Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αντε βουρ στο πατσα σημερα αυριο και μεθαυριο

Χαχχαχα καλα θα ηταν μια φορα την ημερα... Αλλα μια με δυο φορες την εβδομαδα δεν θα βλαψει.. Καθε μερα θα βλαψει δυστυχως. Χαχχαχαχα προσπαθησε να το ελαττώσεις.. Μπες μαζι μου στην μαχη

Οχι δεν εχω πολυ καιρο 4 μηνες εχω.. ❤️❤️

Κοριτσια μου.. Εχει δοκιμασει καμια αυτο το preseed. Μπηκα στο youtube για να δω reviews και ολες οι ξενες υποσχονται για αυτο το πραγμα.. Ολες λενε οτι απο τον πρωτο μηνα που το χρησιμοποιησαν εμειναν εγκυες.. Εχει καποια καμια αποψη? 

Αααχ θα μπω θα μπω στη μάχη! Μόνο γι αυτό το λόγο θα μπορούσα να ελαττώσω τα γλυκά, αλλα χαλάλι του γιατί αξίζει όλα τα γλυκά του κόσμου:x

Όταν μου τελειώσει η περίοδος όμως, ας μην βασανιστώ από τώρα χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vasiliki33 είπε:

Χαχαχα...ενταξει δεν υπαρχεις!!να σου πω την αληθεια δεν εχω παρει ποτε τεστ ωορρηξιας...και ισως κακως δεν το εχω κανει..εχω κατεβασει εφαρμογη για να βλεπω ποτε εχω...και την μια εβδομαδα που δειχνει γονιμες και ωορρηξια κανω καθε μερα η το πολυ μερε παραμερα...αλλα ακομα τιποτα!!

Θα παρω τα first step...τα αλλα δεν μου γεμιζουν πολυ το ματι...

χαχαχα...εγω ειχα παρει 3 ,4 φορες παλια το 15 που προσπαθούσα για 2ο τοτε,και είχε αργήσει πολύ...τελικα εμεινα εγκυος χωρίς τα τεστ ωορρηξιας με συχνές επαφες...απλα τωρα θηκαζω ακομα 1 με 2 φορες το βραδυ και δεν ξερω τι γίνεται με τον κύκλο, θερμοδιαγραμνα δεν ειχα καλο,αν κ δεν κοιμάμαι καλα και είπα τωρα να το τσεκαρω να δω ,θα δειξει...αν κάτσει έκατσε...απλα εγω παντα εκανα 2 φορες την ημέρα και συνηθως εβλεπα 2 θετικα συνεχόμενα. ειμαι ευλογημένη που εχω είδη 3 παιδακια οποτε ολα καλα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

χαχαχα...εγω ειχα παρει 3 ,4 φορες παλια το 15 που προσπαθούσα για 2ο τοτε,και είχε αργήσει πολύ...τελικα εμεινα εγκυος χωρίς τα τεστ ωορρηξιας με συχνές επαφες...απλα τωρα θηκαζω ακομα 1 με 2 φορες το βραδυ και δεν ξερω τι γίνεται με τον κύκλο, θερμοδιαγραμνα δεν ειχα καλο,αν κ δεν κοιμάμαι καλα και είπα τωρα να το τσεκαρω να δω ,θα δειξει...αν κάτσει έκατσε...απλα εγω παντα εκανα 2 φορες την ημέρα και συνηθως εβλεπα 2 θετικα συνεχόμενα. ειμαι ευλογημένη που εχω είδη 3 παιδακια οποτε ολα καλα.

Να σου ζησουν... :) 

εγω δεν εχω ψαχτει τοσο πολυ για να μην αγχωθω...εχω αυξημενη προλακτινη και αργησα να το καταλαβω και εδω και τρεις μηνες περιπου κανω θεραπεια για να πεσει...υποτιθεται πως θελει το πολυ δυο μηνες...αλλα περιμενω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, SerafinaPekala said:

Από Βουλγαρία είναι, πάντως όντως εκεί η γυναίκα έχει ιδιαίτερη θέση αυτά τα λίγα που έχω δει κ παρατηρήσει δεν έχουν οι άντρες εκεί το ανατολίτικο, πάντως μπορεί να κάνω και λάθος και να βγάζω συμπεράσματα λάθος μόνο απ τον άντρα μου που περνω παράδειγμα δεν ξέρω χαχα. Μάλλον παίζει ρόλο πως θα τους μεγαλώσουν οι μαμάδες τους χμμ, άλλο ένα σχέδιο που έχω κάνει για τον μελλοντικό μου γιο αχαχαχ 

 

Καλά σοφία μας μυήσεις όλες εκεί αχαχ χα ζητά εργασία υπεύθυνης προώθησης από το σπίτι σου μάλιστα για να είσαι και παρέα με τον μικρό αχαχχα

 

Κ βέβαια χρυσή μου παίζει ρόλο η μάνα! Το βασικότερο! Αν η πεθερά δεν έχει ασχοληθεί στο παραμικρό, δεν έδωσε ερεθίσματα από μικρό κ του έλεγε φύγε από τη κουζίνα μου, πάλι μαντάρα τα έκανες, φύγε να μη σε βλέπω έτσι που τα έκανες χάλια, τι μαθαίνει ο μελλοντικός άντρας; ότι το σπίτι δεν ειναιι δουλειά του, ευθύνη του, ότι άλλος ασχολείται εκείνος όχι. Το Α κ το Ω είναι η μάνα κ πως θα αναθρεψει τον γιο της. Δεν θα τον κάνει υπηρέτη της γυναίκας του. Υπεύθυνο άνθρωπο θα τον κάνει. Όσο ευθύνη μου είναι να κρατάω καθαρό το σπίτι, άλλο τόσο κ εκείνου. Είναι κ δικό του σπίτι. Ευθύνη μας δεν είναι μόνο η εργασία αλλά κ το σπίτι κ μη σου πω κ περισσότερο. Ο γιος μου σίγουρα θα περάσει το στάδιο βαριέμαι να κουνήσω το χέρι μου. Δεν τον έδιωξα ποτέ από τη κουζίνα, από το σφουγγάρισμα κ ας με καθυστερεί. "εγώ είμαι ο μάγειρας του σπιτιού" έτσι λέει. Φασολάκια, φακές, σήμερα δε γιουβέτσι. Πλένουμε βεράντα, κάνουμε τα τζάμια, ποτιζουμε, τακτοποιουμε, ξεσκονιζουμε. Κ κάνει πολλά περισσότερα από τον άντρα μου. Αύριο μεθαύριο δεν θα έχει ανάγκη κανέναν κ καμία να βάλει πλυντηριο, να μαγειρέψει. Θα είναι υπεύθυνος, θα ξέρει πως έχει σπιτικό εκτός από δουλειά κ ας έχει λεφτά να πληρώνει καθαριστριες κ λατζερισες. Όλα ξεκινάνε από το σπίτι κ τελειώνουν στο σπίτι. Όπως καταλαβες έχω άχτι τη πεθερά η οποία δεν έμαθε τίποτα απολύτως τον γιο της. Αυτά... 

Όσο για τα τεστ η λύση που ψάχνω να κάτσω σπίτι στο παιδάκι μου κ να μου στέλνουν τσεκ με τον μισθό!!! Χαχαχχαχαχα

Just now, Vasiliki33 said:

Να σου ζησουν... :) 

εγω δεν εχω ψαχτει τοσο πολυ για να μην αγχωθω...εχω αυξημενη προλακτινη και αργησα να το καταλαβω και εδω και τρεις μηνες περιπου κανω θεραπεια για να πεσει...υποτιθεται πως θελει το πολυ δυο μηνες...αλλα περιμενω...

Συγνώμη αν το έχεις ήδη αναφέρει, θηλάζεις κ έχεις αύξημενη προλακτινη; κ τι θεραπεία κάνεις; με χάπια; φαντάζομαι δεν επηρεάζουν τον θηλασμό σωστά; 

Έκανα ορμονικές σήμερα εγώ επειδή θηλάζω να δω τι γίνεται με τις ορμόνες κ με ενδιαφέρει το θέμα αυξημένες ορμόνες, για αυτό σε ρωτάω... Αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα, ελπίζω να είναι όλα καλά βέβαια... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλησπερα σε ολες. Κοριτσια χρειάζομαι την βοηθεια σας. Βγηκαν οι εξετάσεις μου και νιωθω πως εφαγα ηττα μεγάλη. Της εστειλα στη γιατρο και μου ειπαν αυριο μεθαυριο θα της δει...με πηρε απο κατω αν ξερει καμια σας ας μου πει.... fsh 11.20 ( εδω κλαιμε μαλλον) Lh 4.94 , E2 41.40...θυμιζω πως ειμαι και μεγαλο κοριτσι...42... αν και δεν νιωθω πως ειμαι αλλα οι εξετασεις μαλλον αυτο δειχνουν...στεναχωρηθηκα...διαβασα διαφορα στο internet και θελω να κλαψω τωρα...

Κοριτσάκι μου κ συμπασχουσα εγώ είμαι που είμαι 40 κ έχω έναν εννιάχρονο.αυτες οι εξετάσεις νομίζω παίζουν μήνα με τον μήνα.και ξέρεις είπα να τις κάνω τώρα αφού μου έρθει η κωλοπεριοδος πάλι να ξέρω που βαδίζω.κσι τις φοβάμαι κ εγώ πολυυυυ.αλλα τον επόμενο μήνα αν ετοιμάζεις καλό αβγό θα είναι καλύτερα νομιζω.την lina και την vasoula πρέπει να ρωτήσουμε αυτές ξέρουν καλύτερα για τιμές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Κ βέβαια χρυσή μου παίζει ρόλο η μάνα! Το βασικότερο! Αν η πεθερά δεν έχει ασχοληθεί στο παραμικρό, δεν έδωσε ερεθίσματα από μικρό κ του έλεγε φύγε από τη κουζίνα μου, πάλι μαντάρα τα έκανες, φύγε να μη σε βλέπω έτσι που τα έκανες χάλια, τι μαθαίνει ο μελλοντικός άντρας; ότι το σπίτι δεν ειναιι δουλειά του, ευθύνη του, ότι άλλος ασχολείται εκείνος όχι. Το Α κ το Ω είναι η μάνα κ πως θα αναθρεψει τον γιο της. Δεν θα τον κάνει υπηρέτη της γυναίκας του. Υπεύθυνο άνθρωπο θα τον κάνει. Όσο ευθύνη μου είναι να κρατάω καθαρό το σπίτι, άλλο τόσο κ εκείνου. Είναι κ δικό του σπίτι. Ευθύνη μας δεν είναι μόνο η εργασία αλλά κ το σπίτι κ μη σου πω κ περισσότερο. Ο γιος μου σίγουρα θα περάσει το στάδιο βαριέμαι να κουνήσω το χέρι μου. Δεν τον έδιωξα ποτέ από τη κουζίνα, από το σφουγγάρισμα κ ας με καθυστερεί. "εγώ είμαι ο μάγειρας του σπιτιού" έτσι λέει. Φασολάκια, φακές, σήμερα δε γιουβέτσι. Πλένουμε βεράντα, κάνουμε τα τζάμια, ποτιζουμε, τακτοποιουμε, ξεσκονιζουμε. Κ κάνει πολλά περισσότερα από τον άντρα μου. Αύριο μεθαύριο δεν θα έχει ανάγκη κανέναν κ καμία να βάλει πλυντηριο, να μαγειρέψει. Θα είναι υπεύθυνος, θα ξέρει πως έχει σπιτικό εκτός από δουλειά κ ας έχει λεφτά να πληρώνει καθαριστριες κ λατζερισες. Όλα ξεκινάνε από το σπίτι κ τελειώνουν στο σπίτι. Όπως καταλαβες έχω άχτι τη πεθερά η οποία δεν έμαθε τίποτα απολύτως τον γιο της. Αυτά... 

Όσο για τα τεστ η λύση που ψάχνω να κάτσω σπίτι στο παιδάκι μου κ να μου στέλνουν τσεκ με τον μισθό!!! Χαχαχχαχαχα

Συγνώμη αν το έχεις ήδη αναφέρει, θηλάζεις κ έχεις αύξημενη προλακτινη; κ τι θεραπεία κάνεις; με χάπια; φαντάζομαι δεν επηρεάζουν τον θηλασμό σωστά; 

Έκανα ορμονικές σήμερα εγώ επειδή θηλάζω να δω τι γίνεται με τις ορμόνες κ με ενδιαφέρει το θέμα αυξημένες ορμόνες, για αυτό σε ρωτάω... Αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα, ελπίζω να είναι όλα καλά βέβαια... 

Μαλλον για καποιο λογο σε μπερδεψα...δεν θηλαζω...δεν εχω παιδακι...προσπαθουμε να αποκτησουμε..κοιτα αυτο που μου ειπε η γυναικολογος ειναι οτι οταν εχεις αυξημενη προλακτινη ο οργανισμος σου το λαμβανει σαν να εισαι εγκυος..οποτε δεν μπορεις να συλλαβεις!!γιαυτω και κανω θεραπεια...και αποσο ξερω..το παιρνουν οσες θελουν να κοψουν τον θηλασμο...κατι παραπανω δεν ξερω!!γιατι αυτη η ορμονη ειναι που κανει τις θηλες να εκκρινουν γαλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

Παντως τωρα τρωω ροδι κοκκινο, αγορασα και αβοκαντο και μετα την ωορρηξία θα αγορασω και ανανά.. Το διαβασα και σε αρθρο και σε βιντεο του youtube το ειπα και του αντρα μου και μου ειπε αν κανουν καλο να τρως μπολικα.. Χχαχαχαχ και κοριτσια μου ξερετε τι τραγικο κανω και απο αυριο θα ξεκινησω να το αποφεύγω? Η ζαχαρη.. Διαβασα δεν κανει καλο.. Ειμαι λιχουδα.. Μαρεσουν οι σοκολατες τα μπισκοτα τα κεικ τα γλυκα. Τα φτιαχνω ολα μονη μου η αληθεια αλλα καποιες φορες εβαζα ζαχαρη καποιες φορες εβαζα μαυρη ζαχαρη.. Τωρα ειπα θα κοψω τα γλυκα και τις σοκολατες και τα πατατακια. Και γενικα θα σταματησω το junk food.. Εχει τον Τελευταιο μηνα που αλλαξα την διατροφη μου η αληθεια απο τον Αύγουστο τωρα που τον σκεφτομαι.. Που εκανα νηστεία και μετα την νηστεια με επιασε μια μανία με τις σοκολατες και τα τσιπς και μετα τα ξανα εκοψα και τα ξεκινησα την προηγουμενη εβδομαδα στην περιοδο.. Οποτε τωρα θα τα ξανα σταματησω.. Και αν ερθει περιοδος ξανα θα γεμισω junk food και μετα ξανα υγιεινά.. Χαχαχα... Συμφωνείτε? 

Εγω δεν είμαι καθόλου λιχουδα. Δεν μου αρέσει η ζάχαρη κ οτιδήποτε γλυκό, προ γέννας ήμουν με υπογλυκαιμία πλέον είμαι σε φυσιολογικά επίπεδα . Ναι ξέρω ακούγεται τρελό κ όμως υπάρχω στο κόσμο. Τεστ θετικό περιμένω από τον Ιούνιο. Ποια ζάχαρη κ πιο αλατι;; επαφές θέλει κ ένα γόνιμο αυγό.... Αχχχ

Πέρα από τη πλάκα ισορροπημένη διατροφή κ τρώτε απο όλα!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Να σου ζησουν... :) 

εγω δεν εχω ψαχτει τοσο πολυ για να μην αγχωθω...εχω αυξημενη προλακτινη και αργησα να το καταλαβω και εδω και τρεις μηνες περιπου κανω θεραπεια για να πεσει...υποτιθεται πως θελει το πολυ δυο μηνες...αλλα περιμενω...

να σαι καλα σε ευχαριστώ πολυ.εγβ μια φορα σε έναν κύκλο ειχα αλλα δεν έκανα κάποια θεραπεία, σπλα έπεσε μονη της στον επόμενο κύκλο.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

Μαλλον για καποιο λογο σε μπερδεψα...δεν θηλαζω...δεν εχω παιδακι...προσπαθουμε να αποκτησουμε..κοιτα αυτο που μου ειπε η γυναικολογος ειναι οτι οταν εχεις αυξημενη προλακτινη ο οργανισμος σου το λαμβανει σαν να εισαι εγκυος..οποτε δεν μπορεις να συλλαβεις!!γιαυτω και κανω θεραπεια...και αποσο ξερω..το παιρνουν οσες θελουν να κοψουν τον θηλασμο...κατι παραπανω δεν ξερω!!γιατι αυτη η ορμονη ειναι που κανει τις θηλες να εκκρινουν γαλα

Αχ συγνώμη είμαι από το κινητό με το ένα μάτι να κλείνει από τη νύστα κ διάβασα για την υψηλή ορμόνη κ σκέφτηκα ότι θηλάζεις! Αύριο θα δω τη προλακτινη. Αν είναι υψηλή λογικά θα μου δώσει θεραπεία. Με χάπια κανεις; κ πόσο καιρό κάνει να στρώσει στο περίπου; 

Just now, Emilly said:

Κοριτσάκι μου κ συμπασχουσα εγώ είμαι που είμαι 40 κ έχω έναν εννιάχρονο.αυτες οι εξετάσεις νομίζω παίζουν μήνα με τον μήνα.και ξέρεις είπα να τις κάνω τώρα αφού μου έρθει η κωλοπεριοδος πάλι να ξέρω που βαδίζω.κσι τις φοβάμαι κ εγώ πολυυυυ.αλλα τον επόμενο μήνα αν ετοιμάζεις καλό αβγό θα είναι καλύτερα νομιζω.την lina και την vasoula πρέπει να ρωτήσουμε αυτές ξέρουν καλύτερα για τιμές.

Αχ κ εγώ θα σας τις πω αύριο να μου πειτεεε!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εγω δεν είμαι καθόλου λιχουδιά. Δεν μου αρέσει η ζάχαρη κ οτιδήποτε γλυκό, προ γέννας ήμουν με υπογλυκαιμία πλέον είμαι σε φυσιολογικά επίπεδα . Ναι ξέρω ακούγεται τρελό κ όμως υπάρχω στο κόσμο. Τεστ θετικό περιμένω από τον Ιούνιο. Ποια ζάχαρη κ πιο αλατι;; επαφές θέλει κ ένα γόνιμο αυγό.... Αχχχ

Πέρα από τη πλάκα ισορροπημένη διατροφή κ τρώτε απο όλα!!! 

Εγώ πίνω ποτάκια με τον άντρα μου αυτό τον μήνα....λύγισα..άι σιχτιρ...βαρέθηκα...μείωσα την ζαχαρη..έκοψα ποτό έτρωγα χόρτα σαν κατσίκα...έπαιρνα κάθε μία ώρα τις παλιοβοταμινες...σ,,,ξουαλιζομουν μανιωδώς...κ τι κατάλαβα κυρία μου;;;;;τσάμπα μπήκα στον κλίβανο.αααα φτάνει.θα το τσουξω.με περιμένει πάλι στην γωνία τώρα που θα κοιμηθεί ο μικρός.

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Αχ συγνώμη είμαι από το κινητό με το ένα μάτι να κλείνει από τη νύστα κ διάβασα για την υψηλή ορμόνη κ σκέφτηκα ότι θηλάζεις! Αύριο θα δω τη προλακτινη. Αν είναι υψηλή λογικά θα μου δώσει θεραπεία. Με χάπια κανεις; κ πόσο καιρό κάνει να στρώσει στο περίπου; 

σοφία να ρωτησω ,εμενα προλακτίνη και προγεστερονη μου τις έβαλε για μετα την ωορρηξια να τις κανω...μου ειπε 21η μερα αλλα λογο κυκλου θα δω ποτε θα την κάνω κ με τα τεστ


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

να σαι καλα σε ευχαριστώ πολυ.εγβ μια φορα σε έναν κύκλο ειχα αλλα δεν έκανα κάποια θεραπεία, σπλα έπεσε μονη της στον επόμενο κύκλο.

Εμενα δυστυχως δεν πεφτει απο μονη της...ισα ισα που χωρις χαπια καθε μηνα ανεβαινει...εχω κουραστει λιγο με το θεμα αυτο!!περιμενω πως και πως να πεσει...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αντε βουρ στο πατσα σημερα αυριο και μεθαυριο

Χαχχαχα καλα θα ηταν μια φορα την ημερα... Αλλα μια με δυο φορες την εβδομαδα δεν θα βλαψει.. Καθε μερα θα βλαψει δυστυχως. Χαχχαχαχα προσπαθησε να το ελαττώσεις.. Μπες μαζι μου στην μαχη

Οχι δεν εχω πολυ καιρο 4 μηνες εχω.. ❤️❤️

Κοριτσια μου.. Εχει δοκιμασει καμια αυτο το preseed. Μπηκα στο youtube για να δω reviews και ολες οι ξενες υποσχονται για αυτο το πραγμα.. Ολες λενε οτι απο τον πρωτο μηνα που το χρησιμοποιησαν εμειναν εγκυες.. Εχει καποια καμια αποψη? 

Όχι όχι Δεκεμβρη ξεκινάμε απλά έκανα έτσι για την τιμή των όπλων ήταν η πρώτη φορά που έκανα τεστ ωορρηξίας στην πρώτη εγκυμοσύνη κάναμε διάφορες μέρες μέσα στο μήνα όσο πιο συχνά μπορούσαμε και πιάσαμε την κόρη μας στον δεύτερο μήνα άρα δεν χρειάστηκε ποτέ να κάνω....έτσι από περιέργεια έκανα να δω αν όντως έχω ωορηξια όταν έχω αυτά τα πονακια!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αχ συγνώμη είμαι από το κινητό με το ένα μάτι να κλείνει από τη νύστα κ διάβασα για την υψηλή ορμόνη κ σκέφτηκα ότι θηλάζεις! Αύριο θα δω τη προλακτινη. Αν είναι υψηλή λογικά θα μου δώσει θεραπεία. Με χάπια κανεις; κ πόσο καιρό κάνει να στρώσει στο περίπου; 

Αχ κ εγώ θα σας τις πω αύριο να μου πειτεεε!!! 

Καλέ δεν έκανες fsh και ήταν τέλεια;;;;6,3;;είδες θυμητικο;;τέλεια ηταν

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Εγώ πίνω ποτάκια με τον άντρα μου αυτό τον μήνα....λύγισα..άι σιχτιρ...βαρέθηκα...μείωσα την ζαχαρη..έκοψα ποτό έτρωγα χόρτα σαν κατσίκα...έπαιρνα κάθε μία ώρα τις παλιοβοταμινες...σ,,,ξουαλιζομουν μανιωδώς...κ τι κατάλαβα κυρία μου;;;;;τσάμπα μπήκα στον κλίβανο.αααα φτάνει.θα το τσουξω.με περιμένει πάλι στην γωνία τώρα που θα κοιμηθεί ο μικρός.

Ξέχασα να πω ότι δεν μου αρέσει το αλκοόλ!! Εγώ με αυτά έπρεπε να ήμουν κουνελα χρυσή μου!!!! Εσύ σεξ σα τη τρελή! Άρα πιες κ φάε κ τη ταρτουλα σου, όλα είναι σχετικά. Κ ας χτυπιομαστε εμείς μετά σε βιταμίνες κ αεροβική!! Ρε συ εγώ κοιμάμαι όρθια πως θα αντέξεις να κάνεις κ σεξ;;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...