Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, SerafinaPekala είπε:

Τωρα διάβασα το δικό σου μέχρι να γράψω το δικό μου κατεβατό άργησα να το δω!! Όντως σπάνια περίπτωση αλλά το έχω ξανά ακούσει!! Σίγουρα θα βρεις τρόπο να το λύσεις, πλέον όλα λύνονται αρκεί να απευθυνθείς στα σωστά άτομα, ξεκινά το με αλλεργιολογο και μετά πας κ σε άλλες ειδικότητες!! Άκου δεν το χει ξανά ακούσει γιατρός πράμα, μην ανυσηχεις από τώρα για κάτι που μπορεί να είναι πολύ απλό στη τελική κ να λύνετε απλά με χαπι

Α τελικα μονο εγω δεν το έχω ακουσει;εχω μεινει πίσω.δεν το ήξερα. παιρνω πίσω όσα είπα πριν

@Vasiliki33 ελα εδω να μιλήσουμε.υπαρχουν πολλα τεστ εμπορίου που μπορείς να κανεις.ποσες μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Sadri09 είπε:

Ο γιατρος μ ειπε οτι εφοσο επιασα κ γενικα απο παντα που με παρακολουθει ειν ολα τελεια στ μητρα, ειμαι πααρα πολυ γονιμη λεει κ εφοσον πιασαμε στ 6 μηνες..το προβλημα μ ειν το αγχος.. Που εχει κ δικιο αλλα οπως ειπα πανε 6 μηνες απο την βιοχημικη... Συν οτι ο αρραβωνιαστικος μ λογω δουλεια ερχεται οταν ειναι η μερες μ για προσπαθεια γτ δν μπορει να ερθει περισσοτερο καιρο...δυστυχως...Να πω οτι εχω κ δεκατα 5 μερες τωρα. Τι να πω... Μακαρι να το πετυχαμε αυτη την φορα κ οι 4 μερες καθυστερηση να ειναι αυτο :) 

Γεια  σε ολες.. Ειμαι 29 ❤

Γεια κ απο εμενα ❤❤ επειδη τν προηγουμενο μηνα ειχα 10 μερες καθυστερηση κ εκανα 3 χοριακες κ ηταν αρνητικες πηγα κ με ειδαν κολπικα ξανα κ ξανα με κοιτουσε κ ειπε οτι ειναι ολα καλα... Κ οτι πρεπει να σταματησω να αγχωνομαι.. Συν οτι το σωμα μ μετα την αππβολη προσπαθει να προσαρμοστει.. Τι να πω κ γω.. Στ πολη μ ειν ο καλυτερος δν εμπιστευεσαι ευκολα η αληθεια ειν... Αλλα φυσικα κ θα ψαχτω περισσοτερο.. Σε ευχαριστω ❤❤

μακαρι να εισαι εγκυος τωρα κ να μην χρειαστει να το προσπαθησεις αλλο γενικα το να μην προσπαθεις ολο τον μηνα ειναι μιση προσπαθεια να ξερεις οποτε ισως δεν πετυχενετε ωορηξια ολες τις φορες  . παντως να ξερεις οτι αυτο με το ανχος ειναι λιγο μυθος αν ηταν ετσι οι μισες δεν θα εμεναν καθολου εγκυες οι γιατροι το λενε για αλλους λογους... κ η βιοχημικη δεν επιρεαζει τοσο πολυ ειδικα αν δεν εχεις κανει αποξεση κ καθαρισες μονη σου. ισως ειναι τυχαιο κ συνεβαινε κ πιο παλια κ δεν το ειχες προσεξει πριν ξεκινησεις προσπαθειες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Από Βουλγαρία είναι, πάντως όντως εκεί η γυναίκα έχει ιδιαίτερη θέση αυτά τα λίγα που έχω δει κ παρατηρήσει δεν έχουν οι άντρες εκεί το ανατολίτικο, πάντως μπορεί να κάνω και λάθος και να βγάζω συμπεράσματα λάθος μόνο απ τον άντρα μου που περνω παράδειγμα δεν ξέρω χαχα. Μάλλον παίζει ρόλο πως θα τους μεγαλώσουν οι μαμάδες τους χμμ, άλλο ένα σχέδιο που έχω κάνει για τον μελλοντικό μου γιο αχαχαχ 

Αχ είδες ωραία είναι τα μεγάλα, εμείς με αυτά τα μικρά hometest που περνουμε αντε να τα κρατήσουμε μετά ενθύμιο αχαχαχ

Καλά σοφία μας μυήσεις όλες εκεί αχαχ χα ζητά εργασία υπεύθυνης προώθησης από το σπίτι σου μάλιστα για να είσαι και παρέα με τον μικρό αχαχχα

Ναι τίποτα δεν φαίνεται άνετα παραγγέλνεις κ εγώ είχα το ίδιο άγχος λέω ωχ οι κουτσομπόλες τις οικοδομής μπορεί να μάθουν κ τέτοια αχαχαχ

Αχουυ τι γλυκό και ομορφουλι μωράκι ήταν ο γιος σου, έτσι κάπως φαντάζομαι κ το δικό μου ξανθουλι πράσινοματικο να πάρει απ τον άντρα μου όχι το σκατί το δικό μου αχαχαχ, εγώ θέλω γιο εκείνος κόρη αλλά ότι και να ρθει γερό να ναι θα τα βρούμε χεχε

Χμμ εγώ πιστεύω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς να μπεις στη διαδικασία και το άγχος των εξετάσεων, η κολλητή μου είχε κάνει τρεις αποβολές και μάλιστα η μία προχωρημένη κ ο γιατρός της της είπε ότι ήταν τυχαίο, τώρα περιμένει το δεύτερο, πιστεύω ότι κάποια πράγματα απλά γίνονται δεν σημαίνει ότι κάτι έχεις ή έκανες λάθος. 

Πριν που έλεγες για τα τεστακια μήπως ρωτούσες για τα ωορηξιας? Απ ότι έχουν πει τα κορίτσια εδώ κ αυτά δουλεύουν σαν τα εγκυμοσύνης κ αν βγει θετικό σημαίνει ότι έχεις την επόμενη μέρα αν δεν κάνω λάθος, ακόμα δεν τα δοκίμασα κ εγώ, είναι πιο σίγουρη μέθοδος από το να μαντευουμε, σε εκείνο το σαιτ έχει φτηνά οπότε μπορούμε να πάρουμε κ ποσότητα.

Παντως κορίτσια εκεί έχει κ άλλα τεστ που μπορούμε να τα κάνουμε σπίτι πριν τον γιατρό κάτι τετοια είχα δει στο φυλλάδιο, για ορμόνες, ακόμα και για άντρα κάποιο!! Οποία ξέρει καλύτερα ας μας πει! 

Πάλι πολλά έγραψα πως τα καταφέρνω έτσι αχαχαχ

Χαχαχα γελαω με το τελευταιο... Οχι λεγαμε για τα τεστ εγκυμοσυνης οχι ωορεξιας... Αλλακ αυτα θα τα δοκιμασω αφου πρωτα δω αν εκανε το θαυμα του ο αρραβουνιαρς χαχαχαχαχαχαχα γενικα ειμαι πολυ φοβητσιαρα ειδικα με την υγεια μ παω με το παραμικρο στ γιατρο. Γι αυτο κ θελω να με εξετασουν καλα εαν δν ειμ εγκυος.Εδω εχω δυο γατια κ μεσα σε δυο μηνες δν ξερω κ γω ποσες φορες τα πηγα στ κτηνιατρο... Παντα κατι εχουν βεβαια αλλα σου λεω τωρα πως κανω χαχαχαχα... Ενσημα θα μ κολλησουν σε λιγο χαχαχα

Just now, linaa είπε:

μακαρι να εισαι εγκυος τωρα κ να μην χρειαστει να το προσπαθησεις αλλο γενικα το να μην προσπαθεις ολο τον μηνα ειναι μιση προσπαθεια να ξερεις οποτε ισως δεν πετυχενετε ωορηξια ολες τις φορες  . παντως να ξερεις οτι αυτο με το ανχος ειναι λιγο μυθος αν ηταν ετσι οι μισες δεν θα εμεναν καθολου εγκυες οι γιατροι το λενε για αλλους λογους... κ η βιοχημικη δεν επιρεαζει τοσο πολυ ειδικα αν δεν εχεις κανει αποξεση κ καθαρισες μονη σου. ισως ειναι τυχαιο κ συνεβαινε κ πιο παλια κ δεν το ειχες προσεξει πριν ξεκινησεις προσπαθειες

Τι εννοεις να εγινε κ πιο παλια? Η αποβολη ή ασταθια στ περιοδο? Γτ η περιοδος μ πριν απο αυτο ηταν just ποτε θεματα... Τωρα απλα με τρελαινειιιιι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam είπε:

Καλησπέρα κορίτσια συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες και μακάρι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά σε όσες προσπαθούν. Σας παρακολουθώ εδώ κ ένα μήνα από τότε που ξεκίνησα κ γω προσπάθειες με το σύντροφό μου.θελω τόσο πολύ να σας πω το πόνο μου που σε ποιον να το πω και να με πιστέψει. Είμαι τριάντα χρόνων ,το πρώτο διαστημα ελεύθερων επαφών άρχισα να μη νιώθω καλά κ έλεγα μήπως είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης ταίριαζαν και κάποια συμπτώματα από αυτά που διάβασα αλλά σκεφτόμουν ότι είναι πολυ νωρίς. ένιωθα εντονο κάψιμο στο αιδοίο πόνο και κάψιμο στη πλάτη και στη μέση  δέκατα πόνο στα κόκκαλα ακόμα κ διαρροια.αργότερα άρχισα να συνειδητοποιώ ότι αυτό συμβαίνει κάθε φορα  μετά την επαφη .μου έρχεται  που λέτε τελικά περίοδος εχοντας αποχή εννιά μέρες και όλα καλά με το σώμα μου.ξανα ερχόμαστε σε επαφή κ παλι τα  ίδια λίγη ώρα μετά την επαφή κάψιμο στο αιδοίο π εξαπλώνεται κ στη πλάτη σα να έχω συγκαει.εχω πίστει ότι αντιδρά αλλεργικά το σώμα μου πλέον η αντίδραση μου κρατά κ δύο μέρες .για να το συγουρεψω του ζητησα να εξπερματισει πάνω μου κ δε πήγα να ξεπληθω αμέσως κ μετά από λίγα λεπτά άρχισε να καίει το δέρμα στο στήθος μου σα να μου ριξαν κάποιο οξύ στο σημείο εξπερματισης ,ετσουζα κ εβηχα τρομακρατηθηξα κ ξεπληθηκα αμέσως.ο γυναικολόγος Μ είπε να δω αλεργιολογο και ο αλλεργιολογος μου πε δε μπορεί να κάνει κάτι πρώτη φορά το ακούει κ δεν υπάρχει τρόπος να το δούμε .κ έκλεισα για αύριο ένα ραντεβού σε μια κλινική αλλεργιας εντελη να δω τι θα μου πουν κ εκει .θέλω να σας πω τόσα πολλά άλλα που δε ξέρω και αν είναι το κατάλληλο φορουμ.φοβάμαι ότι έχω πολυ σοβαρή αλλεργια κάτι πολύ σπανιο κ ότι δε θα μπορέσω να κάνω παιδάκι τουλάχιστον φυσικά λόγω πρώτα απ' όλα πρακτικών ζητημάτων ,κ λεφτά για εξωσωματικες δύσκολα .συγνωμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα κάπου τόσο πολύ κάπου να μιλήσω.

Κορίτσι μου ακόμα κ η χειρότερη αλλεργία αντιμετωπίζεται με κορτιζόνη.φαντασου υπάρχουν άνθρωποι που έχουν αλλεργία σε όλες τις αντιβίωσης αλλά όταν χρειαστεί να πάρουν θα τις πάρουν συνδυαστικά με κορτιζόνη.ετσι θα γίνει κ με εσένα.να πας να το δεις κ θα στο λύσουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Α τελικα μονο εγω δεν το έχω ακουσει;εχω μεινει πίσω.δεν το ήξερα. παιρνω πίσω όσα είπα πριν

@Vasiliki33 ελα εδω να μιλήσουμε.υπαρχουν πολλα τεστ εμπορίου που μπορείς να κανεις.ποσες μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο εισαι;

@vasiliki2020Ειμαι στις 8 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο αλλα ξερεις οπως ολες εδω μεσα...οσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερα...η αναμονη με σκοτωνει...προσπαθουμε ενα χρονο για παιδακι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Από Βουλγαρία είναι, πάντως όντως εκεί η γυναίκα έχει ιδιαίτερη θέση αυτά τα λίγα που έχω δει κ παρατηρήσει δεν έχουν οι άντρες εκεί το ανατολίτικο, πάντως μπορεί να κάνω και λάθος και να βγάζω συμπεράσματα λάθος μόνο απ τον άντρα μου που περνω παράδειγμα δεν ξέρω χαχα. Μάλλον παίζει ρόλο πως θα τους μεγαλώσουν οι μαμάδες τους χμμ, άλλο ένα σχέδιο που έχω κάνει για τον μελλοντικό μου γιο αχαχαχ 

Αχ είδες ωραία είναι τα μεγάλα, εμείς με αυτά τα μικρά hometest που περνουμε αντε να τα κρατήσουμε μετά ενθύμιο αχαχαχ

Καλά σοφία μας μυήσεις όλες εκεί αχαχ χα ζητά εργασία υπεύθυνης προώθησης από το σπίτι σου μάλιστα για να είσαι και παρέα με τον μικρό αχαχχα

Ναι τίποτα δεν φαίνεται άνετα παραγγέλνεις κ εγώ είχα το ίδιο άγχος λέω ωχ οι κουτσομπόλες τις οικοδομής μπορεί να μάθουν κ τέτοια αχαχαχ

Αχουυ τι γλυκό και ομορφουλι μωράκι ήταν ο γιος σου, έτσι κάπως φαντάζομαι κ το δικό μου ξανθουλι πράσινοματικο να πάρει απ τον άντρα μου όχι το σκατί το δικό μου αχαχαχ, εγώ θέλω γιο εκείνος κόρη αλλά ότι και να ρθει γερό να ναι θα τα βρούμε χεχε

Χμμ εγώ πιστεύω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς να μπεις στη διαδικασία και το άγχος των εξετάσεων, η κολλητή μου είχε κάνει τρεις αποβολές και μάλιστα η μία προχωρημένη κ ο γιατρός της της είπε ότι ήταν τυχαίο, τώρα περιμένει το δεύτερο, πιστεύω ότι κάποια πράγματα απλά γίνονται δεν σημαίνει ότι κάτι έχεις ή έκανες λάθος. 

Πριν που έλεγες για τα τεστακια μήπως ρωτούσες για τα ωορηξιας? Απ ότι έχουν πει τα κορίτσια εδώ κ αυτά δουλεύουν σαν τα εγκυμοσύνης κ αν βγει θετικό σημαίνει ότι έχεις την επόμενη μέρα αν δεν κάνω λάθος, ακόμα δεν τα δοκίμασα κ εγώ, είναι πιο σίγουρη μέθοδος από το να μαντευουμε, σε εκείνο το σαιτ έχει φτηνά οπότε μπορούμε να πάρουμε κ ποσότητα.

Παντως κορίτσια εκεί έχει κ άλλα τεστ που μπορούμε να τα κάνουμε σπίτι πριν τον γιατρό κάτι τετοια είχα δει στο φυλλάδιο, για ορμόνες, ακόμα και για άντρα κάποιο!! Οποία ξέρει καλύτερα ας μας πει! 

Πάλι πολλά έγραψα πως τα καταφέρνω έτσι αχαχαχ

Φατσούλα κλάμα στο γέλιο...μου τελείωσαν.καλε δεν έβαλα πολλές

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

@vasiliki2020Ειμαι στις 8 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο αλλα ξερεις οπως ολες εδω μεσα...οσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερα...η αναμονη με σκοτωνει...προσπαθουμε ενα χρονο για παιδακι!!

Με το καλό σύντομα ένα μωράκι . εδω το κορίτσι μας η @Emilly να σου πει για τεστακια.χαχα. δεν έχεις κάνει ποτέ τεστ εμποριου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Πόσο κούκλος είναι βρε εμιλλυ μου!!! Να τον φας ειναιιιι! Με τα ζουμερά του τα χειλακια κ τα  φουσκωτά μαγουλάκια! Τρελαινομαιιιιιι ❤❤❤❤

Όλα τα κορίτσια να αποκτήσετε γερά κ αφράτα μωρουδακια.ας μοιράσει η Παναγίτσα ευλογία..

Just now, vasiliki2020 είπε:

Με το καλό σύντομα ένα μωράκι . εδω το κορίτσι μας η @Emilly να σου πει για τεστακια.χαχα. δεν έχεις κάνει ποτέ τεστ εμποριου;

Εδώ στην παλιά.αχαχαχα.καλε....τωρα που το θυμήθηκα κάτσε έχω κουπόνι εκπτώσης για τεστ ωορηξιας...αμάν μη το πέταξα.εμ η καλύτερη πελάτισσα έχει τα μπόνους της.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Όλα τα κορίτσια να αποκτήσετε γερά κ αφράτα μωρουδακια.ας μοιράσει η Παναγίτσα ευλογία..

Εδώ στην παλιά.αχαχαχα.καλε....τωρα που το θυμήθηκα κάτσε έχω κουπόνι εκπτώσης για τεστ ωορηξιας...αμάν μη το πέταξα.εμ η καλύτερη πελάτισσα έχει τα μπόνους της.

Εσυ θα με κάνεις να αγοράσω πολλα τεστακια χαχα εχεις αρχίσει και με επηρεαζεις:wink:

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Με το καλό σύντομα ένα μωράκι . εδω το κορίτσι μας η @Emilly να σου πει για τεστακια.χαχα. δεν έχεις κάνει ποτέ τεστ εμποριου;

Σε ευχαριστω πολυ και μακαρι επιτελπυς να ερθει...το θελουμε παρα πολυ...ναι φυσικα αν η @Emilly μπορει να με βοηθησει μεγαλη μου χαρα..

Just now, Vasiliki33 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ και μακαρι επιτελπυς να ερθει...το θελουμε παρα πολυ...ναι φυσικα αν η @Emilly μπορει να με βοηθησει μεγαλη μου χαρα..

Εχω κανει τεστ εμποριου αλλα οχι πριν την καθυστερηση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια Ες Οου Ες ιιιι να στε καλά με τις περιγραφές πρώτη φορά παρατήρησα την βλεννα εκρεμμες, επειδή δεν έχω συμπτώματα ωορηξιας όπως πολλές από σας, δεν περνω χαμπάρι, στην εφαρμογή πάνω κάτω υπολογίζω, πείτε μου σας παρακαλώ ότι δεν χάνω την ωορηξια προλαβαίνω αύριοοο? Που σχολαει και νωρίς? Ιιι θα τρελαθώ αλλιώς να τον βιάσω ενώ κοιμάτε αχαχαχχα άμα είναι να την χασωω

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Κορίτσια Ες Οου Ες ιιιι να στε καλά με τις περιγραφές πρώτη φορά παρατήρησα την βλεννα εκρεμμες, επειδή δεν έχω συμπτώματα ωορηξιας όπως πολλές από σας, δεν περνω χαμπάρι, στην εφαρμογή πάνω κάτω υπολογίζω, πείτε μου σας παρακαλώ ότι δεν χάνω την ωορηξια προλαβαίνω αύριοοο? Που σχολαει και νωρίς? Ιιι θα τρελαθώ αλλιώς να τον βιάσω ενώ κοιμάτε αχαχαχχα άμα είναι να την χασωω

ΧΑΧΑχΧΧΧχ παναγια μου με την περιγραφή σου μου εφυγε το κινητο από τα χέρια απο τα γέλια χαχΧα.να τον βιασεις και ενώ κοιμάται αλλα κάντε και αύριο 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Χαχαχα γελαω με το τελευταιο... Οχι λεγαμε για τα τεστ εγκυμοσυνης οχι ωορεξιας... Αλλακ αυτα θα τα δοκιμασω αφου πρωτα δω αν εκανε το θαυμα του ο αρραβουνιαρς χαχαχαχαχαχαχα γενικα ειμαι πολυ φοβητσιαρα ειδικα με την υγεια μ παω με το παραμικρο στ γιατρο. Γι αυτο κ θελω να με εξετασουν καλα εαν δν ειμ εγκυος.Εδω εχω δυο γατια κ μεσα σε δυο μηνες δν ξερω κ γω ποσες φορες τα πηγα στ κτηνιατρο... Παντα κατι εχουν βεβαια αλλα σου λεω τωρα πως κανω χαχαχαχα... Ενσημα θα μ κολλησουν σε λιγο χαχαχα

Τι εννοεις να εγινε κ πιο παλια? Η αποβολη ή ασταθια στ περιοδο? Γτ η περιοδος μ πριν απο αυτο ηταν just ποτε θεματα... Τωρα απλα με τρελαινειιιιι

εννοω οτι πριν ξεκινησεις προσπαθεια 4-5 μερες καθηστερηση μπορει να μην της εδινες σημασια. δηλαδη πχ πριν ενα δυο χρονια να ελεγες α ποτε θα μου ερθει περιοδος οκ θα μου ερθει σε δυο μερες δεν χαθηκε ο κοσμος γιατι δεν ειχες καμια εννοια. η αυτο το κλασικο που λενε ολοι το καλοκαιρι απτα μπανια καμια φορα μπορει να καθηστερησει 5-6 μερουλες κ ολοι το προσπερναμε. η α κρυωσα καθηστερησε η περιοδος.. 

ολα αυτα συμβαινουν κ δεν ειναι τιποτα . τα παρατηρουμε μονο οταν θελουμε να μεινουμε εγκυες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εσυ θα με κάνεις να αγοράσω πολλα τεστακια χαχα εχεις αρχίσει και με επηρεαζεις:wink:

Εμένα με επηρεάζει η ellidr.παει κ καίει τεστ νωρίς κ με πιάνει κρίση κ αρχιζω.τωρα με έμειναν δύο.αχ πρέπει να μου τα κρύψουν.κ να με δέσουν στην καρέκλα.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Ευχαριστωωω... Δν ξερω αν εισαι η προσπαθεις... Ευχομαι κ σε ενα οτι καλυτερο ❤

Προσπαθω και εγω.. Αυτη η εβδομαδα ειναι η γονιμη μου οποτε εοχυμε ξεκινησει και εμεις.. ❤️❤️ Εμας ακυρωθηκε ο γαμος λογω κορονοϊόυ και ειπαμε να βαλουμε μπρος για παιδακι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...