Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Ερωτηση...ενα self clear που λεει οτι ανιχνευει 5 μερες μετα τη πιθανη συλληψη κ ειναι ευαισθητο (10mIu), ειναι πιο αξιοπιστο απο τα πρωιμης ανιχνευσης??? Γτ νομιζω τα πρωιμης μετρανε απο 25mIu..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kons27 είπε:

Αν είχε ανακαλυφθεί κάτι ρε κορίτσια που μόλις τελειωνες την σε*ουαλική πράξη σου έλεγε....είσαι έγκυος!!ή δεν είσαι έγκυος.... πόσο άγχος θα είχαμε γλιτώσει???

Η απλά αν ξεκινούσαμε για παιδάκια νωρις....αχ.....αυτό είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα στις μέρες μας δυστυχώς πήγαμε ενάντια στην φύση κ όλο αυτό το πρόγραμμα που μας κάνει να έχουμε φτάσει μεσήλικες πλέον για να θεωρήσουμε ότι έχει κλείσει ο κύκλος του τι έπρεπε να κάνουμε για το άτομο μας.σπουδες κ άλλες σπουδές δουλειές ζωή...δυσκολία εύρεσης συντρόφου..πολύ δύσκολο έγινε.ενω παλιά αγνός τρόπος ζωής μικρότερες προσδοκίες μεγαλύτερες οικογένειες.οπως κ να χει ευτυχώς εμείς τουλάχιστον έχουμε την επιστήμη να μας βοηθήσει κ έτσι καμία γυναίκα δεν μένει παραπονεμενη.ευτυχως.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

27 μέρα εγώ...μαζί παμε..έχεις τίποτα συμπτώματα;;;;εγώ άρχισα πόνους περιόδου από προχθές κανονικά.μακαρι να μην σου ρθει κοριτσάκι.βασικα να μην έρθει σε καμία είμαστε ένα κοπάδι αυτή η φουρνιά.τι θα γίνει ρε συ...δεν θα δούμε κάνα ευχάριστο;;;;

Εμένα με σώζει η μέρα...Πέμπτη είναι έκανα τεστ αρνητικό Δευτέρα περιμένω...αύριο Παρασκευή κ μετά Σαββατοκύριακο....κλειστό το μικροβιολογικό κ φαρμακεία αν γλιτώσω την κρίση μέχρι Σάββατο θα περιμένω σαν καλό κορίτσι μέχρι Δευτέρα.εεε και μάλλον θα έρθει νωρίτερα κ έχει ο Θεός.αλλα το σκ με σώζει..καμία βόλτα να ξεχάσω...κάτι θα γίνει ..

Εγώ 25 μέρα και συνεχίζουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Ερωτηση...ενα self clear που λεει οτι ανιχνευει 5 μερες μετα τη πιθανη συλληψη κ ειναι ευαισθητο (10mIu), ειναι πιο αξιοπιστο απο τα πρωιμης ανιχνευσης??? Γτ νομιζω τα πρωιμης μετρανε απο 25mIu..

Εγώ αυτό έκανα σε δύο.ειναι τέλειο χαχαχαχα.θετικα μου τα βγάλε.αλλα πέντε μέρες καθυστέρησης έτσι;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τώρα δέκα χρόνια πριν έτσι;;;τα γρήγορα δεν υπήρχαν....τότε εγώ έκανα το predictor και το έκανα βράδυ γυρνώντας από την δουλειά τώρα που το σκέφτομαι.ισως αν το είχα κάνει πρωί να μου έβγαζε τα μάτια η γραμμή.αλλα όπως κ να χει είναι αναλόγως με τον οργανισμό.η χοριακη παράγεται από τστιγμη της εμφύτευσης κ μετά σε μερικές γυναίκες αργά σε άλλες γρήγορα.κ μετά αρχίζει στα ούρα.

Εμένα αχνό είχε βγει μια φορά που έκανα τεστ πριν την καθυστέρηση και μετά από δυο μέρες που έκανα χοριακη ήταν 45 μόνο η τιμή της 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ 25 μέρα και συνεχίζουμε

Θα μου ρθει πρώτη.

Just now, Flolipop είπε:

Εμένα αχνό είχε βγει μια φορά που έκανα τεστ πριν την καθυστέρηση και μετά από δυο μέρες που έκανα χοριακη ήταν 45 μόνο η τιμή της 

Ήταν καλή εγκυμοσύνη;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Εγώ είχα αρκετές επαφές μέσα στο μήνα με τελευταία 9/10...μακάρι να έγινε τ θαύμα για όλες μας...όχι συμπτώματα δεν έχω...μόνο κράμπες στο πόδι...χαχα

Πότε να κάνω κανένα τεστ λες???? Εσύ π ειδικά ειδική σε αυτά!!!

 

Όχι κορίτσι μου δεν ειδική η @Emilly αλλά ούτε κ εγώ 

Εμείς κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης κ όταν έχουμε περίοδο κούκλα μου ,μη μας παίρνεις για παράδειγμα

Χαχαχα

25 μέρα και τα έχουμε κάψει όλα 

Οπότε αν θες τη γνώμη μου κάνε ενα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ειναι η γραμμή που φαίνεται η άχνη, η άλλη ειναι η έντονη που δεν φαίνεται η γραμμή ελεγχου

ναι το ξερω ,θελει ακομα αλλα ισως ερθει πιο νωρις απο οτι νομιζα...θα δείξει...

ναι την θέλουμε ιδια έντονη ή περισσότερη έντονη απο την γραμμή ελέγχου.εβνοειται θα κανω γυρω στις 4 με 5...εχω τεστ πηρα μπόλικα...χαχαχα 

Ναι το είπε κ η @Ellidr σήμερα αύριο θα κάνεις ωορρηξία είναι αρκετή η γραμμή κατά πάσα πιθανότητα αύριο θα είναι στο ζενίθ της....

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα ρεαλιστικά εσύ μπορείς να πιάσεις σε λιγότερο από δύο μήνες.εισαι 22 χρονών.δηλαδη έπιασα πρώτο μήνα εγώ στα 30 κ μετά έκανα δύο μήνες δύο φορές να πιάσω 37 κ 39 κ θα το σκεφτείς εσύ;;;;;δεν είναι λογικό.

Ναι το θέμα μου είναι να ξεκινήσουμε γιατί ο άντρας μου είναι δύσκολος χαρακτήρας χαχαχχα!!!! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θα μου ρθει πρώτη.

Ήταν καλή εγκυμοσύνη;;;;

Δυστυχώς οχι, Γι αυτό κ έκανα την μέτρηση της χοριακης, είχα δει αίμα ηδη. Γενικώς για εξέταση χοριακης πήγαινα γύρω στις 5 εβδομάδες και μετά κατευθείαν . Μόνο τις δυο τελευταίες φορές που είδα θετικό τεστ πηγα για χοριακη σχετικά αμέσως γιατί είχα αιμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Ερωτηση...ενα self clear που λεει οτι ανιχνευει 5 μερες μετα τη πιθανη συλληψη κ ειναι ευαισθητο (10mIu), ειναι πιο αξιοπιστο απο τα πρωιμης ανιχνευσης??? Γτ νομιζω τα πρωιμης μετρανε απο 25mIu..

πολυ καλη ερωτηση.... λογικα αν ανιχνευει τοσο λιγο ναι ειναι πιο αξιοπιστο! τα selfcare ειναι φαρμακειου ή ιντερνετ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

με το που τελειωνε η επαφη κ σκοραρε το σπερματακι στο ωαριο να ακουγες γκολλλλλλλλλλ!!!!!!!!! αχ θεε μου πιααα!!!!

Ρε συ παλιά έπαιζα sims και είχε προσωπική ζωής στα πάντα έφτιαχνε σπίτι διακοσμουσες έβαζες γυναίκα άντρα με χαρακτηριστικά που ήθελες έκαναν επαφή( δεν φαινόταν απλά πήγαιναν στο κρεβάτι κ έδειχνε συνεφακι) και μπορεί να τους έβαζες πέντε φορές κ να μην έπιαναν κ μετά όταν έπιανε έκανε μουσικουλα...αχαχαχαχ έτσι γκλινγκλον....έτσι θέλω κ εγώ.

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι το είπε κ η @Ellidr σήμερα αύριο θα κάνεις ωορρηξία είναι αρκετή η γραμμή κατά πάσα πιθανότητα αύριο θα είναι στο ζενίθ της....

Ναι το θέμα μου είναι να ξεκινήσουμε γιατί ο άντρας μου είναι δύσκολος χαρακτήρας χαχαχχα!!!! 

Ποιο δύσκολος από τον δικό μου με την καμία.οταν δεν ήθελε δεύτερο ούτε με κοιτούσε στις γόνιμες.κ τώρα με έχει ξεπαρταλιασει να με αφήσει.αααα τι εγωιστής...

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ρε συ παλιά έπαιζα sims και είχε προσωπική ζωής στα πάντα έφτιαχνε σπίτι διακοσμουσες έβαζες γυναίκα άντρα με χαρακτηριστικά που ήθελες έκαναν επαφή( δεν φαινόταν απλά πήγαιναν στο κρεβάτι κ έδειχνε συνεφακι) και μπορεί να τους έβαζες πέντε φορές κ να μην έπιαναν κ μετά όταν έπιανε έκανε μουσικουλα...αχαχαχαχ έτσι γκλινγκλον....έτσι θέλω κ εγώ.

ετσι το εχω φανταστει κ εγω! με αυτο το γκλιν γκλον που λες!!! τοσο δυσκολο πια;;; που ζουμε στο 1800??? ελα σε παρακαλω!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν ειδική η @Emilly αλλά ούτε κ εγώ 

Εμείς κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης κ όταν έχουμε περίοδο κούκλα μου ,μη μας παίρνεις για παράδειγμα

Χαχαχα

25 μέρα και τα έχουμε κάψει όλα 

Οπότε αν θες τη γνώμη μου κάνε ενα

Χαχαχαχαχαχαχα.ρε κ είχα ορκιστεί να μη το κοιτάξω κ εφτά η ώρα το πρωί έτρεξα να μη με δει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ρε συ παλιά έπαιζα sims και είχε προσωπική ζωής στα πάντα έφτιαχνε σπίτι διακοσμουσες έβαζες γυναίκα άντρα με χαρακτηριστικά που ήθελες έκαναν επαφή( δεν φαινόταν απλά πήγαιναν στο κρεβάτι κ έδειχνε συνεφακι) και μπορεί να τους έβαζες πέντε φορές κ να μην έπιαναν κ μετά όταν έπιανε έκανε μουσικουλα...αχαχαχαχ έτσι γκλινγκλον....έτσι θέλω κ εγώ.

Ποιο δύσκολος από τον δικό μου με την καμία.οταν δεν ήθελε δεύτερο ούτε με κοιτούσε στις γόνιμες.κ τώρα με έχει ξεπαρταλιασει να με αφήσει.αααα τι εγωιστής...

Μπα πιο δύσκολος από Λέων με τιποτα μου το έχει ξεκαθαρίσει οταν ξεκινησουμε μην διανοηθω να του λέω τώρα είναι γόνιμες όποτε θέλουμε θα το κάνουμε χωρίς πρόγραμμα δεν θέλει λέει να τον πείσω χαχαχαχ

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Ερωτηση...ενα self clear που λεει οτι ανιχνευει 5 μερες μετα τη πιθανη συλληψη κ ειναι ευαισθητο (10mIu), ειναι πιο αξιοπιστο απο τα πρωιμης ανιχνευσης??? Γτ νομιζω τα πρωιμης μετρανε απο 25mIu..

λέει στις οδηγίες λένε ποσο ειναι...ειναι αναλογα

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι το είπε κ η @Ellidr σήμερα αύριο θα κάνεις ωορρηξία είναι αρκετή η γραμμή κατά πάσα πιθανότητα αύριο θα είναι στο ζενίθ της....

Ναι το θέμα μου είναι να ξεκινήσουμε γιατί ο άντρας μου είναι δύσκολος χαρακτήρας χαχαχχα!!!! 

λες να κανω τοσο νωρις???πάντως σήμερα έχω και εντονο πονοκεφαλο.δεν ξερω αν ειναι σύμπτωμα της ωορρηξιας 

εχω ερώτηση λογικα μπορει να δω θετικο τεστ αύριο οποτε μετα απο 12 ωρες με 48 γινεται η ωορρηξια αρα μπορει σε 2 με 3 μερες να γινει ωορρηξια αν δω θετικο αυριο.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...