Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Και τα επιστημονικά δεδομένα με μένα θα είναι? Χχαχαχαχα γελάνε και οι πέτρες!!!

Κοίταξε αν είναι η γραμμή που φαίνεται γιατί η άλλη γραμμή είναι κρυμμένη από την φοτο σου δεν μου φαίνεται άχνη μια χαρά ειναι

ειναι η γραμμή που φαίνεται η άχνη, η άλλη ειναι η έντονη που δεν φαίνεται η γραμμή ελεγχου

Just now, Ellidr είπε:

Όχι κορίτσι μου είναι νωρίς ακόμα 

Πρέπει να γίνει ίδια και πιο έντονη μη σου πω από τη γραμμή ελέγχου

Όχι είναι πάρα πολύ αχνημη κάψει άλλο σήμερα ,τσάμπα θα το κάνει

ναι το ξερω ,θελει ακομα αλλα ισως ερθει πιο νωρις απο οτι νομιζα...θα δείξει...

Just now, tina79 είπε:

Αγαπη εγω δεν ξερω απο τεστ, αλλα βλεπω οντως οτι ειναι αχνη. Σιγουρα υπαρχει κ πιο αχνο. Δλδ τη θελουμε να ειναι εντονη οσο εντονη ειναι κ η γταμμη ελεγχου? Να ξανακανεις το απογευμα αλλο ενα κ σιγουρα αυριο αλλα 2!!

ναι την θέλουμε ιδια έντονη ή περισσότερη έντονη απο την γραμμή ελέγχου.εβνοειται θα κανω γυρω στις 4 με 5...εχω τεστ πηρα μπόλικα...χαχαχα 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ειναι η γραμμή που φαίνεται η άχνη, η άλλη ειναι η έντονη που δεν φαίνεται η γραμμή ελεγχου

ναι το ξερω ,θελει ακομα αλλα ισως ερθει πιο νωρις απο οτι νομιζα...θα δείξει...

Αααα κάτσε λάθος κοίταξα δεν είδα τη γραμμή ελέγχου που ήταν κρυμμένη

Οπότε ξανακανε τ απόγευμα 

Και ξεκίνα επαφές σήμερα, αύριο θα είναι φουλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Σας έβαλα φωτό το  τεστ ωορρηξίας μου να δείτε πως πρέπει να είναι

αυτο της @*ζουζουνα*!!! δεν σημαινει οτι σημερα αυτιο θα κανει κορυφωση;;;; 

βρε ζουζουνα βαλε κ το σημερινο σου, στη φωτο φαινεται το χθεσινο μονο, να το δουν τα κοριτσια που ειναι πιο εντονο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

αυτο της @*ζουζουνα*!!! δεν σημαινει οτι σημερα αυτιο θα κανει κορυφωση;;;; 

βρε ζουζουνα βαλε κ το σημερινο σου, στη φωτο φαινεται το χθεσινο μονο, να το δουν τα κοριτσια που ειναι πιο εντονο!

Ναι  εγώ έκανα λάθος 

Της το είπα ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αααα κάτσε λάθος κοίταξα δεν είδα τη γραμμή ελέγχου που ήταν κρυμμένη

Οπότε ξανακανε τ απόγευμα 

Και ξεκίνα επαφές σήμερα, αύριο θα είναι φουλ

εχω ξεκινηση απο προχθές επαφες εννοω,σημερα ειμαι στην 10η μερα...πολυ κουλό αν κανω νωρις ωορρηξια...θα κάνω γυρω στις 4 με 5 παλι τεστ .εννοείται κ σημερα επαφη

Just now, Ellidr είπε:

Ναι  εγώ έκανα λάθος 

Της το είπα ...

αυτό που έβαλα ηταν το σημερινό, το χθεσινό δεν το έβαλα γιατί ήταν παρα πολυ αχνο δεν φαινόταν 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Καλα ρε φιλε, συγνωμη..δλδ..την ημερα της περιοδου που τελικα ησουν εγγυος, η γραμμη ηταν πιο αχνη κ απο της ζουζουνας??? Με 2000 χορισκη την επομενη??? Αυτα τα τεστ δεν ειναι που μετρανε απο 10 miu η οχι???? (Τη σκοτωσα τη μοναδα μετρησης...)

Της ζουζουνακι είναι ωορηξιας ΕΕ;;;;;ναι περίπου έτσι ήταν κ την επόμενη πάω στον γιατρό μου...μου βάζει στον ουροσυλλεκτη τεστ από αυτά που κάνουμε τα φθηνά...μου λέει δεν είσαι έγκυος...μου κάνει υπέρηχο μου λέει δεν είσαι έγκυος...με στέλνει για χοριακη κ ήταν 2000.κοιτα εγώ με πέντε μέρες καθυστέρησης οι χοριακες μου ήταν 5000 κ δύο μέρες μετά 12000 δηλαδή αυτά τα τριψήφια που βλέπω σε όλες εγώ ποτέ.αλλα άλλο στο αίμα κ άλλο στα ούρα...είναι ανάλογος στο άτομο η έκκριση της ορμόνης στα ούρα...βλέπω κοπέλες με θετικό τεστ κ 50 χοριακη κ γκουρλωνω τα μάτια.εγω θέλω τον χρόνο μου να περάσει στα ούρα.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Της ζουζουνακι είναι ωορηξιας ΕΕ;;;;;ναι περίπου έτσι ήταν κ την επόμενη πάω στον γιατρό μου...μου βάζει στον ουροσυλλεκτη τεστ από αυτά που κάνουμε τα φθηνά...μου λέει δεν είσαι έγκυος...μου κάνει υπέρηχο μου λέει δεν είσαι έγκυος...με στέλνει για χοριακη κ ήταν 2000.κοιτα εγώ με πέντε μέρες καθυστέρησης οι χοριακες μου ήταν 5000 κ δύο μέρες μετά 12000 δηλαδή αυτά τα τριψήφια που βλέπω σε όλες εγώ ποτέ.αλλα άλλο στο αίμα κ άλλο στα ούρα...είναι ανάλογος στο άτομο η έκκριση της ορμόνης στα ούρα...βλέπω κοπέλες με θετικό τεστ κ 50 χοριακη κ γκουρλωνω τα μάτια.εγω θέλω τον χρόνο μου να περάσει στα ούρα.

 

ναι καλέ ωορρηξιας είναι κοριτσια οχι εγκυμοσύνης

  • Χαχα 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Είμαι στην 25ημερα με κύκλο 32 ημερών... αγωνιώ πολύ να δω αν έγινε το θαύμα αυτόν τον μήνα!!! 

27 μέρα εγώ...μαζί παμε..έχεις τίποτα συμπτώματα;;;;εγώ άρχισα πόνους περιόδου από προχθές κανονικά.μακαρι να μην σου ρθει κοριτσάκι.βασικα να μην έρθει σε καμία είμαστε ένα κοπάδι αυτή η φουρνιά.τι θα γίνει ρε συ...δεν θα δούμε κάνα ευχάριστο;;;;

Just now, Ellidr είπε:

Αααα κάτσε λάθος κοίταξα δεν είδα τη γραμμή ελέγχου που ήταν κρυμμένη

Οπότε ξανακανε τ απόγευμα 

Και ξεκίνα επαφές σήμερα, αύριο θα είναι φουλ

Εμένα με σώζει η μέρα...Πέμπτη είναι έκανα τεστ αρνητικό Δευτέρα περιμένω...αύριο Παρασκευή κ μετά Σαββατοκύριακο....κλειστό το μικροβιολογικό κ φαρμακεία αν γλιτώσω την κρίση μέχρι Σάββατο θα περιμένω σαν καλό κορίτσι μέχρι Δευτέρα.εεε και μάλλον θα έρθει νωρίτερα κ έχει ο Θεός.αλλα το σκ με σώζει..καμία βόλτα να ξεχάσω...κάτι θα γίνει ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

27 μέρα εγώ...μαζί παμε..έχεις τίποτα συμπτώματα;;;;εγώ άρχισα πόνους περιόδου από προχθές κανονικά.μακαρι να μην σου ρθει κοριτσάκι.βασικα να μην έρθει σε καμία είμαστε ένα κοπάδι αυτή η φουρνιά.τι θα γίνει ρε συ...δεν θα δούμε κάνα ευχάριστο;;;;

Εμένα με σώζει η μέρα...Πέμπτη είναι έκανα τεστ αρνητικό Δευτέρα περιμένω...αύριο Παρασκευή κ μετά Σαββατοκύριακο....κλειστό το μικροβιολογικό κ φαρμακεία αν γλιτώσω την κρίση μέχρι Σάββατο θα περιμένω σαν καλό κορίτσι μέχρι Δευτέρα.εεε και μάλλον θα έρθει νωρίτερα κ έχει ο Θεός.αλλα το σκ με σώζει..καμία βόλτα να ξεχάσω...κάτι θα γίνει ..

Εγώ είχα αρκετές επαφές μέσα στο μήνα με τελευταία 9/10...μακάρι να έγινε τ θαύμα για όλες μας...όχι συμπτώματα δεν έχω...μόνο κράμπες στο πόδι...χαχα

Just now, Emilly είπε:

27 μέρα εγώ...μαζί παμε..έχεις τίποτα συμπτώματα;;;;εγώ άρχισα πόνους περιόδου από προχθές κανονικά.μακαρι να μην σου ρθει κοριτσάκι.βασικα να μην έρθει σε καμία είμαστε ένα κοπάδι αυτή η φουρνιά.τι θα γίνει ρε συ...δεν θα δούμε κάνα ευχάριστο;;;;

Εμένα με σώζει η μέρα...Πέμπτη είναι έκανα τεστ αρνητικό Δευτέρα περιμένω...αύριο Παρασκευή κ μετά Σαββατοκύριακο....κλειστό το μικροβιολογικό κ φαρμακεία αν γλιτώσω την κρίση μέχρι Σάββατο θα περιμένω σαν καλό κορίτσι μέχρι Δευτέρα.εεε και μάλλον θα έρθει νωρίτερα κ έχει ο Θεός.αλλα το σκ με σώζει..καμία βόλτα να ξεχάσω...κάτι θα γίνει ..

Πότε να κάνω κανένα τεστ λες???? Εσύ π ειδικά ειδική σε αυτά!!!

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Εγώ είχα αρκετές επαφές μέσα στο μήνα με τελευταία 9/10...μακάρι να έγινε τ θαύμα για όλες μας...όχι συμπτώματα δεν έχω...μόνο κράμπες στο πόδι...χαχα

Πότε να κάνω κανένα τεστ λες???? Εσύ π ειδικά ειδική σε αυτά!!!

 

Χαχαχα.αχχχ.περιμενε ακόμα.την μέρα περιόδου ξεκινά.μη κάνεις τα δικά μου λάθη.αν έχεις πολύ αγωνία δύο μέρες πριν με πρωινά ούρα.αντε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλα ρε φιλε, συγνωμη..δλδ..την ημερα της περιοδου που τελικα ησουν εγγυος, η γραμμη ηταν πιο αχνη κ απο της ζουζουνας??? Με 2000 χορισκη την επομενη??? Αυτα τα τεστ δεν ειναι που μετρανε απο 10 miu η οχι???? (Τη σκοτωσα τη μοναδα μετρησης...)

Τώρα δέκα χρόνια πριν έτσι;;;τα γρήγορα δεν υπήρχαν....τότε εγώ έκανα το predictor και το έκανα βράδυ γυρνώντας από την δουλειά τώρα που το σκέφτομαι.ισως αν το είχα κάνει πρωί να μου έβγαζε τα μάτια η γραμμή.αλλα όπως κ να χει είναι αναλόγως με τον οργανισμό.η χοριακη παράγεται από τστιγμη της εμφύτευσης κ μετά σε μερικές γυναίκες αργά σε άλλες γρήγορα.κ μετά αρχίζει στα ούρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Αν είχε ανακαλυφθεί κάτι ρε κορίτσια που μόλις τελειωνες την σε*ουαλική πράξη σου έλεγε....είσαι έγκυος!!ή δεν είσαι έγκυος.... πόσο άγχος θα είχαμε γλιτώσει???

με το που τελειωνε η επαφη κ σκοραρε το σπερματακι στο ωαριο να ακουγες γκολλλλλλλλλλ!!!!!!!!! αχ θεε μου πιααα!!!!

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...