Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, TATAKI είπε:

Απο ανωμαλια του κυκλου μεχρι χαρμοσυνα νεα μπορει να ειναι το αιματακι. Αφου μαλλον περιμενες σημερα κανε ενα τεστακι αυριο με πρωινα αν δεν εχεις αδιαθετησει και μαλλον θα σου δειξει.εκτος και αν κανεις και μεγαλυτερους κυκλους απο 29 ημερες που ειπες. Οτι επιθυμεις σου ευχομαι

Μολις κανα τεστακι! Θετικο!! Ευχαριστω πολυ!!

  • Μου αρέσει 7

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Που είστε κουκλιτσες;;;νιώθω την περίεργη ηρεμία μετά τις γόνιμες.παραγγειλατε τεστ;;;; ΤΕΛ κα είχα απόλυτο δίκιο με τον πάκο που παρηγκελνα κάθε φορά...αντί να σκάω από το κακό μου έκαιγα ένα κ ήξερα τι να περιμένω...κ όταν είδα κ το θετικό κ κουφαθηκα δρομολογησα κ από νωρίς φάρμακα εξετάσεις κλπ...και προσέχα κ έκοψα κ το σ,,,ξ..πάρτε προμήθειες.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2020 at 1:54 ΜΜ, Ellidr είπε:

Όχι δε παίρνω τπτ 

Αλλά μάλλον το κόβω για κύστη είναι πιο πιθανό στη περίπτωση μου

Ναι ρε συ και εγώ την σκεφτόμουν την κιμκ έχω μέρες να δω νέα της κάπου 

Ελπίζω να είναι όλα καλά με τη κοπέλα

Κορίτσια μου εδώ είμαι,εδώ καιρό να μπω!!!

Όλα καλά με εμένα, τέλος του μηνα μπαίνω στον 5ο πρώτα ο Θεός!!! Αγοράκι περιμένω...

Καλά Χριστούγεννα να έχετε όλες!!

  • Μου αρέσει 4

:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Που είστε κουκλιτσες;;;νιώθω την περίεργη ηρεμία μετά τις γόνιμες.παραγγειλατε τεστ;;;; ΤΕΛ κα είχα απόλυτο δίκιο με τον πάκο που παρηγκελνα κάθε φορά...αντί να σκάω από το κακό μου έκαιγα ένα κ ήξερα τι να περιμένω...κ όταν είδα κ το θετικό κ κουφαθηκα δρομολογησα κ από νωρίς φάρμακα εξετάσεις κλπ...και προσέχα κ έκοψα κ το σ,,,ξ..πάρτε προμήθειες.

Εγώ τα παράγγειλα αλλά μέχρι να έρθουν....Σήμερα ξεκίνησε δειλά δειλά να με πονάει το στήθος μου..5 μέρες μείναν ακόμα θα περάσουν.... 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Εγώ τα παράγγειλα αλλά μέχρι να έρθουν....Σήμερα ξεκίνησε δειλά δειλά να με πονάει το στήθος μου..5 μέρες μείναν ακόμα θα περάσουν.... 

 

 

Αααα πολύ ωραία.πολυ καλό..άντε κοριτσάκι μου να είναι ο τυχερός σου μήνας αυτός.

Just now, KimK είπε:

Κορίτσια μου εδώ είμαι,εδώ καιρό να μπω!!!

Όλα καλά με εμένα, τέλος του μηνα μπαίνω στον 5ο πρώτα ο Θεός!!! Αγοράκι περιμένω...

Καλά Χριστούγεννα να έχετε όλες!!

Καλά Χριστούγεννα κιμ.τελεια γερό ν είναι με το καλό να το γεννήσεις.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αααα πολύ ωραία.πολυ καλό..άντε κοριτσάκι μου να είναι ο τυχερός σου μήνας αυτός.

Καλά Χριστούγεννα κιμ.τελεια γερό ν είναι με το καλό να το γεννήσεις.

Μακάρι να έρθουν έως την Παρασκευή να μου φύγει η αγωνία!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Μακάρι να έρθουν έως την Παρασκευή να μου φύγει η αγωνία!!!! 

Είναι λίγο περίεργα με τις μεταφορικές...πιστεύω Παρασκευή θα τα έχεις...εύχομαι κορίτσι μου έγκυος σύντομα..γερα μωρά να μοιράζει ο Θεός..κ εγώ αυτό περιμένω..ένα γερό μωρουλι..και να σου πω τώρα έκανα οχτώ μήνες να το πιάσω κ τον προηγούμενο μήνα έλεγα να πάρω καμία ορμόνη να το σπρώξω...όμως έκανα υπομονή κ έριξα ένα αβγουλακι αυτό τον μήνα μάλλον καλύτερο κ έχω τις ελπίδες μου ότι είναι καλό.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Είναι λίγο περίεργα με τις μεταφορικές...πιστεύω Παρασκευή θα τα έχεις...εύχομαι κορίτσι μου έγκυος σύντομα..γερα μωρά να μοιράζει ο Θεός..κ εγώ αυτό περιμένω..ένα γερό μωρουλι..και να σου πω τώρα έκανα οχτώ μήνες να το πιάσω κ τον προηγούμενο μήνα έλεγα να πάρω καμία ορμόνη να το σπρώξω...όμως έκανα υπομονή κ έριξα ένα αβγουλακι αυτό τον μήνα μάλλον καλύτερο κ έχω τις ελπίδες μου ότι είναι καλό.

ποια παρασκευη καλε χριστουγεννιατικα!!

 

Just now, Penny28 είπε:

Μακάρι να έρθουν έως την Παρασκευή να μου φύγει η αγωνία!!!! 

αν εισαι αθηνα αργουν καμια 10 μερες επαρχια παει λιγο πιο γρηγορα το πραγμα . 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Είναι λίγο περίεργα με τις μεταφορικές...πιστεύω Παρασκευή θα τα έχεις...εύχομαι κορίτσι μου έγκυος σύντομα..γερα μωρά να μοιράζει ο Θεός..κ εγώ αυτό περιμένω..ένα γερό μωρουλι..και να σου πω τώρα έκανα οχτώ μήνες να το πιάσω κ τον προηγούμενο μήνα έλεγα να πάρω καμία ορμόνη να το σπρώξω...όμως έκανα υπομονή κ έριξα ένα αβγουλακι αυτό τον μήνα μάλλον καλύτερο κ έχω τις ελπίδες μου ότι είναι καλό.

Ναι θέλει υπομονή και εγώ στην προηγούμενη έκανα 6 μήνες και δεν πιστεύα ότι θα μείνω 1η και 2η εγκυμοσύνη ήταν από δεξιά και την αριστερή την είχα σε υποτίμηση και τώρα ελπίζω να μου δώσει ένα ωραίο στρουμπουλο αυγουλακι!!! Δεν ελπίζω με την μία να μείνω...κρατώ το καλαθάκι μου!!! 

Just now, linaa είπε:

ποια παρασκευη καλε χριστουγεννιατικα!!

 

αν εισαι αθηνα αργουν καμια 10 μερες επαρχια παει λιγο πιο γρηγορα το πραγμα . 

Μόνοε ταχυδρομείο αν ερθουν... Μένω σε επαρχία ελπίζω έως την Παρασκευή να έχουν έρθει μετάαααα  άστο καλή χρονιά!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Που είστε κουκλιτσες;;;νιώθω την περίεργη ηρεμία μετά τις γόνιμες.παραγγειλατε τεστ;;;; ΤΕΛ κα είχα απόλυτο δίκιο με τον πάκο που παρηγκελνα κάθε φορά...αντί να σκάω από το κακό μου έκαιγα ένα κ ήξερα τι να περιμένω...κ όταν είδα κ το θετικό κ κουφαθηκα δρομολογησα κ από νωρίς φάρμακα εξετάσεις κλπ...και προσέχα κ έκοψα κ το σ,,,ξ..πάρτε προμήθειες.

Αχ @Emilly εγώ δεν μπορώ να κάνω από τόσο νωρίς... περιμένω την ημέρα περιόδου κι αν δεν έρθει τότε κάνω... Να σου πω και τι έχω πάθει.. είχα παραγγείλει πακέτο τεστ ωορρηξίας κ εγκυμοσύνης και τα είχα στο γραφείο στη δουλειά γιατί εκεί περνάω τις περισσότερες ώρες...και έγινε ξαφνικά η καραντίνα Παρασκευή και δεν ξαναπήγα γιατί πήρα άδεια για τα παιδιά... ξέμειναν τα τεστ στο γραφείο ... δεν παίρνω αλλά τώρα είχα παραγγείλει καμία 30αρια από το κάθε είδος και κάθονται εκεί στο συρτάρι πάνω από ένα μήνα...χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Ναι θέλει υπομονή και εγώ στην προηγούμενη έκανα 6 μήνες και δεν πιστεύα ότι θα μείνω 1η και 2η εγκυμοσύνη ήταν από δεξιά και την αριστερή την είχα σε υποτίμηση και τώρα ελπίζω να μου δώσει ένα ωραίο στρουμπουλο αυγουλακι!!! Δεν ελπίζω με την μία να μείνω...κρατώ το καλαθάκι μου!!! 

Μόνοε ταχυδρομείο αν ερθουν... Μένω σε επαρχία ελπίζω έως την Παρασκευή να έχουν έρθει μετάαααα  άστο καλή χρονιά!!!! 

καλη χρονια!!!ελπιζω να εχεις ηδη θετικη χοριακη !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Αχ @Emilly εγώ δεν μπορώ να κάνω από τόσο νωρίς... περιμένω την ημέρα περιόδου κι αν δεν έρθει τότε κάνω... Να σου πω και τι έχω πάθει.. είχα παραγγείλει πακέτο τεστ ωορρηξίας κ εγκυμοσύνης και τα είχα στο γραφείο στη δουλειά γιατί εκεί περνάω τις περισσότερες ώρες...και έγινε ξαφνικά η καραντίνα Παρασκευή και δεν ξαναπήγα γιατί πήρα άδεια για τα παιδιά... ξέμειναν τα τεστ στο γραφείο ... δεν παίρνω αλλά τώρα είχα παραγγείλει καμία 30αρια από το κάθε είδος και κάθονται εκεί στο συρτάρι πάνω από ένα μήνα...χαχα

Άσε τα ωορηξιας..τα εγκυμοσύνης δες πως θα πάς να τα παρεις χαχαχαχα.πωπω...δεν θα άντεχα...θα τα σκεφτόμουν εκεί λιμπιστικα κ μόνα τους σε ένα κρύο γραφείο χαχαχαχα

Just now, Penny28 είπε:

Ναι θέλει υπομονή και εγώ στην προηγούμενη έκανα 6 μήνες και δεν πιστεύα ότι θα μείνω 1η και 2η εγκυμοσύνη ήταν από δεξιά και την αριστερή την είχα σε υποτίμηση και τώρα ελπίζω να μου δώσει ένα ωραίο στρουμπουλο αυγουλακι!!! Δεν ελπίζω με την μία να μείνω...κρατώ το καλαθάκι μου!!! 

Μόνοε ταχυδρομείο αν ερθουν... Μένω σε επαρχία ελπίζω έως την Παρασκευή να έχουν έρθει μετάαααα  άστο καλή χρονιά!!!! 

Γιατί όχι με την πρώτη.μια καλή ωορηξια υπόθεση είναι..και μην το δένεις κόμπο επειδή έτυχε ένα τετράμηνο που ήταν δεξιά δεν μπορεί να κάνεις σερί αριστερά άλλο ένα τετράμηνο.στην τύχη νομίζω είναι ΕΕ;;αλλά να μην χρειαστεί για εννιά μήνες να ξαναριξεις αβγουλακι.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

ποια παρασκευη καλε χριστουγεννιατικα!!

 

αν εισαι αθηνα αργουν καμια 10 μερες επαρχια παει λιγο πιο γρηγορα το πραγμα . 

Καλε εγω παρηγγειλα απο τις 30 Νοεμβριου που νομιζα οτι δεν ημουν εγκυος απο το mother2be και ακομη να ερθουν... 22 μερες και ακομη.. Και αλλα πραγματα που παρηγγειλα απο ελλαδα ακομη να ερθουν... Τα κουριερ δνε δουλευουν καθολου καλα το τςλευταιο διάστημα.. Πως να αντεπλςξλθουν με τοσο πολυ εμπορευμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...