Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα.ρε κ είχα ορκιστεί να μη το κοιτάξω κ εφτά η ώρα το πρωί έτρεξα να μη με δει κανείς.

Πάντως το σπυράκι δε το έχω βγάλει ακόμα 

Είναι στάνταρ με το που το βγάλω την επόμενη μου έρχεται 

Το ποιο ξεκάθαρο σύμπτωμα περιόδου για μένα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μου ηηηρθε η ακατανόμαστη.

Άντε πήγαν υπέρ πίστεως τα τεστακια αλλά δεν πειράζει.

@tina79Εγώ πάντως με τα self clear είχα και τις δύο φορές θετικό αρκετά νωρίς (με χαμηλή χοριακη) οπότε τα θεωρώ αξιόπιστα. 

  • Λυπημένη/-ος 3

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ρε συ παλιά έπαιζα sims και είχε προσωπική ζωής στα πάντα έφτιαχνε σπίτι διακοσμουσες έβαζες γυναίκα άντρα με χαρακτηριστικά που ήθελες έκαναν επαφή( δεν φαινόταν απλά πήγαιναν στο κρεβάτι κ έδειχνε συνεφακι) και μπορεί να τους έβαζες πέντε φορές κ να μην έπιαναν κ μετά όταν έπιανε έκανε μουσικουλα...αχαχαχαχ έτσι γκλινγκλον....έτσι θέλω κ εγώ.

Ποιο δύσκολος από τον δικό μου με την καμία.οταν δεν ήθελε δεύτερο ούτε με κοιτούσε στις γόνιμες.κ τώρα με έχει ξεπαρταλιασει να με αφήσει.αααα τι εγωιστής...

Χαχαχαχα δεν εχω φάτσες!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λέει στις οδηγίες λένε ποσο ειναι...ειναι αναλογα

λες να κανω τοσο νωρις???πάντως σήμερα έχω και εντονο πονοκεφαλο.δεν ξερω αν ειναι σύμπτωμα της ωορρηξιας 

Είναι τα πονακια που είπες ότι νιώθεις πιο πάνω!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

πολυ καλη ερωτηση.... λογικα αν ανιχνευει τοσο λιγο ναι ειναι πιο αξιοπιστο! τα selfcare ειναι φαρμακειου ή ιντερνετ;

Τα self clear ειναι τεστ εγγυμοσυνης, δεν ειναι τυπου στικακια. Υπαρχουν κ στο φαρμακειο κ σε διαδυκτιακα φαρμακεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Είναι τα πονακια που είπες ότι νιώθεις πιο πάνω!!!

καλα μην φανταστείς ειχα πολυ ελαφριά τσιμπήματα χαμηλά δεξιά, θα γινει ομως γιατι συνηθως τα εχω κ οσο μεγαλώνουν και όταν ποναω πολυ τοτε γινεται η ωορρηξία μου.εξτος αν τωρα που μικρυνε ο κυκλος άλλαξε κ αυτο.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλα μην φανταστείς ειχα πολυ ελαφριά τσιμπήματα χαμηλά δεξιά, θα γινει ομως γιατι συνηθως τα εχω κ οσο μεγαλώνουν και όταν ποναω πολυ τοτε γινεται η ωορρηξία μου.εξτος αν τωρα που μικρυνε ο κυκλος άλλαξε κ αυτο.

Εγώ πάντως όταν έχω πονακια είναι η μέρα της ωορρηξίας άντε και η επόμενη το διαπιστώσα με τεστ


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ρε συ παλιά έπαιζα sims και είχε προσωπική ζωής στα πάντα έφτιαχνε σπίτι διακοσμουσες έβαζες γυναίκα άντρα με χαρακτηριστικά που ήθελες έκαναν επαφή( δεν φαινόταν απλά πήγαιναν στο κρεβάτι κ έδειχνε συνεφακι) και μπορεί να τους έβαζες πέντε φορές κ να μην έπιαναν κ μετά όταν έπιανε έκανε μουσικουλα...αχαχαχαχ έτσι γκλινγκλον....έτσι θέλω κ εγώ.

Ποιο δύσκολος από τον δικό μου με την καμία.οταν δεν ήθελε δεύτερο ούτε με κοιτούσε στις γόνιμες.κ τώρα με έχει ξεπαρταλιασει να με αφήσει.αααα τι εγωιστής...

εμιλυυυυυ ηταν το αγαπημενο μου παιχνιδιιιι! καλα εγω ειχα βρει και hacks για ολα και τους ικανοποιουσα μονο τα θελω τους τα υπολοιπα στον αυτοματο!! τι μου θυμισες!!εισαι πολυ φιλη μου σιγουρα!!!:wub:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως, προσωπικη μου αποψη κ απο οτι λενε οι γυναικολογοι, θεωρω αδιαψευστο στοιχειο για επικειμενη εγκυμοσυνη, τις κολπικες εκκρισεις.. αρχιζει κ τις παραγει ο οργανισμος μετα τη συλληψη η την εμφυτευση, δεν θυμαμαι σε ποιο σταδιο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

εμιλυυυυυ ηταν το αγαπημενο μου παιχνιδιιιι! καλα εγω ειχα βρει και hacks για ολα και τους ικανοποιουσα μονο τα θελω τους τα υπολοιπα στον αυτοματο!! τι μου θυμισες!!εισαι πολυ φιλη μου σιγουρα!!!:wub:

Εννοείται κ εγώ με τα hacks γέμιζα εκατομμύρια κ έκανα σπιταρονες κ τρελαινομουν.το είχα περασμένο σε ένα λαπ τοπ κ το έσβησα σε κάποια φάση.ημουν ελεύθερη τότε...έπαιζα κ όλη νύχτα μιλάμε...

Just now, tina79 είπε:

Εγω παντως, προσωπικη μου αποψη κ απο οτι λενε οι γυναικολογοι, θεωρω αδιαψευστο στοιχειο για επικειμενη εγκυμοσυνη, τις κολπικες εκκρισεις.. αρχιζει κ τις παραγει ο οργανισμος μετα τη συλληψη η την εμφυτευση, δεν θυμαμαι σε ποιο σταδιο

Ναι ναι όντως έχεις παχύρρευστα υγρά.αρα...τωρα που είμαι στεγνή σαν σταφυδα δεν είναι καλό εεε;;;;χαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Εννοείται κ εγώ με τα hacks γέμιζα εκατομμύρια κ έκανα σπιταρονες κ τρελαινομουν.το είχα περασμένο σε ένα λαπ τοπ κ το έσβησα σε κάποια φάση.ημουν ελεύθερη τότε...έπαιζα κ όλη νύχτα μιλάμε...

τι κολλημα!! και εγω επαιζα με τις ωρες και τους εβαζα να προσπαθουν για μωρο καθε φορα που το εκαναν! χαχαχα απο τοτε το ειχα το μικροβιο !! ετσι μου ρχεται να το ξανακατεβασω χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Εγω παντως, προσωπικη μου αποψη κ απο οτι λενε οι γυναικολογοι, θεωρω αδιαψευστο στοιχειο για επικειμενη εγκυμοσυνη, τις κολπικες εκκρισεις.. αρχιζει κ τις παραγει ο οργανισμος μετα τη συλληψη η την εμφυτευση, δεν θυμαμαι σε ποιο σταδιο

ειναι μετα την εμφυτευση, ισχυει εγω ειχα στα 2 τελευταια μου παιδια διαφανες υγρα ελαστικα την ημερα που πιθανόν περιοδο και γοαυτο ειχα κανει κ τεστ που βγήκε θετικό με χοριακες 76,50 στον έναν και στη μικρή 70,95 ..στον πρώτο ειχα πολλες μερες καθυστερήσεις κ δεν το ηξερα οτι ημουν εγκυος λογο άστατος κυκλου συν οτι δεν ήξερα τπτ ,ουτε γόνιμες κλπ...

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πάντως το σπυράκι δε το έχω βγάλει ακόμα 

Είναι στάνταρ με το που το βγάλω την επόμενη μου έρχεται 

Το ποιο ξεκάθαρο σύμπτωμα περιόδου για μένα

Εγώ σήμερα είδα άνοδο θερμοκρασίας.αρχισε να ανεβαίνει αλλά συνήθως λίγες μέρες πριν μου έρθει ανεβαίνει αρκετά κ μετά πέφτει κ ερχεται

Just now, Evouska είπε:

τι κολλημα!! και εγω επαιζα με τις ωρες και τους εβαζα να προσπαθουν για μωρο καθε φορα που το εκαναν! χαχαχα απο τοτε το ειχα το μικροβιο !! ετσι μου ρχεται να το ξανακατεβασω χαχαχα

Εμένα να δεις αλλά μετά θα παραμέληση το παιδί μου χαχαχα μεγάλο κολλημα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ειναι μετα την εμφυτευση, ισχυει εγω ειχα στα 2 τελευταια μου παιδια διαφανες υγρα ελαστικα την ημερα που πιθανόν περιοδο και γοαυτο ειχα κανει κ τεστ που βγήκε θετικό με χοριακες 76,50 στον έναν και στη μικρή 70,95 ..στον πρώτο ειχα πολλες μερες καθυστερήσεις κ δεν το ηξερα οτι ημουν εγκυος λογο άστατος κυκλου συν οτι δεν ήξερα τπτ ,ουτε γόνιμες κλπ...

Να σου πω ρε αγαπη..δλδ εσυ ειδες αυτα τα υγρα την ημερα της περιοδου? Οχι πριν 2 ημερες δλδ? Η παει αναλογα με το παραθυρο εμφυτευσης που εχει καθε γυναικα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V είπε:

Μου ηηηρθε η ακατανόμαστη.

Άντε πήγαν υπέρ πίστεως τα τεστακια αλλά δεν πειράζει.

@tina79Εγώ πάντως με τα self clear είχα και τις δύο φορές θετικό αρκετά νωρίς (με χαμηλή χοριακη) οπότε τα θεωρώ αξιόπιστα. 

Ποτέ περιμένες;;;;;μαζί δεν είμασταν;;

Just now, tina79 είπε:

Να σου πω ρε αγαπη..δλδ εσυ ειδες αυτα τα υγρα την ημερα της περιοδου? Οχι πριν 2 ημερες δλδ? Η παει αναλογα με το παραθυρο εμφυτευσης που εχει καθε γυναικα?

Τινα έχεις παχύρρευστα υγρά;;;;;ψιλό ασπρα;;;έτσι είναι της εγκυμοσύνη.στιςεγκυμοσυνες ειχσ πολλά αλλά δεν θυμάμαι την ακριβώς χρονική στιγμή.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...