Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Κορίτσι μου πρώτη χοριακη είναι;;;αν ναι μην κάνεις σαν εμένα προχθές που έπαθα κρίση...κ εγώ θυμάμαι στον γιο μου που έκανα μέρα περιόδου ηη μια μέρα μετά κ ήταν φουλ κ προχθές με 133 κόντεψα να πεθάνω..τώρα με πέντε εγκυμοσύνες στην καμπούρα κατάλαβα μάλλον παίζουν οι τιμές κ από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη..κ για μένα το νούμερο 133 ήταν καταστροφή.αλλα αυξήθηκε σήμερα.η επόμενη σου θα είναι πολλαπλή.αα και το στήθος με πάει μέρα παρά μέρα την μια δεν μπορώ να το ακουμπήσω την άλλη ανεκτο.

Η πρώτη χοριακη είναι. Δεν ξέρω μετά από τόσες αποβολές έχω απογοητευτεί. Το στήθος μια κάπως μου φαίνεται μια τίποτα. Μέτρησα και προγεστερονη ευτυχως ηταν πολύ καλή. Τι μέρα έκανες εσύ την 1η χοριακη? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Maria2015 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Χοριακη το πρωί 206 2 μέρες καθηστερηση. Στην μικρή μου την ημέρα που περίμενα είχα 450. Λίγη μου φαίνεται. Τη Τετάρτη θα κάνω επανάληψη 

Μια χαρά είναι! Περιμένουμε κ την επόμενη μέτρηση να ξενοιασεις...

Just now, Maria2015 είπε:

Η πρώτη χοριακη είναι. Δεν ξέρω μετά από τόσες αποβολές έχω απογοητευτεί. Το στήθος μια κάπως μου φαίνεται μια τίποτα. Μέτρησα και προγεστερονη ευτυχως ηταν πολύ καλή. Τι μέρα έκανες εσύ την 1η χοριακη? 

Δεν έχει σημασία τόσο η μέρα, γιατί δρν ξερεις κ ακριβώς ποτε έγινε η σύλληψη στον κυκλο σου.., η χοριακη σου είναι φυσιολογικοτατη. Αν διπλασιαστεί κιόλας στο τριήμερο, υπεροχα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria2015 είπε:

Η πρώτη χοριακη είναι. Δεν ξέρω μετά από τόσες αποβολές έχω απογοητευτεί. Το στήθος μια κάπως μου φαίνεται μια τίποτα. Μέτρησα και προγεστερονη ευτυχως ηταν πολύ καλή. Τι μέρα έκανες εσύ την 1η χοριακη? 

Εγώ Παρασκευή τρεις μέρες πριν καθυστέρηση 133 κ σήμερα αυξήθηκε καλά.600 αλλά παίζει να έκανα νωρίς ωορηξια σε όλες τις προηγούμενες εγκυμοσύνες 20 μέρα περίπου κ τώρα 14 με 16... Άρα μπορεί η σύλληψη κ η εμφύτευση σου να άργησε ελαφρώς ...κ αποτι ακούω από κορίτσια εδώ τόσο χοριακη είναι μια χαρά.κοντα στην περίοδο.αλκα πρώτη φορά κάνω εγώ νωρίς...έπαθα σοκ με το τριψήφιο με το ζόρι...μεθαύριο θα είναι τριπλό το δικό σου.τσαμπα άγχος τρώμε ρε γ,,,μωτο. Πραγματικά...μεγάλη ψυχική φόρτιση.προγεστερονη πόσο είχες;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ Παρασκευή τρεις μέρες πριν καθυστέρηση 133 κ σήμερα αυξήθηκε καλά.600 αλλά παίζει να έκανα νωρίς ωορηξια σε όλες τις προηγούμενες εγκυμοσύνες 20 μέρα περίπου κ τώρα 14 με 16... Άρα μπορεί η σύλληψη κ η εμφύτευση σου να άργησε ελαφρώς ...κ αποτι ακούω από κορίτσια εδώ τόσο χοριακη είναι μια χαρά.κοντα στην περίοδο.αλκα πρώτη φορά κάνω εγώ νωρίς...έπαθα σοκ με το τριψήφιο με το ζόρι...μεθαύριο θα είναι τριπλό το δικό σου.τσαμπα άγχος τρώμε ρε γ,,,μωτο. Πραγματικά...μεγάλη ψυχική φόρτιση.προγεστερονη πόσο είχες;;;

κοριτσι συνχαρητηρια ειδες που στο ειπα εκανες νωρις το τεστ? η χοριακη σου εξαπλασιαστηκε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κοριτσι συνχαρητηρια ειδες που στο ειπα εκανες νωρις το τεστ? η χοριακη σου εξαπλασιαστηκε! 

Ευχαριστώ πολύ λινα...έχω ακόμα πολύ δρόμο βέβαια ...και ευχαριστώ για την ενθάρρυνση προχθές.κοντεψα να πάθω κ με φέρατε στα ισια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Εγώ Παρασκευή τρεις μέρες πριν καθυστέρηση 133 κ σήμερα αυξήθηκε καλά.600 αλλά παίζει να έκανα νωρίς ωορηξια σε όλες τις προηγούμενες εγκυμοσύνες 20 μέρα περίπου κ τώρα 14 με 16... Άρα μπορεί η σύλληψη κ η εμφύτευση σου να άργησε ελαφρώς ...κ αποτι ακούω από κορίτσια εδώ τόσο χοριακη είναι μια χαρά.κοντα στην περίοδο.αλκα πρώτη φορά κάνω εγώ νωρίς...έπαθα σοκ με το τριψήφιο με το ζόρι...μεθαύριο θα είναι τριπλό το δικό σου.τσαμπα άγχος τρώμε ρε γ,,,μωτο. Πραγματικά...μεγάλη ψυχική φόρτιση.προγεστερονη πόσο είχες;;;

Προγεστερονη 34. Στη μικρή είχα κάνει 12 μέρες μετά την επαφή (δεν είχα άλλη επαφή στο μηνα) και ηταν τελικά 555(τώρα την κοίταξα) 

Just now, Flolipop είπε:

Μια χαρά είναι! Περιμένουμε κ την επόμενη μέτρηση να ξενοιασεις...

Δεν έχει σημασία τόσο η μέρα, γιατί δρν ξερεις κ ακριβώς ποτε έγινε η σύλληψη στον κυκλο σου.., η χοριακη σου είναι φυσιολογικοτατη. Αν διπλασιαστεί κιόλας στο τριήμερο, υπεροχα!

Είχα θετικό τεστ ωορρηξίασ στις 3 του μηνός (κατά ένα περίεργο τρόπο 3 μέρες μετά βγαίνανε θετικά ακόμα τα τεστ ωορρηξίασ) είχα αρκετές επαφές εκεινες τις μέρες. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria2015 είπε:

Προγεστερονη 34. Στη μικρή είχα κάνει 12 μέρες μετά την επαφή (δεν είχα άλλη επαφή στο μηνα) και ηταν τελικά 555(τώρα την κοίταξα) 

Είχα θετικό τεστ ωορρηξίασ στις 3 του μηνός (κατά ένα περίεργο τρόπο 3 μέρες μετά βγαίνανε θετικά ακόμα τα τεστ ωορρηξίασ) είχα αρκετές επαφές εκεινες τις μέρες. 

Πολύ καλή κ η προγεστερόνη σου μην έχεις άγχος...μεθαύριο θα είναι πολύ καλή..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πολύ καλή κ η προγεστερόνη σου μην έχεις άγχος...μεθαύριο θα είναι πολύ καλή..

Υπομονή μέχρι τη Τετάρτη. Αν και το λέω δεν έχω καλό προαίσθημα. Οτι είναι να γίνει όμως θα γίνει 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Maria2015 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Χοριακη το πρωί 206 2 μέρες καθηστερηση. Στην μικρή μου την ημέρα που περίμενα είχα 450. Λίγη μου φαίνεται. Τη Τετάρτη θα κάνω επανάληψη 

τέλεια ειναι παρα πολυ καλη,μην ανησυχείς!!!συγχαρητήρια!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria2015 είπε:

Υπομονή μέχρι τη Τετάρτη. Αν και το λέω δεν έχω καλό προαίσθημα. Οτι είναι να γίνει όμως θα γίνει 

Να σου πω την μαύρη αλήθεια κ εγώ μες στην μαυρίλα κ το άγχος είμαι αλλά ελπίζω παρά τα προαισθήματα κ τις φοβίες κ τις μεταπτώσεις θα πάνε όλα καλά κ να σου πω γιατί όχι;;;;τόσα μωρά γερά γεννιούνται κάθε μέρα...σε λίγους μήνες κ εμείς να αξιωθουμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Εγώ Παρασκευή τρεις μέρες πριν καθυστέρηση 133 κ σήμερα αυξήθηκε καλά.600 αλλά παίζει να έκανα νωρίς ωορηξια σε όλες τις προηγούμενες εγκυμοσύνες 20 μέρα περίπου κ τώρα 14 με 16... Άρα μπορεί η σύλληψη κ η εμφύτευση σου να άργησε ελαφρώς ...κ αποτι ακούω από κορίτσια εδώ τόσο χοριακη είναι μια χαρά.κοντα στην περίοδο.αλκα πρώτη φορά κάνω εγώ νωρίς...έπαθα σοκ με το τριψήφιο με το ζόρι...μεθαύριο θα είναι τριπλό το δικό σου.τσαμπα άγχος τρώμε ρε γ,,,μωτο. Πραγματικά...μεγάλη ψυχική φόρτιση.προγεστερονη πόσο είχες;;;

εμιλυ μπραβο κοριτσι μου!!!εγω στο είπα απο την αρχη οτι θα ειναι σουπερ!!οποτε τωρα μην αγχωνεσαι ολα θα πάνε καλά!!!συγχαρητήρια και πάλι κ με το καλο!!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εμιλυ μπραβο κοριτσι μου!!!εγω στο είπα απο την αρχη οτι θα ειναι σουπερ!!οποτε τωρα μην αγχωνεσαι ολα θα πάνε καλά!!!συγχαρητήρια και πάλι κ με το καλο!!!

Ευχαριστώ πολύ...κ σε σένα ότι καλύτερο εύχομαι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Να σου πω την μαύρη αλήθεια κ εγώ μες στην μαυρίλα κ το άγχος είμαι αλλά ελπίζω παρά τα προαισθήματα κ τις φοβίες κ τις μεταπτώσεις θα πάνε όλα καλά κ να σου πω γιατί όχι;;;;τόσα μωρά γερά γεννιούνται κάθε μέρα...σε λίγους μήνες κ εμείς να αξιωθουμε.

Σίγουρα φταίνε και οι αποτυχημένες προσπάθειες που έχουμε αυτή την ψυχολογία. Γίνονται θαύματα,πάντα πίστευα γιατί όχι και σε μας

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria2015 είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά 

θα πάνε κοριτσι μου!!όλα θα είναι σούπερ!θα σ πω μόνο ότι εκτός από το 1ο μου παιδι που ειχα 6 μερες καθυστέρηση και ηταν 1670 στα αλλα 3 το έμαθα νωρίς.δλδ 13η με 14η μερα μετα την ωορρηξια χωρις καθυστέρηση μαλλον.στο 2ο ειχα 76,50 ,στο 3ο 70,95 και τωτα στο 4ο 130(ισως εδω μιας κ εχω μεγαλο κυκλο να ηταν με 1 καθυστέρηση).οποτε όλα καλά!!!επίσης να πω οτι την ημερα που περιμένουμε είναι γυρω στο 100 η χοριακή απο εκει κ πέρα θα είμαστε σε καθυστέρηση. καμια φορα αλλιως υπολογίζουμε ότι ειναι ο κυκλος κ αλλα βλέπουμε μετα γιατι μπορει να εχεις πιασει κ 1 με 2 μερες απο 1 επαφη που ειχες πχ πριν την ωορρηξια γιατι το σοερμα μένει μεσα στο σώμα της γυναίκας έως κ 3 με 5 μερες.

Just now, Emilly είπε:

Ευχαριστώ πολύ...κ σε σένα ότι καλύτερο εύχομαι.

σε ευχαριστώ πολυ κ σε σένα ότι καλύτερο με υγεία!

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...