεν ξερω... Ανησυχώ που δεν ςχω ακομη τρανταχτα συμπτωματα

Νωρίς είναι Σοφάκι.οτι εχεις έχω.πονο στήθος υγρά και συγκεκριμένες ώρες να μπορώ να φάω...οι αναγουλα κ η καούρα εμένα μου έρχονταν πάντα από την 6 εβδομάδα και μετά...αλλά παίζει και να μην έχεις τίποτα κ να είσαι από τις τυχερές..η κολλητή μου το απόλυτο τίποτα μέχρι που άρχισε να κλοτσαει το μωρό κ κατάλαβε ότι επιτέλους ήταν έγκυος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Χαχαχα είσαι θεα.. Εγω ακομη τιποτα ρε κοριτσια τα μονο συμπτωματα που έχω είναι πολυ πονος στο στηθος.. Ειδικοτερα το βραδυ. Ουτε να τα αγγιξω. Και υγρα πολλα.... Μονο εχθες και προχθες τοβραδυ που εφαγα φαγητο λες και μου εκατσε βαρυ και μου ερχοταν ολη νυχτα σαν παλινδρομηση.. Ετοιμη για εμετο. Ειδικα εχθες δεν εφαγα σχεδον καθολου για βραδινκ.. Μονο ρυζι με φετα και παλι με πειραξε ολη την νυχτα αναγουλιαζομουν.. Μπορει να ειναι και απο το αγχος ομως για σημερα.. Δεν ξερω... Ανησυχώ που δεν ςχω ακομη τρανταχτα συμπτωματα

Μια χαρά συμπτώματα είναι κι αυτά ! Στήθος και υγρά από τα πιο βασικά , όπως και η δυσπεψία .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Μια χαρά συμπτώματα είναι κι αυτά ! Στήθος και υγρά από τα πιο βασικά , όπως και η δυσπεψία .

Υγρά εγώ παρατηρούσα πολύ αργά.ενω είχα καλή προγεστερόνη έχει τύχει σε εγκυμοσύνη να τα δω έκτη εβδομάδα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Υγρά εγώ παρατηρούσα πολύ αργά.ενω είχα καλή προγεστερόνη έχει τύχει σε εγκυμοσύνη να τα δω έκτη εβδομάδα..

Κι εγώ δεν θυμάμαι να είχα από νωρίς...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Κι εγώ δεν θυμάμαι να είχα από νωρίς...

Ενώ από την άλλη πριν την περίοδο έτυχε να έχω...δεν έχει να κάνει αυτό κατάλαβα...μήνας μήνας τυχαίνει να έχουμε ηη το ένα ηη το αλλο..και πόνους περιόδου ολοιδιοι και κανονικοτατα κ μέση κ τα πάντα...τώρα το θυμήθηκα για τα καλά..μα έλεγα πάντα ότι νιώθω μου έρχεται ..δεν έχει διάφορες φωτεινή μου...σε εμένα αυτό με τον πολύ πόνο στο στήθος που μου συμβαίνει μόνο σε εγκυμοσύνη κ πάλι σε δύο από τις πέντε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...