Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, tina79 είπε:

Αααραξε...θα προλαβεις μια χαρα να το κανεις! Χτυπα το Σαββατο! Εσυ 19 εγω 20, αλλη με τη βαρκα μας??? Α κ η Ελντιρ ειναι

Α ναι;;;;αααα αυτός ο μήνας με τα αστερια...όλες μαζι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elieria είπε:

Είμαι 39 ετών , δεν έχω αλλά παιδιά . Δεν είχα ποτέ σ έχουν καθυστέρηση ή θα μου έρθει 8 ή 10. Είχα σεξουαλικη επαφή με το αγόρι μου στις 2/10 έκτοτε δεν έχω περίοδο . Έκανα χοριακη πολύ νωρίς προχτές δηλαδή 13/10 αρνητική . Απο προχτές έβγαλα μια ροζ σταγόνα και μετά μέχρι σήμερα βγάζω καφέ σταγόνα . Ζαλάδα έντονη είχα το Σάββατο . Αυτές τις μέρες τις καθυστερήσεις έχω κόπωση αδυναμία υπνηλία δηλαδή αν δεν είμαι έγκυος πρέπει να ψαχτώ έχω κάτι άλλο . Και συνέχεια νομίζω ήρθε η περίοδος έχω σαν πονάκια πάω τουαλέτα τίποτα . Δεν ξέρω αν η ροζ σταγόνα στις 13/10 ήταν εμφύτευση . Πραγματικά πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό και απο την μικρή εμπειρία μου ένα κατάλαβα , αν είσαι έγκυος Στην αρχή κανένας δεν μπορεί να το καταλάβει τελικά ούτε γιατρός χαχαχα τι να πω 

περιμενε γιατι μας μπερδεψες οπως τα γραφεις . εχεις καθηστερηση 4 μερες . τελευταια επαφη πριν 14 μερες? κ αρνητικη χοριακη? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Να κανουμε γκρουπακι στο μεσετζερ, τα αστερια της φασκομηλιας! χαχαχαχχααχχααχχ..κλαιωωωωω

 Χαμος θα  γινόταν ματι δεν θα κλείναμε. Μπουρου Μπουρου θα ειμασταν Συνέχεια χαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Να κανουμε γκρουπακι στο μεσετζερ, τα αστερια της φασκομηλιας! χαχαχαχχααχχααχχ..κλαιωωωωω

Αααα χαχαχαχαχα.εκει να δεις...να έχει κ τις φάτσες μας..

Just now, tina79 είπε:

Αααραξε...θα προλαβεις μια χαρα να το κανεις! Χτυπα το Σαββατο! Εσυ 19 εγω 20, αλλη με τη βαρκα μας??? Α κ η Ελντιρ ειναι

Εγώ γελούσα μόνο που μας φανταζομουνα πάνω σε βάρκα.χαχαχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Και εγώ θα παραγγείλω αυτό τον μήνα ...θα τα βάλω φωτιά μια ωορηξιας μια εγκυμοσύνης..να δω μην έχει κ τίποτα για τους άντρες.αδικο...να δουν κ αυτοί αν είναι καλό το σπέρμα.ετσι έπρεπε να γίνεται.

Περιμένετε κ εμένα από πισω...σημειώνω για το αρχείο ότι το μαλλί μου είναι μες στο λάδι.πλημενη είμαι μαλλί έκαμα χτες.ετσι είχα πάντα στις εγκυμοσύνες....για το αρχείο...να τα βλέπω κ να γελάω σε λίγο.πηγα στον καθρέφτη κ βλέπω μια φρατζα....λέω που σκ,,,τα την ακούμπησα;;;;χαχαχαχα

εχει καλε τεστ γονιμότητας και για τον αντρα.εγκυρο το εχω δοκιμασει!η μαλλον το εχει δοκιμασει.

εγω εκανα 1 ειναι αχνο οκ νωρις είναι ακόμα.9η μερα ειμαι σημερα 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αααα χαχαχαχαχα.εκει να δεις...να έχει κ τις φάτσες μας..

Οποια θελει ας το αναλαβει! Να της στειλουμε πμ πως ειμαστε γραμμενες στο φβ, να μας συγκεντρωσει στο μεσετζερ!! Πλακα θα εχει..χχαχαχααχαχχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Οποια θελει ας το αναλαβει! Να της στειλουμε πμ πως ειμαστε γραμμενες στο φβ, να μας συγκεντρωσει στο μεσετζερ!! Πλακα θα εχει..χχαχαχααχαχχαχαχα

Τι να κάνω που δεν έχω ούτε φβ ούτε το χω με την τεχνολογία...οντως θα είχε πολύ γέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τι να κάνω που δεν έχω ούτε φβ ούτε το χω με την τεχνολογία...οντως θα είχε πολύ γέλιο.

Καλα δεν ειναι αναγκη να εχεις προφιλ στο φβ για να εχεις μεσετζερ.. Εκμοντερνισου Εμιλη!! Χχαχαχααχχααχχα

Απο στηθος πως πατε???

Απο υγρα???

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Αααα χαχαχαχαχα.εκει να δεις...να έχει κ τις φάτσες μας..

Εγώ γελούσα μόνο που μας φανταζομουνα πάνω σε βάρκα.χαχαχα.

Εγώ μπαίνω σε βαρκα λόγω του ψαροτούφεκα μου 

Άρα σας καλώ για ατελείωτες βόλτες

Just now, tina79 είπε:

Καλα δεν ειναι αναγκη να εχεις προφιλ στο φβ για να εχεις μεσετζερ.. Εκμοντερνισου Εμιλη!! Χχαχαχααχχααχχα

Απο στηθος πως πατε???

Απο υγρα???

Εγω σύστημα νεκρό 

Ούτε στήθος ούτε υγρά

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλα δεν ειναι αναγκη να εχεις προφιλ στο φβ για να εχεις μεσετζερ.. Εκμοντερνισου Εμιλη!! Χχαχαχααχχααχχα

Απο στηθος πως πατε???

Απο υγρα???

Το στήθος ούτε διακοσμητικό δεν το θεωρώ βαθμός κάτω του μηδενός.κ σπανιότατα πονάει.πριν περίοδο κ μόνο σε μια εγκυμοσύνη πονούσε στην αρχή.εγω αυτή την στιγμή πονάω κ νιώθω να μου ρχεται όπου να ναι.

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ μπαίνω σε βαρκα λόγω του ψαροτούφεκα μου 

Άρα σας καλώ για ατελείωτες βόλτες

Εγω σύστημα νεκρό 

Ούτε στήθος ούτε υγρά

Μη το λες γιατί μέχρι ψες μεσημέρι έτσι έλεγα κ από το απόγευμα άρχισα να πονάω για βαριά περίοδο..δεν θέλω άλλο πόνο....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το στήθος ούτε διακοσμητικό δεν το θεωρώ βαθμός κάτω του μηδενός.κ σπανιότατα πονάει.πριν περίοδο κ μόνο σε μια εγκυμοσύνη πονούσε στην αρχή.εγω αυτή την στιγμή πονάω κ νιώθω να μου ρχεται όπου να ναι.

Μη το λες γιατί μέχρι ψες μεσημέρι έτσι έλεγα κ από το απόγευμα άρχισα να πονάω για βαριά περίοδο..δεν θέλω άλλο πόνο....

Καλα ετουτη εδω μας δουλευει... θα ειναι εγγυος, καθηστε κ θα δειτε...

Τπτ ασυνηθιστο κ γω, στηθος ποναει οπως παντα σχεδον καθε μηνα κ απο υγρα ανομβρια, περιοδος ξηρασιας..χαχαχαχχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλα δεν ειναι αναγκη να εχεις προφιλ στο φβ για να εχεις μεσετζερ.. Εκμοντερνισου Εμιλη!! Χχαχαχααχχααχχα

Απο στηθος πως πατε???

Απο υγρα???

Στάσου....λες όπως τις τηλεδιασκέψεις;;;;που έχει παραθυρακια κ μιλάνε όλοι;;;;θα το βούλωσουμε χαχαχαχαχα.εδω στο φόρουμ κοντεύει να μας πετάξει το σύστημα...το καψαμε με την πάρλα..χαχαχα.εγω περιμένω μύνημα από τον διαχειριστή να μου την πει( φτάνει κυρία φάγατε 300 σελίδες)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το στήθος ούτε διακοσμητικό δεν το θεωρώ βαθμός κάτω του μηδενός.κ σπανιότατα πονάει.πριν περίοδο κ μόνο σε μια εγκυμοσύνη πονούσε στην αρχή.εγω αυτή την στιγμή πονάω κ νιώθω να μου ρχεται όπου να ναι.

Μη το λες γιατί μέχρι ψες μεσημέρι έτσι έλεγα κ από το απόγευμα άρχισα να πονάω για βαριά περίοδο..δεν θέλω άλλο πόνο....

Κοίτα εγώ λογικά σε κανένα τριήμερο άμα λάβουμε υπόψιν την ωορρηξία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...