Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Penny28 είπε:

Μία χαρά!!!! Θα έχεις μια τέλεια χοριακή την  Δευτέρα είμαι σίγουρη!!!! 

Εγώ τις τελευταίες μέρες έχω πόνους περιόδου και καμιά φορά κάτι τραβήγματα χαμηλά....συμπτώματα περιόδου ακόμα τίποτα δεν περιμένω 27/12 δεν ξέρω έχω μπερδευτεί...κανονικα θα έπρεπε να είχε πρηστεί το στήθος μου για περίοδο... 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...τώρα που τα έχω φρέσκα να σου πω ότι τίποτα δεν είναι στάνταρτ θυμάσαι τον προηγούμενο μήνα είχα πει ότι κατάλαβα όταν από νωρίς πονάει κοιλιά για περίοδο μάλλον έρχεται;;;;εε τώρα έχω ήδη πάνω από εβδομάδα που πονάει..κ έλεγα μάλλον το προεμηνορυσιακο σύνδρομο είναι κ σημαίνει σίγουρα περίοδο...μα δεν είναι.οποτε είναι εκπληξη τι συμπτώματα θα φέρει κάθε εγκυμοσύνη ακόμα κ στην ίδια γυναίκα..εγώ δηλαδή ακόμα άκρη δεν έβγαλα χαχαχαχα.αυτη την φορά το διαφορετικό ήταν ότι πρήστηκε το στήθος αμέσως μετά την ωορηξια αυτό.ολα τα άλλα τα έχω ξαναπάθει κ σε περίοδο.

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

εμιλυ εχε το vου σου τηv ωρα που καvεις τηv αvτιπυκτικη γιατι καθε τοσο θα πρπεει vα καvεις anti-xa μια εξεταση μετα απο 4 ωρες για vα βλεπεις αv σε καλυπτει η εvεση.. εγω πηγαιvα γιαυτηv τηv εξεταση στο μαιευτηριο τηv καvαv οτι ωρα ηθελες... εγω πχ πηγαιvα 11:30 το βραδυ γιατι τηv εvεση τηv εκαvα απογευμα . Αλλα εσεις επαρχια πρεπει  vα ξερεις τι ειvαι αvοιχτο κ τι οχι

ειvαι πολυ ευκολη εvεσουλα σπαvια περvουv τηv ευθυvη φ;ρμακοποιοι vα στηv καvουv καθε μερα τηv ιδια ωρα.. ειvαι ευκολο δεv ποvας 

Ναι έχω ακούσει ότι είναι εύκολο αλλά εγώ βλέπω ένεση και λιποθυμω χαχαχ

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

@vasiliki2020 εμείς μείναμε συμμαθήτριά να ξέρεις 

Κανόνισε την πορεία σου

Αχ Παναγία μου το ξερω και εγω σε γονιμες ειμαι σημερα ειδα θετικό τεστακι οχι ότι έχω σταματήσει τόσες μέρες αλλά λέμε τώρα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Maria2015 είπε:

 

Της hometest? Έχω 3 βιοχημικες αυτό το χρόνο. Δεν αντέχω άλλο. Πριν ένα μήνα έκανε υστεροσκοπηση. Έχει πρόβλημα ο σύζυγος με το σπέρμα, παίρνει θεραπεία αλλά μέχρι να το βρούμε ταλεπωρηθηκαμε πολύ και δεν μας δίνουν και πολλες ελπίδες 

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Εύχομαι, ως ομοιοπαθουσα, να πάνε όλα καλά! Βρήκατε την αιτία των βιοχημικών ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ναι έχω ακούσει ότι είναι εύκολο αλλά εγώ βλέπω ένεση και λιποθυμω χαχαχ

Αχ Παναγία μου το ξερω και εγω σε γονιμες ειμαι σημερα ειδα θετικό τεστακι οχι ότι έχω σταματήσει τόσες μέρες αλλά λέμε τώρα χαχαχα

Εμένα τελείωσαν οι γόνιμες και μπήκα στην αναμονή 

Άγιε μου Φανούριε κάνε το θαύμα σου 

Έφτιαξα και πίτα.

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ναι έχω ακούσει ότι είναι εύκολο αλλά εγώ βλέπω ένεση και λιποθυμω χαχαχ

Αχ Παναγία μου το ξερω και εγω σε γονιμες ειμαι σημερα ειδα θετικό τεστακι οχι ότι έχω σταματήσει τόσες μέρες αλλά λέμε τώρα χαχαχα

Κοριτσάκια πριν λίγο έκανα μόνη μου την ένεση δεν πόνεσα καθόλου.μονο μετά από λίγο το φάρμακο.δεν μπορούσα να το πιστέψω ότι εχωνα ένεση στο δέρμα μου χαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...τώρα που τα έχω φρέσκα να σου πω ότι τίποτα δεν είναι στάνταρτ θυμάσαι τον προηγούμενο μήνα είχα πει ότι κατάλαβα όταν από νωρίς πονάει κοιλιά για περίοδο μάλλον έρχεται;;;;εε τώρα έχω ήδη πάνω από εβδομάδα που πονάει..κ έλεγα μάλλον το προεμηνορυσιακο σύνδρομο είναι κ σημαίνει σίγουρα περίοδο...μα δεν είναι.οποτε είναι εκπληξη τι συμπτώματα θα φέρει κάθε εγκυμοσύνη ακόμα κ στην ίδια γυναίκα..εγώ δηλαδή ακόμα άκρη δεν έβγαλα χαχαχαχα.αυτη την φορά το διαφορετικό ήταν ότι πρήστηκε το στήθος αμέσως μετά την ωορηξια αυτό.ολα τα άλλα τα έχω ξαναπάθει κ σε περίοδο.

 

Από ποια μέρα του κυκλου δηλαδή σου πρήστηκε το στήθος ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοριτσάκια πριν λίγο έκανα μόνη μου την ένεση δεν πόνεσα καθόλου.μονο μετά από λίγο το φάρμακο.δεν μπορούσα να το πιστέψω ότι εχωνα ένεση στο δέρμα μου χαχαχαχα.

χα χα μετα απο εννεα μηνες θα μπορεις να κανεις κ σε αλλους ! ασε εγω ειχα γινει τοσο εξπερ που δεν ειχα ουτε μια μελανια

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εμένα τελείωσαν οι γόνιμες και μπήκα στην αναμονή 

Άγιε μου Φανούριε κάνε το θαύμα σου 

Έφτιαξα και πίτα.

Καλή τύχη εύχομαι! Σύντομα κι εσυ στο κλαμπ των εγκύων .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα χα μετα απο εννεα μηνες θα μπορεις να κανεις κ σε αλλους ! ασε εγω ειχα γινει τοσο εξπερ που δεν ειχα ουτε μια μελανια

Λιναα παιχνιδάκι.χαχαχαχαχα.εχω ελαφρύ χέρι χαχαχαχαχα.

Just now, Flolipop είπε:

Από ποια μέρα του κυκλου δηλαδή σου πρήστηκε το στήθος ;

Φωτεινή περίπου τρεις μέρες μετά την ωορηξια..αφού νόμιζα κάτι επαθα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λιναα παιχνιδάκι.χαχαχαχαχα.εχω ελαφρύ χέρι χαχαχαχαχα.

Φωτεινή περίπου τρεις μέρες μετά την ωορηξια..αφού νόμιζα κάτι επαθα

Ωορρηξία ποια μέρα του κυκλου έκανες τελικά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Λιναα παιχνιδάκι.χαχαχαχαχα.εχω ελαφρύ χέρι χαχαχαχαχα.

Φωτεινή περίπου τρεις μέρες μετά την ωορηξια..αφού νόμιζα κάτι επαθα

Πόσες μέρες πριν την περίοδο έκανες τεστ και βγήκε θετικό;

Just now, Ellidr είπε:

Πόσες μέρες πριν την περίοδο έκανες τεστ και βγήκε θετικό;

Η μάλλον πόσες μέρες πριν την ωορρηξία;

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια από το θεματακι μας το τυχερό που θα είναι μανουλες Αυγούστου 2021. Τί φοβερός μήνας! Το φουλαρατε το thread!

Για τις χοριακες πραγματικά είναι ένα χάος και δεν γίνεται να συγκρίνονται! Μόνο άγχος προκαλεί. Αν θυμάστε, εγώ είχα 7(!) και μετά από τρεις μέρες (μια μέρα πριν την αναμενόμενη) 63. Έλεγα τί είναι αυτο τώρα; Ανύπαρκτο νούμερο! Θα προχωρήσει;

Ο γιατρός μου είπε να μην κάνω άλλη χοριακή, δεν μας λέει κάτι από δω και πέρα.

Και ευτυχώς, αν και νωρίς ακόμη, όλα δείχνουν να προχωράνε καλά μέχρι σήμερα!

  • Μου αρέσει 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V είπε:

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια από το θεματακι μας το τυχερό που θα είναι μανουλες Αυγούστου 2021. Τί φοβερός μήνας! Το φουλαρατε το thread!

Για τις χοριακες πραγματικά είναι ένα χάος και δεν γίνεται να συγκρίνονται! Μόνο άγχος προκαλεί. Αν θυμάστε, εγώ είχα 7(!) και μετά από τρεις μέρες (μια μέρα πριν την αναμενόμενη) 63. Έλεγα τί είναι αυτο τώρα; Ανύπαρκτο νούμερο! Θα προχωρήσει;

Ο γιατρός μου είπε να μην κάνω άλλη χοριακή, δεν μας λέει κάτι από δω και πέρα.

Και ευτυχώς, αν και νωρίς ακόμη, όλα δείχνουν να προχωράνε καλά μέχρι σήμερα!

Σε θυμάμαι ! Με το καλο! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πόσες μέρες πριν την περίοδο έκανες τεστ και βγήκε θετικό;

Η μάλλον πόσες μέρες πριν την ωορρηξία;

Οχτώ περίπου μέρες μετά την ωορηξια έδειξε μπορεί κ εννιά.κ ακριβώς μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη.αυτο το θετικό που έχω στο προφίλ δες χαχαχαχαχα είναι το πρώτο μετά έκανα την επόμενη κ ήταν λίγο πιο ορατό κ την μεθεπόμενη λίγο πιο.ητσν τόσο αχνό το πρώτο που μία ώρα μετά ήταν αρνητικό.πηρα την εταιρία κ ρωτούσα χαχαχαχαχα.

Just now, Kelly_V είπε:

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια από το θεματακι μας το τυχερό που θα είναι μανουλες Αυγούστου 2021. Τί φοβερός μήνας! Το φουλαρατε το thread!

Για τις χοριακες πραγματικά είναι ένα χάος και δεν γίνεται να συγκρίνονται! Μόνο άγχος προκαλεί. Αν θυμάστε, εγώ είχα 7(!) και μετά από τρεις μέρες (μια μέρα πριν την αναμενόμενη) 63. Έλεγα τί είναι αυτο τώρα; Ανύπαρκτο νούμερο! Θα προχωρήσει;

Ο γιατρός μου είπε να μην κάνω άλλη χοριακή, δεν μας λέει κάτι από δω και πέρα.

Και ευτυχώς, αν και νωρίς ακόμη, όλα δείχνουν να προχωράνε καλά μέχρι σήμερα!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου..να σε ρωτήσω εκανες κατ ευθείαν χοριακη ηηη έκανες τεστ κ βγήκε θετικό με χοριακη 7;;;;;;;

Just now, Flolipop είπε:

Ωορρηξία ποια μέρα του κυκλου έκανες τελικά?

Φωτεινή μου από 14 μέχρι 16 δεν ξέρω στα σίγουρα απλά το θερμοδιαγραμμα δείχνει εκεί την πτώση..Μ αυτό πάω δεν είμαι σίγουρη.αλλα όχι 12 ας πούμε.αυτο ποτέ δεν συνέβη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Οχτώ περίπου μέρες μετά την ωορηξια έδειξε μπορεί κ εννιά.κ ακριβώς μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη.αυτο το θετικό που έχω στο προφίλ δες χαχαχαχαχα είναι το πρώτο μετά έκανα την επόμενη κ ήταν λίγο πιο ορατό κ την μεθεπόμενη λίγο πιο.ητσν τόσο αχνό το πρώτο που μία ώρα μετά ήταν αρνητικό.πηρα την εταιρία κ ρωτούσα χαχαχαχαχα.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου..να σε ρωτήσω εκανες κατ ευθείαν χοριακη ηηη έκανες τεστ κ βγήκε θετικό με χοριακη 7;;;;;;;

Ναι το θυμάμαι! Έκανε τεστ πριν την χοριακη και είχα βγει αχνό θετικό! Θυμάσαι που σου έλεγα γι αυτήν την κοπέλα; Υπερευαίσθητα τα hometest ...

Just now, Emilly είπε:

Οχτώ περίπου μέρες μετά την ωορηξια έδειξε μπορεί κ εννιά.κ ακριβώς μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη.αυτο το θετικό που έχω στο προφίλ δες χαχαχαχαχα είναι το πρώτο μετά έκανα την επόμενη κ ήταν λίγο πιο ορατό κ την μεθεπόμενη λίγο πιο.ητσν τόσο αχνό το πρώτο που μία ώρα μετά ήταν αρνητικό.πηρα την εταιρία κ ρωτούσα χαχαχαχαχα.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου..να σε ρωτήσω εκανες κατ ευθείαν χοριακη ηηη έκανες τεστ κ βγήκε θετικό με χοριακη 7;;;;;;;

Φωτεινή μου από 14 μέχρι 16 δεν ξέρω στα σίγουρα απλά το θερμοδιαγραμμα δείχνει εκεί την πτώση..Μ αυτό πάω δεν είμαι σίγουρη.αλλα όχι 12 ας πούμε.αυτο ποτέ δεν συνέβη.

28αρη κυκλο έχεις συνήθως; Η μεγαλύτερο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...