Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορτσουδια μου!!!! Για όσες δεν θυμάστε είπαμε να ξεκινήσουμε Δεκεμβρη προσπάθεια για 2ο παρόλαυτα είχαμε ατυχημα με το προφυλακτικό αυτό τον μήνα μια μέρα πριν την ωορρηξία σε 9μερες περιμένω περίοδο.... λέτε???? Τεστ θα κάνω αν δεν έρθει σε 9μερες!!! Το θεωρώ απίθανο αλλά ποτέ δεν ξέρεις 

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

ε ναι εννοείται θα κανω...κάτσε να το διαβάσω να σ πω.

ρε συ αν μπορεις βαλε φωτο το αχνο τεστ στο προφιλ σου να δω πως ειναι γιατι εγω παιζει να μη το καταλαβω καν!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Εγώ τα έχω κάψει και τα 10 και δεν έχω μπει καν σε καθυστέρηση άσε ....

Τζάνκι

Χαχαχαχα

 

 

Έκαψα κ το τελευταίο η μαύρη ...καλά να πάθω ..τώρα θα περιμένω μεχρι δευτερα σε αναμμένα κάρβουνα.βασικα θα μου ρθει πιο νωρίς νιώθω.αλλα έχω μια χοριακη γραμμένη πέντε μήνες θα πάω να κάνω αυτήν αν δεν μου ρθει.πολυ καλά να πάθω που τα φαγα ολα.κλαμαααα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έκαψα κ το τελευταίο η μαύρη ...καλά να πάθω ..τώρα θα περιμένω μεχρι δευτερα σε αναμμένα κάρβουνα.βασικα θα μου ρθει πιο νωρίς νιώθω.αλλα έχω μια χοριακη γραμμένη πέντε μήνες θα πάω να κάνω αυτήν αν δεν μου ρθει.πολυ καλά να πάθω που τα φαγα ολα.κλαμαααα...

Καιιιιιι????? Τι τεστ εκανες??

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορτσουδια μου!!!! Για όσες δεν θυμάστε είπαμε να ξεκινήσουμε Δεκεμβρη προσπάθεια για 2ο παρόλαυτα είχαμε ατυχημα με το προφυλακτικό αυτό τον μήνα μια μέρα πριν την ωορρηξία σε 9μερες περιμένω περίοδο.... λέτε???? Τεστ θα κάνω αν δεν έρθει σε 9μερες!!! Το θεωρώ απίθανο αλλά ποτέ δεν ξέρεις 

Εννοείται λέμε..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

ρε συ αν μπορεις βαλε φωτο το αχνο τεστ στο προφιλ σου να δω πως ειναι γιατι εγω παιζει να μη το καταλαβω καν!!! 

Είναι η γραμμή πιο άχνη από του ελέγχου ας πούμε και εγώ έκανα τεστ την Παρασκευή ήταν αχνό το Σάββατο αχνό αλλά πιο έντονο ώσπου την Κυριακή έγινε ιδιο χρώμα με του ελέγχου τόσο έντονη!!!! 

Just now, Emilly είπε:

Εννοείται λέμε..

Πόσο μου φτιάχνεις την διάθεση δεν λέγεται......την ευχαριστιεμαι αυτήν την αναμονή τόσο πολύ....είχα να την ζήσω τρία χρόνια,και ας μην υπάρχουν τόσες πιθανότητες όσο εσάς....

Just now, Emilly είπε:

Έκαψα κ το τελευταίο η μαύρη ...καλά να πάθω ..τώρα θα περιμένω μεχρι δευτερα σε αναμμένα κάρβουνα.βασικα θα μου ρθει πιο νωρίς νιώθω.αλλα έχω μια χοριακη γραμμένη πέντε μήνες θα πάω να κάνω αυτήν αν δεν μου ρθει.πολυ καλά να πάθω που τα φαγα ολα.κλαμαααα...

Καλέ πάρε την επόμενη παρτίδα και αν είσαι χαρισετα χαχαχχαα

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καιιιιιι????? Τι τεστ εκανες??

Καλά το αποτελεσμα....δε λέμε τα αυτονόητα...hometest αλλά μπορεί να είμαι η χειρότερη επιρροή εδώ μέσα κ να έχω προωθήσει ότι για λόγους ψυχολογίας παίρνουμε τα φθηνά κ αρχίζουμε νωρίς κ τα καίμε....αλλά όλα τα θετικά μου ήταν το νωρίτερο στον γιο μου την μέρα περιόδου που φαινόταν δεν φαινόταν η γραμμή κ ενώ η χοριακη την επόμενη μέρα ήταν 2000 κ τα άλλα με πέντε τουλάχιστον μέρες καθυστέρησης.δηλαδη....ενταξει....νωρις το ξέρουμε 99 τα εκατό δεν δείχνει.απλα προετοιμάζεται ψυχολογικά.συνιθιζει το μάτι στο αρνητικό...κατάλαβες;;;το καταπίνεις πιο εύκολα το φαρμάκι.

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Είναι η γραμμή πιο άχνη από του ελέγχου ας πούμε και εγώ έκανα τεστ την Παρασκευή ήταν αχνό το Σάββατο αχνό αλλά πιο έντονο ώσπου την Κυριακή έγινε ιδιο χρώμα με του ελέγχου τόσο έντονη!!!! 

Πόσο μου φτιάχνεις την διάθεση δεν λέγεται......την ευχαριστιεμαι αυτήν την αναμονή τόσο πολύ....είχα να την ζήσω τρία χρόνια,και ας μην υπάρχουν τόσες πιθανότητες όσο εσάς....

Καλέ πάρε την επόμενη παρτίδα και αν είσαι χαρισετα χαχαχχαα

Καλά πιθανότητες γλυκό κορίτσι μου...χαχαχα..δεν θα σου πω την γνώμη μου..υπάρχουν επιστημονικά δεδομένα.οι πιθανότητες είναι μαζί σου χαχαχα.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ρε συ αν μπορεις βαλε φωτο το αχνο τεστ στο προφιλ σου να δω πως ειναι γιατι εγω παιζει να μη το καταλαβω καν!!! 

οκ την έβαλα δείτε κοριτσια κ πείτε μου,παντως αν κανω τοσο νωρις πρωτη φορα θα ειναι,χαχαχα


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλά το αποτελεσμα....δε λέμε τα αυτονόητα...hometest αλλά μπορεί να είμαι η χειρότερη επιρροή εδώ μέσα κ να έχω προωθήσει ότι για λόγους ψυχολογίας παίρνουμε τα φθηνά κ αρχίζουμε νωρίς κ τα καίμε....αλλά όλα τα θετικά μου ήταν το νωρίτερο στον γιο μου την μέρα περιόδου που φαινόταν δεν φαινόταν η γραμμή κ ενώ η χοριακη την επόμενη μέρα ήταν 2000 κ τα άλλα με πέντε τουλάχιστον μέρες καθυστέρησης.δηλαδη....ενταξει....νωρις το ξέρουμε 99 τα εκατό δεν δείχνει.απλα προετοιμάζεται ψυχολογικά.συνιθιζει το μάτι στο αρνητικό...κατάλαβες;;;το καταπίνεις πιο εύκολα το φαρμάκι.

Καλά πιθανότητες γλυκό κορίτσι μου...χαχαχα..δεν θα σου πω την γνώμη μου..υπάρχουν επιστημονικά δεδομένα.οι πιθανότητες είναι μαζί σου χαχαχα.

Και τα επιστημονικά δεδομένα με μένα θα είναι? Χχαχαχαχα γελάνε και οι πέτρες!!!

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

οκ την έβαλα δείτε κοριτσια κ πείτε μου,παντως αν κανω τοσο νωρις πρωτη φορα θα ειναι,χαχαχα

Κοίταξε αν είναι η γραμμή που φαίνεται γιατί η άλλη γραμμή είναι κρυμμένη από την φοτο σου δεν μου φαίνεται άχνη μια χαρά ειναι

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Και τα επιστημονικά δεδομένα με μένα θα είναι? Χχαχαχαχα γελάνε και οι πέτρες!!!

Κοίτα ρεαλιστικά εσύ μπορείς να πιάσεις σε λιγότερο από δύο μήνες.εισαι 22 χρονών.δηλαδη έπιασα πρώτο μήνα εγώ στα 30 κ μετά έκανα δύο μήνες δύο φορές να πιάσω 37 κ 39 κ θα το σκεφτείς εσύ;;;;;δεν είναι λογικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

οκ την έβαλα δείτε κοριτσια κ πείτε μου,παντως αν κανω τοσο νωρις πρωτη φορα θα ειναι,χαχαχα

Αγαπη εγω δεν ξερω απο τεστ, αλλα βλεπω οντως οτι ειναι αχνη. Σιγουρα υπαρχει κ πιο αχνο. Δλδ τη θελουμε να ειναι εντονη οσο εντονη ειναι κ η γταμμη ελεγχου? Να ξανακανεις το απογευμα αλλο ενα κ σιγουρα αυριο αλλα 2!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

οκ την έβαλα δείτε κοριτσια κ πείτε μου,παντως αν κανω τοσο νωρις πρωτη φορα θα ειναι,χαχαχα

Όχι κορίτσι μου είναι νωρίς ακόμα 

Πρέπει να γίνει ίδια και πιο έντονη μη σου πω από τη γραμμή ελέγχου

Just now, tina79 είπε:

Αγαπη εγω δεν ξερω απο τεστ, αλλα βλεπω οντως οτι ειναι αχνη. Σιγουρα υπαρχει κ πιο αχνο. Δλδ τη θελουμε να ειναι εντονη οσο εντονη ειναι κ η γταμμη ελεγχου? Να ξανακανεις το απογευμα αλλο ενα κ σιγουρα αυριο αλλα 2!!

Όχι είναι πάρα πολύ αχνημη κάψει άλλο σήμερα ,τσάμπα θα το κάνει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλά το αποτελεσμα....δε λέμε τα αυτονόητα...hometest αλλά μπορεί να είμαι η χειρότερη επιρροή εδώ μέσα κ να έχω προωθήσει ότι για λόγους ψυχολογίας παίρνουμε τα φθηνά κ αρχίζουμε νωρίς κ τα καίμε....αλλά όλα τα θετικά μου ήταν το νωρίτερο στον γιο μου την μέρα περιόδου που φαινόταν δεν φαινόταν η γραμμή κ ενώ η χοριακη την επόμενη μέρα ήταν 2000 κ τα άλλα με πέντε τουλάχιστον μέρες καθυστέρησης.δηλαδη....ενταξει....νωρις το ξέρουμε 99 τα εκατό δεν δείχνει.απλα προετοιμάζεται ψυχολογικά.συνιθιζει το μάτι στο αρνητικό...κατάλαβες;;;το καταπίνεις πιο εύκολα το φαρμάκι.

Καλά πιθανότητες γλυκό κορίτσι μου...χαχαχα..δεν θα σου πω την γνώμη μου..υπάρχουν επιστημονικά δεδομένα.οι πιθανότητες είναι μαζί σου χαχαχα.

Καλα ρε φιλε, συγνωμη..δλδ..την ημερα της περιοδου που τελικα ησουν εγγυος, η γραμμη ηταν πιο αχνη κ απο της ζουζουνας??? Με 2000 χορισκη την επομενη??? Αυτα τα τεστ δεν ειναι που μετρανε απο 10 miu η οχι???? (Τη σκοτωσα τη μοναδα μετρησης...)

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση...ενα self clear που λεει οτι ανιχνευει 5 μερες μετα τη πιθανη συλληψη κ ειναι ευαισθητο (10mIu), ειναι πιο αξιοπιστο απο τα πρωιμης ανιχνευσης??? Γτ νομιζω τα πρωιμης μετρανε απο 25mIu..

Just now, Ellidr είπε:

Σας έβαλα φωτό το  τεστ ωορρηξίας μου να δείτε πως πρέπει να είναι

Ωωωωωωωω....ωραιο χρωμα!!! Αντε ρε αγαπη, σου ευχομαι τοσο εντονο να σου ξαναβγει στα πεναλτυ!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...