Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπερα την δεύτερα θα παω να κάνω τον υπερηχο αλλα αυτο με την αδεια θέλω να μάθω και εγώ είχα παρει δυο εβδομάδες απο την κανονική μου αλλα επείδη δουλευω σε σουπερμαρκετ και τυροκομικο η μαια μου ειπε θα μου ξαναγραψει αναρρωτικη.επισης είχα κόψει το αλάτι στα φαγητά μου πριν ολη την διαδιακασια γιατι είχα αρκετή πιεση τα τρώω αναλατα δηλαδή λέτε να υπαρζει θέμα;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Και εγώ θα παραγγείλω αυτό τον μήνα ...θα τα βάλω φωτιά μια ωορηξιας μια εγκυμοσύνης..να δω μην έχει κ τίποτα για τους άντρες.αδικο...να δουν κ αυτοί αν είναι καλό το σπέρμα.ετσι έπρεπε να γίνεται.

Περιμένετε κ εμένα από πισω...σημειώνω για το αρχείο ότι το μαλλί μου είναι μες στο λάδι.πλημενη είμαι μαλλί έκαμα χτες.ετσι είχα πάντα στις εγκυμοσύνες....για το αρχείο...να τα βλέπω κ να γελάω σε λίγο.πηγα στον καθρέφτη κ βλέπω μια φρατζα....λέω που σκ,,,τα την ακούμπησα;;;;χαχαχαχα

Ωπ προσθέτω και αλλο συμπτωμα στη λίστα μου για να έχω χαχαχαχα.λες να εισαι;;;;;;μακαριιι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Και πάμε πάλι από την αρχή δυναμικά 

..... Φίλεεεεεε

Ε ναι τι θα κάνουμε...θα κόψουμε το σ,,,ξ;;;;με τόσα γλέντια δεν μπορεί...θα κάτσει.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ωπ προσθέτω και αλλο συμπτωμα στη λίστα μου για να έχω χαχαχαχα.λες να εισαι;;;;;;μακαριιι

Γράφε εσύ την λίστα αχρειαστη δε θα είναι.θα ρθει καιρός που κ καούρα θα πάθουμε,κ σαν λαδομενοι ποντικοί θα είμαστε κ δυσκοιλιότητα,κ θα κοιμόμαστε όρθιες κ θα είναι εγκυμοσύνη τελικά...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Και εγώ θα παραγγείλω αυτό τον μήνα ...θα τα βάλω φωτιά μια ωορηξιας μια εγκυμοσύνης..να δω μην έχει κ τίποτα για τους άντρες.αδικο...να δουν κ αυτοί αν είναι καλό το σπέρμα.ετσι έπρεπε να γίνεται.

Περιμένετε κ εμένα από πισω...σημειώνω για το αρχείο ότι το μαλλί μου είναι μες στο λάδι.πλημενη είμαι μαλλί έκαμα χτες.ετσι είχα πάντα στις εγκυμοσύνες....για το αρχείο...να τα βλέπω κ να γελάω σε λίγο.πηγα στον καθρέφτη κ βλέπω μια φρατζα....λέω που σκ,,,τα την ακούμπησα;;;;χαχαχαχα

θελω να εισαι η επομενη που μας αποχαιρετα για γρουπ "μαμαδες Ιουνιου 2021"!!!!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Αυτο πιστεύω και εγώ για εσενα...δεν ήσουν τυχερή τωρα μα παράγεις ωαρια και θα έρθει γρήγορα!!!!θα κάνεις κάτι να βοηθήσεις το ενδομήτριο???που αν γίνεται γονιμοποίηση να τα κρατάει????πως θα προχωρήσετε τώρα???

Ναι θα κάνω ενέσεις ατρεμολ 

Κάτι τέτοιο που δεν επηρεάζουν το ενδομήτριο 

Και θα ελέγχω ε2 για να μη προκαλέσουμε υπέρ διέγερση

Και σπερματεγχυση αν είναι όλα καλά

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

Εντωμεταξυ εγώ είμαι ήδη μαμά Ιουνίου..το αγόρι μου Ιούνη το γέννησα..γι αυτό λέω να σας δώσω σειρα χαχαχαχα.

Ισως ειναι ο τυχερος σου μηνας ο Ιουνιος! εχεις κ μαλλι λαδωμενο κατσε κυρια μου περιμενε λιγακιιιι λιγες μερες εμειναν ακομα!!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ε ναι τι θα κάνουμε...θα κόψουμε το σ,,,ξ;;;;με τόσα γλέντια δεν μπορεί...θα κάτσει.

Γράφε εσύ την λίστα αχρειαστη δε θα είναι.θα ρθει καιρός που κ καούρα θα πάθουμε,κ σαν λαδομενοι ποντικοί θα είμαστε κ δυσκοιλιότητα,κ θα κοιμόμαστε όρθιες κ θα είναι εγκυμοσύνη τελικά...

Δεν κανεις κανα τεστακι λεω εγω αυριο..που εχεις κ καβα?? Να δουμε τι παιζει???

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Δεν κανεις κανα τεστακι λεω εγω αυριο..που εχεις κ καβα?? Να δουμε τι παιζει???

Έκανα η μαύρη....εχτές προχθές παραπροχθες..όλα αρνητικά.ενα Μ εμεινε κ το φυλάω σαν τα μάτια μου.κ νομίζω ότι δεν θα προλάβω να το κάψω κ πολύ στενοχωριέμαι.θα μου κάνει έκπληξη η σκ,,,τοπεριοδος κ θα ρθει πιο νωρίς.κ μετά θα το κάνω με περίοδο.19 περιμένω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Ναι αλλά 8 πρέπει να έχεις στη ωορρηξία 

Όχι 4 μέρες πριν την περίοδο

Εγώ να σου πω θα ξαναρχίσω τις επαφές από αύριο μέχρι να μου έρθει περίοδος γιατί τώρα δε βλέπει και τα άλλα ωοθυλάκια που ήταν πιο μικρά και υπάρχει και το ωχρό σωμάτιο οπότε ποτέ δε ξέρεις

Χαχαχαχα 

Στις καθυστερήσεις θα παιχτεί το παιχνίδι

Έκανες τεστ;; Εγκυμοσύνης δε θυμάμαι;

Επίσης έχεις καθυστέρηση;;

Πες μας λίγα πράγματα για σένα 

Προσπαθείτε καιρό ;; Έχεις άλλα παιδάκια ;

Ποσο χρόνων είσαι ;

Ααααααα 

Επίσης μου είπε ότι η γονιμοποίηση μπορεί να έγινε αλλά όχι η εμφύτευση ,αυτό δε μπορούμε να το ξέρουμε με σιγουριά

Είμαι 39 ετών , δεν έχω αλλά παιδιά . Δεν είχα ποτέ σ έχουν καθυστέρηση ή θα μου έρθει 8 ή 10. Είχα σεξουαλικη επαφή με το αγόρι μου στις 2/10 έκτοτε δεν έχω περίοδο . Έκανα χοριακη πολύ νωρίς προχτές δηλαδή 13/10 αρνητική . Απο προχτές έβγαλα μια ροζ σταγόνα και μετά μέχρι σήμερα βγάζω καφέ σταγόνα . Ζαλάδα έντονη είχα το Σάββατο . Αυτές τις μέρες τις καθυστερήσεις έχω κόπωση αδυναμία υπνηλία δηλαδή αν δεν είμαι έγκυος πρέπει να ψαχτώ έχω κάτι άλλο . Και συνέχεια νομίζω ήρθε η περίοδος έχω σαν πονάκια πάω τουαλέτα τίποτα . Δεν ξέρω αν η ροζ σταγόνα στις 13/10 ήταν εμφύτευση . Πραγματικά πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό και απο την μικρή εμπειρία μου ένα κατάλαβα , αν είσαι έγκυος Στην αρχή κανένας δεν μπορεί να το καταλάβει τελικά ούτε γιατρός χαχαχα τι να πω 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Δεν κανεις κανα τεστακι λεω εγω αυριο..που εχεις κ καβα?? Να δουμε τι παιζει???

Αν είχα καβατζα θα ήμουν με το ποτηράκι αυτή την στιγμή.αλλα επειδή περιμένω αν έρθει να παραγγείλω κ ωορηξιας μαζί..κατάλαβες;;;μια φορά να πληρώνω μεταφορικά..πόσες παραγγελίες τον μήνα;;;θα νομίζει η εταιρία ότι είμαι stocker.

Just now, sofiadu είπε:

Ισως ειναι ο τυχερος σου μηνας ο Ιουνιος! εχεις κ μαλλι λαδωμενο κατσε κυρια μου περιμενε λιγακιιιι λιγες μερες εμειναν ακομα!!!!

 

Κοίτα αν είναι δε θα το πλένω να έχω τη ψευδαίσθηση ότι κάτι παίζει.γελαω μόνη αυτή την στιγμή.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έκανα η μαύρη....εχτές προχθές παραπροχθες..όλα αρνητικά.ενα Μ εμεινε κ το φυλάω σαν τα μάτια μου.κ νομίζω ότι δεν θα προλάβω να το κάψω κ πολύ στενοχωριέμαι.θα μου κάνει έκπληξη η σκ,,,τοπεριοδος κ θα ρθει πιο νωρίς.κ μετά θα το κάνω με περίοδο.19 περιμένω.

Αααραξε...θα προλαβεις μια χαρα να το κανεις! Χτυπα το Σαββατο! Εσυ 19 εγω 20, αλλη με τη βαρκα μας??? Α κ η Ελντιρ ειναι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elieria είπε:

Είμαι 39 ετών , δεν έχω αλλά παιδιά . Δεν είχα ποτέ σ έχουν καθυστέρηση ή θα μου έρθει 8 ή 10. Είχα σεξουαλικη επαφή με το αγόρι μου στις 2/10 έκτοτε δεν έχω περίοδο . Έκανα χοριακη πολύ νωρίς προχτές δηλαδή 13/10 αρνητική . Απο προχτές έβγαλα μια ροζ σταγόνα και μετά μέχρι σήμερα βγάζω καφέ σταγόνα . Ζαλάδα έντονη είχα το Σάββατο . Αυτές τις μέρες τις καθυστερήσεις έχω κόπωση αδυναμία υπνηλία δηλαδή αν δεν είμαι έγκυος πρέπει να ψαχτώ έχω κάτι άλλο . Και συνέχεια νομίζω ήρθε η περίοδος έχω σαν πονάκια πάω τουαλέτα τίποτα . Δεν ξέρω αν η ροζ σταγόνα στις 13/10 ήταν εμφύτευση . Πραγματικά πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό και απο την μικρή εμπειρία μου ένα κατάλαβα , αν είσαι έγκυος Στην αρχή κανένας δεν μπορεί να το καταλάβει τελικά ούτε γιατρός χαχαχα τι να πω 

Α δικιά μου κ εσύ πάμε μαζί 

39 και χωρίς ζουζούνι ακόμα

Τεστ έκανες;;;

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...