Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Μπα πιο δύσκολος από Λέων με τιποτα μου το έχει ξεκαθαρίσει οταν ξεκινησουμε μην διανοηθω να του λέω τώρα είναι γόνιμες όποτε θέλουμε θα το κάνουμε χωρίς πρόγραμμα δεν θέλει λέει να τον πείσω χαχαχαχ

Δεν θελουν να πιεζονται, ρωτανε εμας τι πιεση δεχομαστε αραγε;;;;;;;;;;;;; αντε μην αρχισω!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, tina79 είπε:

Να σου πω ρε αγαπη..δλδ εσυ ειδες αυτα τα υγρα την ημερα της περιοδου? Οχι πριν 2 ημερες δλδ? Η παει αναλογα με το παραθυρο εμφυτευσης που εχει καθε γυναικα?

Ότι να ναι γράφω σορυ...μόνο του γράφει μου φαίνεται.στις εγκυμοσύνες λέω είχα πάντα τα παχύρρευστα κ επειδή πάντα με προγεννετικους έκανα πλήρη κολπική καλιεργεια έλεγα πάντα αχ έχω μύκητες.κ δεν είχα ποτέ απλά ήταν από την φαση

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ποτέ περιμένες;;;;;μαζί δεν είμασταν;;

Τινα έχεις παχύρρευστα υγρά;;;;;ψιλό ασπρα;;;έτσι είναι της εγκυμοσύνης. η φωτογραφία είχα πολλά αλλά δεν θυμάμαι την ακριβώς χρονική στιγμή.

Χαχχαχαχαχαχχαχ...γελαω.. Οχι μαρηηηη, εχθες δεν ειπα οτι ειμαι σε ανομβρια??? Χαχχαχαχαχαχχααχ... 

Απλα αυτα τα υγρα ποτε ξεκινανε? 5 μερες πριν τη περιοδο?? Την ημερα της περιοδου??

Αν εβλεπα τπτ υγρα περιεργα ειχα φυγει οπως ειμαι με πυτζαμες για να παω φαρμακειο!!!!! Χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Τα self clear ειναι τεστ εγγυμοσυνης, δεν ειναι τυπου στικακια. Υπαρχουν κ στο φαρμακειο κ σε διαδυκτιακα φαρμακεια

αν ανιχνευουν τοσο λιγο , θα τα προτιμησω ! ολα που βρικσω ειναι απο 25 κ πανω!!! κ ειδα ειναι κ φτηνα ε;; μια χαρα!!! οχι αγαπη μου! δινω ενα σωρο λεφτα σε clear blue Και να βγει κ αρνητικο! το κλαιω μετα!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

εμιλυυυυυ ηταν το αγαπημενο μου παιχνιδιιιι! καλα εγω ειχα βρει και hacks για ολα και τους ικανοποιουσα μονο τα θελω τους τα υπολοιπα στον αυτοματο!! τι μου θυμισες!!εισαι πολυ φιλη μου σιγουρα!!!:wub:

 

Just now, Evouska said:

τι κολλημα!! και εγω επαιζα με τις ωρες και τους εβαζα να προσπαθουν για μωρο καθε φορα που το εκαναν! χαχαχα απο τοτε το ειχα το μικροβιο !! ετσι μου ρχεται να το ξανακατεβασω χαχαχα

Αχαχαχαχ κορίτσιααα κ εγώ το έπαιζα, φανατική gamer εδώ pc, playstation, κινητά όλων των ειδών τα παιχνίδια παλαιότερα λιώσιμο, τώρα ελάχιστα αλλά σταθερά αχαχ, και εννοείται με το hack επαιζα για  πολλά λευτα λουσα σπίτια, κ εγώ συνέχεια μωρά έκανα αχχ τι ωραίο που ήταν, πλάκα πλάκα η αδερφή μου έχει το Sims 4 τώρα αυτό είναι κ έχει ξεφύγει το πράμα, εμένα δεν το σηκώνει το pc μου με τόσα expansion που εχει χμμμ, αυτές τις μέρες το πάω για φτιάξιμο βρε λες να το βάλω να κάνω τουλάχιστον εικονικά καμία 10ρια παιδάκια να μου φύγει? Αχαχχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , rorouli είπε:

Αν αδιαθέτησες 10/9 με κύκλο 32 ημερών, μου φαίνεται δύσκολο να έπρεπε να έχεις ωορρηξία 18/9, 8 μέρες μετά από την περίοδο. Λογικά γύρω στις 25-28/9 θα ήταν η ωορρηξία..

Ναι συγνώμη κορίτσια εγώ έκανα λάθος 18η μέρα έβλεπα άρα 27/9 και στο γιατρό πήγα 29/9

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Χαχχαχαχαχαχχαχ...γελαω.. Οχι μαρηηηη, εχθες δεν ειπα οτι ειμαι σε ανομβρια??? Χαχχαχαχαχαχχααχ... 

Απλα αυτα τα υγρα ποτε ξεκινανε? 5 μερες πριν τη περιοδο?? Την ημερα της περιοδου??

παιδια πριν την περιοδο δυο μερες τρεις εχεις παντα λιγα διαφανα υγρα κ μετα ερχετε περιοδος. εγω οταν εμεινα εγκυος ειχα διαφανα υγρα τρεις μερες πριν την περιοδο μετα σταματησαν κ την μερα που περιμενα περιοδο ξαναξεκινησαν παλι διαφανα υγρα αυτο ηταν το μονο διαφορετικο. αλλα διαφανα υγρα υπαρχουν ετσι κ αλλιως λιγο πριν ερθει οποτε δεν μπορεις κ να κρινεις απο εκει.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Να σου πω ρε αγαπη..δλδ εσυ ειδες αυτα τα υγρα την ημερα της περιοδου? Οχι πριν 2 ημερες δλδ? Η παει αναλογα με το παραθυρο εμφυτευσης που εχει καθε γυναικα?

εγω τα είδα την ημερα που περίμενα, όμως 3 μερες πριν ειδα και κουκιδα αιμα που ηταν η εμφυτευση με πονο έντονο τότε. 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

@Emilly

Εγώ περίμενα χθές κανονικά οπότε ήρθε χωρίς ιδιαίτερη καθυστέρηση (27 ημέρες).

Απ'οτι βλέπω χαμός με το sims! Και εγώ έπαιζα από το sims 1 (8 χρονών ήμουν;) ως και το sims 4 όταν βγήκε, τρελό κάψιμο. Έφτιαχνα και custom content αλλά ευτυχώς απεξαρτηθηκα τα τελευταία χρόνια!

  • Χαχα 3

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Χαχχαχαχαχαχχαχ...γελαω.. Οχι μαρηηηη, εχθες δεν ειπα οτι ειμαι σε ανομβρια??? Χαχχαχαχαχαχχααχ... 

Απλα αυτα τα υγρα ποτε ξεκινανε? 5 μερες πριν τη περιοδο?? Την ημερα της περιοδου??

Αν εβλεπα τπτ υγρα περιεργα ειχα φυγει οπως ειμαι με πυτζαμες για να παω φαρμακειο!!!!! Χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Τι είναι ανομβρία;;;;;;;;;ααα καινούρια πράματα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

αν ανιχνευουν τοσο λιγο , θα τα προτιμησω ! ολα που βρικσω ειναι απο 25 κ πανω!!! κ ειδα ειναι κ φτηνα ε;; μια χαρα!!! οχι αγαπη μου! δινω ενα σωρο λεφτα σε clear blue Και να βγει κ αρνητικο! το κλαιω μετα!!!

Το έχω παραγγείλει ήδη!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V είπε:

@Emilly

Εγώ περίμενα χθές κανονικά οπότε ήρθε χωρίς ιδιαίτερη καθυστέρηση (27 ημέρες).

Απ'οτι βλέπω χαμός με το sims! Και εγώ έπαιζα από το sims 1 (8 χρονών ήμουν;) ως και το sims 4 όταν βγήκε, τρελό κάψιμο. Έφτιαχνα και custom content αλλά ευτυχώς απεξαρτηθηκα τα τελευταία χρόνια!

Πόσο χρονών είσαι;;;;εγώ έπαιζα το 2 στα 26 χαχαχαχαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V said:

@Emilly

Εγώ περίμενα χθές κανονικά οπότε ήρθε χωρίς ιδιαίτερη καθυστέρηση (27 ημέρες).

Απ'οτι βλέπω χαμός με το sims! Και εγώ έπαιζα από το sims 1 (8 χρονών ήμουν;) ως και το sims 4 όταν βγήκε, τρελό κάψιμο. Έφτιαχνα και custom content αλλά ευτυχώς απεξαρτηθηκα τα τελευταία χρόνια!

Μονο εγω δεν επαιζα μου φαινεται αυτο το sims!! Τα βαριομουνα παντα αυτα τα παιχνιδια!!! χαχαχαχα ανωμαλη εδω !!!

Just now, kons27 said:

Το έχω παραγγείλει ήδη!!!

κατσε εχω 3 home test δωρο με της ωορρηξιας! αν πανε χαμενα κ αυτα θα στοκαρω self care!!!!! δεν εχω τωρα λεφτα τον αλλον μηνα!! χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μονο εγω δεν επαιζα μου φαινεται αυτο το sims!! Τα βαριομουνα παντα αυτα τα παιχνιδια!!! χαχαχαχα ανωμαλη εδω !!!

κατσε εχω 3 home test δωρο με της ωορρηξιας! αν πανε χαμενα κ αυτα θα στοκαρω self care!!!!! δεν εχω τωρα λεφτα τον αλλον μηνα!! χαχαχαχα

5 ευρώ τ έκανα παραγγελία από το skroutz κ θ τ παραλάβω αύριο από τ κατάστημα.  Τώρα πότε θα τ κάνω δεν ξέρω.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Χαχχαχαχαχαχχαχ...γελαω.. Οχι μαρηηηη, εχθες δεν ειπα οτι ειμαι σε ανομβρια??? Χαχχαχαχαχαχχααχ... 

Απλα αυτα τα υγρα ποτε ξεκινανε? 5 μερες πριν τη περιοδο?? Την ημερα της περιοδου??

Αν εβλεπα τπτ υγρα περιεργα ειχα φυγει οπως ειμαι με πυτζαμες για να παω φαρμακειο!!!!! Χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Νομίζω αυτά τα συγκεκριμένα υγρά τα παίρνεις χαμπάρι αφού διαπιστώσεις ότι είσαι έγκυος δηλαδή γύρω στην 5 εβδομάδα κ μετά γι'αυτό σου είπα για την καλλιέργεια μαζί με τον προγεννητικό.αρα....μη περιμένεις τώρα να βγάλουμε συμπεράσματα.εγω είμαι πελαγωμενη.το μόνο που παρατήρησα χθες κ ευτυχώς σήμερα πρωί πρωί πληθηκα ήταν το λαδωμένο μαλλί που πάντα με συντρόφευε τους πρώτους τρεις μήνες με αγάπη.ημουν εγώ κ αυτό.να ντρέπεσαι να βγεις από το σπίτι.

Just now, sofiadu είπε:

Μονο εγω δεν επαιζα μου φαινεται αυτο το sims!! Τα βαριομουνα παντα αυτα τα παιχνιδια!!! χαχαχαχα ανωμαλη εδω !!!

Αχχχ.δεν ξέρεις τι έχασες...εγώ ακόμα κ τώρα με του μικρού..έχω βγάλει παιχνίδια στο playstation να μαλλωνω με τον μικρό...(μαμά,δικό μου είναι..άσε με να παίξω) χαχαχαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...