Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

σοφία να ρωτησω ,εμενα προλακτίνη και προγεστερονη μου τις έβαλε για μετα την ωορρηξια να τις κανω...μου ειπε 21η μερα αλλα λογο κυκλου θα δω ποτε θα την κάνω κ με τα τεστ

@*ζουζουνα*!!!  Συνηθως κανει ενα με δυο μηνες να πεσεις στα φυσιολογικα...εξαρταται με το ποσο υψηλη ειναι...εγω εφτασα 70 με οριο 23.παιρνω 2 χαπια την εβδομαδα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

σοφία να ρωτησω ,εμενα προλακτίνη και προγεστερονη μου τις έβαλε για μετα την ωορρηξια να τις κανω...μου ειπε 21η μερα αλλα λογο κυκλου θα δω ποτε θα την κάνω κ με τα τεστ

Εμένα ρε συ μου τις έγραψε με τις άλλες μαζί κ τις έκανα σήμερα. Μόνο την προγεστερονη δεν έγραψε. Λογικά θα δει τι θα λένε αυτές κ θα μου πει για μετά να τη κάνω... Δεν έχω ιδέα... Μήπως την εξετάζουν την προλακτινη κ 2ημερα περιόδου κ μετά την ωορρηξια;; 

Just now, Emilly said:

Καλέ δεν έκανες fsh και ήταν τέλεια;;;;6,3;;είδες θυμητικο;;τέλεια ηταν

Όχι καλέ κυρία!!!! Δεν ήμουν εγώ!!! Εγώ έκανα σήμερα εξετάσεις κ αύριο θα τις πάρω. Μια άλλη κοπέλα έγραφε το πρωί τα αποτελέσματα αλλά δεν θυμάμαι ποια...η @*ζουζουνα*!!!;; αχ δεν θυμάμαι κ είμαι κ από κινητό κολλάει συνέχεια... 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αχ συγνώμη είμαι από το κινητό με το ένα μάτι να κλείνει από τη νύστα κ διάβασα για την υψηλή ορμόνη κ σκέφτηκα ότι θηλάζεις! Αύριο θα δω τη προλακτινη. Αν είναι υψηλή λογικά θα μου δώσει θεραπεία. Με χάπια κανεις; κ πόσο καιρό κάνει να στρώσει στο περίπου; 

Αχ κ εγώ θα σας τις πω αύριο να μου πειτεεε!!! 

@sofiadu Συνηθως κανει ενα με δυο μηνες να πεσεις στα φυσιολογικα...εξαρταται με το ποσο υψηλη ειναι...εγω εφτασα 70 με οριο 23.παιρνω 2 χαπια την εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ξέχασα να πω ότι δεν μου αρέσει το αλκοόλ!! Εγώ με αυτά έπρεπε να ήμουν κουνελα χρυσή μου!!!! Εσύ σεξ σα τη τρελή! Άρα πιες κ φάε κ τη ταρτουλα σου, όλα είναι σχετικά. Κ ας χτυπιομαστε εμείς μετά σε βιταμίνες κ αεροβική!! Ρε συ εγώ κοιμάμαι όρθια πως θα αντέξεις να κάνεις κ σεξ;;;; 

Όλο τον μήνα σου λέω 24 μέρα σήμερα δύο μέρες δεν το καναμε.εμας το ποτό μας αρέσει.δεν κάπνισα στην ζωή μου κ ούτε καφέ έπινα.αλλα μέχρι να γεννήσω εβγαίνα με τον δικό μου κ τα πιναμε κ το ζούσαμε.μια φορά ελεύθεροι έρχεται κ με παίρνει για έξοδο.κ φορούσα αθλητικα κ είχα στο σακιδιο ψιλοτακουνα.μου λέει θα βγούμε τώρα.ε τα βάζω πάμε πινουμε.οταν γύρισα πόνεσαν τα πόδια μου.βγαζω τα ψηλά βάζω τα αθλητικά.σουρωμενοι.την άλλη μέρα ξυπνάμε.μας λέει ο γείτονας έχει ένα τακούνι πάνω στην οροφή από το αμάξι αααχαχαχαχαχα.τον γιο μου σουρωμενη τον έπιασα.το ζούσαμε σου λέω.

 

 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

@sofiadu Συνηθως κανει ενα με δυο μηνες να πεσεις στα φυσιολογικα...εξαρταται με το ποσο υψηλη ειναι...εγω εφτασα 70 με οριο 23.παιρνω 2 χαπια την εβδομαδα

Σε ευχαριστώ για τη πληροφορία... 

Εγω σας αφήνω κοιμάμαι όρθια. Είμαι ξύπνια από τις 03:00 χθες κ δεν μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά! Τα λέμε αύριο κορίτσια!! Καληνύχτα κ @Emilly καλή βραδιάτικα αεροβική κορίτσι μου χαχχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Σε ευχαριστώ για τη πληροφορία... 

Εγω σας αφήνω κοιμάμαι όρθια. Είμαι ξύπνια από τις 03:00 χθες κ δεν μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά! Τα λέμε αύριο κορίτσια!! Καληνύχτα κ @Emilly καλή βραδιάτικα αεροβική κορίτσι μου χαχχαχα 

Ε ναι ρε συ μια ζωή την έχουμε χιχιχι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σε ευχαριστώ για τη πληροφορία... 

Εγω σας αφήνω κοιμάμαι όρθια. Είμαι ξύπνια από τις 03:00 χθες κ δεν μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά! Τα λέμε αύριο κορίτσια!! Καληνύχτα κ @Emilly καλή βραδιάτικα αεροβική κορίτσι μου χαχχαχα 

@sofiadu καλη ξεκουραση!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Όλο τον μήνα σου λέω 24 μέρα σήμερα δύο μέρες δεν το καναμε.εμας το ποτό μας αρέσει.δεν κάπνισα στην ζωή μου κ ούτε καφέ έπινα.αλλα μέχρι να γεννήσω εβγαίνα με τον δικό μου κ τα πιναμε κ το ζούσαμε.μια φορά ελεύθεροι έρχεται κ με παίρνει για έξοδο.κ φορούσα αθλητικα κ είχα στο σακιδιο ψιλοτακουνα.μου λέει θα βγούμε τώρα.ε τα βάζω πάμε πινουμε.οταν γύρισα πόνεσαν τα πόδια μου.βγαζω τα ψηλά βάζω τα αθλητικά.σουρωμενοι.την άλλη μέρα ξυπνάμε.μας λέει ο γείτονας έχει ένα τακούνι πάνω στην οροφή από το αμάξι αααχαχαχαχαχα.τον γιο μου σουρωμενη τον έπιασα.το ζούσαμε σου λέω.

 

 

Δεν έχω φάτσες άλλες!! Φατσούλα γέλιο χαχαχχαχαχαχαχα

Εμείς το αντίθετο. Ένα μήνα δύο φορές που το κάναμε, νταξει 3 ήταν μην υπερβάλλω!! Αχ παλιά ααα σα τα κουνέλιαααα μας είχαν χτυπήσει κ τη πόρτα ότι κάναμε κ φασαρία... Τώρα αα ύπνος από το απόγευμα τη ρουτίνα μου γαμωτοοοο

Just now, Emilly said:

Ε ναι ρε συ μια ζωή την έχουμε χιχιχι.

Φατσούλα γέλιο! 

Just now, Vasiliki33 said:

@sofiadu καλη ξεκουραση!!!

Ευχαριστώ!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Δεν έχω φάτσες άλλες!! Φατσούλα γέλιο χαχαχχαχαχαχαχα

Εμείς το αντίθετο. Ένα μήνα δύο φορές που το κάναμε, νταξει 3 ήταν μην υπερβάλλω!! Αχ παλιά ααα σα τα κουνέλιαααα μας είχαν χτυπήσει κ τη πόρτα ότι κάναμε κ φασαρία... Τώρα αα ύπνος από το απόγευμα τη ρουτίνα μου γαμωτοοοο

Αχχχ τι στιγμές δόξας.αλλα φίλε έρωτας.δεν τους πήραμε με συνηκεσιο.

Just now, sofiadu είπε:

Εμένα ρε συ μου τις έγραψε με τις άλλες μαζί κ τις έκανα σήμερα. Μόνο την προγεστερονη δεν έγραψε. Λογικά θα δει τι θα λένε αυτές κ θα μου πει για μετά να τη κάνω... Δεν έχω ιδέα... Μήπως την εξετάζουν την προλακτινη κ 2ημερα περιόδου κ μετά την ωορρηξια;; 

Όχι καλέ κυρία!!!! Δεν ήμουν εγώ!!! Εγώ έκανα σήμερα εξετάσεις κ αύριο θα τις πάρω. Μια άλλη κοπέλα έγραφε το πρωί τα αποτελέσματα αλλά δεν θυμάμαι ποια...η @*ζουζουνα*!!!;; αχ δεν θυμάμαι κ είμαι κ από κινητό κολλάει συνέχεια... 

Αααααα,είδες θυμητικο;;;καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Όχι όχι Δεκεμβρη ξεκινάμε απλά έκανα έτσι για την τιμή των όπλων ήταν η πρώτη φορά που έκανα τεστ ωορρηξίας στην πρώτη εγκυμοσύνη κάναμε διάφορες μέρες μέσα στο μήνα όσο πιο συχνά μπορούσαμε και πιάσαμε την κόρη μας στον δεύτερο μήνα άρα δεν χρειάστηκε ποτέ να κάνω....έτσι από περιέργεια έκανα να δω αν όντως έχω ωορηξια όταν έχω αυτά τα πονακια!!!

Ααα χαχχα και εγω εκανα πριν ξεκινησουμε απο περιέργεια.. Σε καταλαβαινω 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu said:

Κ βέβαια χρυσή μου παίζει ρόλο η μάνα! Το βασικότερο! Αν η πεθερά δεν έχει ασχοληθεί στο παραμικρό, δεν έδωσε ερεθίσματα από μικρό κ του έλεγε φύγε από τη κουζίνα μου, πάλι μαντάρα τα έκανες, φύγε να μη σε βλέπω έτσι που τα έκανες χάλια, τι μαθαίνει ο μελλοντικός άντρας; ότι το σπίτι δεν ειναιι δουλειά του, ευθύνη του, ότι άλλος ασχολείται εκείνος όχι. Το Α κ το Ω είναι η μάνα κ πως θα αναθρεψει τον γιο της. Δεν θα τον κάνει υπηρέτη της γυναίκας του. Υπεύθυνο άνθρωπο θα τον κάνει. Όσο ευθύνη μου είναι να κρατάω καθαρό το σπίτι, άλλο τόσο κ εκείνου. Είναι κ δικό του σπίτι. Ευθύνη μας δεν είναι μόνο η εργασία αλλά κ το σπίτι κ μη σου πω κ περισσότερο. Ο γιος μου σίγουρα θα περάσει το στάδιο βαριέμαι να κουνήσω το χέρι μου. Δεν τον έδιωξα ποτέ από τη κουζίνα, από το σφουγγάρισμα κ ας με καθυστερεί. "εγώ είμαι ο μάγειρας του σπιτιού" έτσι λέει. Φασολάκια, φακές, σήμερα δε γιουβέτσι. Πλένουμε βεράντα, κάνουμε τα τζάμια, ποτιζουμε, τακτοποιουμε, ξεσκονιζουμε. Κ κάνει πολλά περισσότερα από τον άντρα μου. Αύριο μεθαύριο δεν θα έχει ανάγκη κανέναν κ καμία να βάλει πλυντηριο, να μαγειρέψει. Θα είναι υπεύθυνος, θα ξέρει πως έχει σπιτικό εκτός από δουλειά κ ας έχει λεφτά να πληρώνει καθαριστριες κ λατζερισες. Όλα ξεκινάνε από το σπίτι κ τελειώνουν στο σπίτι. Όπως καταλαβες έχω άχτι τη πεθερά η οποία δεν έμαθε τίποτα απολύτως τον γιο της. Αυτά... 

Όσο για τα τεστ η λύση που ψάχνω να κάτσω σπίτι στο παιδάκι μου κ να μου στέλνουν τσεκ με τον μισθό!!! Χαχαχχαχαχα

Συγνώμη αν το έχεις ήδη αναφέρει, θηλάζεις κ έχεις αύξημενη προλακτινη; κ τι θεραπεία κάνεις; με χάπια; φαντάζομαι δεν επηρεάζουν τον θηλασμό σωστά; 

Έκανα ορμονικές σήμερα εγώ επειδή θηλάζω να δω τι γίνεται με τις ορμόνες κ με ενδιαφέρει το θέμα αυξημένες ορμόνες, για αυτό σε ρωτάω... Αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα, ελπίζω να είναι όλα καλά βέβαια... 

Πωπωωω ακριβώς αυτά σκευτομαι και εγώ!!! Η Πεθερά μου πάντως είναι όλα τα λευτα πρώτα είναι φίλη μου ακόμα κ σε μικρό διαφωνίες το μέρος μου θα πάρει αχαχαχ είναι υπέροχη πέρα από αυτό!! Τι ωραία ανατροφή που δίνεις στον μικρό!! Τι ωραίες που είναι οι σκέψεις σου! Βλέπω από φίλες μου που ναι μεν κάνουν παράπονα για τους άντρες τους κάνουν τα ίδια στους γιους τους, Μια συγκεκριμένα έχει πάει 16 ο γιος της και του φέρνει ακόμα νερό όταν το ζητάει, τρελαίνομαι, της λέω τι κάνεις μαρηηηη, οι ίδιοι θα υποφέρουν αύριο μεθαύριο αυτοί και οι γυναίκες τους!! Όπως λέει και άντρας μου άμα κάνει κόρη θα την βγάλει έξω στη κατάλληλη ηλικία και θα της δείξει πως πρέπει να της φέρετε ένας άντρας, πως θα απαιτεί το σεβασμό του έτσι για να μην λέμε μόνο για γιους το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες! Ελπίζω μόνο να τα καταφέρουμε και να διαπαιδαγωγισουμε σωστούς ανθρώπους όπως κάνεις ακριβώς εσύ μη μείνουμε στα λόγια κ τα όνειρα χεχε!! Πλέον οι εποχές έχουν αλλάξει κ ελπίζω πολύ στα μελλοντικά παιδια! 

Αχ αντε στο εύχομαι αυτό με την δουλίτσα! Πότε δεν ξέρεις χαχα

Just now, Emilly said:

Εγώ πίνω ποτάκια με τον άντρα μου αυτό τον μήνα....λύγισα..άι σιχτιρ...βαρέθηκα...μείωσα την ζαχαρη..έκοψα ποτό έτρωγα χόρτα σαν κατσίκα...έπαιρνα κάθε μία ώρα τις παλιοβοταμινες...σ,,,ξουαλιζομουν μανιωδώς...κ τι κατάλαβα κυρία μου;;;;;τσάμπα μπήκα στον κλίβανο.αααα φτάνει.θα το τσουξω.με περιμένει πάλι στην γωνία τώρα που θα κοιμηθεί ο μικρός.

Έτσι μωρεε βουρ να διασκεδαζουμε και λίγο!! Αν θυμάμαι καλά τον γιο σου μας είχες πει ζάντα τον έπιασες και βγήκε παλικάρος!! Μήπως πρέπει να αλλάξεις τακτική? χάχα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση.. για τον άντρα μου που σας έλεγα ότι θέλω να δω για εξετάσεις που πρέπει να πάει;; Κ τι να κάνει;; Σε ανδρολογο/ ουρολόγο ;; Του γράφει κάποιος άλλος;;; Είναι συγκεκριμένα αύτα που πρέπει να κάνει;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Παιδιά ερώτηση.. για τον άντρα μου που σας έλεγα ότι θέλω να δω για εξετάσεις που πρέπει να πάει;; Κ τι να κάνει;; Σε ανδρολογο/ ουρολόγο ;; Του γράφει κάποιος άλλος;;; Είναι συγκεκριμένα αύτα που πρέπει να κάνει;;

Σε ανδρολογο κοριτσι μου αυτός θα σας καθοδηγήσει!!!!!!!

2 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Καλησπερα σε ολες. Κοριτσια χρειάζομαι την βοηθεια σας. Βγηκαν οι εξετάσεις μου και νιωθω πως εφαγα ηττα μεγάλη. Της εστειλα στη γιατρο και μου ειπαν αυριο μεθαυριο θα της δει...με πηρε απο κατω αν ξερει καμια σας ας μου πει.... fsh 11.20 ( εδω κλαιμε μαλλον) Lh 4.94 , E2 41.40...θυμιζω πως ειμαι και μεγαλο κοριτσι...42... αν και δεν νιωθω πως ειμαι αλλα οι εξετασεις μαλλον αυτο δειχνουν...στεναχωρηθηκα...διαβασα διαφορα στο internet και θελω να κλαψω τωρα...

Κοριτσακι μου γιατί απογοητευτηκες?????δεν είμαι βέβαια η καλύτερη κριτής καθώς οι τιμες μου είναι πολύ χειρότερες γενικά...χαχχαχαχα και δεν ειμαι και ειδικός....αλλα έχεις fsh κάτω από 15,η οιστραδιόλη σου μου φαίνεται καλή....γιατι σε πήρε από κάτω?????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

εννοω οτι πριν ξεκινησεις προσπαθεια 4-5 μερες καθηστερηση μπορει να μην της εδινες σημασια. δηλαδη πχ πριν ενα δυο χρονια να ελεγες α ποτε θα μου ερθει περιοδος οκ θα μου ερθει σε δυο μερες δεν χαθηκε ο κοσμος γιατι δεν ειχες καμια εννοια. η αυτο το κλασικο που λενε ολοι το καλοκαιρι απτα μπανια καμια φορα μπορει να καθηστερησει 5-6 μερουλες κ ολοι το προσπερναμε. η α κρυωσα καθηστερησε η περιοδος.. 

ολα αυτα συμβαινουν κ δεν ειναι τιποτα . τα παρατηρουμε μονο οταν θελουμε να μεινουμε εγκυες

Συμφωνω... Απλα εγω τα σημειωνω κ το ξερω... Δινω πολυ βαση γτ ειν γυναικολογικο κ ευαισθητο θεμα... :) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , sofiadu είπε:

Κ βέβαια χρυσή μου παίζει ρόλο η μάνα! Το βασικότερο! Αν η πεθερά δεν έχει ασχοληθεί στο παραμικρό, δεν έδωσε ερεθίσματα από μικρό κ του έλεγε φύγε από τη κουζίνα μου, πάλι μαντάρα τα έκανες, φύγε να μη σε βλέπω έτσι που τα έκανες χάλια, τι μαθαίνει ο μελλοντικός άντρας; ότι το σπίτι δεν ειναιι δουλειά του, ευθύνη του, ότι άλλος ασχολείται εκείνος όχι. Το Α κ το Ω είναι η μάνα κ πως θα αναθρεψει τον γιο της. Δεν θα τον κάνει υπηρέτη της γυναίκας του. Υπεύθυνο άνθρωπο θα τον κάνει. Όσο ευθύνη μου είναι να κρατάω καθαρό το σπίτι, άλλο τόσο κ εκείνου. Είναι κ δικό του σπίτι. Ευθύνη μας δεν είναι μόνο η εργασία αλλά κ το σπίτι κ μη σου πω κ περισσότερο. Ο γιος μου σίγουρα θα περάσει το στάδιο βαριέμαι να κουνήσω το χέρι μου. Δεν τον έδιωξα ποτέ από τη κουζίνα, από το σφουγγάρισμα κ ας με καθυστερεί. "εγώ είμαι ο μάγειρας του σπιτιού" έτσι λέει. Φασολάκια, φακές, σήμερα δε γιουβέτσι. Πλένουμε βεράντα, κάνουμε τα τζάμια, ποτιζουμε, τακτοποιουμε, ξεσκονιζουμε. Κ κάνει πολλά περισσότερα από τον άντρα μου. Αύριο μεθαύριο δεν θα έχει ανάγκη κανέναν κ καμία να βάλει πλυντηριο, να μαγειρέψει. Θα είναι υπεύθυνος, θα ξέρει πως έχει σπιτικό εκτός από δουλειά κ ας έχει λεφτά να πληρώνει καθαριστριες κ λατζερισες. Όλα ξεκινάνε από το σπίτι κ τελειώνουν στο σπίτι. Όπως καταλαβες έχω άχτι τη πεθερά η οποία δεν έμαθε τίποτα απολύτως τον γιο της. Αυτά... 

Όσο για τα τεστ η λύση που ψάχνω να κάτσω σπίτι στο παιδάκι μου κ να μου στέλνουν τσεκ με τον μισθό!!! Χαχαχχαχαχα

Συγνώμη αν το έχεις ήδη αναφέρει, θηλάζεις κ έχεις αύξημενη προλακτινη; κ τι θεραπεία κάνεις; με χάπια; φαντάζομαι δεν επηρεάζουν τον θηλασμό σωστά; 

Έκανα ορμονικές σήμερα εγώ επειδή θηλάζω να δω τι γίνεται με τις ορμόνες κ με ενδιαφέρει το θέμα αυξημένες ορμόνες, για αυτό σε ρωτάω... Αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα, ελπίζω να είναι όλα καλά βέβαια... 

Αχ ο γιος σου θα ειναι μεγάλος έρωτας!!!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...